پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۳:۴۸Oct 2019 17

جدیدترین‌های «مترو»

ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پی انتشار فیلمی از یک مدرسه در استان کهگیلویه و بویر احمد در فضای مجازی، مدیر کل اداره آموزش و پرورش شهرستان دهدشت در این باره گفت: فیلم منتشر شده مربوط به یکی از ساختمان های مدرسه است که مدت ها است مترو که بوده و کلاسی در آنجا برگزار نمی شود.
در راستای اجرای قانون حمایت از معلولان، شهروندان معلول مشهدی با درجه شدید و خیلی شدید به زودی می توانند تعداد 60سفر درون شهری با اتوبوس و مترو را رایگان انجام دهند.
فانوس   ۱۰ ساعت پیش    
کارکنان شرکت مترو دلایل مخالفت خود با انتقال به بخش های دیگری از شهرداری و بی اعتمادی به وعده مدیران ترافیکی شهرداری را تشریح کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۸    
به گزارش اقتصاد آنلاین ، روز شنبه تعدادی از کارکنان حراست مترو در ساختمان اصلی مترو دست به تجمع زدند. معترضان می گفتند قرار است از مترو به بخش های مختلف فرستاده شوند در حالی که کارمند اصلی مترو هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کارکنان شرکت مترو دلایل مخالفت خود با انتقال به بخش های دیگری از شهرداری و بی اعتمادی به وعده مدیران ترافیکی شهرداری را تشریح کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایش خیابانی چشم انتظار به کارگردانی شقایق عوض زاده این شب ها در مترو امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات خطوط و نقشه مترو تهران به گزارش اقتصاد آنلاین ، تهران به 11 خط مترو نیاز دارد که در حال حاضر 7 خط هرچند در برخی خطوط نصفه کاره اما فعال شدده اند. خط 1، 2 و 4 از جمله خطوط قدیمی مترو تهران هستند که تقریبا تکمیل شده اند و بیشترین حجم مسافران را در طول روز جابه جا می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱    
در ماه های اخیر شاهد استقرار غرفه های فروش کتاب در ایستگاه های مترو هستیم که اعتراض برخی ناشران را در پی داشته است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
گروهی از مردم: والّا وقتی ما خریدیمش، 50 میلیون بود! یک مسئول: چند ماه دیگر نوبت کسانی است که دو تا کارت مترو دارند! دهک های پایین: مرسی ولی دارید یه کاری می کنید که دیگه خودرو هم نتونیم بخریم! یک خودرو چینی: تو خواب هم نمی دیدم یه روز این قدر پیشرفت کنم! ...
سلام نو / نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، پژوهشگر و مشاور اداره کل فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با هشدار درباره خطرات مصرف لوازم آرایشی تقلبی گفت: مصرف طولانی مدت این محصولات به دلیل تماس مداوم بدن با مواد شیمیایی سمی و بسیار خطرناک موجود در آنها می تواند منجر به مشکلاتی از جمله فشار خون بالا و حتی ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۶    
نمایشگاه عکس ایران و العراق لایمکن الفراق به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در ایستگاه مترو امام خمینی(ره) برپا شده است.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه زیرگذر استاد معین به مراحل پایانی خود نزدیک می شود. امیدوارم زودتر از موعد بتوانیم این پروژه بسیار پیچیده را در تقاطع دو شریان اصلی مترو و خیابان آزادی افتتاح کنیم. همه ی همت همکارانم این است که پروژه فدای سرعت آن نشود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷    
علی باقری به بهره بردای از پروژه پارک سوار عاشق آباد در 2 فاز اشاره کرد و گفت: این پارک سوار در مجاورت ایستگاه مترو قدس قرار گرفته که ترکیب کاملی از مترو، اتوبوس و خودروی شخصی را برای تسهیل حمل و نقل شهروندان شامل می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰    
ایستگاه متروی جدیدی در مرز بین دو شهرک کلیشی سو بوآ و مونفرمی احداث شده است که شبکه مترو را به خط تراموا و خطوط اتوبوسرانی این شهر وصل می کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵    
جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف حدود 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر در ایستگاه های مترو پایتخت خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت شرکت تراورس تنها معطوف به راه آهن نبوده و در چند سال گذشته علیرغم تمامی ناملایمات، علاوه بر تجهیز بیشتر امکانات و ماشین آلات خود، به ساخت و احداث مترو ورود کرده و اتفاقات خوشی را رقم زده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرناپلاس نوشت: اغلب ما فرونشست های سریالی تهران را به خاطر داریم. کارشناسان معتقدند وجود قنات ها در تهران و رها شدن آنها باعث می شود در گذر زمان به دلایل مختلف نظیر ریزش دیواره آنها، تهران فرونشست های مختلفی را تجربه کند. در این میان، گودبرداری ها و ساخت تونل های مترو نیز مزید بر علت است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۰    
تهران- ایرناپلاس- افتتاح سه ایستگاه از خط هفت مترو تهران در هفته پایانی اسفند 97، حواشی بسیاری را درباره کامل نشدن فرآیند ایمنی آن در رسانه ها ایجاد کرد. اما در حاشیه آن، خبر های خوبی از شهرداری تهران رسید که قرار است چهار خط دیگر به خطوط مترو تهران اضافه شود تا پوشش مترو در شهر کامل شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرناپلاس، سحرگاه بیست و هشتم خردادماه 1395 بود که در خلوت خیابان های تهران، در محله شهران فرونشست بزرگی رخ داد که موجب ازهم گسیختگی لوله اصلی گاز و وقوع انفجار و شعله های آتشی به ارتفاع 50 متر شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در آستانه اربعین حسینی (ع) اجرای نمایش تعزیه خوانی و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی در ایستگاه های مترو تهران اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف حدودا 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شش ماهه نخست امسال در ایستگاه های مترو پایتخت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در تشریح عملکرد شش ماهه پلیس مترو از دستگیری 181 جیب بر در ایستگاه های متروی پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس ایران والعراق لایمکن الفراق در ایستگاه مترو امام خمینی(ره) برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- شهردار منطقه 20 تهران(شهرری) از کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در روز اربعین خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 30 هزار نفر در هر ساعت توسط این خط از شهرری به پایتخت جابجا شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از مطالعه و امکان سنجی توسعه خط 7 مترو و پوشش شمال شرق منطقه 2 با حمل ونقل ریلی خبر داد.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حناچی با اشاره به حدیث رسول اکرم (ص) مبنی بر اینکه حسن سوال جواب درست را به همراه دارد، ادامه داد: در این زمینه بودجه داشتیم و می خواستیم این کار را انجام دهیم، اما بخشی از کار ایراد داشته که باید آن ایراد را برطرف کنیم تا در فعالیت های بعدی این مشکل وجود نداشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ری- شهردار منطقه 20 تهران و مسئول کمیته پشتیبانی ستاد اربعین در ری گفت: خدمات رسانی به 30 هزار مسافر در خط یک مترو با500 اتوبوس و 100 تاکسی و و ون به صورت رایگان صورت می گیرد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سلام نو – سرویس سیاسی: سه روز پیش کلیپی از درگیری کارکنان مترو با محمد نعیمی پور، رییس هیات مدیره مترو منتشر شده، کارکنانی که به تعدیل و تغییر پست های سازمانی خود معترض بودند. نعیمی پور همان روز در توضیح درگیری ایجاد شده با کارکنان مترو به جماران گفت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۱    
حناچی گفت: برای ارائه امکانات مناسب شهری در مترو و پیاده رو ها به نابینایان نیازمند انتخاب پیمانکاران دارای صلاحیت در حوزه مناسب سازی هستیم. به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴    
مولوی: یوسفعلی میرشکاک؛ سعدی: روزهای زوج غلامعلی حدادعادل، روزهای فرد علی اکبر ولایتی، جمعه ها و ایام تعطیل خود سعدی؛ فردوسی: علیرضا قزوه ؛رودکی: شاعر جدید به زودی در این مکان نصب می گردد ؛خیام: علی معلم
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران گفت: امیدواریم تا پایان مهرماه بتوانیم بخشی از مطالبات کارگران خط 6 را پرداخت کنیم. به گزارش شوراآنلاین، علی امام در انتظار دریافت و جابجایی نقدینگی حاصل از اوراق مشارکت هستیم که در آخرین مراحل است و امیدواریم تا پایان مهرماه بتوانیم بخشی از مطالبات کارگران خط 6 را ...
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پلیس مترو از دستگیری کلاهبردار حرفه ای دریکی از ایستگاه های مترو پایتخت خبرداد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۱    
چندی پیش بود که عده ای از کارمندان مترو تهران در اعتراض به تغییر وضعیت استخدامی خود دست به تجمع زده اند که در این تجمع رییس هیات مدیره شرکت مترو با یکی کارمندان معترض درگیری فیزیکی پیدا کرد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱    
گزارشی از دستگیری یک سارق در متروی پایتخت توسط پلیس را می بینید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در مراسم رونمایی از اولین سند تک برگ شش دانگ مسکن مهر گفت: صدور این اسناد اهمیت ویژه ای داشت متقاضیان می خواستند بدانند قراردادهای واگذاریشان منجر به اخذ سند عرصه می شود یا خیر که این امر در فروش نیز تأثیرگذار بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین تراورس پیش تنیده بتنی سوزن با شعاع 760 در ساخت مترو تهران_ کرج در دستور کار قرار گرفت.
مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به رونمایی از سند تک برگی عرصه و اعیان مسکن مهر گفت: "از اواخر آبان ماه امسال ساخت متروی پردیس آغاز می شود". هدایت همچنین از راه اندازی بورس مسکن مهر برای جلوگیری از سوءاستفاده دلالان خبر داد. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۹    
بگردید سرمایه گذاری پیدا کنید تا خط مترو را سامان داده و یک مکان تفریحی برای مردم این شهر فراهم کند.
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به فیلم منتشره در مورد اعتراض کارمندان مترو واکنش نشان داد. غلامحسین محمدی در مورد وضعیت اعتراض کارگران مترو با بیان اینکه روز گذشته تجمع محدودی در مترو با حضور تعدادی از کارکنان خدوم این نهاد خدمت رسان شکل گرفته بود که به علت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۹    
گفتنی است مقرر شد شهرداری چهاردانگه با قرارگاه خاتم الانبیا جلساتی را برگزار ونسبت به احداث ایستگاه مترو چهاردانگه برنامه ریزی و اقدامات لازم را انجام و در اسرع وقت جهت بررسی و تصمیم گیری به شورا ارسال نمایند
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹    
در طرح جامع ریلی شهر و مجموعه شهری تهران که در مرحله تصویب قرار دارد سرفصل جداگانه ای تحت عنوان بهینه سازی شبکه موجود پیش بینی شده و قرار است در اولویت اجرا قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۳    
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در یکصد و هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران حاضر شد و گزارشی از فعالیت شش ماهه فاتب ارائه کرد. اعضای شورای شهر در این جلسه نسبت به حادثه درگیری تعدادی از کارکنان با رئیس هیات مدیره مترو واکنش نشان دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مدیریت شهری این اختیار را دارد که از کارکنان مترو بسته به سوابق و کارکرد آنها بهره مند شود، گفت: برخی از کارکنان مترو در صورت جابجا نشدن محل فعالیت بیکار می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در صفحه اینستاگرام خود از مناسب سازی ایستگاه های مترو که از این پس به بهره برداری خواهند رسید خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،در غرفه این شرکت، دستاوردها و تجارب ساخت بیش از 224 کیلومتر تونل مترو با 122 ایستگاه در معرض دید شهروندان و بازدید کنندگان قرار گرفت. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۱:۵۷    
سلام برشما مخاطبان همیشگی جوان . دلگویه های شما عزیزان را از طریق شماره 88498440 شنوا و پذیرا هستیم. این ستون را مسئولان و مدیران با حساسیت ویژه می خوانند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت توسعه خطوط مترو برای برون رفت از مشکلات ترافیک و آلودگی هوا گفت: با توجه به اینکه منابع نقدی چندانی در اختیار نداریم؛ بنابراین تلاش داریم از طریق منابع غیر نقدی به شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در تکمیل و توسعه خطوط کمک کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۲    
شهردار اصفهان عصر امروز با معتمدین و شهروندان منطقه 12 اصفهان دیدار کرد و با آنها درباره مسایل، پروژه های منطقه و.... به گفتگو پرداخت. در این ملاقات مردمی رییس شورای شهر و معاونان شهردار نیز جهت بررسی مشکلات ساکنان منطقه حضور داشتند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۱    
چند روز پیش تجمع اعتراض آمیز حدود 70 تن از کارکنان شرکت مترو با حاشیه هایی همراه بود و با درگیری رئیس هیئت مدیره مترو با کارکنان معترض به خشونت کشیده شد.
سلام نو / کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه، درباره اعتراضات روز گذشته تعدادی از کارکنان خطوط مترو و حواشی این حادثه اظهار داشت: قرار نیست کارگران تعدیل شوند و تنها برنامه ها جهت مامور شدن آنها به بخش های دیگر شهرداری است. بنابراین نباید هیچ جای نگرانی در این زمینه وجود داشته باشد ...