سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۳:۰۳Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «اتحادیه املاک»

تدبیر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۵    
نایب رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: با توجه به رشد قیمت مسکن نه تنها مستاجران بلکه افرادی که قدرت خرید در سطح شهر تهران را نداشتند هم سرکی به مسکن مهرهای باقی مانده کشیدند و تقاضا را در این بخش ها افزایش داده اند ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۴    
پول نیوز - رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر اینکه هیچ کالایی ارزان نشده که انتظار داشته باشیم قیمت مسکن کاهش یابد، گفت: مسکن دچار رکود نشده، بلکه در یک حالت کسادی قرار دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۰    
نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت: حجم معاملات مسکن نسبت به سال گذشته کاهش 30 درصدی داشته است.
یزد آوا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۰    
نائب رئیس اتحادیه املاک استان یزد گفت: افزایش بی رویه قیمت مصالح ساختمانی، قیمت مسکن را نیز بالا برده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۰    
رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: با توجه به افزایش قیمت اجاره بهای مسکن و کاهش توان پرداخت آن، مردم به سمت شهرک های اقماری اطراف تهران روی آورده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۲    
رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: با توجه به افزایش قیمت اجاره بهای مسکن و کاهش توان پرداخت آن، مردم به سمت شهرک های اقماری اطراف تهران روی آورده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳    
نایب رئیس اتحادیه املاک با اشاره به اینکه افزایش قیمت مسکن و رشد نرخ اجاره بها باعث شد بسیاری از مستأجران به مناطق پایین تر رفته و مستأجران جنوب شهر حاشیه نشین شوند، گفت: با سیاست های دستوری و لایحه نمی توانیم قیمت اجاره را کنترل کنیم.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۵:۴۲    
خسروی تأکید کرد: هم اکنون بهترین زمان برای خرید مسکن متقاضیان واقعی است. مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه املاک استان تهران در گفت وگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با بیان اینکه رکودی در بازار مسکن ایجاد نشده است ...
اتاق خبر 24   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۰    
رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: در فصل پاییز قیمت مسکن نه تنها افزایش نمی یابد بلکه این حوزه روند تثبیتی را در پیش خواهد گرفت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۳    
رئیس اتحادیه املاک گفت: همانطور که آقای آخوندی بیان کرده بودند که ما باید مسکن اجتماعی بسازیم، اگر ساخته بودند ما الان با کمبود مسکن کمتری مواجه بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۷    
بجنورد- ایرنا- رئیس اتحادیه مشاوران املاک بجنورد گفت: اکنون قیمت مسکن در مرکز استان خراسان شمای 50 درصد گران تر شده است و پیش بینی می شود این وضعیت در آینده هم روند صعودی داشته باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۴    
نایب رئیس اول اتحادیه املاک کشور گفت: ما به دنبال این هستیم تا بانک ها به سود منطقی و معقول که در تمام دنیا رایج است متقاعد شوند و از این سودجویی های وقیحانه که در شان اقتصاد کشور نیست دست بردارند.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۰۵:۱۵    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه قدرت خرید مسکن در جامعه پایین آمده و مردم توان خرید ندارند،افزایش قیمت مسکن را ناشی از کمبود ساخت و ساز و خلاء قانونی مالیات بر خانه های خالی دانست.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۴    
رئیس اتحادیه املاک گفت: ما هنوز ساختمان سازی سنتی داریم در حالی که باید به سمت صنعتی سازی رفته و صنعت اجاره را فعال کنیم.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۴    
در جلسه امروز شورای شهر یزد با حضور رئیس کل دادگستری استان، معاون سیاسی فرمانداری یزد و رئیس اتحادیه املاک استان در خصوص تصمیم گیری در مورد برخورد با تفکیک کنندگان غیرمجاز زمین های شهری بحث و تبادل نظر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۷    
اقتصادنیوز-بنگاه ها؛ نائب رئیس اول اتحادیه املاک کشور با اشاره به تبعات قیمت گذاری دستوری در بازار مسکن گفت: براساس قاعده فقهی تسلیط، به هیچ عنوان نمی توان بر روی ملک مردم قیمت گذاری دستوری انجام داد؛ زیرا مردم بر اموال منقول خود مسلط هستند و کسی قادر به قیمت گذاری بر این نوع کالاهای مردم نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۱    
کرج-ایرنا- رئیس اتحادیه املاک البرز گفت: خرید و فروش مسکن این استان در مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش یافت.
تدبیر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۳    
رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: یکی از مطالبات اصلی ما از مردم این است که در زمان گرانی قیمت ها حریص نشوند و به بازار هجوم نیاورند. متاسفانه رفتار ما در زمان گران تر شدن اقلام مصرفی یا کالاهای سرمایه ای برعکس است.رئیس اتحادیه املاک تهران سه توصیه قابل توجه برای مردم دارد ...
صدای جویا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۸    
علی عباسی مسئول اتحادیه املاک و اتومبیل شهرستان شاهین شهر و میمه به عنوان نماینده استان اصفهان در اتاق اصناف ایران انتخاب شدند.
سیمرغ   ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۶    
رییس صنف مشاوران املاک توصیه هایش به خریداران و فروشندگان این است که معامله کنید تا پول در بازار ملک بچرخد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۶:۵۷    
نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت:طرح افزایش مدت اجاره بها نمی تواند برای بازار مسکن و خصوصا بازار اجاره، در جهت کنترل قیمت اجاره و یا نظارت بر قیمت اجاره، مفید و موثر باشد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۳    
رئیس اتحادیه املاک مشهد گفت: آنچه در سیستم های ما ثبت شده است تنها افزایش 15 درصدی را نشان می دهد، میدواریم با کاهش قیمت های مصالح در کشور قیمت خرید و فروش و بالطبع اجاره بهای منازل نیز کاهش پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۴۱    
نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران ساخت مسکن استیجاری را راهکار طولانی مدت برای کنترل کننده بازار اجاره دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۲    
برنامه " تهران 20" چهارشنبه بیست و چهارم مردادماه میزبان رئیس اتحادیه املاک تهران خواهد بود ودر مستند " محیا" هم شبکه پنج سیما به معرفی مهدی طحانیان آزاده معروف دفاع مقدس می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۲    
برنامه " تهران 20" چهارشنبه 24 مرداد، میزبان مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه املاک تهران خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
برنامه تهران 20 چهارشنبه 24 مردادماه میزبان مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه املاک تهران خواهد بود.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۵    
متاسفانه استفاده مکرر از واژه رونق در اخبار مرتبط با حوزه مسکن این شائبه را به وجود می آورد که ممکن است در بخش ساخت و ساز تحولی رخ داده باشد، این در حالی است که ما به صورت کلی با کاهش 40 درصدی در عرضه و بخش تولید ساختمان مواجه هستیم ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۸    
نایب رئیس اول اتحادیه املاک کشور گفت: بانک مسکن که یک بانک دولتی است به عنوان بانک تجاری تلقی می شود و تنها به دنبال منافع خود است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۸    
حسام عقبایی نائب رئیس اتحادیه املاک گفت:این روزها مالکان به این نتیجه رسیده اند که یک طرف بازار، مستاجران با توان مالی محدود هستند و مستاجران، کالا نیستند که صادر کنیم و نوع مد نظرشان را وارد کنیم! لذا در جهت همراهی با مستاجران بهتر است توقع افزایش 50 درصدی اجاره را نداشته باشند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۳    
نایب رئیس اول اتحادیه املاک کشور گفت: افزایش 150 درصدی نرخ طلا، سکه و ارز تاثیر بسزایی در افزایش قیمت مسکن ایجاد و منجر به رشد نامتعارف و غیرمنطقی قیمت ها در بازار مسکن شد.