شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۵۶Apr 2019 20

جدیدترین‌های «بهزیستی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
دزفول - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شهرستان دزفول گفت: افزون بر پنج میلیارد و 452 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی بهزیستی و مشارکت مردمی دزفول به مناطق سیل زده اهدا شد.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از برپایی 70 مهدکودک سیار و موقت برای حمایت از کودکان در استان های درگیر سیل خبر داد و گفت: این تعداد مهدهای کودک در استان های گلستان ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای شیوه نامه اجرایی ثبت نام و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: 759 کودک کار و خیابانی از سال 92 تا پایان سال 97 در مراکز بهزیستی پذیرش شده اند که از این تعداد 514 کودک در مرکز شبانه روزی کودکان کار و خیابانی و 245 کودک در مرکزحمایتی آموزشی کودک و خانواده خدمات گرفته اند. ...
متخصصان بخش های سلامت روان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از دیروز به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شدند
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از واریز مبلغ 500هزار تا یک میلیون تومان به حساب مددجویان تحت پوشش بهزیستی در مناطق سیل زده کرمانشاه خبرداد.
معاون بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان تنها استانی است که 10 مرکز خدمات اوتیسم فعال دارد، گفت: نزدیک به 1000 پرونده اوتیسم در 10 مرکز بهزیستی سراسر استان با متمرکز شدن در شهر اصفهان خدمات می دهند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه توزیع اقلام تنظیم بازار برای حمایت از اقشار آسیب پذیر است،گفت:خانواده های تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و خانواده های زندانیان در زمینه اختصاص این اقلام مورد حمایت قرار گیرند.
معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور از راه اندازی 70 مهد کودک موقت در مناطق سیل زده خبر داد و گفت: حدود 400 تیم مددکاری نیز در این مناطق حضور دارند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
شهرری- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت: 2 هزار و 262 کودک سه تا 6 سال در این شهرستان سنجش بینایی شد و از این تعداد 14 کودک مشکوک به تنبلی چشم برای دریافت خدمات تخصصی به مراکز درمانی معرفی شدند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابرکوه گفت : پرونده 170 مددجو و معلول به بانک های عامل ارسال شد و هم اکنون آنها در نوبت وام اشتغال قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی از آغاز توزیع وسایل توانبخشی برای معلولان و سالمندان و افراد نیازمند این وسایل، در استانهای سیل زده خبر داد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیش از 8000 خانوار جامعه هدف سازمان دچار خسارت شده اند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان پردیس گفت: این شهرستان با یکهزار مددجوی تحت پوشش با توجه به رشد نامتعارف جمعیت با محدودیت مالی مواجه است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان مرکزی گفت: سومین محموله کمک مردم نوعدوست این استان به ارزش 350 میلیون ریال به خوزستان و لرستان ارسال شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: با صدور مجوزهای قانونی ما انجمن کوته قامتان را حمایت می کنیم و اطلاعات افراد مشمول حضور در این انجمن را نیز به استانداری اعلام کردیم. ...
پانا   ۷ ساعت پیش    
تهران (پانا) - معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی درباره تعیین قیمت یارانه مراکز در سال جاری از تلاش و رایزنی برای افزایش مجدد تعرفه مراکز توانبخشی معلولان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان زیرکوه گفت:طرح غربالگری اتیسم،در زیرکوه اجرا یی می شود.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: هم اکنون حدود 400 مرکز غیر دولتی تحت نظارت این اداره در سطح استان فعالیت می کنند که از این تعداد 100موسسه خیریه در امر رسیدگی به ایتام و باهدف اشاعه فرهنگ خیر و نیکوکاری فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیش از 8 هزار خانوار جامعه هدف سازمان دچار خسارت شده اند. فاطمه توکلی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در جریان سیل فروردین ماه 8651 خانوار از جامعه هدف ما دچار خسارت شده اند. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
هزار و 800 مددجوی بهزیستی و کمیته امداد، خانه دار می شوند. تفاهم نامه ساخت این واحدهای مسکونی، با حضور فرمانده سپاه عاشورا، مدیر کل کمیته امداد امام (ره)، مدیرکل بهزیستی و مدیرکل بنیاد مسکن استان، امضا شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بهزیستی استان اصفهان از ارسال کمک های اهدائی به سیل زدگان کشور از ابتدای امسال با تلاش یکپارچه و موسسات تحت نظارت، شش محموله کمک اهدایی به مناطق سیل زده ارسال نمود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر کمیته مطالعات ناشنوایی و کم شنوایی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: به دلیل استفاده زیاد کودکان و نوجوانان از هدفون، هندزفری و قرار گرفتن در معرض صدا های بلند، سن ابتلا به کم شنوایی در ایران به 14 سالگی رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵    
محموله کمک های اداره بهزیستی شهرستان نیشابور به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به مناطق سیل زده ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۸    
مشهد- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: بهره مندی از خدمات بیمه سلامت برای حدود 500فرد مجهول الهویه زیرپوشش بهزیستی این استان در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیش از 3000 نفر در مناطق سیل زده از خدمات اورژانس اجتماعی بهره مند شدند . فاطمه توکلی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: سازمان بهزیستی در راستای خدمات دهی به جامعه هدف خود که در سیل دچار آسیب شده اند اقدامات مداخله ای انجام داده است . ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
جشن ازدواج دو زوج سیل زده خوزستانی ساکن منطقه گلدشت با همکاری شهرداری اهواز، هلال احمر و بهزیستی در سالن ورزشی خانه والیبال اهواز برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی 74 مهد کودک موقت و سیار در 3 استان سیل زده لرستان، خوزستان و گلستان خبر داد و گفت: خدماتی که در این مهدها اعم از توزیع یک وعده غذای گرم و خدمات آموزشی ارائه می شود، رایگان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: یک خیری که بی نام و نشان فعالیت می کند از طریق بهزیستی قرار است برای هزار نفر ماهانه 100 هزار تومان مستمری پرداخت کند تا بخشی از نیازمندی این خانواده ها برطرف شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد رئیس بهزیستی مهریز با اشاره به اولویت هایی که امسال در دستور کار قرار گرفته است، گفت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان از اولویت های بهزیستی مهریز در سال 98 است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۴۹    
بجنورد - ایرنا - سرپرست اداره بهزیستی شیروان گفت: اکنون 108 درخواست فرزندخواندگی را در نوبت داریم که سعی داریم بهترین گزینه را برای واگذاری آنها انتخاب کنیم.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۰    
سازمان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد، همچنان با سرپرست اداره می شود و بدتر آنکه معاونت توانبخشی آن که باید پاسخگوی نیازمندان و معلولان باشد نیز سال ها با سرپرستی اداره می شود تاجایی که اقتداری برای مدیریت اوضاع و احوال نه چندان خوب این سازمان مهم ندارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۸    
رئیس اداره بهزیستی کوهدشت گفت: سیل به 500واحد مسکونی مددجویان بهزیستی این شهرستان آسیب زده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - اداره کل بهزیستی یزد در پی انتشار عکس و فیلم هایی از کودکان کار و خیابانی در فضای مجازی و انتقاد برخی شبکه های اجتماعی استان اعلام کرد: این نهاد در ارائه خدمات تخصصی به عموم به ویژه جامعه هدف همواره بر حفظ حرمت و کرامت افراد به عنوان محور اصلی خدمات دهی تاکید دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی از پرداخت وام قرض الحسنه به مددجویان بهزیستی خسارت دیده از سیل در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۹    
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه کمپ های ترک اعتیاد استان مرکزی با کمبود پزشک روبرو هستند گفت: نظارت بر فعالیت کمپ های ترک اعتیاد استان مرکزی افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
6 ایستگاه سیار صدور کارت هوشمند ملی برای رفاه حال سالمندان استان راه اندازی شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل بهزیستی استان یزد با بیان اینکه با بیان اینکه کمک و حمایت از کودکان بسیار ارزشمند است، گفت: کرامت انسانی کودکان کار و خیابانی باید حفظ شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۱    
سومین محموله از کمک های اداره کل بهزیستی استان مرکزی به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ زنی ساخت مسکن مددجویان در مناطق سیل زده سیمرغ با مشارکت بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا ، دکتر آرام مدیرکل بهزیستی، فرماندار و امام جمعه سیمرغ و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۵    
ادارات بهزیستی و مؤسسات خیریه تاکنون اقلام متعددی را برای کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان به ویژه شهرستان حمیدیه ارسال کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: در سطح استان 29 مرکز پیشگیری از اعتیاد وجود دارد و در بحث درمانی مراکز اقامتی(کمپ های ترک اعتیاد) مشغول به فعالیت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: 2 هزار و 238 نفر از مددجویان زیر پوشش بهزیستی این استان سال گذشته جذب مشاغل مختلف شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: نباید از مهدهای کودک به عنوان اساسی ترین و بنیادی ترین کانون تعلیم و تربیت در جامعه، غافل باشیم.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پیش دبستانی های شهر تهران که در مراسمی نمادین حاضر شدند تا بگویند به یاد هم سن و سالانشان در مناطق سیل زده نیز هستند.برنامه ای که به همت سازمان بهزیستی در یکی از مهدهای کودک شهر تهران با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستی بین این بچه ها تدارک دیده بودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی 90 واحد مسکونی مددجویان سیل زده مددجویان بهزیستی در روستای رکن کلا شهرستان سیمرغ با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه مازندران و سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران برگزار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با تشریح خدمات این نهاد در مناطق سیل زده گفت: مددجویان این مناطق را فراموش نکرده ایم و در حد توان امکانات و تیم های تخصصی برای خدمات رسانی فرستاده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: 800 هزار معلول شدید داریم که هفته ای یک بار نیاز به کاردرمانی دارند و وزارت بهداشت و بیمه نیز باید در این زمینه همکاری داشته باشند.
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قلندری گفت: در حال حاضر حدود 50 هزار نفر معلول در مازندران از خدمات بهزیستی بهره مند هستند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: منازل خانوارهای دارای دو معلول سیل زده در اولویت بهزیستی برای ساخت و بازسازی قرار دارند.