یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۴:۵۳Oct 2019 20

جدیدترین‌های «بهزیستی»

ایسنا   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به شعار سازمان بهزیستی در خصوص شفافیت عملکرد گفت: در حوزه شفافیت از عمل تا شعار فاصله است و پیاده سازی ساختار شفافیت با افشاگری فاصله دارد.
خبرگزاری مهر   ۲۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی دکتر کاظم نظم ده را با حفظ سمت به عنوان سرپرست بهزیستی استان تهران منصوب کرد.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت وجود مرکزی مشترک برای حضور کودکان و سالمندان در کنار یکدیگر، گفت: محدودیتی برای حضور سالمندان در مهدهای کودک نداریم.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: در سال گذشته 6 هزارو 56 زوج در استان البرز بعنوان متقاضی طلاق به مراکز مشاوره بهزیستی استان مراجعه کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه افراد معلول برای تردد در شهر رشت با مشکلات زیادی مواجه هستند گفت: شهر رشت علاوه بر معلولان و نابینایان برای تردد افراد سالم هم ایمن نیست.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان شیراز با بیان اینکه متناسب با میزان فارغ التحصیل نابینا، زمینه اشتغال برای این قشر از جامعه فراهم نشده است، گفت: نابینایان پشت دیوارهای غلط باور و نگرش ها مانده اند و نتوانسته اند سهم خود را از اشتغال کشور به دست بیاورند.
مدیرکل دفتر پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه حدود یک میلیون و 500 هزار معلول تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: بررسی ژنتیکی 30 هزار معلول تا پایان سال در دستور کار است.
سلام نو / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عملکرد مثبت سازمان بهزیستی در زمینه شفاف سازی امور مالی گفت: با پرداخت مستقیم مستمری مددجویان به حساب آنها در سامانه شفافیت بهزیستی، حداقل 400 فرد فوت شده شناسایی شد که مستمری به حساب آنها واریز اما در امور دیگر هزینه می شد. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: رفع مشکلات روحی و روانی نیازمند همراهی و همدلی همگان است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی البرز گفت: کسی که 18 ماه از ترک اعتیادش در کمپ های ترک اعتیاد و مراکز تی سی گذشته باشد، تا سقف 50 میلیون تومان وام خود اشتغالی دریافت می کند و از این طریق به محیط جامعه و شرایط درآمدزایی بازمی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
جلسه مشترک اداره بهزیستی، بنیاد مسکن، نماینده قرارگاه نجف روانسر در محل اداره بهزیستی این شهرستان به منظور رفع مشکل مسکن مددجویان خانوار های دو معلوله تحت پوشش برگزار شد.
فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به ضرورت کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان گفت: ایجاد اورژانس اجتماعی در این شهرستان با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور تعیین تکلیف شود.
تهران نیوز   ۵ ساعت پیش    
ناصر نیک افشار ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان قدس در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به تعداد نابینایان و کم بینایان شهرستان قدس در ارتباط با اهمیت رفع موانع فرهنگی به آن ها اظهار داشت ...
117 نفر از مددجویان بهزیستی خراسان جنوبی با دریافت تسهیلات اشتغال، صاحب شغل شدند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان از اجرای طرح های آگاه سازی و پیشگیری از معلولیت ها در مدارس متوسطه دوم نواحی یک و دو سنندج و منطقه کلاترزان خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ظهر روز شنبه نوزادی که در یکی از خیابان های ایذه رها شده بود از سوی شهروندان به مأموران نیروی انتظامی تحویل داده شد. مأموران پلیس نیز با اعلام موضوع به دادستانی با دریافت حکم قضایی این نوزاد را به اداره بهزیستی استان تحویل دادند. ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- قائم مقام مدیر کل بهزیستی گلستان گفت: طی نامه ای به اوقاف شرایط مهناز را توضیح خواهیم داد تا از آن ها اجاره بها مسکن اخذ نشود.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: به مناسبت 28 صفر سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، طرح یاری به افراد نیازمند در استان قزوین اجرا می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نسیبه زنجری | عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: بهزیستی استان قزوین به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای سطح کیفیت زندگی در 32 منطقه حاشیه نشین و سکونتگاه های غیررسمی فعالیت های گسترده ای انجام می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان استان کرمانشاه گفت : طرح توانمندسازی اجتماع محور (فقر زدایی) در روستای طلسم شهباز یکی از 204 روستای شهرستان سرپل ذهاب انجام شده است .
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
هر سال زمزمه هایی مبنی بر اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی کودکان کار شنیده می شود و امسال نیز این طرح در دستور کار بهزیستی و سایر دستگاه ها قرار گرفته که بر این اساس انتظار می رود طرحی که تاکنون 30 بار اجرا شده و هرگز نتیجه دلخواه را نداشته این بار نتیجه داده و یک بار برای همیشه به حضور کودکان در ...
سلام نو / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی کشور متولی نگهداری از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست است و خانواده های متقاضی فرزندخواندگی می توانند این کودکان را به سرپرستی بپذیرند. سرپرستی این کودکان شرایط و ضوابط خاصی دارد که این خانواده ها باید از آن ها برخوردار باشند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از حمایت اندک دولت در بودجه های سالانه از نیروی انتظامی و بهزیستی در حوزه پیشگیری از اعتیاد انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: 53 طرح اشتغال توسعه پایدار روستایی پس از بررسی در کمیته فنی اشتغال پایدار استان برای اجرا به بانک های عامل معرفی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سازمان بهزیستی نقش موثری را در خدمت رسانی به مستضعفان، نیازمندان و معلولان به عهده دارد، از تخصیص 40 درصدی بودجه این سازمان با گذشت هفت ماه از سال 98 انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عملیات ساخت نخستین واحد خسارت دیده از سیل برای خانواده سه معلولی زیر پوشش اداره بهزیستی شهرستان شیروان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲    
تهران ما موضوع در اختیار قرار دادن مسکن به مددجویان دارای دو معلول را پیگیری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مددجویان بهزیستی قزوین برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی با مشکل ارائه تضامین بانکی روبرو هستند.
پانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور اجتماعی بهزیستی با بیان اینکه حوزه کودکان و نوجوانان نیازمند سیاستگذاری واحد است بر ضرورت راه اندازی شورای عالی کودک و نوجوان تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۲    
در حالی که در بسیاری از شاخصه ها، کشور پیشرفت های فوق العاده ای داشته است اما چتر کوچک بهزیستی متناسب با عزت نفس ایرانی در دنیای امروز نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر جمعیت وزارت بهداشت گفت: اگر جمعیت جوان فعلی خودشان را بازسازی نکنند شاخص رشد جمعیت کاهش پیدا می کند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان کار و خیابان شهرستان ملارد که ریاست آن را توکلی کجانی فرماندار این شهرستان بعهده داشت، آخرین اطلاعات و آمار مربوط به این افراد از سوی شهرداری های ملارد و صفادشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۹    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: دولت ماهانه هفت میلیارد ریال به مراکز توانبخشی یارانه پرداخت می کند تا به افراد معلول، کم توان ذهنی و جسمی، نابینایان و ناشنوایان خدمات ارائه دهند.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه- یکصد و چهارمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 پنجشنبه ( 25 مهرماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت شد . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند نوبت های گذشته 455 هزار ریال است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: بالا رفتن هزینه های درمان و تجویز داروهایی که دارای عوارض شنوایی و سکته مغزی و قلبی هستند آسایش سالمندان را سلب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل بهزیستی استان گیلان با بیان اینکه سالمندان امروز از فقر نمی نالند اما آن ها از تبعیض رنج می برند، گفت: سالمندان بعد از بازنشستگی نیاز به آرامش دارند اما بعد از بازنشستگی هزینه های آنان افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۸    
همزمان با روز عصای سفید، تفاهم نامه مناسب سازی فضاها و اماکن عمومی شهری جزیره قشم برای تردد معلولین و سالمندان، بین رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و دبیر ستاد مناسب سازی کشور به عنوان نماینده سازمان بهزیستی امضا شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: اولین کارگاه خیاطی مادران کودکان کار خرم آباد افتتاح شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان اعلام کرد : عامل بیشتر اختلالات بینایی در افراد کمتر از 20 سال تنبلی چشم است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- 390 نفر از مجموع 820 شهروند نابینا و کم بینای ساکن شهرستان سبزوار زیر پوشش خدمات سازمان بهزیستی هستند و مستمری دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۲    
فرماندار شهرستان حمیدیه از اهدا کالاهای خانگی به خانواده های سیل زده تحت پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی ضمن معرفی زمینه های همکاری فناورانه این دانشگاه با دانشگاه صنعتی شریف در حوزه توانبخشی، گفت: فناوری های مورد استفاده ما در حوزه توانبخشی با دنیا فاصله معناداری دارد و اغلب روش های ارزیابی اختلالات بالینی موجود در کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه در سال 96 نزدیک 135 هزار نفر به عنوان جامعه هدف تحت پوشش سازمان قرار گرفتند، گفت: از آنجایی که بسیاری از موارد معلولیت به دنبال این است که جاده ها و خودروها غیر استاندارد هستند، سازمان های مربوطه باید مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهند.
سلام نو / شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیر کل دفتر امور مراکز توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی گفت: حدود 5 هزار نفر دانشجو از نابینایان هستند و تا زمانی که افراد خود را باور نداشته باشند نمی توان شاهد پیشرفت بود، اگر می بینم که بسیاری از روشندلان و معلولان به پیشرفت های خوبی رسیدند، نتیجه خودباوری است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: هم اینک این شهرستان سه هزار و 700 معلول دارد که از این تعداد یک سوم آن معادل 550 نفر نابینای مطلق هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۰    
مدیرکل بهزیستی استان البرز دوشنبه 29 مهرماه از طریق سامانه 111 پاسخگوی شهروندان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: جمعیت 470 هزار نفری زیرپوشش بهزیستی این استان، از آنجا که عمدتا جزو دهک های پایین و آسیب پذیر جامعه هستند، باید هدف اصلی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در استان باشند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی هرمزگان روز پنج شنبه در مراسم مرکزغیردولتی نابینایان بندرعباس به مناسبت روز جهانی عصای سفید گفت: از این تعداد نابینا و کم بینا در استان، یک هزار و 110 نفر روشندل در بندرعباس هستند. ...