سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۱۴:۵۳Nov 2019 19

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی نوشیروانی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان دوره کارشناسی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق شدند در مرحله نهایی نهمین دوره مسابقات ملی بتن خودتراکم که به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، به رتبه سوم کشور دست پیدا کنند.
به گزارش سلام نو، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تاکید بر اینکه باید بتوانیم بین حق و تکلیف فرهنگی موازنه ایجاد کنیم، گفت: دانشجویان نباید از ایفای مسوولیت مدنی شانه خالی کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - استادیار دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با بیان این که عدم تصویب لوایح FATF بیش از آنکه دولت روحانی را متضرر کند باری بر دوش دولت بعدی خواهد بود، گفت: گروه ویژه اقدام مالی به سادگی کشوری را وارد لیست سیاه نمی کند اما وقتی کشوری وارد این لیست شد درآمدن ازآن کار آسانی نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل توانست در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های جهان در نظام رتبه بندی US News، با 5 پله صعود در رتبه 6 کشوری قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۶    
مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل سمیناری با موضوع فرصت های مطالعاتی آلمان و بورسیه های DAAD برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۶    
انجمن علمی برق دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با همکاری انجمن هوا و فضا و کامپیوتر، کارگاهی با عنوان وضعیت سفید برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کتاب دو جلدی روزشمار انقلاب اسلامی بابل به روایت اسناد ساواک امروز چهارشنبه در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل رونمایی شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: این شرکت در استان در حال حاضر شش طرح بزرگ با دانشگاه ها دارد که سه طرح مربوط به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۰    
شانزدهمین نشست مشورتی معاونان و مدیران بین المللی دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۰    
ساری - ایرنا - دانشگاه نوشیروانی بابل در نخستین سال کسب جواز برای جذب دانشجویان خارجی، بیش از 150 درخواست پذیرش از سوی داوطلبان خارجی علم آموزی دریافت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بر اساس نظام رتبه بندی تایمز برتر کشور شد.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران اظهار داشت: با حکم وزیر علوم, تحقیقات و فناوری ، دانشگاه صنعتی نوشیروانی به عنوان قطب فناوری نانو در آب کشور انتخاب شده است که باید از این ظرفیت حداکثر استفاده صورت گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل یا دانشگاه NIT یکی از دانشگاه های فنی و مهندسی دولتی وابسته به وزارت علوم ایران واقع در شهر بابل، استان مازندران است که دارای 200 عضو هیئت علمی و حدود 6 هزار دانشجو است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه برق و قدرت دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: جنگ آینده، جنگ انرژی ست نه جنگ آب زیرا آب شور را می توان با انرژی، به آب شیرین تبدیل و مشکلات آن را حل کرد بنابراین باید به سمت انرژی های تجدیدپذیر رفت یعنی انرژی هایی که پایان نمی پذیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه برق و قدرت دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: جنگ آینده، جنگ انرژی ست نه جنگ آب زیرا آب شور را می توان با انرژی، به آب شیرین تبدیل و مشکلات آن را حل کرد بنابراین باید به سمت انرژی های تجدیدپذیر رفت یعنی انرژی هایی که پایان نمی پذیرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- طی حکمی از سوی منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به عنوان قطب علمی نانوی آب کشور انتخاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۱    
ساری - معاون استاندار مازندران از انتخاب دانشگاه صنعتی نوشیروانی به عنوان قطب فناوری نانو در شمال کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: مصالحی که در کشور وجود دارد مطمئنا استاندارد هستند و در مقایسه باسایر نقاط جهان، کیفیت آن مشکلی ندارد اما متاسفانه شواهد نشان می دهد که استفاده از مصالح، در ساخت و ساز خوب اجرا نمی شود.
خبرگزاری ایسنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه برنامه های سفر به استان مازندران در نشست شورای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: بسیاری از دانشجویان ایرانی تحصیل کرده در خارج، به دلیل فراهم بودن زمینه کاری به کشور بازگشته اند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دستور جذب 2 هزار و 500 نفر کارشناس آزمایشگاه به طور خاص اخذ شد و درصدد راهکاری برای تامین بار مالی آن هستیم. به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بابل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی خواستار ارتقا این دانشگاه به دانشگاه صنعتی بین المللی هستیم.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
منصور غلامی شامگاه دوشنبه در نشست با استادان دانشگاه نوشیروانی بابل اظهار داشت: بسیاری از دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل می کردند به کشور برگشتند؛ چون زمینه کاری وجود داشته است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر منصور غلامی عصر روز دوشنبه در نشست با اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در استان مازندران این تعداد کارشناس را بخشی از نیاز استخدامی وزارت علوم دانست و افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گرایش دانش آموزان قوی تر به سمت رشته علوم تجربی را یکی از چالش های کنونی حوزه علوم برشمرد و گفت: توجه بیشتر به صنعت و حوزه های خدمات صنعتی می تواند این چالش را حل کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا ، دکتر منصور غلامی روز دوشنبه در گفت و گوی رو در رو و صمیمی با دانشجویان و نمایندگان شواری صنفی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اشاره به اینکه تمام فعالیت های قانونی صنفی و سیاسی دانشجویان در دانشگاه مربوط به محیط دانشگاه است ...
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه برنامه های خود در سفر به استان مازندران، از آزمایشگاه ها و پروژه های در حال ساخت دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، رتبه بندی تایمز (timeshighereducation) یک نظام رتبه بندی بین المللی است که به رتبه بندی دانشگاه های دنیا می پردازد. این نظام رتبه بندی حدود یک هزار و 400 موسسه آموزش عالی در سراسر دنیا را بررسی و ارزیابی کرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در رتبه بندی سال 2020 میلادی برای سومین سال پیاپی با کسب رتبه 400-351 جهانی موفق به کسب رتبه برتر در میان دانشگاه های ایران شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه یاسوج روز شنبه در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس رتبه بندی این موسسه معتبر بین المللی ، دانشگاه یاسوج پس از دانشگاه صنعتی نوشیروانی در رتبه دوم دانشگاه های کشور و بالاتر از بقیه دانشگاه ها قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: نتایج رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2020 توسط تایمز اعلام شد که بر این اساس 40 دانشگاه ایرانی در بین دانشگاه های برتر جهان قرار دارند که رتبه اول در بین 40 دانشگاه برتر ایرانی جهان به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل اختصاص دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه بولونیا کشور ایتالیا به منظور اعطای مدرک دکتری مشترک در رشته شیمی قرار دادی امضا شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: برخی از صنایع و شهرک های صنعتی دور تا دور زمین های کشاورزی ساخته شده است و باعث آلودگی زمین های زراعی می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در دومین سال پیاپی حضور خود موفق به کسب جایگاه برتر در نظام رتبه بندی جهانی شانگهای شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری های مشترک پژوهشی میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه بوهمیا جمهوری چک، در راستای گسترش همکاری های علمی بین المللی به امضا رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، با همکاری گروه پژوهشی انرژی نو و تجدیدپذیر و همچنین آزمایشگاه انرژی های نو این دانشگاه، برای اولین بار در کشور موفق به ساخت "دستگاه تست پیل های سوختی میکروبی – جریان ثابت" شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یادبود شهدای عملیات مرصاد ، شنبه 5 مرداد در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۰    
این پهلوان پرآوازه کشتی مازندران و ملی پوش سابق کشتی آزاد ایران که سال ها عنوان سرپهلوانی در کشتی معروف لوچو را یدک می کشید، و اکنون نیز یکی از مدیران عالی رتبه بانک صادرات ایران است، طی یکسال حدود سه میلیارد ریال به توسعه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل کمک کرده
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست معاونان آموزش، مدیران تحصیلات تکمیلی و آموزشی دانشگاه های منطقه 2 کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه UKM مالزی به منظور توسعه فعالیت های بین المللی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و مبادلات فرهنگی، منعقد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۱    
در راستای اجرای طرح اراسموس در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل مدرسه تابستانی برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۷    
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: این دانشگاه در راستای گسترش همکاری های علمی و بین المللی با دانشگاه استراوای جمهوری چک تفاهم نامه همکاری امضا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه فنی استراوا در راستای گسترش همکاری های علمی و بین المللی منعقد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پژوهشگران ایرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه مین آمریکا با همکاری محققانی از دانشگاه کیوتو ژاپن با استفاده از رفتار جالب نوری نانوبلورهای سلولز، موفق به چاپ تصاویر نامرئی درون فیلم های پلیمری شفاف شدند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قزوین: تیم فناوری و اختراعات دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با 4 طرح در لیگ اختراعات این دوره از مسابقات حاضر شده و موفق به کسب مدال طلا در لیگ آزاد (با طرح پد دریافت هوایی) و مدال نقره در لیگ الکترونیک با طرح رله الکترونیکی (dc to dc) گردید که این مسابقات هشتم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۶    
اقتصاد ایران: دانشگاه صنعتی نوشیروان بابل و دانشگاه کاشان، رتبه اول و دوم را در بین دانشگاه های ایرانی برتر در نظام رتبه بندی تایمز از آن خود کردند. هر چند این فهرست با عنوان رتبه بندی 2019 منتشر شده است، ولی خبر آن جدید نیست و ابتدای پاییز امسال بود که جزئیات رتبه بندی های جدید مشخص شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه نرمال پکن به منظور گسترش همکاری های علمی و بین المللی و تلاش به بین المللی سازی دانشگاه و در راستای اجرای پروژه مشترک در زمینه محیط زیست منعقد شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۰    
جلسه تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، روز سه شنبه با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران، شورای معاونین این سازمان، هیئت رئیسه و مسئول نهاد دانشگاه صنعتی نوشیروانی در این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تیم فناوری و اختراعات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا -رییس دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: این دانشگاه در رتبه بندی بین المللی تایمز 2019 در آسیا، رتبه اول در میان دانشگاه های ایرانی و رتبه 43 در میان 417 دانشگاه آسیایی را به خود اختصاص داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه رتبه بندی تایمز فهرست دانشگاه های برتر قاره آسیا را در سال 2019 میلادی منتشر کرد که بر این اساس، 4 دانشگاه از ایران در میان 100 دانشگاه برتر آسیا حضور دارند و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با کسب رتبه 43 در بین دانشگاه های ایران رتبه اول را دارد و دانشگاه های صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف به ...