دوشنبه ۱۸ آذرساعت ۲۱:۰۰Dec 2019 9

جدیدترین‌های «ساخت مسکن»

ایبنا   ۳ ساعت پیش    
31 پروژه جدید ساخت مسکن توسط شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن رونمایی شد.
طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک مسکن از طرح "آباد" شرکت سرمایه گذاری مسکن برای ساخت 6521 واحد در قالب 31 پروژه در 16 استان کشور رونمایی شد. گسترش نیوز: روزبه ظهیری هاشمی مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در این مراسم گفت ...
جماران   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایمان طاهر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در اداره کل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی این طرح را ابداع کرد، افزود: هدف از نامگذاری این طرح تحت عنوان اقدام ملی مسکن به این منظور بود که ساخت مسکن نیاز به همت ملی دارد. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در حکمی سید ناصر اشرفی را به سمت سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان منصوب کرد.
طی هشت ماهه سال جاری 1474 خدمت عمرانی در بخش تعمیر ، تکمیل و بازسازی مسکن، بهسازی و مقاوم سازی و کمک به خرید و ساخت مسکن شهری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ارائه شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان قم افزایش 50 درصدی نرخ مسکن در سال 99 را پیش بینی کرد و گفت: ساخت مسکن های ملی تا سه سال آینده طول می کشد و تاثیری در کاهش نرخ مسکن ندارد. ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سید احسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر اینکه افزایش مبلغ تسهیلات مسکن به افزایش قدرت خرید مردم منجر نمی شود، گفت: در شرایطی که مسکن متناسب با نیاز مردم در بازار مسکن وجود ندارد، افزایش مبلغ تسهیلات مسکن صرفا به افزایش قیمت ها دامن می زند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو شورای اسلامی شهر ازندریان از ارائه تسهیلات مسکن به متقاضیان خبر داد و گفت: تخریب بافت های فرسوده و بازسازی آنها یکی از اولویت مهم دولت در سال های اخیر به شمار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهر سازی کهگیلویه و بویر احمد از فرصت دوباره برای نام نویسی در طرح اقدام ملی ساخت مسکن در استان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
درششمین روز از هفته گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت؛ رییس سازمان بهزیستی کشور در پخش زنده تلویزیونی در شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران حضور یافت. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: با توافق و تفاهم صورت گرفته با مولوی عبدالحمید امام جمعه محترم اهل سنت زاهدان و دارالافتا دارالعلوم زاهدان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نسبت به اجرای طرح ساخت مسکن روستایی برای برادران اهل سنت اقدام می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران سهمیه استان برای ساخت مسکن در طرح اقدام ملی را 18 هزار واحد اعلام کرد و گفت: در گام نخست از 23 آذر سایت باز می شود و افراد می توانند ثبت نام خود را داشته باشند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قائنات گفت: 60 واحد از پروژه مسکن محرومان در مرحله نازک کاری و بهره برداری است و امیدواریم تا بهمن ماه مسکن محرومان این شهرستان به اتمام برسد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: هدف این است که با درجاسازی و ساخت مسکن های جدید در محلات هدف بازآفرینی شهری معضل بافت فرسوده حل شود اما با توجه به توان اقتصادی مردم، استقبال از این طرح در استان کم بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۰    
به 10 خانواده دارای حداقل 2 معلول در خورو بیابانک زمین رایگان برای ساخت مسکن واگذار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسکن کارکنان دولت آذربایجان شرقی گفت: اتحادیه ها و تعاونی های مسکن بهترین ابزار دولت برای اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن و ساخت مسکن های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۰:۲۶    
سهم زمین خام در تامین عرصه موردنیاز ساخت و سازهای مسکونی در شهر تهران به صفر رسیده اما در خیلی از شهرهای کشور هنوز بالای 60 درصد اعلام شده است. اطلاعات مرکز آمار ایران درباره مکان هایی که طی بهار امسال پروانه ساختمانی برای احداث ساختمان های مسکونی روی آنها صادر شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن شهرستان سربیشه گفت: سهمیه ساخت مسکن محرومان در این شهرستان مرزی یک هزار و 80 واحد بوده که تاکنون عملیات اجرایی 908 واحد مسکونی آغاز شده است.
یک تشکل کشوری در حوزه ساخت مسکن در نامه ای به رئیس جمهور ضمن هشدار درباره طولانی تر شدن رکود کم سابقه، تک نسخه گشایش قفل بازار مسکن را به دولت ارائه کرد ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - به گفته سفیر سنگال در ایران، یکی از ظرفیت هایی اقتصاد سنگال همکاری در حوزه میادین نفت و گاز است که شرکت های ایرانی می توانند از آن فرصت استفاده کنند، همچنین در حوزه ساخت مسکن فرصت همکاری بالایی وجود دارد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کمک هزینه بلاعوض خرید، ساخت و مسکن مهر تاکنون به 300 خانوار دارای 2 عضو معلول در استان قزوین به مبلغ 28 میلیارد و 500 میلیون ریال پرداخت شده است. مدیرکل بهزیستی استان قزوین ، گفت: این کمک هزینه در قالب ماده ششم قانون جامع حمایت از معلولان به 255 خانوار شهری و 50 خانوار روستایی پرداخت شده است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۷    
سلم آبادی با بیان اینکه ساخت مسکن مهمترین کار کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری است، گفت: تصمیم داریم تا پایان سال جاری 900 واحد از 2500 واحد مسکن محرومان را به مددجویان تحویل دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر سنگال در تهران، گفت: یکی از ظرفیت های اقتصاد سنگال، همکاری در حوزه میادین نفت و گاز است که شرکت های ایرانی می توانند از آن فرصت استفاده کنند؛ همچنین در حوزه ساخت مسکن فرصت همکاری بالایی وجود دارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۶    
کسب و کار نیوز-به گفته سفیر سنگال در ایران، یکی از ظرفیت هایی اقتصاد سنگال همکاری در حوزه میادین نفت و گاز است که شرکت های ایرانی می توانند از آن فرصت استفاده کنند، همچنین در حوزه ساخت مسکن فرصت همکاری بالایی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
هزار و 850 نفر برای دریافت تسهیلات ساخت مسکن محرومان روستایی در چهارمحال و بختیاری به بانک های عامل معرفی شدند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۱    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان از پیشنهاد افزایش وام خرید و ساخت مسکن به 300 و 250 میلیون تومان با بازپرداخت 20 ساله به دولت خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: کمک بلاعوض دولت در ساخت مسکن در خانوارهای دارای دو معلولیت دو برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: این جمعیت تاکنون 170 میلیارد تومان کمک هزینه ساخت مسکن از محل کمک های نقدی مردمی به حساب بیش از 17 هزار خانوار سیل زده با توجه به فهرست بنیاد مسکن و ابلاغ آن از سوی ستاد بازسازی وزارت کشور، واریز کرده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از پرداخت وام خرید و ساخت مسکن به جامعه ایثارگران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان خراسان جنوبی گفت: کمک بلاعوض برای ساخت مسکن خانواده های دارای دو معلولیت 2 برابر شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از راه کارها برای کنترل بازار اجاره مسکن، ساخت مسکن استیجاری است، این طرح مثبت و قابل قبول بوده، اما ابتدا باید زیرساخت های عملیاتی آن فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون روابط علمی و سرمایه انسانی مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ارائه تسهیلات خرید یا ساخت مسکن به متخصصان ایرانی خارج از کشور خبر داد.
حسن صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات کم بهره نوسازی در محدوده مصوب بافت های فرسوده شهری به بانک عامل معرفی می شوند. به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت زیر مجموعه بنیاد مستضعفان گفت: مسئولیت اجتماعی شرکت های بنیاد مستضعفان یکی از مهم ترین شاخص های عملیاتی در انتخاب و آغاز هر پروژه تولید و حتی پیمانکاری است.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، فرشید پورحاجت در واکنش به اظهارات مدیر امور اعتباری بانک مسکن درباره پرداخت وام 170 میلیون تومانی ساخت مسکن، اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مسکن ایمن همواره یکی از نیازهای اساسی مددجویان است و با شروع نهضت ساخت مسکن محرومان در استان خراسان جنوبی، این افراد پله های امید را بالا می روند تا زیر سقف مهربانی زندگی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۱    
به دستور وزیر راه و شهرسازی و پیگیری های نمایندگان فراکسیون امید مجلس فرهنگیان شهرستان پردیس صاحب خانه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه سپاه 88 واحد مسکونی برای سیل زدگان استان در سالجاری می سازد، گفت: تعهدات سپاه در ساخت مسکن محرومان مازندران در حال تکمیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه از 88 واحد فقط درب و پنجره چند واحد باقیمانده است که تا چند روز آینده نصب می شود، گفت: مسکن سیل زدگانی که پروژه هایشان به سپاه واگذار شد در حال اتمام است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۹    
ایسنا/ایلام فرمانده سپاه ناحیه چرداول بابیان اینکه سهم کل استان از ساخت مسکن برای مددجویان 631 واحد است، اظهار کرد: از این تعداد سهم شهرستان چرداول 165 واحد است که 105 واحد ساخته شده و به مددجویان تحویل داده شده و 60 واحد در حال ساخت است که تا پایان سال به اتمام می رسد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
دکتر عباس رضایی گفت: ساخت مسکن های ملی در طرح اقدام ملی تامین مسکن باید با توجه به نیاز شهرها و آمار متقاضیان آن شهر باشد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا در حاشیه افتتاح 37 واحد مسکونی سیل زده مدجویان کمیته امداد اعلام کرد:تمام تعهدات سپاه در بخش ساخت مسکن سیل زدگان اجرا شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: اکنون در تهران 170 میلیون تومان به انبوه سازان حرفه ای برای ساخت هر واحد تعلق می گیرد که این رقم پارسال، 110 میلیون تومان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم(ع) با اشاره به ساخت مسکن برای مددجویان گفت: یکی از مددجویان نیازمند مسکن خانمی بود که همسرش 20 سال پیش بر اثر ریزش دیوار از کار افتاده و خودش مربی قرآن بود، تمام دغدغه او ساخت منزل برای ادامه کلاس های قرآن بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود طرح زنجیره تامین اعتبار ساخت مسکن از سوی بانک مسکن تا پایان شهریور اجرایی شود، مدیرعامل این بانک با اشاره به برخی مشکلات در روند اجرای این طرح پیش بینی کرد که تا پایان سال به مرحله نهایی برسد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل از اعزام اکیپ های پزشکی رایگان و گروه های جهادی به مناطق محروم آمل خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - اطلاعات جدید مرکز آمار نشان می دهد در اولین فصل از سال 98 تیراژ ساخت مسکن در کشور 16 درصد نسبت به زمستان سال قبل کاهش یافت.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رضا خواجه ای امروز در خرم آباد، در خصوص آخرین وضعیت مسکن سیل زدگان لرستانی، اظهار کرد: از 18 هزار و 678 واحد نیازمند تعمیر، عملیات اجرایی اغلب این واحدها به پایان رسیده است. ...