جمعه ۰۱ آذرساعت ۰۶:۱۶Nov 2019 22

جدیدترین‌های «خیران»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۳    
گناباد- ایرنا- معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ایجاد بوستان های تخصصی و جلب مشارکت خیران در این زمینه را برای توسعه ورزش بانوان در این استان ضروری دانست.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۵    
رئیس کمیته امداد با تاکید بر نقش مردم و خیران در اجتماعی شدن مبارزه با فقر در جامعه گفت: نظام مددکاری دینی در کمیته امداد در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۹    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: 32 هزار و 400 نسخه کتاب با کمک خیران و نهاد کتابخانه ها خریداری و به منابع کتابخانه ای استان اضافه شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، مسکن را یکی از نیازهای اصلی مددجویان زیرپوشش بهزیستی دانست و گفت: بهزیستی برای تامین مسکن و سایر نیازهای مددجویان نیازمند کمک و همراهی خیران است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه نقش خیران را در تامین نیازهای مستمندان و محرومان جامعه پررنگ و موثر دانست و گفت: در حادثه زلزله 21 آبان سال 96 غرب کرمانشاه نیز شاهد حضور به موقع خیران و کمک های بسیار خوب آنان در ساخت مدارس، خانه های بهداشت و سایر بخش ها بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۱    
نبود تناسب میان میزان فضای آموزشی و تعداد دانش آموزان استان قم، مدارس استان را در آستانه سه نوبته شدن قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور گفت: بیش از 130 هزار نفر عضو مجمع خیرین سلامت شده و تاکنون هفت هزار و 100 میلیارد تومان در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - پایگاه اورژانس 115 شهری شادروان دانشور با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی و همت میترا باقری دانشور از خیران افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اورژانس 115 شهری شادروان دانشور با کمک خیران در شهر بیرجند افتتاح شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۹    
مراسم آئین نکوداشت کلنگ زنی دبستان استثنایی (مفید) منطقه 14 ، با حضورفولاد وند ، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، و خیرنیک اندیش مدرسه ساز ( کار خیران و ملکی ) و سالاری عضوی شورای اسلامی شهر تهران برگزارشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت:باید از ظرفیت خیران و مردم برای کمک به موسسات خیریه که برای نگهداری از فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست اقدام می کنند استفاده کرد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشستی با حضور خیّر نیک اندیش حاج خلیل الله شریف به عنوان سرمایه گذار پروژه دهکده مهربانی ضمن تقدیر از مشارکت های مردمی و خیران این شهرستان گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۵    
استاندار کرمانشاه گفت: با همکاری و مشارکت مجمع خیران ورزشی ساز 15 سالن ورزشی با هدف ایجاد نشاط و شادابی مردم جامعه احداث شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی صدیقی گفت: نیازمند به ساخت 200 ساختمان خوابگاهی هستیم که امید ما برای رسیدن به این مهم بهره گیری از ظرفیت کمک خیران است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد ماهیدشت گفت: یکی از خیران نیک اندیش در قالب زکات مستحبی منزل مسکونی روستایی خود را به خانوار فاقد منزل تحت حمایت این نهاد اهدا کرد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کردستان گفت: از محل کمک های خیرین در سال جاری 45 مدرسه در این استان احداث و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است. ابراهیم حسامی اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۱    
خیران مسکن ساز آمادگی ساخت مسکن ارزان برای محرومان را در طرح اقدام ملی مسکن دارند.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل از پرداخت بیش از 2 میلیارد تومان صدقه توسط خیران استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۴    
خیران شهرستان محلات 700 میلیون ریال به منظور تهیه سبد کالای ماه مبارک رمضان به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد مساعدت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: تاکنون 30 درصد تعهد افراد خیر و نیکوکار در جشنواره خیران مدرسه ساز امسال برای مشارکت در ساخت مدرسه در این استان تحقق یافته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در حاشیه سومین همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان تهران و سیستان و بلوچستان؛ پایین ترین سرانه آموزشی کشور رادارند. ...
طرح همیاران مهر بستری فراهم کرده است که با یکبار کار خیر، منافع معنوی آن همیشه باقی بماند، تا امورخیریه هم مانند تمام اموری که طی سال های گذشته متحول و نوین شده، با به کارگیری روش های نوآورانه و جدید سمت و سوی تازه ای به خود بگیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هزار میلیارد تومان اعتبار مربوط به ساخت مدارس به طور 100 درصد تخصیص یافت و در بودجه سال آینده ردیف مربوطه به خیرین برای مدرسه سازی را تغییر نمی دهیم.
پانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۲    
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بر کمک خیران در بحث هوشمند سازی مدارس تاکید کرد. معصومه ابتکار صبح امروز در سومین همایش ملی بانوان و خیرین مدرسه ساز که در هتل پارسیان آزادی در حال برگزاری است گفت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در حاشیه سومین همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان تهران و سیستان و بلوچستان؛ پایین ترین سرانه آموزشی کشور رادارند. ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۷    
تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه از خیران مدرسه ساز خواست طبق سند خود، ردیفی بودجه ای را که می خواهند به دولت پیشنهاد دهند و دولت حتما آن را تقبل خواهد کرد. ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اعلام کرد حدود 5 هزار نفر از خیران مدرسه ساز کشور را زنان نیک اندیش تشکیل می دهند. مهرالله رخشانی مهر صبح امروز در حاشیه سومین همایش ملی بانوان و خانواده خیران مدرسه ساز که در هتل پارسیان آزادی در حال برگزار شد ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی فریدونکنار از کمک 150 میلیون تومانی خیران فریدونکناری و کانون های محله ای به محرومان در مدت هفت ماه نخست سال 98 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد مدیرعامل مجمع خیران مدرسه ساز استان یزد گفت: در صورتی که زمین توسط دولت تامین شود، خیران آماده احداث هنرستان مرکزی در یزد هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: اولین کتابخانه تخصصی ویژه کودکان در زمینی به مساحت 114 مترمربع در شهرستان فردیس احداث می شود. احمدعلی هراتی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز گفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین گردهمایی بنیاد حامیان دانشگاه تهران با تقدیر از 120 دانشجوی افتخارآفرین بورسیه با حضور رئیس دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات برگزار شد. به گزارش خبر نگار بازارکار رئیس دانشگاه تهران در این گردهمایی پرشور با تجلیل از خیران و دانشجویان برتر گفت ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع خیرین توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی یکی از مهم ترین اولویت های این مجمع را به روزرسانی منابع کتابخانه ها دانست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – دبیر فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضای جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به وجود خیران بسیار در کشور و اهمیت فعالیت ورزشی برای بیماران خاص، از خیران می خواهیم به کمک توسعه ورزش این بیماران بیایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در 400 شهر خبر داد و گفت: در آزمون امسال برخی خیران در تأمین هزینه ها مشارکت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ، هم اکنون 34 مدرسه دراستان به دست خیران درحال ساخت است . کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
انتقال خون گیلان با توجه به کاهش ذخیره خونی این استان از خیران دعوت کرد برای اهدا خون به پایگاه های انتقال خون مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی به همت خیران و دولت، کلنگ مدرسه اوتیسم در بیرجند به زمین خورد تا آموزش این کودکان به دست فراموشی سپرده نشود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۶    
زنجان - ایرنا - اولین گردهمایی خیران پرتو مهر یزدان به عنوان خیریه کمک و حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست به مناسبت میلاد پیامبر در زنجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا-رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا گفت: به مناسبت هفته کتاب، با همیاری خیران 60 سبدکتاب در آرایشگاه های شهر فسا راه اندازی شد که از این تعداد 30 کتاب در آرایشگاه های زنانه و نیمی دیگر در آرایشگاه های ویژه آقایان ایجاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۵    
خیران و واقفان جهت مشارکت در طرح"وقف، بخششی تا آسمان" چهارمحال و بختیاری فراخوان شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 31 زندانی جرائم غیر عمد در استان قزوین روز شنبه با کمک واقفان و خیران آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰    
ورزشکاران خراسان جنوبی از سال های گذشته با مشکلات و موانع زیادی برای پیشرفت روبه رو بوده و حوزه ورزش و زیرساخت های آن نیز عقب ماندگی های جدی دارد، اما به کمک خیران 73 پروژه ورزشی در استان در دست اجرا است که برای تکمیل به 15 میلیارد تومان نیاز دارد.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد صادقی، رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران در نشست مشترک وزیر آموزش وپرورش با شهردار تهران، اظهار کرد: حدود 2500 مدرسه تحت پوشش آموزش های لازم جهت آمادگی در برابر بحران قرار گرفته اند، لذا میزان آسیب پذیری مدارس به این ترتیب مشخص شده است؛ 45 درصد مدارس وضعیت سبز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۱    
نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی گلریزان استان برای بهره گیری از کمکهای خیران در حوزه ورزش و جوانان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 73 پروژه ورزشی خیرساز نیمه تمام در خراسان جنوبی وجود دارد که اتمام این پروژه ها نیازمند اعتباری در حدود 15 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شوشتر گفت : 30 فقره جهیزیه با کمک خیران به زوج های زیرپوشش بهزیستی در این شهرستان اهداشد .
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۲    
علی آبادی با بیان اینکه 73 پروژه در حوزه ورزش و جوانان در سطح استان توسط خیران در حال ساخت است، گفت: تکمیل این پروژه ها نیازمند 15 میلیارد تومان اعتبار است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۲    
عزیزی از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی شکوه پیوند به منظور جذب و استفاده از ظرفیت خیران برای تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام مناطق محروم استان خراسان جنوبی در روز پنج شنبه 14 آذرماه در تالار یاس تهران خبر داد.