جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۳:۰۴Apr 2019 26

جدیدترین‌های «آپارتمان»

امروزه بیشتر مردم فضای کافی برای کاشت سبزیجات ندارند ولی از آنجا که گرایش به این موضوع در جوامع شهری روز به روز بیشتر می شود، فعالان عرصه فناوری به دنبال ارائه راهکارهایی خاص هستند. ...
خبر فوری   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نرخ خرید یک دستگاه آپارتمان 130 متری واقع در ازگل خیابان گلستان، مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده است. نرخ خرید یک دستگاه آپارتمان 130 متری واقع در ازگل خیابان گلستان، مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده است.
آفتاب یزد   ۹ ساعت پیش    
فیلم سینمایی آپارتمان شماره 13 ساخته زنده یاد یدالله صمدی چند روز پیش از تلویزیون پخش شد. این فیلم که در سال 1369 ساخته شد تاکنون بارها از تلویزیون به واسطه شبکه های گوناگون به نمایش درآمده است ...
نرخ خرید یک دستگاه آپارتمان 130 متری واقع در ازگل خیابان گلستان، مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده است.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در فرمانیه تهران طی فروردین ماه 98 است. آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در فرمانیه تهران طی فروردین ماه 98 است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۵    
برلین: منطقه ای در آلمان به نام Fuggerei وجود دارد که برای نخستین بار توسط شخصی به نام Jakob Fugger در سال1514 برای اسکان فقرا بنا شد. به گزارش دیلی میل، آنها فقط سالانه باید یک دلار به صاحب ملک بپردازند. طی 500سال گذشته حتی یک سنت به اجاره بهای آنها افزوده نشده است ...
توریسم آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۹    
اقتصاد آنلاین: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه شمس آباد تهران طی فروردین ماه 98 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد:
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان کلنگی در تهران طی فروردین ماه 98 است. بنابر عرف بازار، در ازای کم کردن یک میلیون تومان از ودیعه، 30 هزار تومان به اجاره بهای ماهیانه اضافه می شود ...
سینا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بنیان گذار شرکت، گوستاو ایفل این مخفی گاه حماسی را فقط برای خودساخته است و مهمانان مجاز به استفاده از آن نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
افزایش جمعیت شهری، گرانی ملک و ... باعث شده است تا بسیاری از افراد به آپارتمان نشینی روی بیاورند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۷:۵۷    
دنیای اقتصاد نوشت: تحقیقات میدانی نشان می دهد در حالی که عمده متقاضیان خرید مسکن حاضر در بازار ملک متقاضیان خرید واحدهای کوچک متراژ هستند، اما در وهله اول به دلیل تضعیف قدرت خرید متقاضیان،هم اکنون تعداد معاملات این واحدها در بازار مسکن کاهش یافته است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۵:۴۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه شمس آباد تهران طی فروردین ماه 98 است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۵    
بازار پیش فروش مسکن در اولین روزهای اردیبهشت حال وهوای متفاوت تری نسبت به ماه های قبل به خود گرفته است؛ بازار پیش فروش مسکن که به عنوان بازار دوم معاملات واحدهای مسکونی بعد از بازار اول (بازار خرید و فروش آپارتمان های آماده) ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار معاملات آپارتمان های کوچک متراژ بنا بر سه علت عمده در وضعیت رکود اجباری قرار گرفته است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی فروردین ماه 98 است که می توان با حدود 200 میلیون تومان خرید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو و قیمت آپارتمان در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
سازه نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۹    
با گسترش شهر نشینی و افزایش جمعیت شهرها، مشکلات آپارتمان نشینی یکی از دغدغه های اصلی مردم تبدیل شده است و کمتر مجتمع آپارتمانی وجود دارد که ساکنین آن بدون اختلاف و با آرامش در آن زندگی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد آپارتمان اداری 80 متری واقع در خیابان بخارست تقاطع قائم مقام فراهانی به مبلغ 6 میلیون و 500 هزار تومان در ماه معامله می شود.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۶    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی فروردین ماه 98 است که می توان با حدود 200 میلیون تومان خرید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه احمدبن موسی (ع) شیراز خبرهای خوبی از کمک به محرومان شهرک سعدی ارائه کرد و از ساخت 30واحد آپارتمانی برای آنان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز اعلام کرد که بعداز ظهر چهارشنبه چهارم اردیبهشت، وقوع حریق در پارکینگ یک واحد مسکونی در شیراز، آتش نشانان را به این محل کشید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نقاطی در خارج از محدوده کلان شهرهای کشور که پیش تر مسکن مهر با تیراژ انبوه در آنها احداث و در این دولت، بعضا بیابان توصیف شدند، اکنون به عنوان محل ساخت مسکن امید انتخاب شده است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی فروردین ماه 98 است که می توان با حدود 200 میلیون تومان خرید. لازم به ذکراست که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد:
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۹    
تهران- کم تر کسی است که با دیدن گل و گلدان شاد و پر نشاط نشود، اما امروزه این زیبایی های طبیعی راهی برای ایجاد شور و شادی در خانه های کوچک آپارتمانی شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: برای خرید واحد 62 متری با عمر بنا 8 سال در بریانک خیابان امیرقلی به سرمایه 550 میلیون تومانی نیاز است.
تجارت امروز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش تجارت امروز؛ رای خرید آپارتمان در بریانک با توجه به عمر بنا و موقعیت دسترسی باید هزینه های متفاوتی پرداخت کرد که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
الف   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت : تحقیقات میدانی از وضعیت بازار معاملات مسکن در مناطق مختلف شهر تهران از بروز نوعی سردرگمی قیمتی در تعیین قیمت های پیشنهادی و قیمت های فروش واحدهای مسکونی خبر می دهد.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
برای خرید واحد 62 متری با عمر بنا 8 سال در بریانک خیابان امیرقلی به سرمایه 550 میلیون تومانی نیاز است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در مناطق غربی تهران طی فروردین ماه 98 است.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: تحقیقات میدانی از وضعیت بازار معاملات مسکن در مناطق مختلف شهر تهران از بروز نوعی سردرگمی قیمتی در تعیین قیمت های پیشنهادی و قیمت های فروش واحدهای مسکونی خبر می دهد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- برای خرید واحد 62 متری با عمر بنا 8 سال در بریانک خیابان امیرقلی به سرمایه 550 میلیون تومانی نیاز است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۲:۴۵    
آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان حوالی میدان هفت تیر تهران در فروردین ماه 98می باشد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۵    
ایزوگام چیست؟ نام بازرگانی گونه ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر و مانند آن است . ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به کار می رود، و از فرآورده های نفتی بدست می آید ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس و قیمت آپارتمان در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
برای طراحی فضای کوچک منزل می توانید با چند ایده هوشمندانه، کوچک ترین قسمت خانه را به بخش منحصر به فرد و محبوب در فضای داخلی ساختمان، تبدیل کنید.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک دستگاه آپارتمان 49 متری واقع در سبلان، میدان سبلان با مبلغ 400 میلیون تومان معامله می شود. یک دستگاه آپارتمان 49 متری واقع در سبلان، میدان سبلان با مبلغ 400 میلیون تومان معامله می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : یک ساختمان چهار طبقه در ترکیه فرو ریخت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: یک دستگاه آپارتمان 49 متری واقع در سبلان، میدان سبلان با مبلغ 400 میلیون تومان معامله می شود.
خودرو تک   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۵    
وجود اینکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت در معاملات اسفند ماه به حدود 11 میلیون تومان رسید، اما هنوز شمار زیادی از جست وجوگران بازار مسکن به دنبال واحدهای قیمت مناسب متناسب با بودجه اندک خود هستند و از این رو بازار آپارتمان های تا مترمربعی 10 میلیون تومان به مقصود عده زیادی از ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۰    
اگر قصد خرید آپارتمان در جردن و یا قصد اجاره خانه در جردن را دارید، می توانید از مشاوران املاک دلتا جردن بهره مند شوید. محله جردن یکی از بهترین مناطق برای خرید آپارتمان در تهران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
4 خانه آپارتمانی در شهر لنگرود امروز بر اثر نشت گاز و انفجار تخریب شد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۰    
لیست آپارتمان های نوساز که جهت فروش در خیابان ظفر تهران به تفکیک متراژ و تاریخ انتشار فایل شده است. لیست آپارتمان های نوساز که جهت فروش در خیابان ظفر تهران به تفکیک متراژ و تاریخ انتشار فایل شده است.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
با وجود اینکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت در معاملات اسفند ماه به حدود 11 میلیون تومان رسید، اما هنوز شمار زیادی از جست وجوگران بازار مسکن به دنبال واحدهای قیمت مناسب متناسب با بودجه اندک خود هستند و از این رو بازار آپارتمان های تا مترمربعی 10 میلیون تومان به مقصود عده زیادی ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان، لیست آپارتمان های موجود جهت رهن و اجاره در برخی مناطق تهران را منتشر کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰    
برای خرید یک واحد 96 متری با عمر بنای 20 سال در شهرک راه اهن، شهرک گلستان غربی باید در حدود 1 میلیارد و 100 میلیون تومان هزینه کنید.