دوشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۴:۴۲Sep 2019 23

جدیدترین‌های «سازمان بسیج دانشجویی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵    
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تحقق کامل نظام تعلیم و تربیت اسلامی را نیازمند حرکت تشکیلاتی دانست.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دومین جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی برنامه ستاد اربعین دانشجویی برای مراسم پیاده روی اربعین را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۸    
دبیر طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی کشور با اعلام خبر انتشار کتاب دکترین جنگ نرم بسیج دانشجویی، تشکیل شبکه هسته های مسئله محور را دکترین جنگ نرم بسیج دانشجویی دانست.
رهیاب   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۳    
نشست خبری سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس صبح پنجشنبه 28 شهریور در سالن کنفرانس سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی گفت:تسهیل در خروج باعث افزایش مشارکت دانشجویان در پیاده روی اربعین می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور از برگزاری نشست دو روزه، موکب داران و فعالان دانشجویی اربعین 98 به مدت 2 روز از امروز خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی از برگزاری نشست دو روزه فعالین دانشجویی اربعین از فردا در مجتمع آموزشی آبعلی خبر داد.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به معیارهای همسرگزینی و تغییر این معیارها گفت: معیارهای مرسوم ازدواج و همسرگزینی غربی شده است. ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل حاصلی، مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با آغاز فعالیت های این ستاد برای اربعین امسال گفت: فضایی که امسال از سوی سازمان بسیج دانشجویی به ما ابلاغ شده این بوده که اعزام خواهران دانشجو به صورت منسجم و به همراه روحانی و استادان مطرح استانی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۴    
تهران- ایرنا- معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: در دوره جدید مدیریتی سازمان بسیج دانشجویی معتقد هستیم مشکلات کشور با حضور و مطالبه گری جوانان نخبه و دانشجو قابل حل است؛ بنابراین معاونتی برای شبکه سازی در این زمینه تاسیس شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۱    
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: مطالبه گری یعنی وقتی جوانی مشکلی را ببیند از یاس خارج شده، مسئله ای طرح کرده با دوستان خود هسته ای تشکیل بدهد تا به راه حل مسئله برسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی گفت: دست و بازوی ناپاکی که بخواهد با شیطان و دشمن بزرگ ملت دست دهد، قطع خواهد شد. در این تردید نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی سازمان بسیج دانشجویی گفت:دانشجوی بسیجی معتقد است کسانی که از پس بستن یک قرارداد متوازن و معقول بر نمی آیند حق حرف زدن از منافع ملت را ندارند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۸    
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: دانشجو باید از مسئله و مشکل به دغدغه برسد و با دوستان خود، هسته مرکزی تشکیل دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۱    
ثبت نام اربعین حسینی ویژه دانشجویان استان گیلان از سوی سازمان بسیج دانشجویی این استان آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۷    
سازمان بسیج دانشجویی گیلان در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از بین دانشجویان و فارغ التحصیلان برادر ثبت نام می کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۶    
جانشین سازمان بسیج دانشجویی گفت: معاونت فرهنگ سازی سازمان بسیج دانشجویی با توجه به تقارن اربعین با مهرماه، حفظ این فضا در ستاد استقبال دانشجویی در دانشگاه ها را خواستار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۷    
تهران- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: راهبرد اصلی بسیج دانشجویی در انتخابات پیش روی مجلس، روشنگری و بصیرت افزایی در سطح دانشگاه و افکار عمومی است تا مجلسی توانمند برای تحقق مطالبات مردم شکل گیرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۶:۵۰    
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی با اعلام اینکه تا کنون 7 هزار نفر به اردوهای راهیان نور شمال غرب اعزام شده اند گفت: عملیات اعزام دانشجویان به راهیان نور شمال غرب تا پایان شهریور ادامه دارد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۸    
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: برداشت جدیدی از حرکت های جهادی می تواند از زمینه های توسعه گفتمان جهادی و ایجاد زمینه برای جلب تعداد بیشتری از دانشجویان و اقشار مختلف جامعه به سمت حرکت های جهادی باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۰    
جلسه شورای عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ با حضور دکتر بالایی جانشین سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ برگزار شد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، صادق مفرد، معاون جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری خطاب به گروه های جهادی با این مضمون که باید کاری کنیم که گفتمان جهادی به یک گفتمان عمومی تبدیل شود ، گفت: پیرو این فرمایش رهبر انقلاب ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: باید کاری کنیم که گفتمان جهادی به یک گفتمان عمومی تبدیل شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
3 طرح برگزیده جشنواره شهاب با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی معرفی و تجلیل شدند.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه آرمان نوشت: هر روز ادعایی درباره تخلفات مطرح می شود اما ظاهرا فعلا اراده ای برای رسیدگی به تخلفات او نیست. با توجه به روندی که آیت ا...رئیسی در قوه قضائیه طی می کند انتظار آن است که انتظار بسیاری از افراد جامعه برای برگزاری رسیدگی به پرونده احمدی نژاد اقدام کند. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۸    
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: وثیقه خروج دانشجویان مشمول سربازی برای اربعین حذف شده است و به همین دلیل شاهد رشد دوبرابری دانشجویان نسبت به سال گذشته در سفر اربعین حسینی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سومین جشنواره ملی جهادگران به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی و به دبیری سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
مدآرا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جریان رسانه ای غربی اصالت را به چگونگی روایت میدهد نه حقیقت، گفت: اهمیت کار رسانه در آن است که مخاطب را در عرصه های مختلف به حقیقت نزدیک کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی به دبیری سازمان بسیج دانشجویی سومین جشنواره ملی جهادگران را برگزار می نماید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۲    
جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: خروجی ارزیابی عملکرد گروه های جهادی دانشگاه های تهران به صورت کارنامه تهیه و براساس آن به گروه ها نمره تعلق می گیرد، گروه ها با توجه به نمره دریافتی نسبت به یکدیگر رتبه بندی می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۴    
مشهد- رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: جوانان امروز باید فاصله بین واقعیت و آرمان ها را پر کنند و طرح ولایت برای دانشجویان مقدمه یک شروع است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۷    
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: تا زمانی که رژیم صهیونیستی از صحنه گیتی حذف نشود و تا زمانی که پرچم اسلام در سراسر گیتی برافراشته نشود، رسالت ما ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دبیرخانه طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: نشست میعاد 1 با حضور 164 نفر از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور و همچنین 30 نفر از دبیران طرح اعتلای استان ها در حال برگزاری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: راه تحقق تمدن نوین اسلامی تحول در دانشگاه است و در این فرآیند باید چهار دسته نخبه تولید شود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت در جلسه ای با عنوان گفتمان سازی و مطالبه گری شهید دیالمه با محوریت انتخابات مجلس که توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد، اظهار داشت: اگر از من سوال شود ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۴    
جانشین سازمان بسیج دانشجویی گفت: فعالیت سازمان بسیج و ناحیه تهران برای اصلاح روند نقش آفرینی جریان دانشجویی در پایتخت است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در دیدار صمیمانه طهرانچی، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با نیک روش ریاست سازمان بسیج دانشجویی و هیئت رئیسه سازمان ...
مدیر گروه صنعت اندیشکده امیرکبیر در میزگرد خصوصی سازی صنعت خودرو گفت: امیدوارم تجربه ناخوشایند واگذاری هپکو و نیشکر هفت تپه در خصوصی سازی صنعت خودرو تکرار نشود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
میزگرد خصوصی سازی صنعت خودرو با همت بسیج دانشجویی دانشگاه های خواجه نصیرطوسی، امام صادق(ع) و دانشکده فنی دانشگاه تهران در محل سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، میزگرد خصوصی سازی صنعت خودرو با همت بسیج دانشجویی 3 دانشگاه خواجه نصیر طوسی، دانشگاه امام صادق (ع) و دانشکده فنی دانشگاه تهران در محل سازمان بسیج دانشجویی و با حضور سید احسان خاندوزی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه شهید باقری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: قرارگاه شهید باقری ضمن تشکیل گروه ها و هسته های پویا و شناسایی و معرفی آن ها به مراکز علمی، در آینده از پروژه های علمی حمایت می کند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویر احمد ، مدیران آب و فاضلاب روستایی و مدیر نوسازی مدارس استان و برق ، بخشدار لوداب و رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۲    
نشست مسئولان سازندگی نواحی بسیج دانشجویی و مسئولان شورای مرکزی گروه های جهادی از امروز دوم شهریورماه در سازمان بسیج دانشجویی آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۶    
نشست مسئولان سازندگی نواحی بسیج دانشجویی و مسئولان شورای مرکزی گروه های جهادی از امروز دوم شهریورماه در سازمان بسیج دانشجویی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نشست مسئولان سازندگی نواحی بسیج دانشجویی و مسئولان شورای مرکزی گروه های جهادی از امروز در سازمان بسیج دانشجویی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از فعالیت های دانشجویان در اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در چالدران بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۲    
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی استان همدان با بیان اینکه عدم شفافیت درباره نرخ بیکاری تبعات سنگینی برای استان خواهد داشت گفت: در درجه اول باید بدانیم که چه تعریفی برای به دست آوردن نرخ بیکاری وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به همت دبیرخانه طرح اعتلاء سازمان بسیج دانشجویی اولین جشنواره ملی طرح های عملیاتی حوزه های بسیج دانشجویی سراسر کشور برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۲    
معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: نشست هایی با حضور مسئولان سازندگی نواحی بسیج دانشجویی کشور و اقشار مختلف برای تبیین پیام مقام معظم رهبری به گروه های جهادی برگزار خواهد شد.