سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۰۸:۵۵Dec 2018 11

جدیدترین‌های «جشنواره عکس»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۸    
آثار برگزیده کشوری در جریان جشنواره عکس خوبی را معروف کنیم در نگارخانه های سطح شهر تهران به نمایش در می آید.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۱    
پول نیوز - بانک آینده، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، جشنواره عکس نگاه به آینده را برگزار می کند. به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز ، جشنواره عکس نگاه به آینده ...
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۷    
پیروز حناچی می خواهد تهران را به شهری برای همه تبدیل کند. در واقع رویکرد برنامه هایی که شهردار چهاردهم شهر تهران در نظر دارد تا در پایتخت اجرایی کند، بر مبنای تغییر ساختار فرهنگی و از همه مهمتر تحول در سبک زندگی پایتخت نشینان پایه ریزی شده است در نتیجه مشارکت شهردار تهران به عنوان مدیر ارشد شهری در ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۷    
عکاس پیشکسوت و داور پنجمین جشنواره عکس نورنگار گفت: جشنواره ها فرصتی برای عکاسان جوان است تا بتوانند خودشان را نشان بدهند. به ویژه که علاوه بر دیده شدن، اثرشان در کتاب جشنواره هم چاپ می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۵    
بجنورد- ایرنا- رئیس واحد تجسمی حوزه هنری خراسان شمالی گفت: امید شکری عکاس خوش ذوق و موفق بجنوردی، عنوان برگزیده جشنواره عکس مستند شید را کسب کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۷    
پنجمین اجلاس مجمع شهرداران آسیایی با شعار شهرهای آسیایی هوشمند، تاب آور و زیست پذیر در غازی انتپ ترکیه برگزار شد. این نمایشگاه میزبان آثار برگزیده جشنواره عکس بناهای تاریخی ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۹    
پنجمین اجلاس مجمع شهرداران آسیایی با شعار شهرهای آسیایی هوشمند، تاب آور و زیست پذیر در غازی انتپ ترکیه برگزار شد. این نمایشگاه میزبان آثار برگزیده جشنواره عکس بناهای تاریخی ایران است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۲:۲۲    
آستارا - ایرنا - جشنواره عکس پویش آستارا که با هدف انعکاس مشکلات اجتماعی از نگاه دوربین از اواخر مهر ماه آغاز شده بود، با معرفی آثار برتر و تجلیل از پدید آورندگان آنها خاتمه یافت.
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۹    
عکاس پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مقام اول نخستین جشنواره عکس مردمی پویش آستارا با عنوان مسائل و مشکلات اجتماعی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۱    
عکاسان اهری و عکاس خبرگزاری ایسنا در دومین جشنواره عکس وحدت در تهران موفق به کسب مقام شدند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۶    
گروه فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: عکاسان منتخب جشنواره عکس نگاران، از نهم آذرماه وارد زاهدان شده و به مدت چهار روز به عکاسی در نقاط مورد علاقه خود در شهرهای زابل، زاهدان، ایرانشهر، سراوان و چابهار می پردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۶    
اثر برگزیده دومین جشنواره عکس وحدت انتخاب شد.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۲    
می متالز - محمدرضا بهرامن رییس خانه معدن ایران در دومین جشنواره ملی عکس معدن گفت: ایمیدرو 2 سال است نسبت به برگزاری جشنواره عکس اقدام کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۱    
گروه فرهنگی - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: جشنواره عکس پاییزی تحت عنوان ورزی من، گه لاریزان با محوریت عکاسی از زیبایی های سطح شهر به منظور ایجاد شور و نشاط میان شهروندان و بهره مندی از زیبایی های پاییز هزار رنگ برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۹    
گرگان - ایرنا - نفرات برتر پنجمین جشنواره عکس حماسه خون ویژه ماه محرم و صفر سال جاری، که از سوی حوزه هنری استان گلستان برگزار شد، چهارشنبه شب در محل این حوزه معرفی شدند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۲    
گروه فرهنگی- در دومین جشنواره عکس مستند شبکه مستند سعید صادقی عکاس ایکنا شعبه آذربایجان شرقی در جزو منتخبین این جشنواره قرار گرفت.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۳    
اختتامیه دومین جشنواره تلویزیونی مستند و نخستین جشنواره عکس مستند در سالن تئاتر دانشکده صدا و سیما برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۲    
در نخستین جشنواره عکس مستند، عکاس خبرگزاری فارس در بخش مجموعه عکس نفر اول شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۱    
برگزیدگان جشنواره عکس آیات در بخش های استانی ، مردمی، ویژه و ملی با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۷    
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد با بیان اینکه در دورانی که در آثار برخی هنرمندان انحراف و خود باختگی موج می زند جشنواره عکس آیات، کار فاخری در حوزه قرآنی در عرصه ملی بود گفت: باید از ابزار هنر هدایت گر در ترویج فضیلت های اخلاقی در جامعه بهره ببریم.
موج   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱    
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی عکس ارتش و مردم یاری با رویکرد امداد رسانی ارتشیان در زلزله غرب کشور با حضور حجت الاسلام عباس محمدحسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از فرماندهان در ستاد فرماندهی نیروی زمینی برگزار شد.
خانه ی معدن ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۳    
در این مراسم که با حضورآقای دکتر کرباسیان رئیس پیشین سازمان ایمیدرو،مهندس بهرامن رئیس خانه معدن ایران ،دکتر شکوری رییس کمیسیون معادن اتاق ایران و عضو هیات مدیره خانه معدن ایران و تنی چند از مدیران ایمیدرو برگزار گردید، رئیس خانه معدن ایران با اشاره به نقش مثبت ارتباط هنر و معدن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۹    
شعبانعلی بهرامی، فرجاد جولانی، فرناز دمنابی و مجید محمدی به عنوان برگزیدگان دومین جشنواره عکس معدن تقدیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۹    
مراسم پایانی دومین جشنواره عکس معدن و اهدای نشان کیمیا عصر دوشنبه 28 آبان ماه با معرفی برگزیدگان در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
سینما پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۴    
سینماپرس: اختتامیه جشنواره ملی عکس آیات و افتتاحیه نمایشگاه آن، 30 آبان ماه برگزار می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۹    
چهار نفر از عکاسان برگزیده جشنواره ملی عکس معدن به همراه محمد اسلامی راد عکاس پیشکسوت به پاس یک عمر فعالیت، در آیین اختتامیه دومین جشنواره عکس معدن، نشان کیمیا را دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۸    
تهران- ایرنا- چهار نفر از عکاسان برگزیده جشنواره ملی عکس معدن به همراه محمد اسلامی راد عکاس پیشکسوت به پاس یک عمر فعالیت، در آیین اختتامیه دومین جشنواره عکس معدن، نشان کیمیا را دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۷    
نمایشگاه نخستین جشنواره عکس مستند در نگارخانه فرشچیان مجموعه صبا برپا خواهد شد.
هرمز آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۶    
اصغر بشارتی عکاس جوان و بین المللی قشمی در جشنواره عکس مربع چاپی کشور عمان که با حضور بیش از 80 کشور دنیا برگزار شد توانست مقام دوم جشنواره را از آن خود کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۶    
فراخوان ششمین جشنواره عکس خیام که در 6 بخش منتشر شده بود تا دوم آذر تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۱    
داور پنجمین جشنواره عکس نورنگار در مورد اخذ ورودیه برای حضور در این جشنواره و لزوم توجه عکاسان به نقاط مثبت طبیعت و ثبت آنها سخن گفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۶    
اهواز – ایرنا - سیدمدیار شجاعی فر، عکاس خوزستانی، منتخب جشنواره بین المللی عکاسی 'Caminos de Hierro' در کشور اسپانیا شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۸    
به گزارش اقتصادآنلاین ، این سه هنرمند صاحب سبک، با حضور در هیات داوران این جشنواره، آثار رسیده را پس از بررسی اولیه، داوری کرده و نفرات برگزیده را اعلام خواهندنمود. محمود کلاری، متولد1330 در تهران عکاس، مدیر فیلم برداری، بازیگر و کارگردان ایرانی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۴    
همزمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم های ورزشی میلان، نمایشگاه آثار برگزیده چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی ایران آغاز به کار کرد.
سینما پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۳    
سینماپرس: اختتامیه دومین جشنواره عکس کیمیا روز دوشنبه 28 آبان ماه در در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۰    
گونتر ریله یک، عکاس مطرح طبیعت و حیات وحش اهل آلمان داور ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام شد. به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس خیام، وی عضو هیأت داوران جشنواره های مختلف در تمامی قاره ها بوده است ...
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۷    
بانک آینده، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، جشنواره عکس نگاه به آینده را برگزار می کند.جشنواره عکس نگاه به آینده ، بر آن است تا جوانان هنرمند و عکاسان ایرانی را به اندیشیدن پیرامون آینده کشور عزیزمان تشویق کرده و از سوی دیگر منعکس کننده طرز تلقی جوانان هنرمند ایرانی باشد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۴:۲۴    
فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان در دو بخش با موضوع آزاد و موضوع سلامت روان منتشر شد. به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی عکس سلامت روان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۵    
دومین دوره جشنواره عکس وحدت در حوزه هنری افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵    
افتتاحیه دومین جشنواره عکس وحدت امروز 23 آبان ماه با حضور حجت الاسلام محمود نبویان معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب در حوزه هنری برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰    
گروه هنر با وجود اعلام قبلی مبنی بر برگزاری رسمی مراسم افتتاح دومین جشنواره عکس وحدت ، این مراسم در زمان و مکان مقرر برگزار نشد.
ایمیدرو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۵    
آیین اختتامیه دومین نمایشگاه عکس معدن دوشنبه 28 آبان ماه با حضور معاون وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی و رییس سابق هیات عامل ایمیدرو برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دومین جشنواره و اردوی ملی عکس نگاران در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۱    
گروه هنر دومین جشنواره عکس وحدت روز چهارشنبه، 23 آبان ماه طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری افتتاح خواهد شد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۷    
دبیر هفتمین دوره از سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت از تمدید این سوگواره تا 4 آذر خبر داد. دبیر هفتمین دوره از سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت از تمدید این سوگواره تا 4 آذر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱    
فراخوان جشنواره عکس نگاه به آینده اعلام و دریافت آثار از طریق تارگاه این جشنواره آغاز شد.
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۵    
پنجمین جشنواره عکس نورنگار توسط مجموعه نورنگار برگزار میگردد. مهلت ارسال آثار این جشنواره تا تاریخ 20 آذر 1397 می باشد. این جشنواره توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود. بخش های جشنواره: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۴    
نمایشگاه عکس دومین دوره جشنواره کیمیا در خانه هنرمندان ایران افتتاح شده و در افتتاحیه این نمایشگاه علاقه مندان به هنر عکاسی و افراد متخصص حوزه صنعت و معدن گرد هم آمدند تا آثار رسیده به این جشنواره را در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران مشاهده کنند.
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۷    
دومین جشنواره عکس و حد ت در آبان ماه 1397 برگزار میگردد. مهلت ارسال آثار تا تاریخ 13 آبان می باشد. این جشنواره توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود. محورهای جشنواره: 1- سبک زندگی 2- دستاوردهای نظام 3- قدس و فلسطین
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۰    
دومین جشنواره عکس کیمیا که با هدف گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، بعدازظهر روزجمعه این 18 آبان ساعت در نگارخانه تابستان خانه هنرمندان ایران افتتاح شد و تا 28 آبان میزبان علاقمندان می باشد.