سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۴۵Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «فردو»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۳    
فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم گفت: در سالنی در نمایشگاه هفته دفاع مقدس استان، بخشی از دستاوردهای مرکز هسته ای فردو به نمایش گذاشته خواهد شد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۶    
خرداد؛ صالحی گفت : ایران برای ساخت یک تاسیسات جدید در سایت غنی سازی اورانیوم فردو سخن گفت که قرار است سانتریفیوژ های پیشرفته بیشتری تولید کند. به گزارش خرداد ، ایسنا به نقل از تایمز آو اسرائیل، اسرائیل کاتز ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۸    
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی ایران را به واکنش نظامی تهدید کرد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶    
خرداد:در حالی که کلیه محصولات داخلی تولید شده در حوزه خلاء فاقد هرگونه استاندارد است، احداث یک آزمایشگاه مرجع در زمینه آزمون و کالیبراسیون تجهیزات خلاء نقطه عطفی در توسعه کیفی صنایع مختلف کشور به ویژه در حوزه انرژی صلح آمیز هسته ای است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان این که امیدوار است توافق هسته ای ادامه یابد، گفت که اگر این اتفاق نیفتد برنامه هسته ای ایران قوی تر از هر زمان دیگری خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مجلس در هفته ای که گذشت اخبار مختلفی داشت؛ از بازدید جمعی از نمایندگان مجلس از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز تا خبر های خوش از 190 هزار سو در گزارش شش ماهه روند اجرای برجام البته به نه مجلس به تامین کالای اساسی هم اشاره شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۶    
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق بازدیدهای انجام شده از نطنز و فردو به این نتیجه رسیدیم که امکان رسیدن به 190 هزار سو سوخت هسته ای از لحاظ فنی و زمان بندی وجود دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۲۰:۳۳    
رییس کمیته هسته ای مجلس ایران گفت: طی بازدیدی که از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو انجام شد به این نتیجه رسیدیم که می توانیم 62 سانتریفیوژ در روز مونتاژ کنیم.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۷    
تهران - ایرنا - رییس کمیته هسته ای مجلس گفت: طی بازدید روز گذشته از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو به این نتیجه رسیدیم که دو بال 31 تایی سانتریفیوژ وجود دارد و می توانیم 62 سانتریفیوژ در روز مونتاژ کنیم تا برگشت پذیری را تسریع کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۲    
اقتصاد ایران: رییس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجتمع ملی خلاء فروردین 98 در فردو افتتاح می شود، گفت: ما این آمادگی را داریم که IR44، IR5 و IR6 را به صورت انبوه تولید کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۱    
رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: روز گذشته کلنگ زنی ساختمان مجتمع ملی خلأ را داشتیم که اگر این مجتمع را بتوانیم بسازیم فروردین 98 شاهد افتتاح این مجموعه خواهیم بود. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجتمع ملی خلا فروردین 98 در فردو ایجاد می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جزئیات بازدید کمیته متبوعش به همراه رئیس کمیسیون از سایت نطنز و فردو را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۱:۲۴    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی بازدیدی از سایت های فردو و نطنز به عمل آوردند که در جریان آن مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکز ملی خلأ در این سایت برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۵    
ساخت آزمایشگاه مرجع ملی خلاء با حضور رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجموعه هسته ای فردو آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۴    
تهران - ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید جمعی از اعضای این کمیسیون از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۵    
همزمان با آغاز مراحل اولیه ساخت آزمایشگاه مرجع ملی خلأ، نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۲    
اقتصاد ایران: کاشان- ایرنا- رئیس و چند نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تاسیسات هسته ای فردو و احمدی روشن دیدن کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۵    
همزمان با آغاز مراحل اولیه ساخت آزمایشگاه مرجع ملی خلأ ، نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید کردند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قالب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، خبر داد: اعضای کمیسیون روز دوشنبه 12 شهریور ماه از تأسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۷:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از سایت های نطنز و فردو خبر داد و گفت: مجلس از هیچ تلاشی برای آغاز بکار و رونق در فعالیت های صلح آمیز هسته ای دریغ نمی کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، خبر داد: اعضای کمیسیون روز دوشنبه 12 شهریور ماه از تأسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۸:۵۰    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی گزارشی از حضور آیت الله خامنه ای در مزرعه گندم یک خانواده شهید روستای فردو در خردادماه 1365 منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۸    
وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام اینکه محموله دوم سوخت هسته ای برای ارسال به ایران آماده شده، افزود که این کشور به برجام پایبند است و به تمام تعهدات خود در چارچوب این توافق بین المللی عمل می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۰    
گروهی از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس به مناسب سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در قالب اردویی فرهنگی ورزشی راهی ارتفاعات روستای فردو شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۰    
دیدن روستایی خوش آب و هوا و جهانی با چشمه هایی جوشان و چهار امامزاده در فاصله 55 کیلومتری قم در بخش کهک می تونه در ایام تابستان لحظات به یاد ماندنی را برای هر مسافر و گردشگری ثبت کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۲    
وحید بذر افشان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات اجرایی و برنامه های عمرانی برای اتصال روستاهای تیره، ویریچ، خاوه و فردو از بخش کهک به شبکه آبرسانی سرشاخه های دز آغاز شده است. ...
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۹    
روستای ییلاقی باصفایی به نام "فردو" در فاصله 47 کیلومتری جنوب شهر قم قرار دارد که نام آن از کلمه "فردوس" به معنای بهشت گرفته شده است.
اسپاش   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۵۴    
محمدرضا نایب رئیس مجلس گفت: در گزارشی که چند وقت پیش به مقام معظم رهبری ارائه می کردم، ایشان گفتند من هزار بار تا به حال اصطلاح "اقتصاد مقاومتی" را از مسئولین شنیده ام اما منتظر کوچکترین اقدام هستم ...