چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۷:۴۵Apr 2020 1

جدیدترین‌های «گوشت مرغ»

 
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
مشهد- مدیر امور طیور، زنبورعسل و کرم ابریشم سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی گفت: در اسفند ماه 98 حدود 7 میلیون و 180 هزار قطعه جوجه ریزی در مزارع پرورش مرغ گوشتی استان به ثبت رسیده است که از این میزان جوجه ریزی13 هزارو 642 تن گوشت مرغ استحصال می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۱    
عبدالرضا بازدار روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: رشد شتابان تولیدات طیور و تغییر الگوی مصرف به سمت استفاده از گوشت سفید و افزایش تقاضا، تحولات بزرگ در صنعت طیور کشور و به تبع آن در لرستان به وجود آورده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون در راستای جمع آوری و خرید مرغ مازاد بر نیاز مصرف، 174 تن گوشت مرغ منجمد و ذخیره سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین رویداد اقتصادی این هفته در استان قزوین کاهش قیمت گوشت مرغ بوده است. در این میان، تعطیلی بازار سنتی قزوین نیز دلیلی بر نوسان قیمت ها در مغازه های مختلف میوه و تره بار شده است و بازار فروش ماشین های وانتی جهت عرضهٔ تره بار داغ تر از گذشته شده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
علی طهماسبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با هماهنگی انجام شده و اجرای خرید توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان خراسان رضوی به منظور حمایت از تولیدکنندگان گوشت مرغ مقرر شده است طی برهه زمانی هفت تا 15 فروردین ماه خرید توافقی مرغ تولیدی در استان و به تبع آن در مشهد انجام شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه گفت: قیمت مرغ کشتار روز که بر پایه مصوبه ستاد تنظیم بازار از قرار کیلویی 129 هزار ریال به فروش می رسید، روزهای اخیر با 23 هزار ریال کاهش به 106 هزار ریال رسید.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
فاطمه خمسه روز یکشنبه با اعلام این مطلب ، افزود: با توجه به وضعیت کنونی جامعه در شرایط ابتلا به کرونا و تأثیر آن بر میزان مصرف گوشت سفید از جمله گوشت مرغ ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: انواع کالا به وفور در فروشگاه های سراسر کشور وجود دارد. گسترش نیوز: رضا رحمانی گفت: برخلاف تصاویر موجود از رفتارهای عجیب شهروندان کشورهای به اصطلاح توسعه یافته در هجوم به فروشگاه ها، هموطنان مان به تاسی از فرهنگ والای ایرانی و اسلامی خود ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا بازدار شامگاه شنبه در سخنانی اظهار داشت: توسط بیش از 600 واحد مرغ گوشتی فعال در استان لرستان در سال گذشته 75 هزار تن گوشت مرغ تولید شده است که این مقدار تولید در مقایسه با تولید 65 هزار تن سال ما قبل آن 10 هزار تن افزایش تولید را نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سال گذشته در بیش از 600 واحد مرغ گوشتی فعال در لرستان 75 هزار تن گوشت مرغ تولید شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آن 10 هزار تن افزایش تولید داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: قرارداد خرید 250 تن گوشت مرغ با شرکت تعاونی مرغداران منعقد شده که البته در خرید آن محدودیتی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی ماسال گفت: در اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز درشهرستان ماسال بالغ بر 300 کیلوگرم گوشت فاسد شامل 200 کیلو گوشت مرغ و 100کیلو گرم گوشت قرمز تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد بازرسی اتاق اصناف مهاباد گفت: 233 کیلوگرم مرغ قطعه بندی شده غیربهداشتی در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان کشف و در مکان مناسبی امحا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان همدان از کاهش قیمت گوشت مرغ خبر داد و گفت: تقاضا برای خرید این فرآورده کم شده و به همین دلیل مرغ زیر نرخ مصوب دولتی به فروش می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از ذخیره بیش 500تن گوشت مرغ جهت ذخیره سازی در سردخانه های استان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۰    
به گزارش خبرنگار کردپرس، با شیوع بیماری کرونا و در مقابل تعطیلی بسیاری از رستوران ها، هتل ها و از سوی دیگر به تعویق افتادن بسیاری از مراسمات طبق بخش نامه های دولتی و.. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دنبال بهانه ای می گشتم که برگردم جبهه. بک روز ظهر آب گوشت مرغ داشتیم. مادرم استخوان را داد به برادرم و همین موجب شد من قهر کنم و به جبهه برگردم. تاریخ انتشار: 00:01 - 08 فروردین 1399 - کد خبر: 601241
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۴    
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی خراسان شمالی عبداله یوسفی گفت: کاهش مصرف گوشت مرغ به دلیل تعطیلی رستوران ها، مراکز اقامتی و مراسم ها سبب افت شدید قیمت مرغ زنده شده است، بطوریکه قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده از هشت هزار و 400 تومان در پایان سال 98 به هفت هزار تومان کاهش یافته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فاروج از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف 800 کیلوگرم گوشت مرغ فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: گوشت مرغ به میزان کافی در بازار استان موجود بوده و در صورت کمبود، مرغ منجمد به میزان کافی ذخیره سازی شده است و در بازار عرضه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون بهبودتولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از شروع خرید و ذخیره گوشت مرغ مازاد در این استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حسن میرزایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کلیه کالاهای مورد نیاز مردم و مایحتاج عمومی در فروشگاه های شهرستان به میزان کافی وجود دارد و هیچ گونه کمبودی در سطح شهرستان وجود ندارد. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عبدالله یوسفی روز چهارشنبه گفت: کاهش مصرف گوشت مرغ به علت تعطیلی رستورانها، مراکز اقامتی و آیین ها سبب افت شدید قیمت این ماده پروتئینی شده بطوریکه قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده از 84 هزار ریال هم اکنون به 68 هزار ریال کاهش یافته است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و در حمایت از شعار سال "جهش تولید" شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تمامی تولید کنندگان و مرغداران برای تولید محصول با کیفیت و استاندارد حمایت می کند. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۹    
رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان گفت:سال گذشته دراستان 29 هزارتن گوشت مرغ تولید وروانه بازارمصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۵    
بجنورد- ایرنا- شیوع بیماری کرونا موجب سراشیبی قیمت گوشت مرغ در خراسان شمالی شده بطوریکه نسبت به آخرین روز پارسال 29 هزار ریال در هر کیلوگرم کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-رییس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری، از خرید تضمینی گوشت مرغ به ازای هرکیلوگرم 127 هزار ریال توسط پشتیبانی امور دام استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت در جدول قیمت برخی از کالاهای اساسی، نرخ هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه در بهمن ماه 98 را 125 هزار و 121 ریال اعلام کرد که در مقایسه با بهمن 97 کاهش 9.8 درصدی را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از ضرر و زیان تولیدکنندگان مرغ، شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به خرید تضمینی گوشت مرغ در سطح چهارمحال و بختیاری اقدام می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور طیور معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: طی سال گذشته تولید گوشت مرغ در این استان، 10 درد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی کردستان از کشف و ضبط یک تن گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در سنندج خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در بازدید اکیپ های دامپزشکی از واحد های صنفی هزار کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ گذشته و فاسد در سنندج کشف و ضبط شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۶    
مواد لازم: سیب زمینی: 1عدد رب: 4 قاشق غذاخوری سینه مرغ: 4تکه جعفری: 1 قاشق غذاخوری نمک و فلفل: به میزان لازم آرد گندم: 100گرم جوز هندی: نوک قاشق چای خوری روغن زیتون:3 قاشق غذاخوری عصاره مرغ: یک فنجان پیاز: 1عدد بکینگ پودر: 1 قاشق چای خوری ساقه کرفس: 3عدد کره: 15 گرم ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به کاهش نرخ گوشت مرغ در بازار، مرغ مازاد زیر وزن 1800 گرم مرغداران بدون محدودیت به صورت حمایتی در تمام استان ها خریداری می شود. گسترش نیوز: مرتضی رضایی معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه ای به سازمان های جهاد کشاورزی کلیه استان ها تنها راه برون رفت از افت نرخ مرغ را ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به کاهش قیمت گوشت مرغ در بازار ،مرغ مازاد زیر وزن 1800 گرم مرغداران بدون محدویت به صورت حمایتی در تمام استان ها خریداری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۵    
شب عید امسال، 510 تن گوشت مرغ در بازار استان چهارمحال و بختیاری توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
750 کیلو گرم گوشت مرغ تاریخ گذشته و فاسد در سبزوار ضبط و معدوم سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر استان بوشهر گفت: یکهزار و 900 کیلو گرم گوشت مرغ غیر بهداشتی که بدون رعایت زنجیره سرمایشی به منطقه آبدان این شهرستان انتقال یافته بود، توقیف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۹    
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: 6 تن گوشت مرغ و مواد خوراکی تاریخ گذشته و غیربهداشتی در اردبیل کشف و امحاء شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- گروه های نظارت بهداشتی دامپزشکی در عملیات نظارتی نردیک به 6 تن گوشت مرغ و آلایش خوراکی را در شهرستان اردبیل کشف و امحا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۱    
مرغ بولگوگی یک وعده غذایی سریع و آسان است و مزه ای منحصر به فرد و خوشمزه دارد. می توان به جای گوشت مرغ از گوشت گاو نیز استفاده کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: در بازرسی امروز ماموران این شبکه از یک واحد صنفی این شهر 750کیلوگرم گوشت مرغ غیربهداشتی و فاسد کشف و معدوم شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که برنج ایرانی و شکر در بهمن ماه سال 1398 بیشترین افزایش قیمت را نسبت به بهمن ماه سال 1397 داشتند و گوشت مرغ تازه هم تنها کالای اساسی بوده که در این مدت کاهش قیمت داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - فرماندار سنندج گفت: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در راستای تولید و عرضه گوشت مرغ در این شهر وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: 200 تن گوشت مرغ منجمد با قیمت مصوب 12 هزار و 500 تومان به منظور تنظیم بازار شب عید در این شهرستان توزیع می شود.
اقتصاد آنلاین / بهارستانه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان کردستان با رد شایعات در خصوص ممنوعیت جوجه ریزی اعلام کرد که کمبودی در زمینه تامین نیاز بازار برای گوشت مرغ نداریم.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: صادرات گوشت مرغ آزاد است اما عوارض صادراتی بالای آن، صادرات به کشورهای همسایه را غیر اقتصادی و غیر منطقی کرده است ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران اعلام کرد: قطعه بندی و طعم دار کردن گوشت مرغ و فروش آن در مراکز عرضه از قبیل قصابی ها، سوپرمارکت ها، مرغ فروشی ها و سایر مراکز فاقد مجوز از دامپزشکی ممنوع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۸    
دامپزشکی استان تهران اعلام کرد هر گونه قطعه بندی و طعم دار کردن گوشت مرغ و فروش آن در مراکز عرضه به دلیل شیوع کرونا ممنوع است.