سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۳:۰۸Apr 2020 7

جدیدترین‌های «ساخت مسکن»

 
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از افزایش سه برابری تسهیلات ساخت مسکن در کنار سایر مشوق های دولت و مدیریت شهری در بافت های فرسوده خبر داد.
تحلیل بازار / شادا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اداره کل اعتبارات و تأمین مالی بانک مسکن جزییات افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن در بافت فرسوده شهرهای کشور برای سال 99 را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر داد که برخلاف دستور رییس جمهوری، دستگاه های مربوطه زمین های دولتی را برای ساخت مسکن ملی در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار ندادند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۷    
بانک مسکن نیز همانند بسیاری از بانک ها در راستای تحقق شعار جهش تولید در سال جدید، 22 برنامه و طرح را برنامه ریزی کرده که یکی از آنها افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن است. این تسهیلات با هدف رونق در بخش تولید مسکن افزایش یافته تا بخش عمده ای از منابع مورد نیاز سازندگان تامین شود ...
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که وضعیت بازار مسکن اورژانسی است،گفت:بدنه اجرایی و مدیریتی کشور تصمیم قابل قبولی برای رونق تولید مسکن اتخاذ نکرده است. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گلستان 24؛ به نقل از ایرنا ، محمد اسلامی دوشنبه شب در حاشیه نشست شورای اداری شهرستان گرگان، هدف گذاری ساخت مسکن از سوی دولت را در مناطق بافت فرسوده، مناطق حاشیه نشین و شهرهای جدید بیان کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:دولت باید با ارائه تسهیلات ساخت و ساز و ارائه مصالح ساختمانی در بازار تولید مسکن تحرک ایجاد کند تا در آینده ای نزدیک شاهد افزایش عرضه مسکن در کشور باشیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۷    
تأکید بر صنعتی سازی و ارائه الگوهای غیربومی مسکن در شهرهای کشور، نگاه یکسان ساز بر جامعه غیرهمگن است که باید به عنوان امری منسوخ تلقی شود. از این رو پیشنهاد می شود در ساخت مسکن در شهرهای مختلف بر مقولات کیفی مسکن به عنوان محلی برای آرام و قرار گرفتن توجه شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با تاکید بر فرهنگ سازی مقاوم سازی مسکن برای مردم، گفت: در اجرای طرح های هادی و مقاوم سازی مسکن روستایی باید محکم کاری را جدی بگیرید زیرا محکم کاری، دعاگویی مردم را به دنبال دارد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۷    
شیعه نیوز : پرسش چگونه می توان مردم را در ساخت و توسعه بنا و ساختمان به میانه روی سوق داد؟ پاسخ اجمالی با دقت در سخنانی که از پیشوایان دین اسلام در ارتباط با مسکن به ما رسیده ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سید حسین ریاضتی روز شنبه دز گفت وگو با ایرنا افزود : برای ساخت مسکن محرومان که در شرایط سختی زندگی می کردند 40 میلیون تومان وام با سود پنج درصد و 25 میلیون تومان وام بلاعوص پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن در حالی از افزایش 47 درصدی سقف تسهیلات ساخت مسکن در سال 99 تا 250 میلیون تومان خبر داد که نرخ سود این تسهیلات مشابه سال گذشته همان 18 درصد باقی مانده و تغییر نکرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: بانک مسکن سقف وام ساخت را در سال جاری از 170 به 250 میلیون تومان افزایش داده که معادل 47 درصد است. مدیرعامل بانک مسکن گفت که این تصمیم در جهت شعار سال مبنی بر جهش تولید اتخاذ شده است. میزان افزایش تسهیلات ساخت، کمتر از سال گذشته است. ...
با مردم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۷    
با اقدام مناسب پایگاه بسیج و فراخوان کمک های مردمی مبلغ 35 میلیون تومان جمع آوری و ساخت مسکن برای مادر سالخورده لاهیجانی کلید خورد.
تحلیل بازار / حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی اتمام طرح های نیمه تمام را مهمترین رویکرد حوزه راه و مسکن دانستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۲۹    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن در حالیکه معتقد است متوسط هزینه ساخت مسکن متری به دو و نیم میلیون تومان افزایش یافته گفت:سقف تسهیلات ساخت مسکن در سال 99 به طور متوسط با 47 درصد افزایش به 250 میلیون تومان رسید.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۴   + ۷۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین به نقل از از بانک مسکن: ابوالقاسم رحیمی انارکی، ضمن اشاره به سیاست های اعتباری بانک در سال جدید که بر محور تامین نیاز تسهیلاتی عرضه کننده ها و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی ارزان قیمت شهری طراحی شده است ...
مدیر امور اعتباری بانک مسکن، بخشی از برنامه های سال جدید آن بانک را ارایه تسهیلات 100 میلیون تومانی به 140 هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی عنوان کرد و گفت: به محض قطعی شدن نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن و احراز صلاحیت آنها توسط مراجع ذیصلاح ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 97 میلیارد و 600 میلیون ریال برای ساخت مسکن مهر ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان هزینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مسئله مسکن را یکی اولویت های مردم دانست و گفت: تأخیرهایی که در بحث ساخت مسکن انجام شده کار را بر مردم دشوار کرده است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۷    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن به 250 میلیون تومان در تهران خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سقف تسهیلات ساخت مسکن در تهران به 250 میلیون تومان افزایش یافت. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
مدیر امور اعتباری بانک مسکن جزییات افزایش تسهیلات به انبوه سازان را به شکل حرفه ای و عادی در سال جهش تولید اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - طرح ساخت 10 هزار مسکن محرومان در خراسان جنوبی اوایل سال 98 آغاز شد و اکنون با پیشرفت 50 درصدی این پروژه، جمعیت قابل توجهی در روستاهای استان از خانه مقاوم بهره مند شدند و سایر بخش های تولیدی هم رونق گرفت.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: در حالی که قیمت مسکن ملی متری 2.5 تا 3.5 میلیون تومان اعلام شده و البته برای تحویل آن باید یکی دو سال صبر کرد که هم اکنون با همین مبالغ و حتی کمتر می توان در شهرهای اطراف تهران آپارتمان خریداری کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۷    
سرپرست بنیاد مسکن گلستان با اشاره به پیش بینی اعتبار 200 میلیاردتومانی برای ساخت مسکن ویژه محرومان در استان گفت: تا پایان امسال 7 هزار واحد مسکونی در روستاهای استان مقاوم سازی و احداث می شود.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار املش گفت: زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن 9 خانوار اسیب دیده از رانش سال گذشته در روستای لیلیم املش در یوسف آباد کشکلایه واگذار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک تحلیلگر بازار مسکن گفت: هزینه ساخت مسکن در تهران حدود 4 میلیون تومان است، اما میانگین قیمت هر متر واحد مسکونی در حدود 14 میلیون تومان است. تاریخ انتشار: 08:00 - 03 فروردین 1399 - کد خبر: 607712
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی چاروسا از ساخت مسکن برای خانواده بی بضاعت آبچنداری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی دامغان از ثبت نام 320 نفر از شهروندان دامغانی در طی دو مرحله در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: با آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن 320 نفر از شهروندان دامغانی در طی دو مرحله نسبت به نام نویسی در سایت وزارت راه و شهرسازی اقدام کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد نظری صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه شش هزار و 584 نفر در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت نام کردند، افزود: همچنین دو هزار و 309 نفر نیز در مرحله اول متقاضی ساخت مسکن ملی شدند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با شرکت بیمه گزار برای بیمه اماکن روستایی در 20 کیلومتری نوار مرزی و پس از بررسی بخشی از واحدهای خسارت دیده، این مبلغ به حساب مالکان واحدهای تعیین خسارت شده پرداخت شد. ...
اقتصاد آنلاین / اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش منتشرشده از سوی مرکز آمار ایران، از رشد 93.5درصدی قیمت زمین شهری طی پاییز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر می دهد، رشدی که به گفته کارشناسان اقتصادی، هم قیمت مسکن و هم هزینه های ساخت را افزایش داده است و تداوم آن می تواند منجر به کاهش تمایل انبوه سازان برای ساخت مسکن شود.
اهواز - مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای استان از امروز پنجشنبه 22 اسفند ماه از ساعت 10 صبح شروع و تا پایان ساعت 24 روز جمعه 23 اسفندماه ادامه خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل بر همکاری دستگاه های مرتبط برای کاهش قیمت تمام شده ساخت مسکن ملی متقاضیان استان تاکید کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای استان از روز پنجشنبه 22 اسفند ماه از ساعت 10 صبح شروع و تا پایان ساعت 24 روز جمعه 23 اسفندماه ادامه خواهد یافت.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهدی عبوری در دومین نشست راهبری و مدیریت تولید 145 هزار واحد مسکن در بافت های ناکارآمد شهری (طرح اقدام ملی تولید مسکن)، اظهار داشت ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران بر ساخت مسکن توسط بخش خصوصی، سازندگان و انبوه سازان در بافت های ناکارآمد شهری تاکید و با بیان اینکه این امر باید به صورت جدی و مستمر پیگیری شود، عنوان کرد: شرکت بازآفرینی شهری ایران، ضمن فراهم کردن بستر ارائه 100 هزار فقره تسهیلات نوسازی به متقاضیان ...
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تمامی بانک ها به خصوص بانک مسکن با کمبود منابع مالی رو به رو هستند و با توجه به گرانی هزینه های ساخت و ساز سازندگان نیز نمی توانند ساخت پروژه های جدید را بدون برخورداری از تسهیلات مناسب شروع کنند.
مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای جدید بهارستان ، فولاد شهر و مجلسی از روز پنجشنبه 22 اسفند ماه از ساعت 10 صبح شروع و تا پایان ساعت 24 روز جمعه 23 اسفندماه ادامه خواهد یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است رکود پروژه های عمرانی و کاهش ساخت مسکن در ماه های گذشته بازار تولید سیمان را کساد کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش 30 درصدی عوارض ساخت مسکن نه تنها موجب افزایش درآمد شهرداری تهران نخواهد شد، بلکه پیش بینی می شود که با این رویکرد، درآمدهای مدیریت شهری در سال 99 کاهش محسوسی خواهد داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵    
زنجان - مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: بیات منش با بیان اینکه سهم استان از طرح ملی اقدام مسکن بیش از 13 هزار و 480 واحد است، گفت: زمین به اندازه کافی برای ساخت مسکن در استان وجود دارد.
پیام خاوران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی از اتمام عملیات ساختمانی یک هزار و174واحد مسکونی ویژه محرومان در این استان خبر داد. وگفت: 5 هزار واحد سهمیه خراسان جنوبی برای ساخت مسکن محرومان است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بانک مسکن 15 گام مربوط به اخذ تسهیلات ساخت و ساز-تسهیلات مشارکت مدنی مسکن-را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: برنامه ای را در دستور کار قرار داده ایم که پروژه های مسکونی نیمه تمام و در حال اتمام بخش خصوصی درون شهرهای بزرگ را به طرح اقدام ملی بیاوریم که با استقبال مناسبی از طرف برخی سازندگان در تهران و البرز مواجه شده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۲۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کف و سقف افزایش مبلغ عوارض ساختمانی برای ساخت و سازهای مسکونی در سال جدید اعلام شد. مدیریت شهری تهران از بین دست کم سه معادله برای تعیین نرخ عوارض پروانه های ساختمانی سال 99، روش افزایش به میزان کمتر از تورم عمومی را انتخاب کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی ساخت مسکن در استان اصفهان تا دو روز آینده کلید می خورد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان ثبت نام مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی ساخت مسکن در استان اصفهان از روز شنبه 17 اسفند ماه آغاز خواهد شد.