دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۹:۵۳Dec 2018 10

جدیدترین‌های «فردو»

پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۲:۵۶    
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تنها در نطنز نزدیک به هشت تا 9 هزار ماشین سانتریفیوژ فعال، افزون بر پنج هزار کاهش یافت اما در فردو یک سایت پدافند غیرعامل همان فرایند نطنز را ادامه می دهد و یک مرکز تحقیقاتی در کنار آن ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
کاشان - ایرنا - دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: آزمایشگاه مرجع ملی خلاء 20 فرودین 98، همزمان با روز ملی فناوری هسته ای در تاسیسات فردو به بهره برداری خواهد رسید.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- اگر اراده کنیم در فردو حداکثر تا پنج روز می توانیم غنی سازی 20 درصدی را آغاز کنیم و این خیلی معنی دارد. این اقدام از نظر فنی و حرفه ای پیام های گوناگون دارد و طرف مقابل پیام آن را می فهمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۱    
سفیر روسیه در ایران از راه اندازی واحد های 2 و 3 نیروگاه بوشهر و آغاز مذاکرات راه اندازی نیروگاه فردو خبرداد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۰    
احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس در واکنش به مصاحبه فردو سی پور با اینفانتینیو در توییتر خود نوشت که مافیای فوتبال برای حفظ پست دست به چنین مصاحبه سفارشی با عادل فردوسی پور می زنند و اینگونه قانون کشورشان رامورد تعرض قرار میدهند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۳:۰۰    
فردو؛ روستای ییلاقی قم که به واسطه یک تأسیسات هسته ای، شهرت جهانی پیدا کرد. حالا هم که آن تأسیسات رسماً شهید مسعود علی محمدی نامگذاری شده، اما هنوز به نام فردو شناخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۸:۴۱    
دفتر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای از صدور معافیت های محدود برای پروژه های هسته ای ایران در بوشهر، اراک و فردو خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۲:۵۴    
وزارت امور خارجه آمریکا در روز دوشنبه اعلام کرد که معافیتهایی را از تحریم های ضد ایران برای پروژه های اراک، بوشهر و فردو در نظر می گیرد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۴۰    
به گزارش پارسینه ، محمدجواد ظریف در نشست علنی امروز (دوشنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سه سوال نماینده مردم شاهین شهر اظهار داشت: درباره حمایت وزارت امور خارجه برای استرداد اموال خارج شده از کشور باید گفت که این وزارتخانه نقش حمایتی دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۰    
نماز جمعه در بخش های کهک، جعفریه، دستجرد، قنوات، سلفچگان، مناطق فردو و پردیسان قم نیز با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۶    
آمریکایی ها بعد از قضیه 20% که حاضر به حضور بر سر میز مذاکره برای انجام معامله شدند، روند عقب نشینی داشتند و این عقب نشینی شان یک تجسم اش در پیشنهاد بغداد نشان دادند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۳    
فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم گفت: در سالنی در نمایشگاه هفته دفاع مقدس استان، بخشی از دستاوردهای مرکز هسته ای فردو به نمایش گذاشته خواهد شد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۶    
خرداد؛ صالحی گفت : ایران برای ساخت یک تاسیسات جدید در سایت غنی سازی اورانیوم فردو سخن گفت که قرار است سانتریفیوژ های پیشرفته بیشتری تولید کند. به گزارش خرداد ، ایسنا به نقل از تایمز آو اسرائیل، اسرائیل کاتز ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۸    
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی ایران را به واکنش نظامی تهدید کرد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶    
خرداد:در حالی که کلیه محصولات داخلی تولید شده در حوزه خلاء فاقد هرگونه استاندارد است، احداث یک آزمایشگاه مرجع در زمینه آزمون و کالیبراسیون تجهیزات خلاء نقطه عطفی در توسعه کیفی صنایع مختلف کشور به ویژه در حوزه انرژی صلح آمیز هسته ای است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان این که امیدوار است توافق هسته ای ادامه یابد، گفت که اگر این اتفاق نیفتد برنامه هسته ای ایران قوی تر از هر زمان دیگری خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مجلس در هفته ای که گذشت اخبار مختلفی داشت؛ از بازدید جمعی از نمایندگان مجلس از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز تا خبر های خوش از 190 هزار سو در گزارش شش ماهه روند اجرای برجام البته به نه مجلس به تامین کالای اساسی هم اشاره شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۶    
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق بازدیدهای انجام شده از نطنز و فردو به این نتیجه رسیدیم که امکان رسیدن به 190 هزار سو سوخت هسته ای از لحاظ فنی و زمان بندی وجود دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۲۰:۳۳    
رییس کمیته هسته ای مجلس ایران گفت: طی بازدیدی که از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو انجام شد به این نتیجه رسیدیم که می توانیم 62 سانتریفیوژ در روز مونتاژ کنیم.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۷    
تهران - ایرنا - رییس کمیته هسته ای مجلس گفت: طی بازدید روز گذشته از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو به این نتیجه رسیدیم که دو بال 31 تایی سانتریفیوژ وجود دارد و می توانیم 62 سانتریفیوژ در روز مونتاژ کنیم تا برگشت پذیری را تسریع کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۲    
اقتصاد ایران: رییس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجتمع ملی خلاء فروردین 98 در فردو افتتاح می شود، گفت: ما این آمادگی را داریم که IR44، IR5 و IR6 را به صورت انبوه تولید کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۱    
رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: روز گذشته کلنگ زنی ساختمان مجتمع ملی خلأ را داشتیم که اگر این مجتمع را بتوانیم بسازیم فروردین 98 شاهد افتتاح این مجموعه خواهیم بود. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجتمع ملی خلا فروردین 98 در فردو ایجاد می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جزئیات بازدید کمیته متبوعش به همراه رئیس کمیسیون از سایت نطنز و فردو را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۱:۲۴    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی بازدیدی از سایت های فردو و نطنز به عمل آوردند که در جریان آن مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکز ملی خلأ در این سایت برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۵    
ساخت آزمایشگاه مرجع ملی خلاء با حضور رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجموعه هسته ای فردو آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۴    
تهران - ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید جمعی از اعضای این کمیسیون از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۵    
همزمان با آغاز مراحل اولیه ساخت آزمایشگاه مرجع ملی خلأ، نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۲    
اقتصاد ایران: کاشان- ایرنا- رئیس و چند نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تاسیسات هسته ای فردو و احمدی روشن دیدن کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۵    
همزمان با آغاز مراحل اولیه ساخت آزمایشگاه مرجع ملی خلأ ، نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید کردند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قالب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، خبر داد: اعضای کمیسیون روز دوشنبه 12 شهریور ماه از تأسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۷:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از سایت های نطنز و فردو خبر داد و گفت: مجلس از هیچ تلاشی برای آغاز بکار و رونق در فعالیت های صلح آمیز هسته ای دریغ نمی کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، خبر داد: اعضای کمیسیون روز دوشنبه 12 شهریور ماه از تأسیسات هسته ای فردو و نطنز بازدید می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۸:۵۰    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی گزارشی از حضور آیت الله خامنه ای در مزرعه گندم یک خانواده شهید روستای فردو در خردادماه 1365 منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۸    
وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام اینکه محموله دوم سوخت هسته ای برای ارسال به ایران آماده شده، افزود که این کشور به برجام پایبند است و به تمام تعهدات خود در چارچوب این توافق بین المللی عمل می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۰    
گروهی از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس به مناسب سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در قالب اردویی فرهنگی ورزشی راهی ارتفاعات روستای فردو شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۰    
دیدن روستایی خوش آب و هوا و جهانی با چشمه هایی جوشان و چهار امامزاده در فاصله 55 کیلومتری قم در بخش کهک می تونه در ایام تابستان لحظات به یاد ماندنی را برای هر مسافر و گردشگری ثبت کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۲    
وحید بذر افشان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات اجرایی و برنامه های عمرانی برای اتصال روستاهای تیره، ویریچ، خاوه و فردو از بخش کهک به شبکه آبرسانی سرشاخه های دز آغاز شده است. ...
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۹    
روستای ییلاقی باصفایی به نام "فردو" در فاصله 47 کیلومتری جنوب شهر قم قرار دارد که نام آن از کلمه "فردوس" به معنای بهشت گرفته شده است.
اسپاش   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۵۴    
محمدرضا نایب رئیس مجلس گفت: در گزارشی که چند وقت پیش به مقام معظم رهبری ارائه می کردم، ایشان گفتند من هزار بار تا به حال اصطلاح "اقتصاد مقاومتی" را از مسئولین شنیده ام اما منتظر کوچکترین اقدام هستم ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قم به قله سه هزار و 200 متری برف انبار در روستای فردو صعود کردند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۲۲:۲۱    
مسکو - ایرنا - شرکت کنندگان کمیسیون مشترک برجام بر ادامه اجرای طرح های بین المللی پیش بینی شده در این توافق نامه از جمله طرح مشترک ایران و روسیه برای تغییر کاربری سایت هسته ای فردو به منظور تولید ایزوتوپ های ثابت و نیز مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۲۲:۱۹    
مسکو - ایرنا - شرکت کنندگان کمیسیون مشترک برجام بر ادامه اجرای طرح های بین المللی پیش بینی شده در این توافق نامه از جمله طرح مشترک ایران و روسیه برای تغییر کاربری سایت هسته ای فردو به منظور تولید ایزوتوپ های ثابت و نیز مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک تاکید کردند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات از سایت هسته ای نطنز و فردو بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۰    
برداشت میوه پرطرفدار گیلاس، از امروز در روستای فردو استان قم آغاز شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : سیدمحمودعلوی، وزیر اطلاعات روز گذشته ازسایت فردو بازدید کرد. علوی در این بازدید اعلام کرد که تجهیزات برای شروع غنی سازی 20 درصدی اورانیوم در ایران آماده شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی افزود: غربی ها بدانند در صورت تعلل، ایران غنی سازی را آغاز می کند ...
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۲۲:۵۴    
سرویس شهرستانها: وزیر اطلاعات گفت: در مذاکرات با طرف های خارجی به صراحت اعلام شده است که امروز در ایران برجام به یک مو بند است. حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در بازدید از مرکز غنی سازی شهید علیمحمدی فردو در قم افزود ...