یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۶:۲۳Dec 2018 16

جدیدترین‌های «بهزیستی»

باشگاه خبرنگاران   ۲۱ دقیقه پیش    
مریم گیلاسیان گفت: برای این اجرا خون دل خوردم اما در نهایت یک اتفاق خوب افتاد و خوشبختانه سازمان بهزیستی کشور و مردم خیّر ما را همراهی کردند.
آفتاب یزد   ۲۳ دقیقه پیش    
D فرید براتی سده، معاون مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی اعلام کرد: به زودی سامانه احراز هویت معتادان متجاهر در مرکز غربالگری تهران نصب می شود و اکنون این سامانه در تمام مراکز ویژه معتادان متجاهر تهران راه اندازی شده است./ ایرنا ...
تیتر امروز   ۵۵ دقیقه پیش    
رمضانعلی دائی مهمترین دغدغه ی سازمان بهزیستی را توانمندسازی معلولین و خانواده ی آنها برشمرد و گفت: هدف ما اینست که مددجویان را توانمند کنیم تا از خانه بیرون بیایند و وارد عرصه های اجتماعی شوند، در غیر اینصورت معلولین نمی توانند به حقوق شهروندی خود دست یابند.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره فن آوری اطلاعات و ارتباطات بهزیستی خراسان رضوی گفت: 127 هزار و پانصد نفر از افراد تحت حمایت این سازمان در استان خراسان رضوی سبد حمایتی دریافت کردند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان کرمان بیان اینکه جامعه در حوزه مسایل اجتماعی در شرایط ویژه ای قرار دارد، اظهار کرد: اخبار دریافت شده در مورد کودک آزاری های پیش آمده نگران کننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت:از ابتدای سال 97 تاکنون تعداد 2هزار و 25 درخواست در روزهای ملاقات عمومی مدیرکل با مراجعین مورد بررسی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سازمان بهزیستی اعلام کرد: طبق تفاهم نامه همکاری که امروز یکشنبه بین بهزیستی و نهاد کتابخانه های عمومی کشور منعقد شد، مقرر شده است نسبت به همکاری به منظور بهسازی امکان ورود افراد دارای معلولیت به کتابخانه ها اقدام شود.
سلامت نیوز   ۲ ساعت پیش    
سلامت نیوز : مراکز ترک اعتیاد الکل در ایران تعطیل شد و الکلی ها در انتظار تعیین تکلیف هستند. این خبر را معاون پیشگیری و درمان مرکز درمان سازمان بهزیستی کشور نیز تایید و از بی کفایتی مراکز ترک الکل خصوصی انتقاد کرد. ...
یزدی نیوز   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی استان یزد اعلام کرد: اجرای برنامه سقط درمانی در سال 96 از ورود 320 معلول جدید به جامعه استان جلوگیری کرد.
کودک پرس   ۲ ساعت پیش    
رییس اداره بهزیستی شهرستان شوشتر گفت: از ابتدای آبان ماه تاکنون 12هزار کودک 3 تا 6 ساله درطرح پیشگیری از تنبلی و آمبلیوپی چشم، در این شهرستان سنجش بینایی شدند.
تابناک چهار محال بختیاری   ۲ ساعت پیش    
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پویش لبخند مهربانی زمستانه برای تامین لباس گرم برای کودکان محروم استان آغاز شد.
فرمانداری برخوار   ۲ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،صبح امروزسومین نشست کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی با حضور معاون امنیتی سیاسی اجتماعی فرماندار جناب آقای هاشم زاده در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیر بهزیستی شهر تهران با بیان اینکه دو سوم کودکان کار در کشور ما خارجی و فاقد مجوز اقامت هستند، گفت: معضل ما بیش از هر چیز کودکانی هستند که خانواده ای در کشور ما ندارند و نمی توان اقدامی برای آنان انجام داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهریز گفت: بیش از هزار نفر از دانش آموزان مهریزی آموزش پیشگیری از معلولیت ها را فرا گرفتند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: توانمندسازی مهارتی و اقتصادی مددجویان باید محور فعالیت نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی باشد تا این اقشار در بازه زمانی مناسب از چرخه فقر خارج شوند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اردبیل- ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: در سالجاری 203 کودک خیابانی در استان شناسایی و نیازهای آنان احصا و برای تامین آن اقدامات لازم انجام گرفته است.
همشهری   ۳ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حالی از دستور رئیس جمهور برای آغاز نوبت دوم توزیع بسته های حمایتی برای خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد خبر داده است که هنوز تکلیف دور نخست توزیع سبد حمایتی مشخص نشده و بسیاری از مشمولان مدعی هستند که این حمایت ها را دریافت نکرده اند. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: فضاهای بازی و تفریحی استان نیازمند مناسب سازی است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
اردبیل - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: در هفته های اخیر افزایش کودکان کار در اردبیل را شاهد هستیم و این موضوع نیازمند مدیریت و آسیب شناسی جدی است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۳ ساعت پیش    
ویژه برنامه بزرگداشت هفته پژوهش در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی 26 آذر برگزار می شود.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
گروه اجتماعی معاون اجتماعی بهزیستی مازندران گفت: در زمینه مبارزه با آسیب های اجتماعی زنجیره ای عمل کردن دستگاه ها اهمیت زیادی دارد. اما متأسفانه در مناطق ویژه اجتماعی اکثر دستگاه ها جزیره ای کار می کنند و وحدت رویه بین سازمان های در این مناطق وجود ندارد.
سینا خبر   ۴ ساعت پیش    
سیناخبر- رییس اداره بهزیستی شهرستان شهرضا گفت: ضعف آموزش و فقر فرهنگی عامل اصلی خشونت علیه زنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: 106 کودک اردبیلی شناسایی شده اند که نیازهای ویژه ای دارند و در راستای رفع این نیازها به دستگاه های مربوطه ارجاع داده شده اند.
عصر زاگرس   ۴ ساعت پیش    
سنایی گفت: از کادر مرکز لادن که با چنین دانش آموزانی دارند کار می کنند صمیمانه قدردانی می کنم و این را میدانم که کار شماها بالاتر از انجام یک وظیفه است و در واقع یک ایثار و از خودگذشتگی می باشد.
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به حفظ و رعایت حقوق شهروندی نابینایان، از همکاری با انجمن نابینایان ایران و شرکت دانش بنیان پکتوس گام در خصوص تجهیز برخی از شعب بانک ها به سامانه خدمات بانکی نابینایان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: شناسایی 203 کودک کار و خیابانی از ابتدای سال 97 که از این تعداد 106 نفر آنها نیاز ویژه به حمایت دستگاه ها و نهادهای ذی ربط دارند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بهزیستی هرمزگان از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی خواست تا در بررسی لایحه بودجه سال 98 در مجلس توجه ویژه ای به حوزه بهزیستی در سطح کشوری و استانی کنند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام گفت: 53 درصد کودکان کار شناسایی شده در ایلام بصورت فصلی کار می کنند.
ایران آنلاین   ۶ ساعت پیش    
اولریخ باخ، مدیرعامل جمعیت مددکاران و خیران ASB آلمان گفت: آماده تبادل تجربیات و اجرای پروژه هایی مرتبط با فعالیت های بهزیستی در استان هرمزگان هستیم.
کودک پرس   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: در اسناد سه جلدی کودکانی که بی هویت هستند حکم دادگاه با یک کد ویژه ثبت می شود.
دانا   ۶ ساعت پیش    
اسماعیل حاتم زاده به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی آذربایجان غربی معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
استاندار هرمزگان بهزیستی استان را مکلف کرد برای بازاریابی و فروش محصولات تولیدی معلولان برنامه ریزی و اقدام کند.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
معاون مشارکتهای مردمی ، مراکز غیر دولتی و موسسات خیریه خبر از اجرای پویش لبخند مهربانی زمستانه توسط بهزیستی استان زنجان و در راستای حمایت از کودکان محروم مناطق کم برخوردار داد.
جماران   ۶ ساعت پیش    
حامد قربانی شنبه شب در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان مرکز علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی بیدخت گناباد افزود: مهمترین دغدغه های این قشر بعد از دانش آموختگی اشتغال است و بیشتر آنان به دنبال استخدام در دستگاههای اجرایی هستند در حالی که طبق برنامه ششم توسعه دولت باید استخدام در ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
معاون امور توان بخشی سازمان بهزیستی کشور جزئیات کمک بلاعوض به خانواده های دارای فرزند معلول و نحوه پیگیری شکایات افرادی که از این تسهیلات بهره مند نشده اند را تشریح کرد.
جماران   ۷ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، فریدون همتی شنبه شب در نشست هم اندیشی با نمایندگان تشکل های افراد دارای معلول استان افزود: تامین مسکن، اشتغال، توانبخشی، ورزش و آموزش از جمله مشکلات و نیازهای افراد معلول است که باید به جد مورد پیگیری قرار گیرد. ...
شعار سال   ۷ ساعت پیش    
وزیر رفاه گفت: شروع نوبت دوم توزیع بسته های حمایتی میان مددجویان بهزیستی و کمیته امداد به دستور رئیس جمهور ابلاغ شده است.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
گروه جامعه رئیس مرکز مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی اعلام کرد: همه هموطنانمان می توانند با شرکت در کمپین مهربانی زمستانه در تهیه لباس گرم به ویژه کاپشن برای کودکان مناطق محروم مشارکت کنند.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: در مناطقی که فردگرایی و احترام به حقوق فردی مطرح است گزارش هایی که به دست ما می رسد بیشتر است و مردم به موارد آسیب بیشتر اهمیت می دهند و با آن آشناتر هم هستند، اما در برخی جوامع هنوز به آن بلوغ اجتماعی نرسیده ایم .
پارسینه   ۱۰ ساعت پیش    
در حقوق ایران راه هایی پیش بینی شده است تا افرادی که متقاضی نگهداری از بچه های بی سرپرست هستند بتوانند با کمک نهادهای دولتی سرپرستی این کودکان را بر عهده بگیرند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۲۳    
شهرکرد خبرنگار ابتکار : آنچه سازمان بهزیستی را از سایر سیستم ها متمایز می سازد فلسفه وجودی و ماموریت آن است که موجب می شود برنامه ها و مداخلات در حوزه راهبردی معنی پیدا کند و منجر به ارائه خدمات به گروه های هدف و ذینفعان جامعه شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۲۲    
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان همدان از اجرای طرح توانمندسازی اجتماع محور در بین 15 هزار نفر از زنان سرپرست خانوار از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۳:۵۲    
به نقل از روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران ، میرزایی در بازدید از طرح های اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد شهرستان صحنه گفت : بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه در سال 96 علاوه بر پرداخت 100% تعهدات تسهیلات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد 5 درصد اضافه نیز پرداخت نموده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۳:۵۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دستور رییس جمهور برای آغاز نوبت دوم توزیع بسته های حمایتی خبر داد. به گزارش ایبِنا، محمد شریعتمداری درباره توزیع بسته های حمایتی گفت: توزیع بسته های حمایتی کارگران تمام شد. کارمندان آموزش و پرورش هم گرفتند ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۳:۱۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز دور دوم توزیع سبد حمایتی خبر داد.شریعتمداری در مورد توزیع سبد حمایتی دولت گفت ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۲:۳۵    
تهران (پانا) - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه اعتراض های بسیاری در خصوص ایجاد خانه های امن برای زنان آسیب دیده به این سازمان شده است، گفت برخی پیشنهادات در خصوص ایجاد شهرک هایی برای زنان آسیب دیده یا در معرض آسیب مطرح شده که ما به شدت با این مدل های اردوگاهی مخالف هستیم. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۲:۰۳    
سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده گفت: جسد برای بررسی های دقیق در پزشکی قانونی است و در همین رابطه تا تعیین وضعیت پرونده، 4 نفر بازداشت موقت شده اند. مقیمی عنوان کرد ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۲۹    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از تلاش جهت پیش بینی اعتبار ویژه برای بیماران اوتیسم در بودجه 98 خبر داد. سیده فاطمه ذوالقدر از برگزاری نشست اختلال اوتیسم و چالش های همراه در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی با حضور برجعلی رئیس دانشکده روانشناسی، رضایی دبیر نشست خانواده ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۲۶    
حبیب الله ابراهیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه سهمیه وام اشتغال این شهرستان امسال 18 میلیارد ریال بود، اظهار داشت: 16 میلیارد آن مربوط به حوزه مشاغل خرد و 2 میلیارد ریال دیگر در حوزه مشاغل خانگی است. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۸    
با انتصاب محسنی بندپی به عنوان استاندار تهران ،گمانه زنی برای انتخاب ریئس جدید بهزیستی آغاز شده است و در بین گزینه ها حسین نحوی نژاد با توجه به سابقه اش در سازمان و همچنین حمایت نمایندگان مجلس یکی گزینه های احتمالی ریاست سازمان محسوب می شود.