جمعه ۳۰ شهریورساعت ۲۳:۰۲Sep 2018 21

جدیدترین خبرهای «آیت الله جنتی»

شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۰    
استعفای آیت الله جنتی از ریاست ستاد امر به معروف، احتمال تعلق دو مرحله ای یارانه به احزاب، استقبال قاسمی از توافق سوچی در مورد ادلب، FATF بهانه های دشمن را می گیرد، ممنوعیت صادرات هفت قلم کالا از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در سه شنبه 27 است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۲:۵۶    
کوچ تهرانی ها به دلیل گرانی، موبایل با ارز دولتی در دسترس نیست، دوزخ بازنشستگی برای تشنگان خدمت، اقدام علیه جانبازنماها، یوان به جای دلار، مداحان در منبر روحانیون، کناره گیری آیت الله جنتی از ستاد امر به معروف، آزمون مهم بنیاد شهید، مصوبه مهم برای حمایت از کسب و کار های اینترنتی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۴    
رصد خانه تابناک ، خبر هایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: بازداشت مرد مربی که به تیم ملی بانوان تمرین می داد!/ دستمال اشک مد جدید محرم/قیمت خانه های کوچک هم میلیاردی شد/و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۴    
اقتصاد ایران: دفتر رییس مجلس خبرگان عصر دوشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد که آیت الله جنتی زمان استعفا از امامت جمعه تهران از ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم کناره گیری کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۴    
اقتصاد ایران: در پی استعفای آیت الله جنتی از ریاست ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر، حجت الاسلام کاظم صدیقی جایگزین وی شد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۰    
در پی استعفای آیت الله احمد جنتی از امامت جمعه موقت تهران و موافقت رهبر معظم انقلاب با کناره گیری وی، ایشان از ریاست ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیز کناره گیری کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۸    
به دنبال انتشار برخی شایعات پیرامون مسئولیت آیت الله جنتی در ستاد امر به معراف و نهی از منکر، دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری اطلاعیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۷    
تهران-ایرناپلاس-بر اساس قانون، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید از میان ائمه جمعه موقت شهر تهران انتخاب شود، اما رئیس فعلی این ستاد، سال گذشته از نماز جمعه کناره گیری کرد.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۴    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: این باید ذکر شود که ابتدا شورا این نامه را در رسانه ها مطرح نکرد و نامه از سمت دولت منتشر شد و سپس شورای نگهبان مجبور شد به آن واکنش نشان دهد و تا زمانی که از سوی دولت این نامه رسانه ای نشده بود ما هیچ واکنش رسانه ای به آن نداشتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۰    
دبیر شورای نگهبان با تأکید بر برخورد با محتکران و اختلالگران اوضاع اقتصادی کشور، ساماندهی هر چه سریع تر اوضاع اقتصادی را خواستار شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
خبر آنلاین : رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: با وجود آنکه مقام معظم رهبری بر تصمیم گیری درباره این لوایح چهارگانه تاکید داشتند متاسفانه بعضا می شنویم برخی در مجلس می خواهند توپ را به دفتر رهبری بیاندازند. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۳    
خبرگزاری ورزش ایران : ایرادات مطرح شده تا مجلس در بررسی، آن را در نظر بگیرد | هر سه قوه تحت نظارت مجمع هستند مصباحی مقدم معتقد است که در قوه مقننه هنگامی که طرح یا لایحه ای مطرح می شود، مجمع تشخیص مصلحت نظام از باب نظارت می تواند وارد موضوع شود. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۰    
رصد خانه تابناک ، خبر هایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: بازداشت 5 روحانی در رابطه شعار استخر فرح در انتظارت /لبنیات در حال خرج شدن از سبد خانوارهاست/تمام شهرداران زن در ایران ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۰    
اصلاح طلبان حالا به این نتیجه رسیده اند که لزومی نداشت جهانگیری در انتخابات کتک خور روحانی شود. او ایثار کرده و کنارزدنش نمک نشناسی است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱    
رئیس دفتر رئیس جمهور درحالی به آیت الله جنتی بابت اظهاراتش انتقاد کرده که اساسا صحبت های منتشر شده رئیس مجلس خبرگان را درست نخوانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور به حواشی اظهارات اخیرش در خصوص دبیر شورای نگهبان پاسخ داد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۴    
نکته ای که شاید بیش از همه آنچه تاکنون گفتیم، حایز اهمیت است، به اصطلاح بین سطور نامه آیت الله شاهرودی به آیت الله جنتی است. نامه ای که اگر چه در ظاهر از مخالفت مجمع تشخیص با یکی از لوایح مربوط به FATF حکایت دارد اما زمان ارسال و انتشار آن ...
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۷    
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:مجمع فقط درباره موارد اختلافی شورای نگهبان و مجلس و مطابقت بودجه سالانه و برنامه توسعه با سیاست های کلی نظر می داد و نمونه سومی را سراغ ندارم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۰    
سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با نامه آیت الله شاهرودی به آیت الله جنتی در خصوص لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، گفت: موضوع این نامه جدید نیست.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۲    
سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با نامه آیت الله شاهرودی به آیت الله جنتی در خصوص لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، گفت: موضوع این نامه جدید نیست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۹    
سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با نامه آیت الله شاهرودی به آیت الله جنتی در خصوص لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، گفت: موضوع این نامه جدید نیست.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۰    
در نامه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به دبیر شورای نگهبان، مغایرت لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، سیاست های کلی تشویق سرمایه گذاری، سیاست کلی امنیت قضایی و سیاست کلی امنیت اقتصادی اعلام شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۰    
اعضای مجلس خبرگان در مرقد امام خمینی (ره) حاضر شدند.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۰    
واکنش محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به سخنان احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری برای او دردساز شد. واعظی در حاشیه نشست هیئت دولت با اشاره به سخنان آیت الله جنتی در پنجمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری که گفته بود "برخی به نیویورک می روند که با ترامپ ملاقات کنند" اظهار نموده بود ...
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۱    
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مصاحبه با روزنامه ایران به موضوعات مختلفی در باره نقش و عملکرد این شورا و اعضای آن به ویژه آیت الله جنتی پرداخته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۷    
می گفتند یا دیپلمات می شود یا حقوقدان. مسیرش به دومی رسید و مسلکش به اولی تا نگهبان شود برای قانون اساسی و سخنگو برای شورای نگهبان. مردِ در سایه، دست راست یا عقل منفصل آیت الله جنتی همه وصله هایی است که برای عباسعلی کدخدایی بریده و دوخته اند اما هیچ کدام تمام او نیست و ناگفتنی ها فراوان هست ...