جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۷:۱۹Jul 2020 10

جدیدترین‌های «مراغه»

 
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر از آینده سازان کشور و خدمت به آنان از اهداف بنیاد و دانشگاه ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵    
فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله های البسه و لوازم الکتریکی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف ماینرها و محموله البسه و لوازم الکتریکی قاچاق در این شهرستان خبرداد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور از پرداخت تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی از کاهش 40 درصدی بارندگی ها در شهرستان مراغه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای طرح های عمرانی گفت: همراهی دستگاه های خدمات رسان و اجرایی، روند اجرای طرح های عمران شهری را تسریع می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه در مجلس گفت: امسال آخرین سالی است که وزارت آموزش و پرورش طبق قانون می تواند نسبت به جذب نیروهای حق التدریسی و نهضت سوادآموزی اقدام کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۵    
گروه استان ها - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در آذربایجان شرقی گفت: در راستای حمایت از اشتغال های خرد روستایی با حمایت از 300 طرح در دو شهرستان آذرشهر و مراغه نهایی و به بانک عامل معرفی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: میزان آب ذخیره شده در پشت سد علویان مراغه نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: افرادی که با بی توجهی و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و یا برگزاری تجمعات منجر به شیوع ویروس کرونا شوند و سلامت جامعه را تهدید کنند، مشمول جرم تهدید علیه بهداشت عمومی می شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
علی علیزاده نماینده مراغه در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده درخواست کننده دو فوریت طرح اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در جلسه علنی امروز- چهارشنبه- گفت: صدو سی نفر از نمایندگان مجلس این طرح را آماده کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه در مجلس گفت: امسال آخرین سالی است که وزارت آموزش و پرورش طبق قانون می تواند نسبت به جذب نیروهای حق التدریسی و نهضت سوادآموزی اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
نماینده مراغه در مجلس درباره دو فوریت طرحی مبنی بر اصلاح قانون استخدام نیروهای حق التدریسی و نهضت سوادآموزی توضیح داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۱    
شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با ایجاد رشته تحصیلی علوم ورزشی در دانشگاه مراغه موافقت قطعی خود را اعلام نمود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه مردم این شهرستان 3 برابر استاندارد کشوری و 5 برابر استاندارد دنیا آب مصرف می کنند، بر رعایت الگوی مصرف تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان با پیشرفت کاری حدود 99 درصد تا پایان تیرماه امسال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: دهیاران به عنوان مدیران توانمند و زحمتکش در خط اول خدمات رسانی به مردم روستاها قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اجرا نشدن برنامه های اوقات فراغت به دلیل شیوع بیماری کرونا گفت: نهادهای مسوول می توانند در دوران کرونا از ظرفیت فضای مجازی برای پیشبرد برنامه های خود استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۸    
مراغه - ایرنا - معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت : دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به توسعه مناطق روستایی و برون رفت این مناطق از محرومیت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف 70دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در مراغه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از بیماریابی و کنترل بیماری عشایر سهند دراین شهرستان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۱    
در راسته چهارراه سیروس می توانید انواع صنایع بافتنی نفیس و تجاری مثل گلیم و گبه، جاجیم و موکت را پیدا کنید. فروشگاه های متعددی که در این راسته وجود دارد دست شما را برای انتخاب آنچه می خواهید باز می گذارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خیران کتاب مراغه در اهدای یار مهربان در استان آذر بایجان شرقی پیشتاز هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه کرونا همچنان شدت گذشته را دارد و ضعیف نشده است گفت: در صورت بی توجهی مردم به دستورالعمل های ابلاغی، محدودیت های بیشتر در راستای کنترل این بیماری اعمال خواهد شد.
فیلم کوتاه اپیلوگ محصول انجمن سینمای جوانان مراغه به جشنواره بین المللی فیلم L' trange فرانسه راه یافت.
نگار نصراله زاده هنرمند خوش ذوق مراغه موفق به کسب مقام نخست جشنواره ادبی تبریز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۸    
مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری مراغه در آینه هنر تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - دبیر هیات نظارت بر حفظ حقوق شهروندی دادگستری آذربایجان شرقی گفت: مجریان قانون باید بیشتر از مردم به این حقوق واقف باشند و آن را رعایت کنند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران روستای کردده مراغه گفت: والدین شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند که باتربیت فرزندان صالح خود باعث سربلندی کشورمان شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با ایثارگران گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران درراه دفاع از ارزش های انقلاب نهایت ایثار را از خود نشان داده و نمادهای مقاومت و ایستادگی هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۱۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در بازدید از گلزار شهدای بخش مرکزی مراغه گفت: گلزارهای شهدا از مراکز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند و باید برای ساماندهی آن ها تلاش ویژه صورت گیرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با استناد به کتاب رصدخانه مراغه و دستاوردهای آن در آیینه مقالات مستشرقین خواجه نصیرالدین طوسی رصدخانه مراغه را به دانشسرایی بزرگ تبدیل کرد؛ چراکه علاوه بر جمع آوری کتاب های کمیاب و مجموعه های نفیس، نخستین فرهنگستان علمی به معنای جدید را دایر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، 12 کیلومتر و 863 متر از شبکه آب و فاضلاب شهری و روستایی مراغه اصلاح و توسعه یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر گفت: با توجه به شیوع مجدد کرونا و آمار صعودی مبتلایان در روزهای اخیر، برگزاری هرگونه تجمع و مراسم ممنوع در شهرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر آبفا شهری هشترود هشدار داد: ادامه روند فعلی مصرف آب موجب افت فشار و یا قطع آن در برخی از مناطق شهر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با اشاره به ایجاد شهرک شیلات در اراضی روستای زینق این شهرستان گفت: این منطقه در کنار تولید آبزیان به منطقه بوم گردی و گردشگری تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: سال گذشته متخلفان و گرانفروشان در این شهرستان به پرداخت یک میلیارد و 280 میلیون تومان جریمه محکوم شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف دو دستگاه خودرو سرقتی و دستگیری دو نفر سارق در این رابطه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - مراغه - کرده ده یکی از روستاهای دامنه های سهند در مراغه از مراکز تولید پنیر سنتی در آذربایجان شرقی است که با رفع موانع و ایجاد زمینه های مناسب، می تواند به عنوان برند در پنیرسازی معرفی شود.عکس از سجاد عبدی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه شرایط مشابه روستای لیقوان برای تولید پنیر در روستای کرده ده مراغه وجود دارد، گفت: با رفع تمامی موانع پنیر مراغه برندسازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان مراغه استخر های این شهرستان تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر گفت: پیش بینی می شود امسال 85 هزار تن سیب زمینی از 2 هزار و 100 هکتار اراضی کشاورزی این شهرستان برداشت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - تمرین لحظه صفر جمعیت هلال احمر هشترود با هدف مرور آموخته ها، حفظ آمادگی، سرعت عمل و افزایش توان عملیاتی نیروهای امدادی در این شهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: فروش هرگونه اقلام دارویی و بسته بندی شده در عطاری ها و مراکز عرضه گیاهان دارویی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری دو سارق حرفه ای اماکن خصوصی و منازل با 17 فقره سرقت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات به مشاغل و واحد های آسیب دیده از کرونا در مراغه آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره ثبت و احوال مراغه از افزایش آمار ولادت، وفات و ازدواج و کاهش آمار طلاق در این شهرستان در سه ماهه نخست امسال خبرداد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از هزینه کرد 50 میلیارد تومانی برای پروژه های گازرسانی در این شهرستان خبر داد و گفت: این مبلغ در بخش اجرای طرح های گازرسانی روستایی و تقویت فشار گاز شهری از سوی شرکت گاز هزینه می شود. ...