شنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۶:۵۷Mar 2019 23
 

جدیدترین‌های «نیروی دریایی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹    
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با تمام توان در حال ارتقاء سطوح کیفی و کمی نیروی انسانی و همینطور تجهیزات موجود و مورد نیاز در نیروی دریایی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۵    
فرمانده نیروی دریایی سپاه همزمان با ایام نوروز، از وضعیت یگان های نظامی در جزایر خلیج فارس بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۲    
امیر دریادار حسین خانزادی با حضور در پایگاه دریایی پسابندر واقع در منطقه صفر مرزی ایران و پاکستان سال جدید را با کارکنان و خانواده های این پایگاه تحویل کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۴    
سخنگوی کسبه بازار سنگ کوهک از اتفاقات مبارکی که بین مسوولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، بنیاد مستضعفان و کسبه بازار سنگ کوهک به عمل آمده خبر داد و گفت: بنابر اعلام مدیرعامل سرویس های حمل و نقل نیروی دریایی ارتش ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۲    
فرمانده نیروی دریایی در دست نوشته ای عنوان کرد: راهیان نور یادآور رشادت و مقاومت در راه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۴    
فرمانده نیروی دریایی ارتش در نمایشگاه راهیان نور این نیرو در خرمشهر گفت: 8 سال دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر 40 سال اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۷    
مسوول برگزاری نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی جوانان با رشادت های نیروی دریایی ارتش در هشت سال دفاع مقدس است و امیدواریم در این راه موفق عمل کرده باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۷    
نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر میزبان زائران راهیان نور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در دلنوشته ای، آورده است: راهیان نور یعنی یادمان باشد برای چه ارزش هایی انقلاب کردیم، برای اولین بار در تاریخ ایران موجب شد تا حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان به دست دشمن نیافتد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۶    
گناوه-ایرنا- مسئول روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: در یک عملیات اطلاعاتی یک فروند کشتی خارجی دارای قاچاق سوخت در آب های خلیج فارس در محدوه بوشهر با حکم مراجع قضایی توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۸    
مرحله دوم درمانگاه شهید روشنی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاسک به بهره داری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵    
فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: 9 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های استان بوشهر با تلاش و همکاری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و دریابانی این استان کشف شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۳    
انجام آزمایش های دی ان ای بر بدن یکی از افسران نیروی دریایی پرده از جنایت هولناکی برداشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۴    
فرماندهی منطقه یکم امامت نداجا : نیروی دریایی جمهوری اسلامی مدافع همیشه حاضر خلیج فارس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۴    
جانشین فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: در راستای مقابله با قاچاق سوخت با تلاش رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی 400 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های استان بوشهر کشف شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۸    
ششمین ویژه برنامه عصر خاطره ، به همت حوزه هنری انقلاب آبادان و با مشارکت نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در خرمشهر برگزار شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲    
نیروی دریایی ایالات متحده قرارداد ساخت 4 فروند خودرو زیردریایی بدون سرنشین فوق بزرگ (Extra-Large Unmanned Underwater Vehicles (XLUUVs)) را با کمپانی بویینگ امضا کرده است که بدین ترتیب زیردریایی های غول پیکر جدیدی که شبیه هواپیماهای بدون سرنشین هستند را وارد ناوگان دریایی این کشور خواهد کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۶    
400 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های ساحلی استان بوشهر کشف و ضبط شد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۶    
آیین افتتاحیه راهیان نور دریایی و همچنین رونمایی از 4 جلد کتاب با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
آیین افتتاحیه راهیان نور دریایی و همچنین رونمایی از 4 جلد کتاب با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۷    
آیین افتتاحیه راهیان نور دریایی و همچنین رونمایی از 4 جلد کتاب با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۵    
27 اسفند 1329 بریتانیا که از روز ترور رزم آرا به دنبال توسل به زور علیه ایران بود دو ناوچه جنگی به خلیج فارس اعزام کرد که برای حفظ امنیت صنایع بریتانیا در مناطق اعتصاب زده، کشتی های فلامینگو و ایلوگوس را به آبادان فرستاده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۳۶    
آبادان - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: سال آینده طیف وسیعی از تجهیزات نظامی ساخت کشورمان به نیروی دریایی ملحق می شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در دهه چهارم انقلاب، توانایی های جوانان این مرز و بوم به جایی رسید که ناوشکن را در طول 2 سال می سازیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۶    
کتاب های دانش نامه عملیات های ماندگار نداجا در دوران دفاع مقدس ، شهری که خرم ماند ، حماسه پیکان و من یک ملوانم با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۰    
دستاوردها و رشادت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در نمایشگاه راهیان نور خرمشهر، به نمایش گذاشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای اوایل سال جدید الحاق ناوشکن دماوند در آب های شمالی کشور را پیش بینی می کنیم که در حال حاضر عملیات ساخت سازه و روسازه آن به اتمام رسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۸    
آبادان - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 2 ناوشکن دماوند و دنا بزودی به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۱    
شرایط نامناسب جوی، گریبانگیر چند چترباز نیروی دریایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۷    
امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در جمع زائران راهیان نور حضور یافت.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه دریایی راهیان نور ارتش با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش در خرمشهر افتتاح شد.
ایثار   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: عزت و اقتدار ما با ایستادگی مقابل ظلم و دشمنان تداوم می یابد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۷    
دریابست مستندی به کارگردانی محمود شهبازی است که پخش بخشهایی از آن در مجلس، باعث شد وزیر جهاد کشاورزی کارت زرد بگیرد. بعد از آن نیز نیروی دریایی سپاه، اقدام به توقیف کشتی های صیادی غیرمجاز کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۶    
آبادان - ایرنا - نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه با حضور فرمانده این نیرو در محل پایگاه دریایی ارتش راهبردی خرمشهر گشایش یافت.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- در جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش، تعدادی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و همچنین فرماندهان یکان های ارتش مستقر در منطقه جنوب غرب ارتش تجلیل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۲    
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه گفت: نباید در خلیج فارس صید ترال انجام شود و کشتی های مربوط باید برای انجام این کار به دریاهای دور بروند، ما با همه توان ورود خواهیم کرد، جلوی صید ترال را خواهیم گرفت و روی این موضوع پافشاری خواهیم کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۵    
امیر دریادار خانزادی گفت: برای اوایل سال جدید الحاق ناوشکن دماوند در آب های شمالی کشور را پیش بینی می کنیم که در حال حاضر عملیات ساخت سازه و روسازه آن به اتمام رسیده و عملیات تجهیز آن آغاز شده و بلافاصله بعد از آن الحاق ناوشکن دنا در آب های جنوب را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۳    
تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اعلام کرد: ناوگروه شصت و یکم این نیرو راهی تنگه باب المندب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۶    
نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر افتتاح شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۲    
کانون خبرنگاران نبأ نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش در خرمشهر با حضور حجت الاسلام محمد حسنی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش افتتاح شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۰    
پاسداران منطقه یکم نیروی دریایی سپاه بیش از یک میلیون لیتر گازوئیل قاچاق را در آب های ساحلی بندرعباس کشف کردند. به گزارش فارس، نیروی دریایی سپاه پاسداران پس از یک هفته رصد اطلاعاتی، بیش از یک میلیون لیتر سوخت قاچاق را در سواحل خلیج فارس ضبط کرد.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۹    
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه از آغاز دهمین دوره راهیان نور شهدای دریایی در جنوب کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۵    
گروه جلسات و حافل محفل انس با قرآن، دوشنبه، 27 اسفندماه در نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش برگزار می شود.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۰    
فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ناوگروه های این نیرو از سال 88 تا به امروز موفق به اسکورت 6 هزار نفتکش شده است.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۲    
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه از آغاز دهمین اردوی راهیان نور دریایی خبر داد و پیش بینی کرد: امسال بیش از 20 هزار نفر در این اردوها شرکت کنند. به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۱    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن گفت: ائتلاف سعودی در طول چهار سال اخیر بیش از 250 هزار حمله هوایی علیه یمن انجام داده و بیش از نیم میلیون موشک، بمب، خمپاره شلیک کرد که 6 هزار فروند از اینها، خوشه ای بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۶    
شصتمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش پس از 52 روز دریانوردی و حضور در بنادر کلمبو کشور سریلانکا و مسقط کشور عمان در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۳    
ناوگروه شصت و یکم اطلاعاتی عملیاتی نیروی دریایی ارتش، متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستیکی بندرعباس برای انجام ماموریت عازم آب های بین المللی شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۷    
اتحادیه اروپا روز جمعه 23 اسفند (15 مارس) چندین فرد و نهاد نظامی و امنیتی و نیز افسران مرزبانی روسیه را در فهرست تحریم های خود قرار داد. تحریم شده ها متهم هستند که در تنش اخیر میان کشتی های اوکراین و نیروی دریایی روسیه در تنگه کرِچ، واقع در میان دریای آزوف و دریای سیاه نقش و مسئولیت داشتند ...