پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۹:۰۹Feb 2020 27

جدیدترین‌های «کمیسیون مشترک برجام»

دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : دیروز و پس از برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزیرخارجه در تشریح مهم ترین دستاوردهای این نشست گفت که اولا کشورهای حاضر حمایت خود را از ابتکاراتی که باعث شود ایران از منافع اقتصادی ناشی از برجام بهره ببرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی اعلام کرد: اعضای کمیسیون مشترک برجام بر تعهد در قبال توافق هسته ای تأکید کردند.
خبرگزاری دویچه وله روز چهارشنبه بعد از اتمام نشست کمیسیون مشترک برجام در وین نوشت: اروپا، چین و روسیه خواستار حفظ برجام هستند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در حالی که نشست کمیسیون مشترک برجام هم اکنون در شهر وین با مشارکت نمایندگانی از کشورهای ایران، فرانسه، انگلیس، آلمان، روسیه و چین برگزار شد ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: اعلام شد آماده انجام تعهدات هستیم به شرط اینکه انتظارات ایران از برجام رعایت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۱    
گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین درباره نشست کمیسیون مشترک برجام. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی شماره یک: عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه ایران شماره دو: ‪,‬وانگ یون نماینده چین در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام معاون وزیر امورخارجه روسیه فعالیت سازوکار اینستکس آغاز شده است و معاملاتی نیز از طریق آن در حال انجام است. به گزارش ایسنا، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امورخارجه روسیه امروز (چهارشنبه) پس از برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در وین از آغاز فعالیت سازوکار مالی اینستکس با ایران خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: در نشست وین شرکت کنندگان اذعان داشتند که اعمال مجدد تحریم های ایالات متحده اجازه نمی دهد که ایران از کل مزایای ناشی از رفع تحریم ها سود ببرد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- اعضای گروه 1+4 در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام در وین بیانیه ای صادر کرده و بار دیگر بر حفاظت از توافق هسته ای تاکید کردند. تاریخ انتشار: 17:42 - 07 اسفند 1398 - کد خبر: 600751
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان امروز(چهارشنبه) پس از پایان پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین با اشاره به تمایل طرف های اروپایی برای حفظ این توافق، تصریح کرد که برجام هنوز زده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه پس از برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در وین با اشاره به آغاز به کار سازوکار تجارت با ایران می گوید که کشورهای اروپایی قصدی برای ارجاع اختلافات خود با تهران به شورای امنیت ندارند. تاریخ انتشار: 17:37 - 07 اسفند 1398 - کد خبر: 600739
یک دیپلمات اروپایی با اشاره به عدم حل اختلافات برجامی با تهران، خواستار حفظ این توافق و تداوم فعالیت بازرسان آژانس بین المللی هسته ای در ایران شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۶    
تهران- ایرنا-نخستین نشست کمیسیون مشترک برجام در سال 2020 در حالی امروز در وین برگزار شد که به گفته سید عباس عراقچی در این جلسه "ایده های جدی تر و متمرکزتری" از سوی کشورهای اروپایی برای تقویت سازوکار اینستکس ارائه شد.
اعضای حاضر در نشست امروز کمیسیون مشترک برجام ضمن حمایت از روسیه برای تداوم اجرای پروژه ایزوتوپ های پایدار در ایران، تاثیر تحریم های آمریکا در ممانعت از بهره مندی ایران از منافع برجام را مورد اذعان قرار دادند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام در وین که امروز چهارشنبه در سطح معاونین وزرای خارجه/ مدیران سیاسی/ سفرا برگزار شد، هماهنگ کننده این نشست با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تمامی اعضا بر اهمیت صیانت از برجام تأکید کرده اند. در این بیانیه آمده است: ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون ظریف گفت: موضوع اصلی در نشست کمیسیون برجام بحث تاثیرات خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها علیه ایران بود. سید عباس عراقچی در جمع خبرنگاران پس از کمیسیون مشترک برجام در وین گفت: درباره اینکه چطور می توان منافع ایران را از باقی مانده برجام تامین کرد صحبت شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، با اشاره به برگزاری کمیسیون مشترک برجام حفظ توافق هسته ای ایران را یک مسئولیت جمعی توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه با بیان اینکه اینستکس تقریبا به مراحل عملیاتی رسیده، گفت: در جلسه امروز کمیسیون مشترک تأکید کردیم که بدون برآورده شدن انتظاراتمان در حوزه های اقتصادی بازگشت کامل ایران به برجام مقدور نیست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان امروز(چهارشنبه) پس از پایان پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین با اشاره به تمایل طرف های اروپایی برای حفظ این توافق، تصریح کرد که برجام هنوز زده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۹    
لندن– ایرنا– وانگ کن سفیر چین در سازمان های بین المللی مستقر در وین پس از پایان پانزدهمین نشست امروز(چهارشنبه) کمیسیون مشترک برجام تصریح کرد، اعضا به سرعت در تلاشند تا این توافق را نجات دهند.
فرارو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرارو - در آمریکا، تلاش ها برای زدن تیر خلاص به برجام آغاز شده است. به موازات اقدام برخی سناتور ها در تهیه پیش نویس یک توافق هسته ای جدید با ایران، وزارت امور خارجه آمریکا زمینه های قانونی برای فعال سازی مکانیسم ماشه در اکتبر آینده را فراهم می کند. ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه 1+4 دقایقی پیش در وین آغاز به کار کرد. پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه 1+4 دقایقی پیش در وین آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارت خارجه های ایران و گروه 1+4 در وین پایان یافت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که امروز قرار است نشست کمیسیون مشترک برجام میان ایران و 1+4 در وین برگزار شود، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان روز گذشته در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص نشست آتی کمیسیون مشترک برجام در وین تصریح کرد: جلسه ای که برگزار می شود ...
پرسش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین گفت: شرکت کنندگان در کمیسیون مشترک برجام پایبندی خود را به این توافق به عنوان عنصر مهم معماری عدم اشاعه هسته ای مورد تاکید قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین درباره نشست کمیسیون مشترک برجام گفت، شرکت کنندگان بار دیگر تعهدشان را به این توافق اعلام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸    
لندن - ایرنا - نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین گفت: شرکت کنندگان در کمیسیون مشترک برجام پایبندی خود را به این توافق به عنوان عنصر مهم معماری عدم اشاعه هسته ای مورد تاکید قرار دادند.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش از آغاز پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین در توئیتی نوشت: با اعضای شرکت کننده درباره راهکارهای حفظ توافق هسته ای ایران، بحث های حیاتی خواهیم داشت.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- نشست کمیسیون مشترک برجام در وین با حضور نمایندگان کشور های امضاکننده توافق هسته ای کار خود را آغاز کرد. تاریخ انتشار: 14:17 - 07 اسفند 1398 - کد خبر: 600607
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بعد از آغاز جلسه کمیسیون مشترک برجام در وین، از آغاز بحث های حیاتی شرکت کنندگان در این نشست برای حفظ این توافق خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی توییتری گزارش کوتاهی از برگزاری جلسه کمیسیون مشترک برجام در وین ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۵    
لندن– ایرنا– معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش از آغاز پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین در توئیتی نوشت: با اعضای شرکت کننده درباره راهکارهای حفظ توافق هسته ای ایران، بحث های حیاتی خواهیم داشت.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی ایران و گروه 1+4 در وین آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام به سرپرستی هلگا اشمید معاون رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا و سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران در هتل کوبورگ در وین و معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه 1+4 در چارچوب موضوعات از پیش مطرح شده آغاز شد.
اتحادیه اروپا اعلام کرد، نشست کمیسیون مشترک برجام چهارشنبه هفتم اسفندماه در وین پایتخت اتریش برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه 1+4، امروز(چهارشنبه 7 اسفندماه) به ریاست مشترک عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان و هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در وین آغاز به کار کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- امروز،نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح مدیران سیاسی و معاونان وزرای خارجه ایران و گروه 1+4 ( آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) به ریاست سید عباس عراقچی و هلگا اشمید در شهر وین پایتخت اتریش برگزار می شود. تاریخ انتشار: 12:05 - 07 اسفند 1398 - کد خبر: 600508
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام فردا در حالی برگزار می شود که دولت و وزارت خارجه عملا یکطرفه شدن اجرای تعهدات برجامی را پذیرفته و اعتراضی جدی به نقض تعهدات آمریکا و اروپا انجام نمی دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که نشست روز چهارشنبه هفتم اسفند ماه ارتباطی به سازوکار حل اختلاف در برجام ندارد و جلسه عادی کمیسیون است. همزمان وزیر امورخارجه روسیه این نشست را فرصتی برای رفع تنش ها پیرامون این توافق برشمرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه، به منظور شرکت در کمیسیون مشترک برجام وارد وین شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاست خارجی اتحادیه اروپا از آغاز تدارکات برگزاری کمیسیون مشترک برجام با حضور نمایندگان ایران و کشورهای امضا کننده توافق هسته ای در وین خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: همه به طور جمعی وظیفه داریم تا توافق هسته ای ایران را حفظ کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی ایران و گروه 1+4 فردا (چهارشنبه) در وین برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
هلگا اشمید در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام تاکید کرد که حفظ برجام مسئولیت مشترک همه طرف هاست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام اعلام کرد که این نشست برای تداوم نظارت بر اجرای توافق هسته ای برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام تاکید کرد که حفظ برجام مسئولیت مشترک همه طرفها است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
لندن–ایرنا– معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: همه به طور جمعی وظیفه داریم تا توافق هسته ای ایران را حفظ کنیم.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از تاس، سرگئی لاوروف وزیر امورخارجه روسیه ، در کنفرانس خلع سلاح که در ژنو در حال برگزاری است گفت: نشست کمیسیون برجام فرصتی برای کاستن از تنش هاست. ...
ملیت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه روسیه نشست آتی کمیسیون مشترک برجام را فرصتی برای رفع تنش ها پیرامون این توافق برشمرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
نشست آتی کمیسیون مشترک برجام یک جلسه عادی است، ممنوعیت سفر اتباع عراقی به ایران، کلیات لایحه بودجه 99 به کمیسیون بودجه ارسال می شود، بهره برداری رسمی از منطقه یک آزادراه تهران - شمال با دستور رئیس جمهوری برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.