شنبه ۲۳ آذرساعت ۲۱:۲۳Dec 2019 14

جدیدترین‌های «شهرداری ها»

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان البرز تمام مهد کودک ها، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم در نوبت صبح و عصر بجر شهرستان طالقان و بخش آسارا فردا یکشنبه تعطیل است. ...
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری(جایزه تهران) و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی(جایزه سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور) ظهر امروز_شنبه 23 آذر 98_با معرفی افراد برتر در برج میلاد تهران برگزار شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور شهردار تهران در توسعه درآمد پایدار، از تصویب ماده 10 لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری های کشور در کمیسیون مشترک مجلس خبر داد و گفت: با تصویب برابری سهم شهرداری ها و دولت از مالیات بر ارزش افزوده، درآمد پایدار سالانه 15 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا می کند.
موج   ۵ ساعت پیش    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: علی رغم زحماتی که پژوهشگران و مدیران اجرایی عرصه مدیریت شهری کشیده اند، اکثر علوم و دانش این عرصه وارداتی است.
وزارت کشور   ۵ ساعت پیش    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: علی رغم زحماتی که پژوهشگران و مدیران اجرایی عرصه مدیریت شهری کشیده اند، اکثر علوم و دانش این عرصه وارداتی است.
صدای ایران   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، فریبرز رشیدی در جمع خبرنگاران با بیان این که تکنولوژی به کار رفته در صنعت سی ان جی که چندان پیچیده نیست، باید کاملا بومی باشد، اظهار کرد: در این رابطه وزارت صمت می تواند راهگشا باشد و سازندگان داخلی را در این راه کمک کند. ...
استاد دانشگاه امیر کبیر با اشاره به ضرورت همکاری شهرداری و خودروسازها با هدف افزایش سهم CNG در سبد سوخت، گفت: کشورهایی نظیر پاکستان و هندوستان نیز در استفاده از CNG در حال سبقت از ایران هستند.
شارا   ۶ ساعت پیش    
یک کارشناس حوزه روابط عمومی با بیان این که تاکنون روابط عمومی شهرداری های استان یزد نتوانسته اند با رویکردی مشخص و هدفمند فعالیت کنند و بیشتر نقش یک واحد خبر را داشته اند، این بخش را نیازمند یک برنامه ی جامع، مدون و هدفمند دانست.
استاندارمازندران گفت: شهرداری ها موضوع پسماند را هم در اولویت بودجه ای و هم در اولویت کاری قرار دهند و محیط زیست نیز در تسویه شیرابه ها بعنوان مدعی ضمن پیگیری ورود پیدا کند.
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
گروه شبکه اجتماعی رسول جعفریان در یادداشتی پیشنهاد کرد: دولت دستور دهد؛ تمام وزارتخانه ها، دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، مؤسسات و نیز تمامی شهرداری ها و ... همه آن ها که به نام بیت المال اقدام به تولید کتاب می کنند، باید نسخه دیجیتالی کتاب منتشر شده خود را به رایگان در اختیار مردم قرار دهند.
قدرت الله نوروزی با بیان اینکه مدیران باتجربه گذشته سرمایه های ارزشمند شهر و سرمایه های اجتماعی به شمار می روند، گفت: آنها هم اکنون نیز می توانند برای رسیدن به هدف که چیزی به جز خدمت رسانی به مردم نیست، یاری دهنده باشند.
سیری در ایران   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موزه مشاغل آذربایجان،در شهر تبریز اولین موزه مشاغل در ایران است. موزه بازار و مشاغل تبریز، به وسیله یکی از شهرداری ها در یک ساختمان قدیمی با معماری سنتی اداره می شود.این موزه که در جنب بازار تاریخی تبریز و همگون با معماری این بازار جهانی احداث شده است برای اولین بار در کشور دایر میشود ...
علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران ، درباره کمبود واگن های مترو در پایتخت و چالش شهروندان تهرانی با توجه به افزایش تقاضای استفاده از حمل و نقل عمومی با توجه به گرانی بنزین ...
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور در یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی که پیش از ظهر امروز برگزار شد گفت ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- استاندار گیلان با تاکید بر اینکه شهرداری ها اولویتی مهم تر از موضوع پسماند ندارند ، گفت: اجازه نمی دهیم اعتبارات پسماند جای دیگری هزینه شود.
آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین کشور گفت: معلولان دارای کارت معلولیت می توانند در سامانه ای که شهرداری ها برای ایاب و ذهاب معلولین راه اندازی کرده اند ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد یک کارشناس حوزه روابط عمومی با بیان این که تاکنون روابط عمومی شهرداری های استان یزد نتوانسته اند با رویکردی مشخص و هدفمند فعالیت کنند و بیشتر نقش یک واحد خبر را داشته اند، این بخش را نیازمند یک برنامه ی جامع، مدون و هدفمند دانست.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، کلانشهر تبریز و برخی دیگر از شهرهای بزرگ آذربایجان شرقی مثل مراغه، مرند و اهر در شرایطی با معضل حاشیه نشینی و بافت فرسوده دست به گریبان هستند که کارشناسان می گویند هر گونه اتخاذ تدبیر در این زمینه مستلزم همگرایی و هم افزایی دولت، شهرداری ها و دستگاه های اجرایی است. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲۰:۰۸    
در این بسته خبری از تصویب لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها تا گام اول شهرداری ملارد برای مدیریت هزینه ها و آماده باش شهرداری زاهدان در شرایط بارندگی را بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۹:۲۵    
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در فلاورجان : برای تکمیل طرحهای عمرانی هشت شهر این شهرستان 50 میلیارد ریال پرداخت می شود.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور با اشاره به بررسی لایحه درآمد پایدار گفت: تصویب این لایحه زمینه تقویت بنیه مدیریت شهری و روستایی را فراهم کرده و انقلابی در شهرداری ها ایجاد می کند.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها در صحن علنی مجلس تصریح کرد: تصویب این لایحه و ابلاغ آن بصورت قانون ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: مشاور شهردار تهران از تصویب افزایش عوارض نوسازی در لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور شهردار تهران از کاهش شهرفروشی با تصویب لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد و گفت: مواد 1 تا 9 این لایحه در صحن مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.
توازن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از فارس از سی سخت، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه فیلی معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس اتاق بازرگانی با سفر به شهر سی سخت جهت بازدید از پروژه های موجود [...]
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۶۶ سایت دیگر  
مشاور شهردار تهران از کاهش شهرفروشی با تصویب لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد. به گزارش شوراآنلاین، سید مناف هاشمی با اعلام این خبر گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۷    
یاسوج- ایرنا- معاون امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری ها گفت: طرح های عمرانی قابل توجیه اقتصادی و زودبازده شهرداری ها تسهیلات ارزان قیمت 10 تا 100 میلیارد ریالی و همچنین کمک های بلاعوض دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو شورای شهر اصفهان گفت: ایجاد محیط مناسب و پرنشاط برای زندگی مردم و ورود آنها به خدمات فرهنگی و اجتماعی، امروزه از وظایف و ماموریت های شهرداری هاست اما با قاطعیت اعلام می کنم که پیش از شهردار شدن محمدحسن ملک مدنی در اصفهان، در هیچ یک از شهرداری ها این اقدامات وجود نداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۲۰    
برای توسعه عمران شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند کمک سازمان دهیاری و شهرداری ها هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۷    
معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها از پروژه های عمرانی یاسوج بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری ششمین جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری مدیریت شهری و یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری شهرداری تهران در روز 23 آذر در تهران همزمان با هفته پژوهش خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اکنون که آفت مگس مدیترانه ای تا حدود زیادی در باغداری تجاری مازندران کنترل شده، بی توجهی در برداشت محصول درختان نارنج خیابان های شهری و دیگر درختان مثمر محوطه ادارات دولتی و عمومی، این درختان را به میزبان درجه یک و حیاط خلوت این آفت تبدیل کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکل ساز شدن بکارگیری های بدون ضابطه و بی حساب و کتاب در شهرداری ها، گفت: در این زمینه قانون رعایت نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
استاندار سمنان با بیان اینکه انحراف در بودجه شهرداری ها قابل قبول نیست گفت: باید بررسی های لازم در میزان تحقق بودجه شهرداری ها انجام شده و پرونده شهرداری های دارای انحراف بودجه به تخلفات اداری ارجاع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۲    
اردبیل - معاون امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: با ارائه راهکارهای قانونی کاربری اراضی عمومی شهری که در محل مناقشه شهرداری ها هستند تعیین تکلیف می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: لایحه درآمد پایدار شهرداری ها بعد از 37 سال هفته آینده در در مجلس نهایی و تمام می شود.
پایگاه خبری گسترش / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: تلفات جاده ای در کشور وحشتناک است. گسترش نیوز: مهدی جمالی نژاد پیش از ظهر پنجشنبه در نشست بررسی مسائل عمران شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد، افزود: سال گذشته 17 هزارو 500 نفر در تلفات جاده ای کشور جان باختند. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۵    
معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداری ها در جمع بخشداران استان اصفهان گفت: سه گروه در توسعه پایدار و ایجاد تغییر رویکرد نقش اساسی دارند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با اشاره به ایجاد "بانک اطلاعاتی ماشین آلات شهرداری ها"، گفت: این طرح جامع به منظور ساماندهی و استفاده بهینه تمامی شهرداری ها از ماشین آلات که نقش موثری در حوزه مدیریت شهری دارد، تدوین و برنامه ریزی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۱    
تهران- ایرنا- معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: دستورالعمل جدید درجه بندی شهرداری های کشور با در نظر گرفتن شاخص های درآمد، جمعیت و تقسیمات کشوری تدوین شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گیان گفت: در جلسه ای که با معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها برگزار شد درخواست ارتقا درجه شهرداری گیان را ارائه کردیم که امیدواریم مورد موافقت قرار گیرد.
فرمانداری خمینی شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
همایش بخشداران استان اصفهان با حضورمعاون دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، فرماندار،مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان،مدیرکل حراست استانداری اصفهان، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید (1392-1398) هفت هزار و 882 دهیاری در کشور تشکیل شده و مجوز تاسیس دریافت کرده اند.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به سمت رئیس دبیرخانه جمع آوری و ترویج تجربیات برتر بازآفرینی شهری منطقه یک کشور منصوب شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بازافرینی شهری ایران ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: شش هزار میلیارد تومان اعتبار از محل ارزش افزوده در استان تهران به شهرداری ها و دهیاری ها اختصاص یافته که رقم قابل توجهی است و باید به درستی هزینه شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت از شهرداری ها و شرکت های خودرو سازی و واگن ساز برای تأمین ناوگان حمل و نقل عمومی حمایت می کند از اتخاذ تصمیمات لازم برای تأمین 6 هزار دستگاه اتوبوس جدید برای تهران و کلان شهرها خبر داد. تاریخ انتشار: 16:37 - 20 آذر 1398 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری ها پس از 37 سال در مجلس در حال بررسی است، گفت: تاکنون 10 ماده آن مصوب و بقیه آن تا هفته آینده تصویب می شود.
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: دبیر مجمع نمایندگان تهران در مجلس، بابیان اینکه دولت بر مفاد ماده 10 لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها تجدیدنظر می کند تاکیدکرد که تعیین عوارض شهری باید در چارچوب مصوبات شوراهای عالی ترافیک و حمل و نقل صورت بگیرد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه باید این باور در مدیریت شهری و روستایی ایجاد شود که هزینه در انجام پژوهش های کاربردی و توجه به آموزش منابع انسانی به نفع اداره مطلوب شهرها و روستاهاست ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از افزایش سرانه هر نفر روستایی از 74 هزار تومان به 340 هزار تومان خبر داد.