دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۰:۵۶Nov 2018 19

جدیدترین خبرهای «حجت الاسلام طباطبایی»

همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۱:۵۹    
حجت الاسلام طباطبایی نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از باشگاه استقلال و پرسپولیس در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با بیان اینکه مسئولان 2 باشگاه مدارک و مستندات مورد نیاز را به هیئت تحقیق و تفحص ارسال کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۱    
مراسم معارفه حجت الاسلام طباطبایی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی شریف با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، رئیس دانشگاه شریف و جمعی از اساتید و دانشجویان برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۷    
حجت الاسلام طباطبایی : نماینده آستان قدس در همایش امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان در اصفهان با اشاره به برگزاری نشست های بین المللی امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان، گفت: در تلاش هستیم تا امام رضا(ع) به صورت علمی و دقیقی به دیگر ادیان معرفی شود. تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 15:42 ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۸    
حجت الاسلام طباطبایی گفت: حوزه علمیه اصفهان میزبان اولین نشست تخصصی پیش همایش امام رضا (ع) و گفتگوی ادیان است، الگوگیری از نحوه گفتگوی امام رضا(ع) با ادیان توحیدی از اهداف همایش است.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱    
مراسم عزاداری شام غریبان با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی در هیئت انصار الحجة عج مشهد مقدس برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۵    
مراسم عزاداری شب عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی در هیئت انصار الحجة عج مشهد مقدس برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۲    
مراسم عزاداری شب تاسوعا با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی در هیئت انصار الحجة عج مشهد مقدس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۸    
همزمان با فرا رسیدن ایام محرم، در شب تاسوعای حسینی، هیات انصار الحجه مراسم عزاداری سالار شهیدان را با مداحی حاج امیر کرمانشاهی و سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی با حضور عاشقان اهل بیت (ع) برگزار کرد. عکس: ایمان جنتی 10:05 - 1397/06/28
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۹    
عزاداری شب هشتم محرم در هیئت انصار الحجة عج مشهد با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۴    
مراسم عزاداری شب هفتم محرم در هیئت انصار الحجة عج مشهد با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۱    
مراسم عزاداری شب ششم محرم با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی در هیئت انصارالحجة مشهد مقدس برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸    
مراسم عزاداری شب پنجم محرم در هیئت انصار الحجة عج مشهد با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۲    
حجت الاسلام طباطبایی گفت: امویان به ویژه معاویه جبرگرایی را حاکم کردند و اطاعات از حاکم را بر همه چیز مقدم کرد تا جایی که مردم قابلیت اعتراض نداشتند در حالی معاویه این تفکر را تبلیغ می کرد که خودش در برابر امیر مومنان صف آرایی می کند.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۹    
مراسم عزاداری شب دوم محرم با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی در هیئت انصارالحجة مشهد مقدس برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۰    
مراسم عزاداری شب اول محرم با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج امیر کرمانشاهی در هیئت انصارالحجة مشهد مقدس برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۴    
مراسم سیاه پوشان ماه محرم با سخنرانی حجت الاسلام طباطبایی و مداحی حاج محمد کریمی و حاج مسعود پیرایش در هیئت صاحب العصر عج اراک برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۲:۲۲    
حجت الاسلام طباطبایی نسب گفت : الگوی دولت و دولت مردان باید شهیدان رجائی و باهنرباشد، چراکه آنها اسطوره نظام بودند.
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ، حجت الاسلام طباطبایی نژاد در حاشیه یادواره شرداران و شهدای شهر دیزیچه که با حضور امام جمعه دیزیچه ،نیروهای انتظامی ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
حجت الاسلام طباطبایی با انتقاد از برخی معایب سیستم آموزشی حوزه از جمله نمره، مدرک گرایی و امتحانات اجباری تأکید کرد که برای ایجاد نشاط و رونق علمی نباید سیستم آموزشی دانشگاهی در حوزه پیاده شود.
اداره کل ثبت احوال استان اصفهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نماینده محترم مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی دیدار نمود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۹    
امروز طی مراسمی از زحمات حجت الاسلام طباطبایی قدردانی و حجت الاسلام رامیار، به سمت رئیس عقیدتی سیاسی مرزبانی این استان منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۹:۳۳    
این خبر در آیین معرفی معرفی حجت الاسلام طباطبایی بعنوان مدیرکل جدید اوقاف و امورخیریه لرستان رسانه ای شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۹:۰۵    
طی حکمی از سوی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام طباطبایی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان لرستان معرفی و منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۱    
حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در مراسم رونمایی از کتاب خاطرات مرحوم حجت الاسلام طباطبایی توضیحاتی درباره روایت این کتاب از دوران سفارت خود در کشور عراق بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۲۲:۰۱    
آئین تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان باحضور قائم مقام سازمان و مسئولان استانی در تالار شهید مطهری اهواز برگزار و حجت الاسلام مرتضی خاکباز منصوب و حجت الاسلام طباطبایی از این سمت تودیع شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۷    
اعضای خبرگان رهبری و اساتید حوزه علمیه با اشاره به خصوصیات اخلاقی حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی تاکید کردند: مرحوم طباطبایی در عرصه کمک به محرومین پیشتاز و نیز توجه به مشکلات مردم و تلاش برای رفع آن از جمله خصوصیات این عالم دینی بود.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۶    
مراسم چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی با حضور شخصیت های حوزوی، سیاسی و عموم مردم در قم برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۴    
حوزه/ آیین گرامیداشت چهلمین روز درگذشت استاد اخلاق و خطیب توانای حوزوی، حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی شامگاه پنجشنبه با حضور شخصیت های دینی، فرهنگی و ورزشی کشور در مسجد رفعت قم برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جت الاسلام شیخ قیس الخزعلی دبیرکل عصائب اهل الحق عراق با حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حائری نماینده آیت الله العظمی سید کاظم حائری در نجف اشرف دیدار و گفتگو کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۲    
مراسم چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی عصر امروز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۴    
مراسم چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی روز های چهارشنبه و پنجشنبه 30 و 31 خرداد ماه در تهران و قم برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۳    
مراسم چهلمین روز رحلت مرحوم حاج سید مهدی طباطبایی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۴    
مجموعه دو جلدی خاطرات مرحوم حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی با عنوان اخلاق و مبارزه منتشر می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۱    
گروه اجتماعی حجت الاسلام طباطبایی گفت: طی توافق صورت گرفته با کمیته امداد خوزستان، تکفل و هزینه امور جاری زندگی چند خانواده بی بضاعت از محل درآمد موقوفات خوزستان تأمین می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۸    
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی مردم داری را یکی از مهم ترین خصوصیت حجت الاسلام طباطبایی برشمرد و گفت: برطرف کردن مشکلات مردم یکی از مهم ترین دغدغه های این استاد بزرگ اخلاق بود که در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد.
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۱    
قم پرس ؛ حجت الاسلام سید محمد باقر طباطبایی اظهار کرد: رمضان ماه بهار قرآن و توجه بیشتر به این کتاب آسمانی است و هر چند توصیه شده در همه روزها و ساعت ها، به قرآن پناه ببریم، ولی در ماه رمضان فرصت بیشتری برای این کار فراهم است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به خصوصیات اخلاقی حجت الاسلام طباطبایی گفت: سراسر زندگی این عالم دینی رحمت و برکت بود و تنها رضایت الهی را مورد توجه قرار می داد و مهم ترین هدف ایشان نیز ترویج معارف دینی بود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۵    
مراسم هفتمین روز درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی طباطبایی، امشب در تهران برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت تهران، گفت: حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی طباطبایی، فقیهی در تراز آموزه های قرآن بود که برای جامعه بشری به عنوان یک عالم دینی، نقش منذر را ایفا می کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰    
شامگاه یکشنبه 30 اردیبهشت مراسم سومین روز درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی با حضور شخصیت های لشکری و کشوری در مسجد موسی ابن جعفر (ع) واقع در میدان غیاثی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۵    
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهور در مراسم یادبود مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی حضور یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۴    
مراسم سومین روز در گذشت مرحوم طباطبایی شامگاه یکشنبه 30 اردیبهشت در مسجد امام موسی بن جعفر (ع) برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۵    
مراسم سومین روز درگذشت عضو جامعه روحانیت مبارز با حضور شخصیت های لشکری و کشوری در مسجد موسی بن جعفر(ع) برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۲    
مراسم ترحیم حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی طباطبایی، شامگاه 30 اردیبهشت با حضور تعدادی از چهره ها در مسجد موسی بن جعفر(ع) واقع در خیابان 17 شهریور تهران برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۰    
رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت حجت لاسلام سید مهدی طباطبایی نماینده ادوار مجلس و محمد علیزاده عضو حقوقدان شورای نگهبان قانون اساسی را تسلیت گفت.