سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۱۰:۴۲Jul 2020 14

جدیدترین‌های «استان قزوین»

 
ایلنا   ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قزوین از ذخیره سازی 30 هزار تن گندم بیش از نیاز و مصرف سالانه در استان قزوین خبرداد.
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: طی سه روز آینده با گذر متناوب امواج کم دامنه، افزایش ابر و در پاره ای از مناطق رگبار، رعد و برق و وزش باد های لحظه ای را خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۹ دقیقه پیش    
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان بالغ بر 3 هزار نفر هستند که به دلایلی از جمله فوت همسر، طلاق و اعتیاد تحت پوشش قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- استفاده بهینه از امکانات، تجهیزات و تجربیات پرسنل محیط زیست دو استان قزوین و زنجان در مناطق تحت مدیریت مشترک با انعقاد تفاهم نامه اجرایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین به نقل از تورج بنیادی مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اعلام کرد؛ اجرای طرح مقایسه ارقام علوفه های کم آب بر در استان قزوین اجرا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
افشین هادی چگینی دبیر فدراسیون انجمن ورزش های رزمی کشور و همچنین رئیس هیات انجمن های رزمی استان قزوین بعنوان رئیس کیک بوکسینگ wko آسیا انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین اعلام کرد؛ با توجه به برداشت گندم و جو از مزارع استان و آغاز کشت ذرت علوفه ای و دانه ای در سطح 24 هزار هکتار از مزراع کشاورزی استان قزوین ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ تورج بنیادی مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اعلام کرد؛ کشت ذرت علوفه ای و دانه ای در سطح 24 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان آغاز شده است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین اعلام کرد؛ با توجه به برداشت جو از مزارع کشت شده در سال زراعی جاری و تأمین و توزیع کودهای کشاورزی پرمصرف مورد نیاز برای این محصول ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: ثبت نام آنلاین مسابقات ملی مهارت همزمان با سراسر کشور در استان قزوین از طریق نشانی http://skill.irantvto.ir آغاز شد.
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: بازگشایی تالارها، نماز جمعه و اصناف مختلف در استان، بازنگری می شود.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شوراهای هماهنگی بانک ها و مدیر شعب بانک ملی استان قزوین گفت: شهروندان قزوینی برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا و سلامت جامعه سعی کنند تا از خدمات بانکی به صورت غیرحضوری بیشتر بهره مند شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین از تأمین و توزیع کودهای کشاورزی پرمصرف مورد نیاز برای کشت 35 هزار و 52 هکتار جو از مزارع کشاورزی استان که بصورت دانه و علوفه سبز ( قصیل) کشت شده بود خبر داد ...
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: مشاغل فاقد کد بیمه کارگاهی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی تا تاریخ 25 تیر ماه برای ثبت نام در سامانه کارا فرصت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: چنانچه جمع بندی دانشگاه علوم پزشکی قزوین این باشد که بازگشایی تالارها، اصناف و نماز جمعه باعث شیوع این بیماری شده، قطعاً در این حوزه تجدیدنظر خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: تقویت خانواده و پیشگیری از فروپاشی بنیان خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی موثر خواهد بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین از شرکت 10 هزار و 700 دانش آموز قزوینی در کنکور سراسری امسال خبر داد.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حبیبی گفت: آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان قزوین نسبت به هفته گذشته پنج برابر رشد داشته است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مسوول بسیج رسانه استان قزوین گفت: کانون خواهران بسیج رسانه استان به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، مسابقه کتابخوانی را با موضوع تجلیل از مقام زن در کلام امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها مدیرکل گمرک استان قزوین گفت: قزوین جزو استان هایی است که طرح گمرک موبایلی به عنوان پایلوت در آن اجرا شده و سامانه گمرک موبایلی به زودی کار خود را در قزوین آغاز می کند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - ظرفیت تولید مرغداری های استان قزوین از 80 هزار تن در سال های اخیر اکنون به 100 هزار تن افزایش پیدا کرده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 10 هزار و 300 نفر طی هفت سال اخیر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین صاحب شغل شده اند که نشان از کارآمدی دولت تدبیر و امید در حوزه جذب سرمایه گذار ، رونق تولید و حمایت از صنعت و اشتغال دارد.
حوزه علمیه خواهران   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل اداره آموزش پرورش استان قزوین گفت: شاهد حضور طلاب خواهر در مدارس آموزش و پرورش هستیم که دارای ثمرات زیادی می باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نقشه 85 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان در قالب اجرای طرح حدنگاری (کاداستر) تاکنون تهیه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۲    
قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت : خیران قزوینی برای تامین مسکن خانوارهای دارای بیش از دو معلول تحت پوشش بهزیستی عزم خود را جزم کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت : مراکز خرید ، اماکن و اداراتی که پایبند به رعایت الزمات بهداشتی نباشند و باعث بازچرخش ویروس کرونا در قزوین شوند با آن ها برخورد جدی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استا ن ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین گفت: روزانه 2 تا 3 نفر در استان قزوین بر اثر ابتلا به بیماری کووید-19 فوت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین عادی و ساده انگاری شرایط و بی توجهی به توصیه های بهداشتی و همچنین رعایت نکردن فاصله اجتماعی را تهدیدی جدی برای سلامت مردم دانست و گفت : اگر قزوین وارد شرایط قرمز شود، محدودیت های کرونایی نیز دوباره اعمال خواهد شد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
این افراد وجوهی که برای مصرف خاص در نظر گرفته شده بود بین خود تقسیم کرده بودند. دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت که مدیر کل سابق تربیت بدنی استان قزوین و معاون پیشین وی به اتهام اختلاس خبر داد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: بانوان فرهیخته در اعتلای فرهنگی جامعه و جریان سازی و تمدن سازی نقش مهمی دارند و باید از این ظرفیت بخوبی استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۲    
قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین با تاکید بر اهمیت موضوع کاهش آسیب های اجتماعی گفت: کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه نیازمند کار علمی، مدون و واقعی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: هر روستا و شهری در استان که سهم وقف و موقوفات در آن کمتر از 3 دانگ باشد برای افراز آن آمادگی داریم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۵    
قزوین (پانا)- میترا زارعی یکی از سنتورنوازان بااستعداد استان قزوین است که امسال کلاس هشتم را در مدرسه اندیشه سبز ناحیه یک پشت سر گذاشته و در ایام کرونا چهار مضراب شور را از استاد فرامرز پایور نواخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۵    
تعویق آزمون دکترا و ارشد، افزایش شاخص بورس و بزرگداشت روز عفاف و حجاب را در این بسته خبری ببینید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: تولید ماسک در استان به اندازه کافی است اما چیزی که اکنون تولیدکنندگان با آن مواجه هستند بحث کمبود مواد اولیه است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین| مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: 48 واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در هفته بهزیستی به مددجویان تحت پوشش استان قزوین تحویل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیات فوتبال استان قزوین فهرست 45 مدرسه فوتبال مجاز به فعالیت را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: 154 میلیارد ریال به تهیه، بازنگری و اجرای طرح هادی روستاهای قزوین اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
برق برخی از مناطق استان قزوین فردا سه شنبه بیست و چهارم تیرماه قطع می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۷    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: در حالی که تعداد کتابخانه های عمومی استان قزوین تنها یک سوم از نیاز استان است راه اندازی کتابخانه سیار به عنوان یک راهکار برای تزریق خدمات فرهنگی حوزه کتاب به مناطق محروم امروز با مشکل تامین خودرو در استان نیمه کاره باقی مانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین سرپرست پلیس امنیت استان قزوین از شناسایی و پلمب 45 واحد صنفی متخلف در قزوین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین با اشاره به افزایش پنج برابری مرگ و میر ناشی از کرونا در استان قزوین گفت: مردم باید استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۵    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: خروجی همایش های نمایشی و بخشنامه ای کار فرهنگی تاثیرگذار نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه استان قزوین از مصدومیت 4 نفر بر اثر واژگونی 7 دستگاه خودرو سواری و کامیون در محور قزوین - کرج خبرداد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 23 تیر 1399 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا تا پایان تیرماه سال جاری تمدید شد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۲    
قزوین- افزایش تصاعدی روند فوتی های ناشی از کرونا در استان قزوین موجب نگرانی بسیاری از مسئولان و مردم شده است.
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح کاداستر یا حدنگاری در سطح 173 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان اجرا می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: متولیان حوزه فرهنگی عفاف و حجاب نباید برخورد قهری با بی حجابان داشته باشند، زیرا این برخورد قهری وظیفه حوزه های نظارتی و قضایی و امنیتی با محوریت اجرای قانون است.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی: رو تیتر رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و مدیران عامل صندوق این استان و صندوق شهرستانی تاکستان ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شاخص : سرپرست پلیس امنیت استان قزوین از شناسایی و پلمپ 45 واحد صنفی متخلف درقزوین خبر داد.