چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۲۴Oct 2019 16

جدیدترین‌های «مراغه»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه شایعه احتکار برنج از سوی یکی از شرکت های خصوصی در این شهرستان را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان معاصر مراغه با همکاری شهرداری و انجمن خوشنویسان این شهر گشایش یافت.
تبریزمن   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز در واکنش به خبر منتشره در خصوص کشف و توقیف انبار برنج منتسب به وی در مراغه گفت: برنج ها را به صورت قانونی و با ثبت و قبض، انبار کرده ام و احتکاری در کار نیست.
امین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰    
تعزیرات شهرستان مراغه موفق به کشف انبار 2 هزار و 500 تنی برنج شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: مشاوره قبل از ازدواج، مقوله ای مهم در کاهش آمار طلاق و به تبع آن کاهش آسیب های اجتماعی است.
همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری دوره آموزش فیلمسازی 98-99 در انجمن سینمای جوانان مراغه برگزار شد.
کارگاههای ادبی با موضوع گلستان سعدی در مراغه برگزار می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: افتخارات امروز کشور ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهداست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – تبریز – رعنا نیک رفتار : شهرستان اهر با تولید سالانه بیش از 140 هزار تن میوه سردرختی از قطب های مهم تولید میوه در آذربایجان شرقی به شمار می رود که باغداران سیب آن امسال مشتری برای خرید محصول شان ندارند ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: حفظ شأن و منزلت جایگاه علم و دانش توسط دانش آموختگان نخستین شرط و ضمانت پایبندی سایر مردم به اصول و مبانی فرهنگی آن جامعه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به اهمیت مشاغل خانگی در کمک به کاهش آمار بیکاری و تامین معیشت خانواده ها، از تخصیص 25 میلیارد تومان برای مشاغل خانگی در این شهرستان خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله 11 تنی آرد قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با تاکید بر تعیین تکلیف مطالبات شهرداری گفت: این شهرداری 68 میلیارد تومان مطالبه معوق از نهادها و سازمان های مختلف شهرستانی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۷    
مراغه - ایرنا - عکسهای قدیم از مراغه قدیم عنوان کتابی حاوی تصاویر قدیمی مراغه است که به همت اصغر محمدزاده و توسط اننشارات آوای راد در شمارگان یکهزار نسخه چاپ و منتشر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هفت واحد صنفی غیرمجاز در شهرستان مراغه پلمپ شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
باغدار مراغه ای در تولید گردو رکوردشکنی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هشترود گفت: اگر عملیات آسفالت ریزی جاده هشترود - مراغه از استانداردهای لازم برخوردار نباشد دستور توقف عملیات را صادر خواهم کرد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- خبرنگار کیهان: مدیر جهاد کشاورزی مراغه از انباشته شدن سیب درختی این شهرستان در کنار جاده ها خبر داد. اسماعیل کریمی اصل افزود: وضعیت جوی بد منجر به آسیب دیدگی محصول سیب درختی و در نتیجه عرضه آن به عنوان سیب زیر درختی و قیمت پایین در بازار می شود. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با فرزند شهید حیدر جلال زاده گفت: خانواده شهدا و ایثارگران پشتوانه محکم انقلاب هستند و حضوری فعال درصحنه های انقلابی کشورمان دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه به دستاوردهای جشنواره سیب اشاره کرد و گفت: به دنبال برگزاری این جشنواره، سرمایه گذاران برای ایجاد صنایع تبدیلی در شهرستان علاقه مند شده اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در سطح شهرستان خبر داد و گفت: در نتیجه این طرح تعداد هفت واحد صنفی غیر مجاز در این شهرستان پلمب شد. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹    
مردم حاشیه نشین مراغه هم مانند سایر هم نوعان خود از فقر، آسیب های اجتماعی و همچنین ضعف خدمات شهری در بخش های مختلف رنج می بردند. به گزارش تسنیم طی سال های گذشته بر تعداد ساکنان مناطق حاشیه ای این شهرستان افزوده شده است و البته با پای کار آمدن مدیریت شهری خوب و مناسب زمینه برای آبادانی این مناطق در ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: نمایشگاه ربع رشیدی بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های شهرستان در حوزه های علمی و فناوری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار گفت: در این طرح، 2 هزار و 310 نفر از بانوان سرپرست خانوار توانمندسازی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره بهزیستی عجب شیر گفت: 300 کودک در 10 مهد کودک روستایی و مناطق حاشیه ای این شهرستان از طرح توزیع وعده غذای گرم بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد عجب شیر گفت: دومین نمایشگاه نقاشی با موضوع نماز و نیایش و ایثار و شهادت در این شهرستان برپا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
5 میلیارد و 800 میلیون ریال برای مشاغل خانگی در مراغه تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۸    
مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود خواستار صرف هزینه های احسان اموات در امور خیریه و رفع نیازهای ضروری نیازمندان و مردم شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۰    
کاروان زیارتی اربعین حسینی متشکل از کارکنان دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در میان بدرقه گرم و پرشور همکاران دانشگاهی عازم کربلای حسینی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: وضعیت پرداخت تسهیلات مصوب کارگروه های اشتغال استانی و شهرستانی در برخی از بانک های این شهرستان مناسب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب روستایی هشترود گفت: امسال به هیچ روستایی در این شهرستان با تانکر آبرسانی نشده و کمبود آب در روستاها وجود ندارد و اگر کمبودی هم هست به خاطر بدمصرفی روستاییان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره سیب در شهر مراغه قطب اصلی تولید این محصول در آذربایجان شرقی برگزار شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۰    
مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به تولید سالانه 220 هزار تن سیب در این شهرستان، گفت: به دلیل نبود صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی، سالانه 50 هزار تن سیب دورریز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: شرایط برای فرآوری 4 میلیون تن محصول کشاورزی در استان فراهم است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه با تولید 300هزار تن سیب در سال یکی از قطب های تولید این محصول در کشور محسوب می شود و در جشنواره ای که تحت عنوان جشنواره سیب مراغه در اردوگاه المهدی روستای کرج آباد برگزار شد بخشی از محصول سیب این شهرستان در معرض دید قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کوهنوردان مراغه ای به قله 2 هزار و 500 متری زرنج این شهرستان صعود کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع نخبگان کشور گفت: عدم توجه به مدیریت صحیح اقتصادی و تخصص گرایی موانع رشد کشور در سال های اخیر بوده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پدیده حاشیه نشینی به عنوان یک معضل شهری که مسائل و مشکلات عدیده ای در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در پی داشته، یکی از مسائل اصلی و از دغدغه های دولتمردان و برنامه ریزان شهری به شمار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
برای نخستین بار در مراغه 64 هکتار کلزای پائیزه کاشته شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با روسای دانشگاه های مراغه باهدف بررسی مسائل آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: دانشگاه ها و اساتید نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
مدیرجهادکشاورزی مراغه از افزایش 10 درصد تولید تخم مرغ در مراغه ، قطب این محصول آذربایجان شرقی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۴    
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: نیروی انتظامی هر چه بیشتر اعتماد مردم را جلب کند در اداره امور موفق تر خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی مراغه با اشاره به ظرفیت این شهرستان در تولیدات دام و طیور گفت: سالانه 23 هزار تن تخم مرغ در واحدهای تولیدی این شهرستان تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به ظرفیت های بخش سلامت این شهرستان گفت: توسعه مراکز درمانی شهرستان با مشارکت و ورود خیران به این عرصه شتاب می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: توسعه سامانه ها و عملکرد سیستمی یکی از راه های موثر در پیشگیری و مقابله با قاچاق کالاست.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: تکریم جامعه ایثارگری کاری ارزشمند است و فداکاری شهدا و رزمندگان را برای ما یادآوری می کند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و عمل به راه و رسم آن ها یک وظیفه همگانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- جشنواره سیب مراغه روز جمعه در روستای کرج آباد این شهرستان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از حمل یکسره اولین محموله گندم از بندرانزلی خبر داد و گفت: این محموله در کارخانجات مراغه تبدیل به محصول آرد شده و در نهایت به کشورهای همجوار همچون عراق صادر می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، موسی شعفی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از ماموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی مراغه افزود: با توجه به گستردگی و ضرورت نگرش اجتماعی به پدیده خانمان سوز اعتیاد، بهره گیری از توان سازمان های مردم نهاد بیش از پیش ضروری است. ...