پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۱:۰۱Feb 2020 27

جدیدترین‌های «بهزیستی»

پارسینه   ۳۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
یداله صادقی رئیس سازمان صمت استان تهران در خصوص جزئیات نحوه توزیع گوشت در استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر در انتهای توزیع طرح معیشتی گوشت منجمد وارداتی هستیم که در استان تهران حدود 1600 تن گوشت منجمد را بین اقشار هدف و افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد با قیمت 38 هزار تومان نیز توزیع ...
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از تخریب 3500 واحد مسکونی در زلزله سوم اسفند ماه سالجاری در شهر مرزی قطور واقع در استان آذربایجان غربی خبر داد.
فانوس   ۲ ساعت پیش    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور از واریز عیدی مددجویان این سازمان تا روز شنبه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، مراکز اقامتی بهزیستی کرمانشاه به صورت شبانه روز رصد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی دشتستان گفت: خانواده ای از آذربایجان شرقی که 18 سال از فرزند خود دور بودند او را در برازجان ملاقات نموده و تحویل گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۱    
رییس اداره بهزیستی دزفول گفت: تمامی مراکز بهزیستی و خانه سالمندان دزفول تحت کنترل و مراقبت هستند و جای نگرانی جهت ابتلا افراد به ویروس کرونا وجود ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور از واریز عیدی مددجویان این سازمان تا روز شنبه خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور از واریز عیدی مددجویان این سازمان تا روز شنبه خبر داد. احمدرضا شجیعی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان پرداخت عیدی مددجویان سازمان بهزیستی کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران با تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا گفت: 30 هزار تومان به هر مددجو بابت خرید مواد بهداشتی پزداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان بهزیستی کشور، راهنمای روانشناختی در مدیریت ویروس کرونا ویژه عموم مردم را منتشر کرد که در آن به مردم توصیه شده است: احساسات اضطرابی خود را کنترل کرده و از صحبت کردن درباره ویروس کرونا در وضعیت فعلی خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام در دیدار معلولان تحت پوشش بهزیستی بر ضرورت خانه دار شدن آنها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی زرند از اهدا 1000 بسته عسل 500گرمی رایگان در زرند به همت خیری نوعدوست برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۰    
نفریه درباره ابتلای برخی از مددجویان بهزیستی به ویروس کرونا توضیحاتی داد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اشتغال زایی بهزیستی برای مددجویان گفت: برای 600 مددجو اشتغال زایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۱    
تهران- ایرنا- دانشجویان دانشگاه های صنعتی امیرکبیر و علوم بهزیستی و توانبخشی در نامه ای به روسای دانشگاه های خود درخواست کردند برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کلاس های آموزشی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی برگزار شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
کارگاه تربیت مربی قرآن کریم با حضور استاد محسنی از مشهد مقدس به همت موسسه فرهنگی قرآن و عترت تربیت مدرس قرآن کریم قاین در سالن اجتماعات اداره بهزیستی قاین آغاز شد .
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی کرج مقرررات اعلامی از طرف بهزیستی کرج را که بر اساس دستورالعمل کشوری سازمان می باشد اینگونه برشمرد:کلیه ملاقات ها در مراکز اقامتی کوتاه مدت و مراکز توانبخشی ممنوع بوده و تمامی مراکز توانبخشی شامل اعصاب و روان کودکان استثنایی,سالمندان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی از ممنوع بودن ملاقات های عمومی مراکز شبانه روزی نگهداری معلولان، سالمندان، شیرخوارگاه ها تا اطلاع ثانوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: 300 خانوار در نوبت فرزندخواندگی قرار دارند.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور گفت که براساس آخرین بخشنامه این سازمان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در شیرخوارگاه ها، تب سنجی روزانه در شیرخوارگاه ها برای پرسنل و کودکان با استفاده از دماسنج دیجیتال انجام می شود. همچنین کلیه ملاقات ها نیز تا اطلاع ثانونی ممنوع است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: رییس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار بهزیستی استان تهران از لغو مرخصی همه مدیران استان خبر داد. امین شاهرخی رییس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار بهزیستی استان تهران درباره آخرین اقدامات پیشگیری از شیوع کرونا در مراکز نگهداری بهزیستی استان تهران گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور گفت که براساس آخرین بخشنامه این سازمان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در شیرخوارگاه ها، تب سنجی روزانه در شیرخوارگاه ها برای پرسنل و کودکان با استفاده از دماسنج دیجیتال انجام می شود. همچنین کلیه ملاقات ها نیز تا اطلاع ثانونی ممنوع است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
علی رغم این که رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرده که برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی سود 205 هزار تومانی سهام عدالت واریز می شود اما برخی از این افراد مدعی هستند که این مبلغ را دریافت نکرده اند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۲    
دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ارسال نامه ای به عرب، رئیس این دانشگاه خواستار استفاده از آموزش الکترونیک تا پایان تعطیلات نوروز شدند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۳    
فرمانده سپاه جیرفت بیان کرد: 78 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد ، 43 واحد برای مددجویان بهزیستی و 7 واحد هم در جهت قرارگاه محرومیت زدایی در بخش ها و روستاهای مختلف شهرستان در حال ساخت داریم و امیدواریم تا پایان اردیبهشت ماه 99 یعنی سه ماه دیگر کلیه منازل به مالکان آنها تحویل گردد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تابناک به نقل از صدا و سیما، روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: بنابر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، کلیه مدارس و مراکز آموزشی در همه مقاطع در استان تهران تا آخر این هفته تعطیل، اما از روز شنبه 10 اسفند دایر خواهند بود. ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل بهزیستی استان تهران از تعطیلی تمام مهدهای کودک و مراکز روزانه توان بخشی این استان در فردا و پس فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) خبر داد. امین شاهرخی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر گفت: این مراکز برای آمادگی و پیشگیری از شیوع کروناویروس تعطیل هستند.
سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مسعود ثقفی در این باره اظهار کرد : بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، مدارس تا پایان این هفته تعطیل هستند و روز شنبه فعالیت خود را از سر می گیرند. وی افزود: این تعطیلی شامل همه مراکز آموزشی دولتی و غیردولتی میشود./ایسنا
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: هم اینک هر 10 کودک شیرخوارگاه این شهرستان یک مربی دارد درحالیکه این میزان در کشور برای هر 6 نفر یک مربی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۵    
مدیرکل بهزیستی استان تهران از تعطیلی تمام مهدهای کودک و مراکز روزانه توان بخشی این استان در فردا و پس فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی بهزیستی استان تهران تا پایان هفته تعطیل است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: کمک های بلاعوض مالی پرداخت شده به خانواده های دارای 2 فرزند معلول و بیشتر استان برای احداث مسکن 2 برابر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان همدان گفت: تاکنون مورد مشکوکی از بیماری کرونا در مراکز روزانه و شبانه وابسته به بهزیستی گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون توانبخشی بهزیستی ایلام گفت: اعتبار مورد نیاز برای ضدعفونی مراکز شبانه روزی بهزیستی ایلام به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس تاکین و به حساب این مراکز واریز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی اعلام کرد: در این استان 280 هزار نفر کارمند همراه با خانواده و 80 هزار نفر بیمه شده سایر اقشار از جمله خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تعداد 60 نوعروس تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان مهریز برای آغاز زندگی مشترک خود در انتظار دریافت جهیزیه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس بهزیستی گناوه گفت: ایجاد مراکز مثبت زندگی در این شهرستان دستور کار قرار گرفته و از ورود بخش خصوصی در این حوزه استقبال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: سرانه 30 هزار تومانی برای تهیه اقلام بهداشتی مراکز شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی استان واریز شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
صباح قریشی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس تصمیم اتخاذ شده، تمام مراکز روزانه توانبخشی، مهدهای کودک، موسسات خیریه روزانه و انجمن های معلولان در استان تا پایان هفته جاری تعطیل اعلام شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد اداره کل بهزیستی استان ایلام گفت: مشکلات زناشویی عمده علت مراجعان به مراکز مشاوره ایلام است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از اختصاص 178 میلیارد تومان دیگر برای اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان خبر داد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۱    
مدیران و کارکنان اداره بهزیستی شهرستان گناباد همزمان با سالروز ولادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان خراسان رضوی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: تاکنون مورد مشکوکی از ابتلا به کرونا ویروس در مراکز تحت پوشش این سازمان در استان تهران مشاهده نشده است.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرقدس (پانا) - جلسه پیشگیری از شیوع کروناویروس در مراکز اقامتی ، بهزیستی با حضور رئیس اداره بهزیستی و معاون پیشگیری در سالن جلسات اداره بهزیستی شهرقدس برگزار شد . ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز : به نظر می رسد این روزها بیشتر از ویروس کرونا ترس از کرونا بر ما غلبه کرده است. حمید پورشریفی متخصص روانشناسی سلامت و دانشیار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره اینکه این ترس ریشه در چه مساله ای دارد به پرسش های اعتماد پاسخ داده است ...
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دفتر مشاوره و امور روان شناختی سازمان بهزیستی کشور 13 توصیه برای مدیریت استرس برای مقابله با ویروس کرونا ارائه داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، تمام مراکز نگهداری بهزیستی استان ضدعفونی می شود و ملاقات حضوری خانواده ها با این مراکز ممنوع اعلام شده است.
سلام نو / روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی کشور از تخصیص سرانه 30 هزار تومانی برای تهیه اقلام بهداشتی و پیشگیرانه از شیوع کروناویروس در مراکز شبانه روزی تحت پوشش این سازمان خبر داد. ...