پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۱:۲۹Feb 2020 20

جدیدترین‌های «استان قزوین»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس انجمن خوشنویسان استان قزوین گفت: بانوان خوشنویس استان قزوین از استعداد بالایی برخوردارند و قادرند در عرصه های ملی هم بدرخشند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: هنر خوشنویسی بهترین ابزار برای انتقال پیام های دینی و ارزشی به گروه مخاطبان و نسل جوان است.
اجرای نمایش شاد و آهنگین بنگ، بنگ در سالن نمایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با استقبال خوب مخاطبین روبرو شده است.
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: یک دستگاه کامیون اسکانیا که حامل 25 هزار لیتر گازوئیل قاچاق بود در شهرستان بویین زهرا توقیف شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رونق تولید نامگذاری شده است، فعالان عرصه تولید و کسب و کار فرهنگی مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: مهلت تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان فردا ساعت هشت صبح به پایان می رسد و هرگونه فعالیت تبلیغاتی بعد از این زمان، تخلف محسوب خواهد شد.
دانا   ۸ ساعت پیش    
اقشار مختلف مردم استان قزوین در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با پیوستن به کمپین #می_آیم_چون، #مجلس_قوی و #ایران_قوی، می خواهم آمادگی خود را برای خلق حماسه ای دیگر در روز جمعه دوم اسفندماه سال جاری اعلام کردند.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بورس اوراق بهادار استان قزوین گفت: استان قزوین در هفته جاری جایگاه پنجم را در بین بورس های کشور به خود اختصاص داد.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار طلاب تازه ازدواج کرده حوزه علمیه استان قزوین اظهار کرد: زوجیت در قرآن بسیار مورد توجه قرار گرفته و خداوند به آن قسم یاد کرده است و فرموده همه موجودات عالم زوج آفریده شده اند. ...
دانا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون اجتماعی سپاه صاحب الامر(عج) گفت: در راستای مقابله با گسترش مواد مخدر مرکز ماده 16 در 10 استان کشور توسط سپاه مراکز استان ها راه اندازی شده که سپاه استان قزوین نیز آماده راه اندازی این مرکز در قزوین است.
جمعی از تشکل های دانشجویی استان قزوین در بیانیه ای اعلام کرد: چند دهه است دخالت ها، تصمیم گیری ها، از سوی پدرخوانده های معلوم الحال استان کارد را به استخوان مردم رسانده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۰ ساعت پیش    
مجمع عمومی و سالیانه هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان قزوین به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور نماینده فدراسیون و اعضای هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان برگزار شد.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با شروع تبلیغات انتخاباتی در استان، اقشار مختلف جامعه از مردان و زنان و پیران و جوانان به میدان آمده و هریک برای نامزدها و داوطلبان مورد نظر خود تبلیغ می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در 11 ماه امسال بیش از 12 میلیارد تومان کمک های مردمی در مراکز نیکوکاری استان جمع آوری شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۱    
جامعه ورزشی استان قزوین در گفت وگو با صبح قزوین درباره ضرورت حضور در انتخابات گفتند و هم استانی ها را برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۸    
سرهنگ فرهاد علی بیگی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین گفت: با اقدامات صورت گرفته کشف انواع مواد مخدر افزایش 60 درصدی داشته که شیشه با 664 درصد افزایش در صدر آن ها قرار دارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین از حضور حماسی و پرشور جامعه ورزش و جوانان استان قزوین در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدارسی که به عنوان شعب اخذ رای در نظر گرفته شده روز شنبه سوم اسفند ماه تعطیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: با اجرای 915 طرح پاکسازی محلات آلوده بیش از 2525 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه ستاد شئونات فرهنگی گفت: خروجی برنامه های اعتکاف، افزایش جمعیت نمازگزاران مساجد و نمازهای جمعه باشد و در عرصه اعتکاف باید برای رضای خدا فعالیت کنیم تا کارها و برنامه ها اثرگذار و مطلوب شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- کارشناس مهندس ساختمان استان قزوین گفت: کاهش آبهای زیرزمینی و بی توجهی به مطالعات ژئوتکنیک در استان موجب شده تا شاهد نشست 16 سانتیمتری در ساختمانهای شهر قزوین باشیم
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت بازرسی استان قزوین از ثبت 120 مورد تخلف در سامانه ثبت تخلفات انتخاباتی استان خبر داد .
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۷    
علی بیگی گفت: در 11 ماهه سال جاری 5 هزار و 634 نفر قاچاقچی، حمل کننده، نگهدارنده و فروشنده مواد مخدر در استان قزوین دستگیر کرده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: با ایجاد مرکز نگهداری و ترک اعتیاد در استان قزوین باید از آسیب های اجتماعی جدی این حوزه جلوگیری کنیم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قزوین گفت: فعالیت تعمیرات، بهسازی سرویس بهداشتی و احداث روستایی کمیته امداد استان قزوین رتبه بالای کشور را کسب کرد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 9 ماهه سال جاری 647 نفر از مددجویان از پرداخت هزینه انشعاب و شهرداری معاف شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: یک سامانه بارشی از امروز 30 بهمن تا بامداد روز جمعه در سطح استان مستقر می شود و اغلب بارش ها به صورت باران خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان قزوین گفت: این شورا ادعای عصمت ندارد اما در بررسی صلاحیت نامزدها نهایت دقت را به عمل آورده و تلاش کرده تا اشتباه و خطا به صفر برسد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۰    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برای شناخت نماینده اصلح به 19 ویژگی بیان شده از سوی مقام معظم رهبری توجه شود. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان قزوین ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
قزوین- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: سال آینده 11 هزار و 430 هکتار از اراضی کشاورزی استان به زیر کشت محصولات سبزی، صیفی و جالیزی خواهد رفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵    
سرپرست رقابت های انتخابی کشتی آزاد استان قزوین می گوید، هیچ اجحافی در حق یکی از کشتی گیران وزن 97 کیلوگرم استان نشده و او بدلیل داشتن 400 گرم اضافه وزن از حضور در مسابقات کنار گذاشته شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲    
رئیس خانه کارگر استان قزوین گفت: این موضوع که در شرایط اقتصادی خوبی قرار نداریم، قابل انکار نیست اما می توانیم با انتخاب نماینده اصلح سرنوشت جامعه خود را رقم بزنیم و از وضع اقتصادی دشوار رهایی پیدا کنیم.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی دادگستری استان قزوین با حضور رئیس کل دادگستری، مسئولان قضایی استان و کاندیداها در دادگستری شهرستان بویین زهرا برگزار گردید. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت دخت پیامبر اکرم(ص) و روز تجلیل از مقام والای مادر در سالن مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) شهرستان تاکستان برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰    
فیلم کوتاه داستانی "استخوان سوز" به نویسندگی علیرضا صانع فر و کارگردانی وحید مروتی از تولیدات جدید انجمن سینمای جوانان استان قزوین پس از چهار روز تصویربرداری وارد مرحله تدوین شد.
انجمن سینمای جوانان استان قزوین همزمان با تهران، شب فیلم کوتاه ژاپن را با همکاری بخش بین الملل این انجمن برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۵    
قزوین- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان نقش مهمی در امیدآفرینی و زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۹    
ایسنا/قزوین دبیر اجرایی دفتر بنیاد بین المللی غدیر در استان قزوین گفت: در ایران مشکلات فراوانی وجود دارد، اگر این مشکلات برای همه باشد تحمل آن آسان است اما وقتی مردم می بینند افرادی که در رأس امور هستند کمترین مشکلات را دارند تحمل آن سخت می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: پنج هزار و 634 متهم از ابتدای سال جاری تاکنون در رابطه با فروش، نگهداری و قاچاق مواد مخدر در قزوین دستگیر شده اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ، نمایش همه دزد ها که دزد نیستند به نویسندگی داریو فو و کارگردانی هیوا حقیقی با بازی هیوا حقیقی ، بهادر روشن ، بهنام خدایاری ، زهرا تاخیره ، ماندانا حسینی ، مهسا لعالی ، سمانه قزوینی ، مسیح عبدالهی ، متینه کاشی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: مردم با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح، باری دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار بزنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: یکی از کارکردهای اساسی قرارگاه پیشرفت و آبادانی عمق بخشی، تعمیق ارزش های محوری و بنیادی انقلاب اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از بارش باران، برف و آبگرفتگی معابر عمومی در استان قزوین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: طرح ساماندهی معتادان متجاهر و کارتن خواب همزمان با سراسر کشور از فردا اول اسفند ماه آغاز می شود.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : رئیس شورای اصلاح طلبان استان قزوین گفت: انتخابات یک حق برای همه مردم است و هر کسی می تواند از این حق خود استفاده کند؛ لذا استفاده کردن از این حق بهتر از استفاده نکردن از این حق است.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۶    
شاخص : کاندیدای مجلس با بیان اینکه ما شرمنده وضعیت معیشتی فرهنگیان هستیم، گفت: ما قدرتی را که در مجلس به دست می آوریم نیز برای ارتقاء و بهبود معیشت مردم هزینه خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با اقدام به موقع نیرو های امدادی، نشت گاز ال پی جی در شهر صنعتی البرز بدون سانحه مهار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرخزاد گفت: 624 بازرس در سطح استان قزوین بر روند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نظارت دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: نباید معیار رأی دادن نگاه قومی و قبیله ای باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – قزوین – مهرداد نوری : مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: امسال 30 واحد آموزشی با اعتبار 600 میلیارد ریال در استان قزوین احداث شد ...