دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۸:۲۰Jan 2019 21
 

جدیدترین‌های «راهپیمایی»

نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برنامه های شهرداری برای فضاسازی شهری بزرگداشت ایام دهه فجر گفت: 40 تابلو با مضامین انقلاب اسلامی و جملات گهر بار حضرت امام (ره) در 10 خیابان اصلی شهر تحت عنوان مسیر فجر و نصب المانهای انقلاب در مسیر راهپیمایی طراحی و نصب خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی ایرنا عنوان کرد : سید علی آقازاده روز دوشنبه در نشست ستاد اقامه نماز استان مرکزی در اراک افزود: انقلاب اسلامی در چهار دهه حیات با افتخار خود توفیق های زیادی را کسب کرده که نیاز است در تمامی ابعاد برجسته سازی و ارایه شود. ...
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سفیر پیشین ایران در ژاپن و سوئد گفت: تداوم راهپیمایی های بازگشت قطعا آثار مثبتی به همراه دارد و باعث بیداری افکار عمومی مردم دنیا نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی می شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
هزاران نفر از مردم کلمبیا با در دست داشتن پرچم های سفید برای اعلام انزجار نسبت به خشونت ها رخ داده پس از حمله مرگبار اخیر به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
مسئول دفتر جنبش حماس در تهران هدف راهپیمایی های بازگشت را مبارزه با طرح های استعماری علیه فلسطین توصیف کرد.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
گروه سیاسی فرونشست آمریکا در لهستان، 48 درصد امریکایی ها زیر خط فقرند، نقره داغ 5 صراف، سرنوشت CFT در دستان مصلحت، سریع در دادرسی قاطع در برخورد، بازگشت چپ اسلامی، راهپیمایی زنان آمریکا و اروپا علیه ترامپ، مجلس در آزمون مردمی ماندن، هر ایرانی روزانه یک لیتر بنزین، پس لرزه های زلزله در جاده مخصوص ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۲:۳۶    
شهید جاویدالاثر ابوالفضل علمشاهی با وجود سن کم نسبت به اوضاع و احوال کشور غافل نبود، در دوران انقلاب با حضور در فعالیت های سیاسی و حضور در تظاهرات و راهپیمایی ها سعی می کرد نقشی در پیروزی انقلاب و رهایی کشور از چنگال بیگانگان داشته باشند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۵    
قرار هرروز عصرشان رو به روی مدرسه شهید سبزعلی تخم افشان یا کنار مغازه ابراهیم است. همه که جمع شدند راه می افتند و تا اول جاده اصلی روستا که حدود یک کیلومتر است پیاده روی می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۳    
راهپیمایی زنان آمریکا و اروپا علیه ترامپ؛ به طور جدی با سرمنشاء فساد مبارزه نکرده ایم؛ من سرهنگ نیستم! و ایران مهیای عبور از دیوار چین؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۵    
صدها هزار زن در سالروز تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ در 350 شهر آمریکا و شهرهای مهم اروپا مثل برلین و لندن علیه این چهره ضد زن فاسد و نژادپرست تظاهرات کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۴    
مخالفان مجمع جهانی اقتصادی داووس در شهر برن سوئیس اقدام به برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز کردند. به گزارش پرس شیعه به نقل از سوئیس اینفو، صدها نفر از معترضان علیه نظام سرمایه داری در شهر برن سوئیس علیه برگزاری اجلاس جهانی داووس تظاهرات اعتراضی برگزار کردند. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۱    
گروه سیاست و اقتصاد- امام جمعه زنجان به برگزاری باشکوه راهپیمایی دهه فجر برای نمایش اقتدار ایران تأکید کرد و گفت: رجزخوانی های دشمن نشان از قدرت ملت ایران دارد؛ چراکه اگر ملتی ضعیف بودیم دشمن تا این اندازه احساس خطر نمی کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۹    
به گزارش ایرنا ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مشگین شهر در این آیین گفت: 30 دی ماه سال 57 مصادف با شهادت پنج تن از مردم انقلابی مشگین شهر بدست ماموران رژیم پهلوی می باشد. ...
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۱۲    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: یکی از طرح های ارجاعی به کمیسیون اموزش به عنوان کمیسیون فرعی طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها بود که در آن مقرر شده است اجتماعات در داخل دانشگاه های تابع قانون خاص خودشان باشد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: یکی از طرح های ارجاعی به کمیسیون اموزش به عنوان کمیسیون فرعی طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها بود که در آن مقرر شده است اجتماعات در داخل دانشگاه های تابع قانون خاص خودشان باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۰    
همزمان با برگزاری نشست اقتصادی سران عرب در لبنان، 20 هزار نفر از مردم این کشور در اعتراض به سیاست های اتحادیه عرب راهپیمایی کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۷    
خالد قدومی گفت: ملت ما با همه فداکاری ها و تقدیم شهیدان، همچنان در مقابل اسرائیل ایستاده و سلسله تظاهرات های راهپیمایی بازگشت نیز چهره اصلی اسرائیل را در جهان افشا و آن را مخدوش کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح تجمعات و راهپیمایی در نشست امروز عصر این کمیسیون خبر داد. سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۹    
یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) بر ادامه راهپیمایی های بازگشت تا تحقق تمام اهداف آن از جمله شکست کامل محاصره نوار غزه تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۸    
نماینده جنبش حماس در ایران گفت: راهپیمایی های مسالمت آمیز با مشارکت مردم بی دفاع همچنان ادامه دارد و ملت فلسطین همچنان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی ایستادگی خواهیم کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
مردم نیوز : الهان عمر یکی از زنان مسلمان راه یافته به مجلس نمایندگان آمریکا، در پیام خود با اشاره به راهپیمایی روز گذشته زنان آمریکایی نوشت: 16 میلیون زن در آمریکا زیر خط فقر زندگی می کنند. 13 میلیون نفر از آنها بیمه ندارند و این دلیلی است که بخاطر آن ما تظاهرات کردیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۳    
راهپیمایی بر روی سیاره های نوک تیزسیاره سرخ، مریخ نورد کنجکاوی (Curiosity rover) را به انتهای اجباری ماموریت خود نزدیک کرده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۶    
یکی از نمایندگان مسلمان کنگره آمریکا با انتشار پیامی اعلام کرد که 16 میلیون زن در این کشور زیر خط فقر زندگی می کنند. به گزارش پرس شیعه، الهان عمر یکی از زنان مسلمان راه یافته به مجلس نمایندگان آمریکا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۱    
استاندار ایلام با تاکید به نقش رسانه ها در روشنگری جامعه گفت:راهپیمایی اربعین باید در بالاترین سطح پوشش رسانه ای قرار گیرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۳    
نماینده مردم شیراز معتقد است ما در ورزش قهرمانی گام های بسیار خوبی را برداشته ایم و در آسیا در بسیاری از رشته های انفرادی قدرت اول هستیم. وی افزود: ورزش می تواند نقش ارزنده ای در پیشرفت و سلامتی جامعه داشته باشد، بنده خودم از نزدیک شاهد راهپیمایی های خانوادگی ورزش صبحگاهی هستم ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۱    
گروه بین الملل برخی از نهادهای جامعه مدنی در شهر نیده (یکی از 81 استان ترکیه) در اعتراض به سیاست های دولت چین در منطقه ترکستان شرقی (بخش مسلمان نشین این کشور) دست به تجمع و راهپیمایی اعتراض آمیز زدند.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۴    
سردار اشتری، فرمانده ناجا اعلام کرد که دشمنان، سال 97را برای ایجاد آشوب و ناامنی در سطح کشور انتخاب کرده بودند که به حول و قوه الهی موفق نشدند. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۹    
در جریان راهپیمایی جلیقه زردها در یکی از شهرهای انگلیس علیه "دولت فاسد" و "بی عدالتی" درگیری هایی به وقوع پیوست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۸    
هزاران زن در سالروز اعتراض به انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در ژانویه 2017 در برلین، لندن، واشنگتن و نیویورک و دیگر شهرهای مهم جهان به خیابان ها آمدند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- وحیده طالقانی، دختر دوم آیت الله طالقانی که پدر را آقا صدا می زند از خاطرات زمان انقلاب می گوید و نقشی که آیت الله طالقانی در این خصوص داشتند. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۶    
صدها هزار زن در شهرهای مختلف آمریکا علیه سیاست های دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور دست به تظاهرات زدند. زنان از قشرهای مختلف در این راهپیمایی برای سومین سال متوالی شرکت کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۳    
زنان در ایالات متحده و سایر کشورهای جهان در دومین سالگرد نخستین راهپیمایی سراسری خود، روز شنبه راهی خیابان ها شدند. راهپیمایی سراسری زنان نخستین بار در ژانویه سال 2017 و یک روز پس از انجام مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برپا شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۵:۴۶    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از روسیا الیوم، رئیس حزب الامه و معارض سودانی هرگونه تحقیق درباره اعتراضات اخیر این کشور را که توسط سازمان ملل انجام نشود، فاقد اعتبار خواند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۱    
هزاران نفر از زنان آمریکایی برای حضور در راهپیمایی موسوم به راهپیمایی زنان در سراسر این کشور به خیابان ها آمدند
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۳    
شمار مجروحان فلسطینی چهل و سومین راهپیمایی بازگشت که توسط نظامیان رژیم صهیونیستی زخمی شدند، به 59 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۱    
هزاران نفر در برلین علیه سیاستهای اروپا و به خصوص آلمان در حوزه کشاورزی با برپایی راهپیمایی اعتراض کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۷    
تظاهرات آرام مردم در پاریس بار دیگر با دخالت پلیس ضد شورش تبدیل به تنش و ناآرامی کشیده شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۳    
تماشای اندک تصاویر حضور زنان در راهپیمایی های پیش از انقلاب، بیانگر آزادی خواهی زنانی است که از ولنگاری و بی حیایی سران پهلوی به ستوه آمده بودند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۳    
دانش آموزان شازندی روز هوای پاک را با راهپیمایی گرامی داشتند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۷    
صالح المصری خبرنگار شبکه الکوثر و تیم خبری که برای پوشش چهل و سومین راهپیمایی بازگشت به شرق غزه اعزام شده بودند به خاطر پرتاب گاز اشک آور نیروهای صهیونیستی دچار آسیب دیدگی و مسمومیت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۷    
زنان در صدها شهر ایالات متحده قصد دارند برای گرامیداشت تظاهرات دو سال گذشته در اعتراض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ، راهپیمایی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۵    
فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی روز جمعه در مرزهای نوار غزه بر ضرورت وحدت و ادامه مقاومت تا تحقق اهداف راهپیمایی ها برضد جنایات نظامیان رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۴    
در 29 دی ماه سال 1357 به مناسبت اربعین شهادت امام حسین(ع)، راهپیمایی میلیونی و آرام مردم، در حمایت از رهبر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) برگزار شد. عکس ها: ایرنا 67282
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۰    
وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به افراد شرکت کننده در چهل و سومین راهپیمایی حق بازگشت، یازده نفر زخمی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۰    
هزاران تن امروز شنبه قرار است در اعتراض به سیاست های ترامپ و درخواست حقوق زنان در سومین تظاهرات سالانه زنان به خیابان های واشنگتن بیایند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۲    
در مجموعه پادکست های انقلاب به زبان ساده از رویدادها و آدم های جریان ساز سال های انقلاب صحبت می کنیم. 29دی ماه، سالروز راهپیمایی متفاوت و بزرگ مردم ایران در اربعین سال 57 است.
پانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۹    
تهران (پانا) - فرمانده نیروی انتظامی از آماده باش پلیس برای برقراری نظم و امنیت مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن ماه خبر داد و گفت معاندان و دشمنان سال 97 را برای ایجاد آشوب و ناآرامی در کشور انتخاب کرده بودند و در این راستا نیز برنامه ریزی و تحرکاتی داشتند که به حول و قوه الهی ناکام ماندند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۴    
ری- هم زمان با هفته هوای پاک، کودکان قیامدشت در حمایت از محیط زیست سالم و هوای پاک پیاده روی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۵    
راهپیمایی دانش آموزان شهرستان شازند به مناسبت هفته هوای پاک برگزار شد.