جمعه ۰۹ خردادساعت ۱۱:۲۵May 2020 29

جدیدترین‌های «زکات»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۹    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان در عید فطر امسال 32 میلیارد و 610 میلیون ریال زکات فطریه و کفارات پرداخت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۵    
امسال هشتصد پایگاه جمع آوری زکات فطره و کفارات در استان برپا شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد و دبیر شورای زکات استان اصفهان با اشاره به جمع آوری فطریه، اظهار داشت: 7 میلیارد تومان فطریه تاکنون در استان اصفهان جمع آوری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهرود گفت: یک میلیارد و 96 میلیون و 214 هزار ریال فطریه و کفارات مردم این شهرستان به صندوق های زکات فطره این نهاد واریز و یا از طریق درگاه های غیرحضوری پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: در عید سعید فطر مردم خداجوی گیلان بعد از یک ماه روزه داری حدود 950 میلیون تومان فطریه شان را برای بهره مندی نیازمندان و افراد کم بضاعت جامعه بهزیستی پرداخت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: زکات فطره جمع آوری شده در استان اصفهان بر اساس گزارش هایی که تاکنون به دبیرخانه شورای زکات استان رسیده، مبلغ 7 میلیارد تومان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان گفت: در عید فطر ماه رمضان امسال مبلغ دو میلیارد و 250 میلیون تومان زکات فطریه در استان اصفهان جمع آوری شد که دو میلیارد تومان آن توسط مؤسسات خیریه دارای مجوز و تحت نظارت بهزیستی و 250 میلیون تومان هم توسط مراکز، واحدها و ادارات دولتی بهزیستی استان بوده است
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۵    
مهران پور با اشاره به اینکه تاکنون 126 میلیون و 500 هزار ریال زکات فطره در شهرستان خوسف جمع آوری شده است، گفت: این مبالع به حساب زنان بی سرپرست و بیماران صعب العلاج واریز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: براساس آمار اولیه، مردم استان در عید سعید فطر، 6 میلیارد ریال زکات فطریه پرداخت کرده اند.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد یزد افزود: 800 پایگاه در سطح شهر، مساجد، پایگاه های بسیج، مراکز نیکوکاری و شورای زکات روستاها نسبت به دریافت فطریه و کفاره مردم استان یزد اقدام کرده بودند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: براساس آمار اولیه کرمانشاهیان سه میلیارد و 541 میلیون تومان فطریه و کفارات به صندوق های زکات فطره این نهاد واریز و یا از طریق درگاه های غیرحضوری پرداخت کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای زکات استان اصفهان از جمع آوری 7 میلیارد تومان فطریه تا کنون در استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: 11 میلیارد و 800 میلیون ریال زکات فطریه در سطح این شهرستان جمع آوری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام بریمانی با بیان اینکه مردم نوعدوست استان مازندران تاکنون یک میلیارد و 400میلیون تومان فطریه به صورت نقدی و غیر نقدی پرداخت کردند، گفت: آمار دقیق جمع آوری زکات طی روزهای آینده اعلام می شود
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از جمع آوری 2 میلیارد و 598 میلیون و 470 هزار ریال زکات فطره و کفاره روزه داران از 180 پایگاه و صندوق بهزیستی در سطح استان خبر داد. وی ادامه داد: از میزان فطریه جمع آوری شده مبلغ 836/470/000 ریال نقدی و 1/762/000/000 نیز غیرنقدی بوده است. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم مؤمن و خداجوی استان از عید فطر امسال تاکنون، سه میلیارد و 261 میلیون تومان زکات فطریه و کفارات خود را برای کمک به نیازمندان پرداخت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ترکمانه، از جمع آوری یک میلیارد و 415 میلیون تومان زکات فطریه و 175 میلیون تومان کفارات در استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۸    
مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم گفت: تا کنون 37 میلیارد ریال زکات فطره در جزیره قشم جمع آوری شده و پیش بینی می شود این رقم به 43 میلیارد ریال افزایش یابد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان از جمع آوری یک میلیاردو 662 میلیون و 642 هزار تومان زکات فطره و کفاره از روزه داران استان مرکزی تا کنون خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان اصفهان از جمع آوری حدود 2 و نیم میلیارد تومان زکات فطره و کفاره روزه از 200 پایگاه بهزیستی در سطح استان خبر داد و گفت: میزان زکات فطره و کفاره روزه جمع آوری شده تاکنون رشد حدود 10 درصدی در مقایسه با سال گذشته داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گهواره از جمع آوری 197میلیون و 800هزار ریال زکات فطره عام نقد و غیر نقد و کفار غیر عمدخبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-رئیس کمیته امداد شهرستان آبدانان گفت: مردم نیکوکار این شهرستان سال گذشته حدود پنج میلیارد و 500 میلیون ریال زکات پرداخت کردند.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی البرز ضمن دعوت از تمامی اقشار جامعه برای کمک به جامعه هدف بهزیستی به پرداخت زکات فطریه اشاره و اظهار کرد: براساس فتوای مراجع تقلید، مؤمنان روزه دار می توانند زکات فطره و کفاره خود را به سازمان بهزیستی که متولی افراد دارای معلولیت، کودکان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از جمع آوری 48 میلیارد ریال زکات فطره در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظّم انقلاب به استفتائاتی درباره گم شدن زکات کنار گذاشته شده پاسخ فرمودند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سهراب زاده گفت: امسال 55 پایگاه و 120 صندوق دارای مجوز در میادین اصلی و خیابان های اصلی سطح شهرستان کاشان اقدام به جمع زکات فطریه همشهریان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: بر اساس آمارهای اولیه مردم مؤمن استان هرمزگان در روز عید سعید فطر امسال، شش میلیارد و 949 میلیون تومان زکات فطریه پرداخت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد سمنان با اشاره به آمار اولیه از جمع آوری زکات در استان گفت: تاکنون چهار میلیارد و 706 میلیون و 984 هزار ریال زکات فطریه جمع آوری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ساری - رئیس اداره زکات کمیته امداد مازندران گفت: با کمک مردم نیکوکار استان تاکنون یک میلیارد و 320 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی، زکات فطریه جمع آوری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سهندی گفت: دبیرخانه شورای زکات تنها مرجع مجاز به دریافت زکات فطریه در استان بوده که برای دریافت وجوه فطریه مورد نظر مردم، شماره کارت های بانکی در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۴    
زاهدان- ایرنا- دبیر ستاد زکات ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: گندمکاران این شهرستان تا کنون بیش از 25 تن غله به عنوان زکات تحویل کمیته امداد امام خمینی(ره) داده اند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
دفتر مقام معظم رهبری و دفاتر مراجع عظام تقلید مبلغ زکات فطره و کفاره روزه سال 99 را اعلام کردند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این روزها که مردم از ترس ابتلا به کرونا بیشتر از پرداخت های آنلاین استفاده می کنند، شرکت پرداخت نوین سامانه پرداخت غیرحضوری زکات فطریه سال 99 را راه اندازی کرده است. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک تجارت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم وطنان در ماه میهمانی خدا، امکان پرداخت فطریه عام، وجوهات شرعی را از طریق اپلیکیشن همراه بانک و خودپرداز های بانک تجارت فراهم کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۲:۴۲    
پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح های پیغام دوست و مسیر مهربانی هر روز یک آیه از قرآن کریم و حدیثی از اهل بیت(ع) را به همراه ترجمه و توضیحی مختصر ارائه می کند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های اصفهان از مردم خواست تا زکات فطریه خود را صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی روز یکشنبه در خطبه های نماز عید سعید فطر که با حضور اقشار مختلف مردمی در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: امروز در عید سعید فطر باید جسم خود را با غسل و روح خود را با نماز و زکات پاکیزه کنیم چراکه رابطه انسان مومن با [...]
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: امام موسی صدر روزی نمازگزاران عید فطر را مورد خطاب قرار می دهد و می پرسد: آیا تصور می کنید وظیفۀ ما با دادن زکات مالی پایان می یابد؟ و سپس خود به این سوال پاسخ می دهد. ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل یکی از نشانه های جنبه اجتماعی عید فطر را پرداخت زکات فطره دانست و گفت: پرداخت زکات فطره برای رفع مشکلات نیازمندان و عدم وجود فقیر در جامعه اسلامی است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو هیئت علمی دانشکده ادیان و مذاهب با اشاره به فلسفه عید فطر، گفت: عید فطر نقطه عطف و بازگشت به سرشت خویش و آغاز یک دوره جدید برای روزه داران و مسلمانان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۷    
در دو عید فطر و قربان دو اقدام واجب است: زکات فطریه و قربانی توسط حجاج بیت الله الحرام؛ لذا عید اسلامی یعنی روزی که نیازمندان در آن گرسنه نمانند و بچه های فقیر هم به غذای خوب و لذیذ برسند و همه با هم در خوشی شریک باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان فارس از تدارک 597 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۰    
امام موسی صدر در خصوص زکات به دیگران می گوید: همانطور که از مال خود به همسایه، خویشان و فقیران زکات می دهی، از تندرستی و شادی و تجربه حتی بینش خود به نیازمندان زکات بده.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛ از اعمال روز عید فطر روز نماز عید فطر وپرداخت زکات فطریه است. زکات فطریه ای که جمع آوری می شود شامل فطریه عام، سادات، کفاره عمد و کفاره غیرعمد است. دفتر مقام معظم رهبری مبلغ زکات فطره امسال را برمبنای قیمت گندم 10 هزار تومان اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل از برپایی هزار و 100 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری زکات فطریه در نقاط مختلف استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
زکات فطره روزه داران در آذربایجان غربی 100 هزار ریال است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: زکات فطره و یا فطریه یکی از فروع دین اسلام است. بر کسی که خودش فقیر نباشد، واجب است برای خود و تمام کسانی که تحت تکفل او هستند، زکات فطره بپردازد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس پلیس فتای استان فارس در خصوص پرداخت فطریه و زکات به صورت مجازی به شهروندان هشدار داد و گفت: هدف افراد کلاهبردار در فضای مجازی، راه اندازی سایت ها و صفحات جعلی است تا از این طریق، به اهداف شوم خود برسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: روش های غیر حضوری پرداخت زکات فطریه از طریق شماره گیری تلفن گویای 096887 و کد دستوری ستاره 5 مربع ستاره 8877 است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان ضمن اشاره به اقامه نماز عید فطر در 50 مسجد کرمان، گفت: با همکاری کمیته امداد امام خمینی(س) استان کرمان زکات فطره هم در مساجد جمع آوری شد. ...