جمعه ۳۱ خردادساعت ۰۳:۰۱Jun 2019 21

جدیدترین‌های «یاسوج»

فانوس زاگرس   ۳ ساعت پیش    
با حضور دکتر ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور و دکتر مصطفی معین رئیس شورای عالی ،روسای شورای عالی نظام پزشکی استانها ،اعضای شورای هیات رئیسه و بازرسین سازمان نظام پزشکی کشور بهمراه اعضای سازمان نظام پزشکی استان ،برخی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مدیران بیمه سلامت استان ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به محرومیت استان در برخی از زمینه ها گفت : پس از بازدیدهای استانی گزارش مستندی از محرومیت های استان به رئیس جمهور، معاون و وزرای دولت تقدیم خواهد شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
یاسوج - ایرنا - حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویوراحمد در اولین سفر استانی خود از روستاهای محروم و دور افتاده سرگچ، ریچوله و چندار بخش دیشموک بازدید کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
یاسوج - ایرنا - حسین کلانتر استاندار کهگیلویه وبویراحمد در اولین بازدید استانی خود به بخش های دیشموک و قلعه رئیسی رفت و از نزدیک مشکلات مردم را بررسی کرد.
حضور گردشگران درآبشار یاسوج در آخرین روزهای فصل بهار 98 حضور گردشگران درآبشار یاسوج در آخرین روزهای فصل بهار 98 حضور گردشگران درآبشار یاسوج در آخرین روزهای فصل بهار 98 حضور گردشگران درآبشار یاسوج در آخرین روزهای فصل بهار 98 حضور گردشگران درآبشار یاسوج در آخرین روزهای فصل بهار 98 حضور گردشگران ...
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گلزار شهدای شهر یاسوج به مناسبت هفته پیشگیری از موادمخدر، با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستان غباروبی و عطرافشانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
طرح سم پاشی و مبارزه با آفات درختان و همچنین کاشت گل های تابستانه و ترمیم چمن در شهر یاسوج آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
درهشتمین جشنواره نوجوان سالم از 100 برگزیده استانی در یاسوج تجلیل شد.
شهردار یاسوج از برنامه خود برای افزایش تعداد پارک های محله ای گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
با هدف تسریع در رفت و آمد بیماران و شهروندان کهگیلویه وبویراحمدی جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد یاسوج بهسازی و آسفالت شد.
بیمارستان شهید بهشتی یاسوج جابجا نمی شود و تنها کلینیک های مرکز این شهر به مکان دیگری منتقل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
این روزها شهر خوش آب و هوای یاسوج به تسخیر کودکان کار در آمده و مسئولان بی توجه از کنار این پدیده حتی با لبخند می گذرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: عدالت در بهداشت و درمان از اولویتهای وزارت بهداشت است و دانشگاه علوم پزشکی نیز در این راستا گام بر می دارد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عجیب است که همزمان با تصمیم مدیران شیرینی الف مبنی تعطیلی شعبه این مجموعه در شهر یاسوج یکباره با حضور بازرسان و ماموران بهداشت عدم رعایت نکات بهداشتی و تخلف استفاده از مواد ممنوعه در تولید محصول تایید و رسانه ای شده.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۸    
ریواس جنوب/ ادریس کشاورز هیچگاه و هیچ وقت متوجه نشدیم که چرا از شهرهای گازی ،نفتی خوزستان تا دهدشت ، یاسوج و سمیرم همه ی جاده ها کم عرض و دو باند با حداقل امکانات باشد ولی همین که از زاگرس خارج می شویم جاده ها ناگهان معجزه وار بزرگراه می شوند و چهار بانده و آزاد راه .. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا: آبشار گرگون از جاذبه های مفرح کهگیلویه وبویراحمد در نزدیکی شهر پاتاوه در 45 کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۱    
اکنون با افزایش تعداد میوه فروشی ها در سطح شهر خوشبختانه رقابتی بین آن ها ایجاد شده که تا اندازه ای بازار میوه را متعادل کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج- برخورداری از طبیعت زیبا،آب و هوای مساعد و نزدیکی به استانهای گرم جنوبی آبشار یاسوج را به یکی از گردشگرپذیرترین مکان های توریستی کهگیلویه و بویراحمد تبدیل کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۷    
یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: منشأ بیشتر مشکلات اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد داخلی است و بخش خصوصی آماده همکاری بیشتر با دولت برای رفع این موانع است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۵    
یاسوج- رئیس اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: طرح جمع آوری سازه های غیر مجاز شهر یاسوج در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه از جاده یاسوج - چرام بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۷    
آبشار یاسوج از جاذبه های اصلی شهر یاسوج واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و از زیباترین آبشارهای ایران است که در فاصله 2 کیلومتری مرکز شهر یاسوج و در شمال یاسوج واقع شده است این آبشار با ارتفاع 10 متر از آب چشمه های موجود در کوه های زاگرس می جوشد.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دهدشت و دیشموک با برای سفر اول خود در استان انتخاب کرد. به گزارش بویرنیوز ، دکتر حسین کلانتری مناطق محروم شهرستان کهگیلویه را برای سفر نخست خود در استان انتخاب کرد. ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی از ساکنین منطقه محمود آباد شهر یاسوج بارها ابراز داشته اند مشکل آنتن دهی و اینترنت دراین ناحیه پیگیری شود. به گزارش فانوس زاگرس، سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بوبراحمد در این خصوص توضیحاتی داد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در این همایش جمعی از کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان مسیر 4کیلومتری میدان معلم تا گلزار شهدای یاسوج را پیمودند. رئیس اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی آموزش وپرورش استان گفت:این همایش با هدف ایجاد نشاط در کارکنان ونه گفتن به مواد مخدر وترویج فرهنگ ورزش های همگانی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که جشنواره عشایر فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های فرهنگی وگردشگری استان است گفت: جشنواره عشایر از روز 16 تیرماه با شرکت 16 استان کشور به مدت چهار روز در شهر یاسوج آغاز می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش وپرورش استان گفت: این تعداد دانش آموز در6رشته برای دختران و7رشته برای پسران با دیگر دانش آموزان استانهای کشور رقابت می کنند. ...
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۷:۲۲    
نصیری؛مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص وضعیت راه های کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: همانطور که همه استحضار دارید در تاریخ 98/1/4 کیلومتر 25 جاده یاسوج شیراز دچار رانش شد و بمدت چند روز مسدود بود که با 30 نفر نیروی راهدار ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۱:۵۷    
یاسوج - ایرنا - شهردار دهدشت گفت: کار روکش وآسفالت در 80 هزار متر مربع از معابر و خیابانهای شهر دهدشت شروع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۰    
ایرنا- یاسوج- جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد شهر یاسوج که مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده بود بعد از پیگیری های مکرر خبرگزاری ایرنا آسفالت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۱:۳۴    
ایرنا- یاسوج- با تلاش نیروهای مبارزه با قاچاق کالا محموله بزرگ کالای قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در محور بابا میدان -یاسوج کشف و ضبط شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از رقابت پنج هزار و 279 دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی برای ورود مدارس استعدادهای درخشان در این استان خبرداد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب روزهایی که خاطره شد خاطرات رزمنده بسیجی خداکرم پاکروان در یاسوج نقد و بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب یکی از قطب های گردشگری در جنوب کشور محسوب می شود و هر ساله گردشگران زیادی به خصوص در فصل تابستان به این استان سفر می کنند ولی متاسفانه به دلیل عدم رعایت برخی از اصول شهری این شهر به شهر دیوار نویس ها بیشتر می ماند تا پایتخت طبیعت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - فرماندار بهمئی در جنوب غرب کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آتش سوزی جنگل های این شهرستان که اوایل هفته آغاز شد، گفت: با تلاش نیروهای امدادی و مردمی این آتش سوزی بعد از سه روز بصورت کامل مهار و کنترل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت: در 18 هزار هکتار از کشتزارهای گندم این شهرستان بیماری قارچی شناسایی و با آفت کش مناسب در مرحله اولیه درمان شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۸    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 دانش آموز و معلم برگزیده این استان در هشتمین جشنواره ملی نوجوان سالم امروز چهارشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان اجرایی استان در شهر یاسوج تجلیل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی حدود 12 هزار معتاد در استان خبر داد و گفت: به زودی بیمارستان 11 تختخوابی معتاد درمانی در یاسوج راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست آبفای کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهاجر پذیری بالا، ضرورت تامین آب پایدار در مرکز استان را دوچندان می کند . به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد فیض الله پاسره عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب استان ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا کمالی دستیار معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای بنیاد فرهیختگان ایران شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
آیت وکیلیان| حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر دیروز در گفت وگویی مدعی شد که هیأت رئیسه مجلس نمی گذارد گزارش پرواز تهران-یاسوج منتشر شود. این عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در ادامه گفته: یک سال از حادثه پرواز تهران- یاسوج گذشته است، اما نمی گذارند گزارش آن منتشر شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ساخت تصفیه خانه تنگ کبوتری مهریان یاسوج از مصوبات سفر هیات دولت در مردادماه سال 95 به این استان شتاب بیشتری خواهد گرفت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد از وقوع آتش سوزی های مکرر جنگل ها و مراتع در این شهرستان در سه ماهه گذشته ابراز نگرانی کرد و گفت: متاسفانه حجم آتش سوزی ها در جنگل ها و مراتع شهرستان بویراحمد نسبت به سال گذشته رو به افزایش است. ...
رهیافته   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۸    
اردوی جهادی طلبه های خارجی تحت “پویش بین المللی حسین رهبر آزادگان” در روستای سرفاریاب شهرستان یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهیم کرد که در سال های آینده اعتبارات بهتری به راه آهن اقلید- یاسوج اختصاص یابد تا در کمترین زمان به اتمام برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۱    
نسخه های درمانی کاغذی از ابتدای مردادماه از پزشکان عمومی بخش خصوصی در شهر یاسوج پذیرفته نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: یک قلاده خرس به چوپانی از اهالی دلی بجک از توابع شهرستان بویراحمد حمله و او را مجروح کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۸    
از عدم ساماندهی جمعه بازار و تبعیض ها در اجرای کمیسیون ماده صد هم که بگذریم، به گمان حقیر مورد پیش پا افتاده ای هم چون عدم تعبیه سطل های زباله در اغلب مناطق حاشیه شهر برای پیشگیری از آلودگی ...