شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۴:۵۴Apr 2019 20

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

خبرگزاری فارس   ۱۰ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی دارای شأن و ویژگی های بالایی است که باید نقد سیاست های فرهنگی کشور در آنجا صورت پذیرد گفت: شان این شورا راهبردی، علمی و سیاستگذاری است و حتماً باید در جلسات بررسی موضوعات، نقد وجود داشته باشد.
به گزارش ذاکرنیوز، فیلم مستند-داستانی خط باریک قرمز روز گذشته (جمعه 30 فروردین) در سی و هفتیمن جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور سیدرضا میرکریمی دبیر جشنواره، حجت الاسلام احمد مازنی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و علی اصغر پورمحمدی مدیر سابق شبکه سوم سیما در پردیس چارسو به نمایش در آمد. ...
برترین ها / وانا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی میهمان برنامه دست خط بود. یک مطلبی از شما در ایام سیل بیرون آمد که شما با این نظر که اثر بی بندوباری از سیل و زلزله کمتر نیست پیشنهاد اختصاص بودجه سیل به کاهش بی بندوباری و مبارزه با بی حجابی مطرح کردید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه فتنه 88 چهارده هدف داشت، گفت: فتنه 88، خط قرمز ما است و باید سران آن محاکمه شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد مازنی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات جریان های منحرف نشانه تأثیرگذاری جشنواره جهانی فیلم فجر است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به دعوت نکردن رئیس جمهور از دو عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی در جلسه این هفته شورا اظهار داشت: آقای روحانی فکر می کند باید این شوراها تحت اختیار او باشد.
یادداشت دکتر سیده فاطمه ذوالقدر ؛ نماینده مردم شریف استان تهران و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بمناسبت 29 فروردین ؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ابنا : رییس کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید به نظر می رسد مدیران اینستاگرام رشوه گرفته باشند که صفحات برخی مقامات سپاه پاسداران و شخصیت های ایرانی را مسدود کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح هر مسجد، یک خانه موجب می شود کمک به سیل زدگان در زمان کمتر و به شکل سازمان یافته تر انجام شود.
مدآرا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ما در کمیسیون فرهنگی و اصل نود قطعا موضوع اخراج خبرنگاران روزنامه همشهری را پیگیری خواهیم کرد. به گزارش سایت خبری مدآرا اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت وگو با سایت خبری مدآرا ، در واکنش به اخراج بیش از صد نفر از خبرنگاران روزنامه همشهری ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، اصغر مسعودی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره سوالاتش از وزیر آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: موضوع گزینش معلمان یکی از سوالات بنده از وزیر آموزش و پرورش بود ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۷:۲۷    
شفقنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به وضعیت مطبوعات و لزوم توجه بیشتر به آنها گفت: باید بتوانیم روند تامین اقلام و ابزاری که به صورت یارانه ای در اختیار مطبوعات قرار می گیرد از جمله کاغذ را به صورت مستمر حفظ کنیم. چراکه بعضا نوسانات بازار، مطبوعات را با کمبود و گرانی کاغذ مواجه می کند. ...
برترین ها / موج   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری موج: حجت الاسلام نصرالله پژمان فر اظهار داشت: متاسفانه حضور بی برنامه در فضای مجازی به معنی بازی کردن در فضا و زمینی است که دشمن فراهم کرده و از ابتدا هم معلوم بود که ما در این زمین، پیروز بازی نخواهیم بود. زیرا زمین و فضا را دشمن به نحوی تدارک دیده که حتما شکست بخوریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین مسائل کمیسیون متبوع خود را برآورده شدن نیازهای روانی سیل زدگان عنوان کرد و گفت: باید فضایی برای اجرای برنامه های شاد ویژه سیل زدگان فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جهادهمبستگی ملی که توسط رئیس سازمان بسیج مستضعفین مطرح شده می تواند در کنار فعالیت سایر نهادها از ظرفیت مشارکت مردمی استفاده کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۸    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با لاریجانی گفت: در این جلسه تاکید شد که برای حمایت از تولیدکنندگان یک سری تسهیلات گمرکی و همچنین معافیت های مالیاتی در سال رونق تولید مورد تاکید قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نوسانات ارزی سبب شده ظرف مدت 7 سال سرمایه ناشران به یک دهم کاهش پیدا کند.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای در تلاشند امکان اکران دوباره آن را فراهم آورند. می خواهند بگویند بعد از اصلاحات اجازه دهید دوباره اکران شود که این قابل قبول نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۴    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال افزایش حامل های انرژی از اول اردیبهشت ماه امسال گفت: هر گونه افزایشی در قیمت حامل های انرژی خلاف قانون بودجه مصوب شده توسط مجلس است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حجت الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز دستگاه های نظارتی و نهادهای نظامی با حضور در جلسه کمیسیون ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۳    
فارس: نصرا... پژمانفر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقیف فیلم رحمان 1400 تأکید کرد: دیگر نباید این فیلم اجازه اکران به دست آورد، اطلاعاتی به دست ما رسیده که عده ای در تلاشند امکان اکران دوباره آن را فراهم آورند ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۳    
در بخشی از گزارش سازمان نظام روانشناسی به کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان شد: "مطلع شدیم استاندار خوزستان 3 ساعت در شبانه روز می خوابد؛ بنابراین یک روانشناس برای همراهی در کنار وی اعزام شد."
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۲    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی آسیب های فرهنگی ناشی از سیل اخیر با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۳۶    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 26 فروردین ماه 1398 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقیف فیلم غیراخلاقی رحمان 1400 تأکید کرد: عده ای در تلاشند امکان اکران دوباره آن را فراهم آورند. می خواهند بگویند بعد از اصلاحات اجازه دهید دوباره اکران شود که این قابل قبول نیست و غیر از جلوگیری از اکران، باید عوامل آن جریمه هم بشوند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید سال ها است که مردم استان گلستان همواره بین دو سیل زندگی می کنند، یعنی سیل جاری شده و سیلی که نگران وقوع آن هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: توجه ویژه به گردشگری ورزشی می تواند باعث رونق گردشگری کشور و اعتلای جایگاه ورزش ایران در جهان شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ورود این کمیسیون به موضوع فیلم رحمان1400 خبر داد و گفت: با اکران نسخه بدون مجوز فیلم رحمان1400 در واقع حریم وزارت ارشاد لطمه خورده که این موضوع برخورد جدی وزیر ارشاد را مطالبه می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۹    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یکشنبه 25 فروردین ماه 1398 برگزار شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد اسماعیل سعیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در تذکر شفاهی، با محکومیت تصمیم رییس جمهور آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی، گفت: امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از انتزاع امور صنعتی و صنفی مؤسسات چاپ و تکثیر و چاپخانه ها از وظایف محتوایی و فرهنگی محصولات انتشاراتی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نظارت صنعتی و سخت افزاری صنعت چاپ از زمره وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خارج و در ذیل وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سخحنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با مصوبه کمیسیون فرهنگی از این پس مسائل صنفی چاپخانه هادر حوزه کاری وزارت ارشاد و مسائل صنعتی آنها در حوزه کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رفتار نامتعارف در توقف اکران فیلم سینمایی رحمان 1400 پس از یک ماه اکران این فیلم سینمایی، از ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به این موضوع خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۵    
حوزه/ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت گسترده و یکپارچه مردم و مسئولان از سپاه به صحنه درخشانی از اتحاد ملی در روزهای اخیر تبدیل شده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
احمد مازنی را این روزها خیلی ها می شناسند؛ روحانی سیاستمدار و اصلاح طلبی که حالا رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس است و نظرهایش در این حوزه معمولا به راحتی در صدر خبرهای فرهنگی قرار می گیرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۹    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تامین سوله های ورزشی به منظور گسترش فرهنگ ورزش در دستورکارقرار بگیرد،گفت: موضوع روکش و آسفالت جاده ای راه های روستایی در اولویت های عمرانی در لواسانات قراربگیرد.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سیده فاطمه ذوالقدر - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۳    
آفتاب نیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این اعتقاد که صدا و سیما به یک سازمان عریض و طویل مجمع الجزایری تبدیل شده که مردم، مسئولان و کارکنان این سازمان از آن راضی نیستند ابراز امیدواری کرد که مشکلات این سازمان با تصویب طرح جدید اداره صدا و سیما حل شود.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۰۰ سایت دیگر  
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و 13 متهم دیگر آن صبح امروز (شنبه) 24 فروردین ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدام غیرقانونی ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران ، گفت: آمریکا نهادی را هدفگیری کرده که برآمده از انقلاب اسلامی است و به پشتوانه مردمی هرگز خدشه ایی بر آن وارد نخواهد شد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این اعتقاد که صدا و سیما به یک سازمان عریض و طویل مجمع الجزایری تبدیل شده که مردم، مسئولان و کارکنان این سازمان از آن راضی نیستند ابراز امیدواری کرد که مشکلات این سازمان با تصویب طرح جدید اداره صدا و سیما حل شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ارتش آمریکا تروریست است و اگر آمریکا به حماقت خود ادامه دهد و بر تروریستی بودن سپاه تاکید کند مطمئن باشد که هیچ سرباز آمریکایی در منطقه خواب راحت نخواهد داشت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به ترامپ توصیه می کنم که در تصمیم گیری ها باید برای یک بار هم که شده به عقل خود رجوع کند تا آبرویش نرود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هیچ گاه پیش قدم چالش با آمریکا و جنگ طلب نبوده ونخواهد بود اما اگر آمریکا پا فراتر بگذارد بطور حتم ایران هیچ حرکتی را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس از مصوبه اعطای هدیه ازدواج به دختران زیر 20 سال خبر داد. هرچند ابراهیمی گفته اینگونه نیست که آن دختر می تواند 10 یا 13 ساله هم باشد اما به نظر می رسد مشکلات خاص ازدواج در سن پایین مختص کودکان نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۰    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به یکدلی و پکپارچگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی درحمایت از اقدام نابخردانه آمریکا علیه این نهاد انقلابی گفت: مجلس روز سه شنبه با حمایت همه جانبه خود از سپاه صدر صد انقلابی شد.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین، شهرزاد همتی در شرق نوشت: به گفته احد آزادی خواه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، بر اساس مصوبه کمیسیون، دولت مکلف به اختصاص وام قرض الحسنه به ازای تولد هر یک از فرزندان سوم به بعد ...