دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۵:۰۸Jul 2018 23

جدیدترین خبرهای «اتحادیه املاک»

ایران آنلاین   ۸ ساعت پیش    
بر اساس گزارشی که اتحادیه املاک منتشر کرده است در تهران صدها پزشک و چند روحانی صاحب بنگاه مسکن هستند
صبحانه انلاین   ۸ ساعت پیش    
سخنان امروز رئیس اتحادیه املاک تهران در مورد همکاران خود با موضوعات جالبی همراه بود که از آن جمله، پزشک بودن 400 نفر از اعضای این اتحادیه از نکات عجیب آن بود.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۱    
بی عملی دولت در تأمین مسکن اقشار کم درآمد و متوقف ماندن طرح مسکن اجتماعی در مرحله حرف و شعار و همچینین بی توجهی به بازار اجاره مسکن، موجب شده است که بسیاری از خانواده ها در شرایط سختی قرار بگیرند. مساله ای که نائب رئیس اتحادیه املاک به آن اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۰    
مستاجران در حال ترک تهران هستند ، این خبری است که چندی پیش از زبان نایب رییس اتحادیه املاک شنیده شد و البته گپ و گفت با مستاجران نیز به خوبی این موضوع را تایید می کند؛ چراکه بعضا دو برابر شدن نرخ اجاره بها و عدم توان پرداخت نرخ های بالای اجاره به خصوص در مناطق جنوبی تهران ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴    
نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه رشد قیمت مسکن باعث شده مستأجران به فکر مهاجرت به شهرهای اقماری تهران بیفتند، گفت: این مهاجرت موجب ایجاد مشکلات اجتماعی و حمل ونقل خواهد شد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- نایب رییس اتحادیه املاک گفت: در ماه های اخیر و به دنبال افزایش قیمت مسکن و اجاره بها در شهر تهران شاهد روند مهاجرت اقشار اجاره نشین از تهران به سمت شهر های اطراف از جمله کرج، شهریار، پردیس، رودهن و ... هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۲    
صبح امروز نائب رئیس اتحادیه املاک به خبرگزاری ایسنا اعلام کرد که رشد قیمت مسکن باعث شده تا بسیاری از مستاجران به شهرهای اقماری تهران مهاجرت کنند.
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۹    
نایب رییس اتحادیه املاک گفت: رشد قیمت مسکن باعث شده تا بسیاری از مستاجران به شهر های اقماری تهران مهاجرت کنند که همین موضوع مشکلات عبور و مرور را رقم می زند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۲    
نایب رییس اتحادیه املاک گفت: رشد قیمت مسکن باعث شده تا بسیاری از مستاجران به شهرهای اقماری تهران مهاجرت کنند که همین موضوع مشکلات عبور و مرور را رقم می زند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
خسروی رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اتحادیه املاک با حضور در سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور به فکر ایجاد راه حلی جهت تعاملی سازنده با مدیران اپلیکیشن های شیپور و دیوار است ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۱    
عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه املاک در خصوص چرایی افزایش قیمت مسکن در بازار گفت: بازار های موازی مانند ارز و طلا و سایر بازار ها باعث ایجاد رقابت در بازار مسکن شده است ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۱    
عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه املاک در خصوص چرایی افزایش قیمت مسکن در بازار گفت: بازار های موازی مانند ارز و طلا و سایر بازار ها باعث ایجاد رقابت در بازار مسکن شده است ...
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۳    
به منظور گسترش تعامل و همکاری بین بانک و اتحادیه املاک حسین حاجی پور مدیر شعب استان و محسن شهریاری رئیس اتحادیه مشاوران املاک تفاهم نامه همکاری امضاء کردند .
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۲    
در این گزارش که به قلم آرزو یارکه سلخوری نوشته شده، آشفته بازار مشاوران املاک و فعالیت آنان را با فاصله های نزدیک به هم و بیش از نیاز بافت و تراکم جمعیت در یک منطقه و نبود حتی یک مشاور املاک در منطقه دیگر، پرداخته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۳    
نایب رئیس اول اتحادیه املاک استان تهران گفت: افزایش قیمت مسکن در اردبیهشت متوقف شده و دیگر رشد صعودی نرخ را در این بازار شاهد نخواهیم بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۱:۴۶    
نائب رئیس اتحادیه املاک در پاسخ به این سوال که آیا کاهش معاملات می تواند بر کاهش نرخ اجاره بها تاثیرگذار باشد و مالکان را به تعامل بیشتر با مستاجران وادارد، گفت: به چند دلیل، بعید است کاهش اجاره را در ماههای آینده شاهد باشیم: اول اینکه تناسبی بین عرضه و تقاضا وجود ندارد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۵    
کرج - ایرنا- رییس اتحادیه املاک البرز گفت: خرید و فروش مسکن در این استان از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 55 درصد افزایش یافته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۰    
قدس انلاین : نایب رئیس اتحادیه املاک مشهد مقدس با اشاره به اینکه اتحادیه املاک نقشی در حوزه نرخ گذاری قیمت رهن و اجاره ندارد گفت: قیمت رهن و اجاره در مشهد تابع نرخ بازار است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۳    
رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید که در شرایط فعلی نمی توان چشم انداز یا تصویر روشنی از چگونگی دریافت اجاره بهاء مسکن در تابستان سال 97 ارائه داد. از این رو او به مشاوران املاک و صاحب خانه ها توصیه می کند که با مردم همکاری و اجاره بهای سال گذشته را از آنها دریافت کنند.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل اتحادیه املاک گفت: شیب قیمت مسکن که در اردیبهشت ماه افزایش یافت تا حدودی در خردادماه متعادل شد؛اما روند اجاره بها با شروع فصل جابه جایی روند صعودی داشته است.
صبح قزوین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۵    
رئیس اتحادیه املاک استان قزوین گفت: افزایش قیمت مسکن کاذب بود و هم اکنون قیمت ها در بازار مسکن به تعادل نسبی رسیده و بازار رونق دارد اما افزایش قیمت آنچنانی نداریم.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۸    
ساعت24- رئیس اتحادیه املاک کشور گزارش داد: حدود 12 درصد از افزایش قیمت مسکن حباب است و به مرور با نوسانات بازار در بخش مسکن، با ثبات قیمت روبرو خواهیم شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۴    
میزان نوشت: نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نرخ سود تسهیلات مسکن، بالا و زمان بازپرداخت آن کوتاه است که در نتیجه بخش مهمی از مردم نمی توانند اساسا این تسهیلات را دریافت و بازپرداخت کنند ...
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۷    
خلیج فارس: رشد حبابی و رسانه ای قیمت مسکن در اردیبهشت ماه جاری بعد از افزایش قیمت در زمستان باعث شده تا فروشنده ها از ترس اینکه نتوانند اقدام به خرید مجدد مسکن کنند در تصمیم خود برای فروش تجدیدنظر کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۰    
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به تاثیر نوسانات نرخ ارز و طلا بر بازار اجاره مسکن، گفت: پیش بینی می شود امسال نرخ اجاره های مسکن تا سقف 10 درصد افزایش یابد.
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۱    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: 4 مولفه ارز، سکه، طلا و بورس در قیمت مسکن تاثیرگذار است و تنها نیازمندان واقعی اقدام به خرید کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۸    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: 4 مولفه ارز، سکه، طلا و بورس در قیمت مسکن تاثیرگذار است و تنها نیازمندان واقعی اقدام به خرید کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۱    
رئیس اتحادیه املاک نسبت به دریافت وجه بیع از متعاملین هشدار داد و گفت: وجه بِیع باید به مالک یا مستاجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک غلط است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۷    
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر این که زیرساخت های اقتصادی کشور برای افزایش قیمت مسکن مهیا نیست، گفت: از دو ماه آینده قیمت ها این گونه نیست که به صورت ماهانه تغییر کند و حباب کنونی آن می ترکد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۲    
در حالی شورای شورای پول و اعتبار نسبت به ارزان سازی وام مسکن خانه اولی ها اقدام کرده که تحلیلگران بازار مسکن تاکید دارند کاهش سود تسهیلات زمانی مطلوب است که این تصمیم هزینه های دولت را افزایش ندهد و فشاری را بر دولت تحمیل نکند.