شنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۴۱Oct 2018 20

جدیدترین خبرهای «ثبت سفارش»

شعار سال   ۱۰ ساعت پیش    
خسروتاج معاون وزیر صمت گفت صرافی ها مابه التفاوت می گیرند در حالی که باید بر اساس اولویت تاریخ ثبت سفارش به مشتریان پاسخگو باشند؛ اما مشکل اینجاست که صرافی ممکن است یوان خریده باشد اما ثبت سفارش مشتری یورو باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵    
تهران- ایرنا- رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: تا پایان مهر امسال برای 56 میلیارد و 500 میلیون یورو واردات در سامانه نیما ثبت سفارش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 برابر افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲    
رییس انجمن صنفی صنعت تایر ایران از ثبت سفارش تایر خودروهای سنگین با ارز 4200 تومانی خبر داد و اعلام کرد که التهاب بازار در این بخش تا یک الی دو ماه آینده فروکش خواهد کرد و در حال حاضر نیز مشکلات مربوط به تامین لاستیک مورد نیاز کامیون داران براساس قیمت رسمی تا حد زیادی کاهش یافته است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲    
گروه اقتصاد همتی با اشاره به تأمین بیش از 27میلیارد دلار از ابتدای سال برای واردات کشور از طریق بانک مرکزی و سامانه نیما که 9.5 میلیارد از مبلغ اختصاصی بابت 25قلم کالاهای اساسی و ضروری بوده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۸    
گزارش دو کمیسیون تخصصی مجلس درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو این هفته در صحن مجلس قرائت می شود.
بانکداران 24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۸    
معاون ارزی بانک مرکزی دولت سازندگی با بیان اینکه بانک مرکزی می توانست در آن سال ها اجازه ثبت سفارش را ندهد، گفت: ارز را برای دستگاه های اجرایی، وزارتخانه ها و نهادها سهمیه بندی کرده بودیم و برای هر بخشی بودجه ارزی ایجاد کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : آمارهای منتشر شده نشان می دهد که فولکس واگن، فیات کرایسلر و رنو سه خودروسازی هستند که در ماه سپتامبر بیشترین ضرر را در فروش محصولات خود در اروپا متحمل شده اند. پس از اجرایی شدن مقررات آلایندگی جدید در اروپا در ماه سپتامبر فروش خودرو تا 23 درصد کاهش یافته است ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۲    
اگر رویه دولت قبلی در وزارت صمت کنار گذاشته شود، اوضاع شرکت های نمایندگی و بازار خودرو بسامان می شود. چراکه قانون گذاران صدای شرکت های نمایندگی را شنیده و درد واردکنندگان خودرو را فهمیده اند.. منشاء گرانی خودرو در بازارهای مصرف، بسته شدن سایت ثبت سفارش است.
امروزچهارشنبه مورخ 25 مهر 1397 ، تعداد 32میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با نماد"زپارس" به روش ثبت سفارش به قیمت هر سهم 3500 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۱    
آخرین مهلت ثبت سفارش کتب درسی به منظور دسترسی دانش آموزان جامانده از دریافت کتاب درسی اعلام شد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۷    
موضوع حذف ثبت سفارش کالا درحالی از سوی مسئولان بخش دولتی در سال های اخیر مطرح شد که پیشنهاد حذف ثبت سفارش کالا را محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت کابینه یازدهم از همان روزهای معرفی برنامه خود برای سکانداری این وزارتخانه مطرح کرده بود و پس اخذ رای اعتماد از سوی نمایندگان مجلس در نخستین گام برای تحقق ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۸    
معاون ارزی بانک مرکزی دولت سازندگی با بیان اینکه بانک مرکزی می توانست در آن سال ها اجازه ثبت سفارش را ندهد، گفت: ارز را برای دستگاه های اجرایی، وزارتخانه ها و نهادها سهمیه بندی کرده بودیم و برای هر بخشی بودجه ارزی ایجاد کردیم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
یک نماینده مجلس ضمن انتقاد از دولت به دلیل عدم شفافیت در داخل در صفحه شخصی خود اعلام کرد که راهی جز دور زدن تحریم ها نداریم و امیدی که سایرین به راه های دیگر بسته اند هیچگاه محقق نمی شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
دبیر کل کانون صنایع غذایی ایران: طولانی شدن روند ثبت سفارش کالاهای اساسی سبب ایجاد اختلال در واردات این کالاها شده است.
پدال نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۱    
پدال نیوز: معاون وزیر صمت با اشاره به آمار واردات 1200 خودرو در شهریورماه اعلام کرد: خودروهای واردشده در دی ماه سال گذشته ثبت سفارش شده و اکنون وارد کشور شده اند و این ارقام مربوط به واردات خودرو پس از بسته شدن سایت ثبتارش نیست.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۳    
پول نیوز - باوجود ممنوعیت واردات خودرو بر اساس مصوبه هیئت دولت، همچنان در آمارهای گمرک تداوم ترخیص خودرو دیده می شود. طبق مصوبه 28 اسفندماه 1396 هیئت وزیران، خودروهایی که به گمرک ...
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
ساعت24-روزی که دولت و بانک مرکزی اعلام کرد متقاضیان واردات می توانند با دلار به قیمت 4200 تومانی کالا وارد کنند هرگز تصورنمی کرد هزاران نفر از این فرصت رانتی استفاده کرده و ثبت سفارش کنند.
عصر امروز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۱    
معاون اقتصاد وزیرصنعت در نامه ای به معاون صنعت این وزارتخانه نوشت:کمبود لوازم یدکی در بازار و مخاطرات ناشی از اعتراض ناوگان حمل ونقل به شیوه تامین اقلام مذکور ضرورت توجه هر چه بیشتر به رفع بروکراسی ایجاد شده در تایید ثبت سفارش و تخصیص ارز را می طلبد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۲    
معاون اقتصاد وزیرصنعت در نامه ای به معاون صنعت این وزارتخانه نوشت:کمبود لوازم یدکی در بازار و مخاطرات ناشی از اعتراض ناوگان حمل ونقل به شیوه تامین اقلام مذکور ضرورت توجه هر چه بیشتر به رفع بروکراسی ایجاد شده در تایید ثبت سفارش و تخصیص ارز را می طلبد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۴    
تذکر نماینده مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره نقش پسر و دامادش در موضوع ثبت سفارش غیرقانونی 34 هزار خودرو. تذکر نماینده مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره نقش پسر و دامادش در موضوع ثبت سفارش غیرقانونی 34 هزار خودرو.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: هر چه فضای کسب و کار را بیشتر تسهیل کنیم و با دادن اختیارات بیشتر به استان ها به سمت تمرکززدایی پیش برویم، سرعت بیشتری به امور می دهیم.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: اینکه اجرا را متمرکز کنند به راه روهای وزارت صنعت، معدن و تجارت و شاهد تصمیم گیری های عده معدودی که تسلطی به امور کشور ندارند باشیم کار نادرستی است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۲    
حجم واقعی فساد واردات خودرو چقدر بود؟انتشار سندی از ثبت سفارش غیرقانونی 34هزارخودرو/ تذکر نماینده مجلس به وزیرصمت درباره نقش پسر و داماد او..
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳    
در عرضه اولیه داوه که مدیر آن شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن است، حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی 700 سهم و دامنه قیمت ثبت سفارش از مبلغ 3 هزار ریال تا مبلغ 3 هزار و 300 ریال تعیین شده است.
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸    
عصر خودرو- دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: با وجود اعلام آمادگی گمرک مبنی بر ترخیص خودروهای دپو شده، سازمان توسعه تجارت واردکنندگان را برای صدور تاییدیه های ثبت سفارش همراهی نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۳    
تهران- ایرنا- مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا از ثبت سفارش و واردات هشت هزار دستگاه کامیون جدید به ناوگان تجاری سنگین کشور تا پایان مهر ماه جاری خبر داد.
تعداد32 میلیون و 534 هزار سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد " زپارس" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۰    
اردیبهشت بود که به دستور معاون اول رئیس جمهوری برای واردات در مقابل صادرات و فروش ارز به بانک ها و صرافی های مجاز، صادرکنندگان ملزم به استفاده از سامانه نیما شدند؛ به این ترتیب که صادرکننده ارز خود را در این سامانه عرضه می کرد و واردکننده ارز مورد نیاز خود را بعد از ثبت سفارش دریافت می کرد ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲    
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران آنچه موجب کمبود گوشی در بازار شد را غیبت فعالان صنف در تجارت دانست و گفت: اکنون موانع مقرراتی سر راه شرکت ها وجود ندارد و هر نمایندگی رسمی می تواند برای واردات گوشی ثبت سفارش کند و گوشی بیاورد.