یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۷:۳۰Oct 2019 20

جدیدترین‌های «شهرداری سنندج»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون عملیات و امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: انفجار گاز پیک نیک در یک منزل مسکونی واقع در محله حاجی آباد سنندج حادثه آفرید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۴    
مدیر مرکز نگهداری متکدیان سنندج با اشاره به افزایش تعداد کودکان متکدی در سنندج گفت: به دلیل نبود گرم خانه در شهرداری سنندج معتادان و متکدیان در یک مکان اسکان می یابند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۳    
سنندج - ایرنا - مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: در آستانه سال نو و در راستای ساماندهی و جمع آوری متکدیان، یک متکدی با 67 سال سن به همراه 31 گرم طلا و 120 میلیون ریال پول نقد دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: در شش ماه نخست امسال شاهد افزایش فعالیت کودکان متکدی در سطح شهر بودیم که بیشتر آنان بدسرپرست و یا بی سرپرست هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر حقوقی و املاک شهرداری سنندج گفت: شهرداری سنندج در حادثه تصادف اتوبوس با تانکر حامل مواد سوختی در بلوار دکتر حسینی تبرئه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج گفت: عملیات آسفالت بیش از 35 هزار مترمربع از معابر و محلات سنندج آغاز شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به منظور تسریع در خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی 14 دستگاه اتوبوس و خودرو آتش نشانی از شهرداری سنندج به مرز خسروی اعزام شد. به گزارش ایرنا، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج اظهار کرد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۸    
حوزه/ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج برای خدمات رسانی بهتر به زوار اربعین حسینی، حدود 15 دستگاه خودرو آتش نشانی و اتوبوس به مرز خسروی در استان کرمانشاه اعزام کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - به منظور تسریع در خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی روز شنبه 14 دستگاه اتوبوس و خودرو آتش نشانی از شهرداری سنندج به مرز خسروی اعزام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: آتش نشان سنندجی مقام طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی پیشکسوتان جهان در گرجستان را کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج گفت : با هدف بهسازی معابر با صرف 2 هزار و 100 تن آسفالت 10 هزار مترمربع از حدفاصل میدان امام شافعی تا میدان کوهنورد در سنندج بهسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج گفت: یک باب واحد تجاری مسکونی غیرمجاز در محله فرجه سنندج با حکم مراجع قضایی تخریب شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران قرارداد حجمی شهرداری سنندج با معرفی بهزیستی در شهرداری مشغول به کار شده اند اما دستمزدی بسیار کمتر از کارگران قراردادی و شرکتی می گیرند. امروز از عدم تبدیل وضعیت قراردادِ این کارگران باعنوان معلولیت یاد می شود و گفته می شود که شهرداری تا امروز هم کمک کرده تا اشتغال آنها حفظ شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۹    
کسب و کار نیوز - جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: شهرداری سنندج مکانی را برای ساماندهی دستفروشان این شهر اختصاص دهد، چرا که طرح فعلی مناسب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: شهرداری سنندج مکانی را برای ساماندهی دستفروشان این شهر اختصاص دهد، چرا که طرح فعلی مناسب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - شهردار سنندج گفت: نیمه اول امسال 2 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل درآمد شهرداری در قالب سهم نیم درصدی به کتابخانه های عمومی این شهر پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار سنندج گفت: امسال برای اولین بار سهم پنج درصدی از بودجه شهرداری به مبلغ 210 میلیون تومان به امر کتابخوانی تخصیص یافته و در اختیار نهاد کتابخانه های عمومی قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۲    
شهردار سنندج گفت: در راستای حمایت از کتاب و کتابخوانی شهرداری سنندج پنج درصد سهم خود را به کتابخانه های استان پرداخت کرد که این مبلغ در شش ماه نخست امسال حدود 210 میلیون تومان بود.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف ایجاد شور ونشاط و همچنین امکان ورزش در پارکهای سطح محلات یازده ست ورزشی و بازی کودکان در حال نصب است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت برنامه و بودجه شهرداری سنندج گفت: نخستین کتاب آمارنامه شهر سنندج منتشر شد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شهرداری سنندج از آغاز عملیات احداث پیاده رو بلوار 24 متری کمربندی آبیدر خبر داد و گفت : طول احداث این پیاد رو یک کیلومتر و عرض آن 5/3 متر است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۴    
در بسته خبری امروز از ارائه تجهیزات کامل هیدرولیکی به آتش نشانی شهرداری سنندج تا آمادگی شبانه روزی شهرداری کرمانشاه برای خدمات رسانی در ایام اربعین و متکدیان غیر بومی ارومیه را بخوانید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - شهردار سنندج از اختصاص یک دستگاه اتوبوس برای راه اندازی کتابخانه سیار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: مجموعه کامل تجهیزات هیدرولیکی ویژه عملیات های امداد و نجات در اختیار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: بازار، تاناکورا و محل نمایشگاه های بین المللی سنندج در صورت بروز حادثه خسارات جبران ناپذیری را به بار خواهند آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - شهردار سنندج گفت: خوشبختانه طی چند سال اخیر اقدامات خوبی در راستای تجهیز زیرساخت های آتش نشانی شهرداری سنندج صورت گرفته است و این روند همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از انجام 900 عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در 6 ماهه نخست سال جاری توسط آتش نشانان سنندجی خبر داد و گفت: 548 عملیات از این تعداد اطفاء حریق و 352 عملیات امداد و نجات بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: مختار آریافر آتش نشان سنندجی به مناسبت 7 مهرماه روز آتش نشان و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان مسیر سنندج تا تهران را با دوچرخه می پیماید.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و در راستای ایجاد شور و نشاط میان دانش آموزان و ترغیب آنان به محیط آموزشی و فضاسازی مناسب سطح شهر چندین المان در میادین اصلی و نواحی منفصل شهری نصب شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری سنندج به دلیل قطع پنج اصله درخت از یک شهروند سنندجی شکایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان با ابراز گله مندی از شهرداری سنندج گفت: اگر قرار است شهرداری برای ساماندهی کارگران کمکی انجام دهد، طی دو هفته مشخص و شفاف اعلام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با پیگیری های انجام شده واخذ حکم مراجع قضایی از 2 هزار متر مربع فضای سبز در شهرک سعدی که توسط برخی از ساکنان به صورت غیر مجاز فنس کشی شده بود، رفع تصرف شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید در راستای ایجاد شور و نشاط میان دانش آموزان و ترغیب آنان به محیط آموزشی و فضاسازی مناسب سطح شهر چندین اِلمان در میادین اصلی و نواحی منفصل شهری نصب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرحمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید عملیات خط کشی عابر پیاده مقابل 15 مدرسه در خیابان های اصلی سطح شهر انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سنندج گفت: از ابتدای امسال 15 هزار تن آسفالت در راستای بهسازی و بهبود وضعیت معابر و سهولت و تسریع در عبور و مرور شهروندان در سنندج تولید و توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 80 میلیارد ریال از دیون پیمانکاران و اشخاص حقیقی و حقوقی شهرداری سنندج پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج گفت: عملیات نصب تیر برای برقراری روشنایی مسیر بلوار 24 متری کمربندی آبیدر در سنندج اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سننندج - ایرنا - رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از صدور کارت خرید کالا برای رانندگان فعال حوزه حمل و نقل درون شهری خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، بهزاد ریحانی فرد اظهار کرد: انجام عملیات درزگیری آسفالت در راستای پیشگیری از تخریب آسفالت اصلی و لایه های بستر معابر و خیابان ها بسیار حائز اهمیت است. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رییس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج از اختصاص 200 دستگاه اتوبوس و مینی بوس جهت سرویس دهی مدارس در سال جدید تحصیلی خبر داد و گفت: امسال نرخ کرایه سرویس مدارس 12 تا 15 درصد افزایش داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به منظور جلوگیری از هدر رفت آب در سطح فضاهای سبز یکی از اقدامات این سازمان استفاده از آب غیرشرب برای آبیاری فضای سبز شهری است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۴    
مدیر منطقه یک شهرداری سنندج گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از مهر ماه و با هدف رفاه حال دانش آموزان ورودی دو دبستان در سنندج آسفالت و بهسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پیشگری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای جلو گیری از ساخت و ساز غیرمجاز 5 واحد تجاری مسکونی در نواحی منفصل شهری نایسر و ننله سنندج تخریب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگر امانتدار شهرداری سنندج کیف حاوی 40 میلیون ریال پول نقد را به صاحبش باز گرداند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۲    
در یک اقدام خداپسندانه، کارگر خدماتی شهرداری سنندج کیف پول حاوی مدارک و پول نقد را به صاحب تهرانی اش بازگرداند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت از محیط زیست استان کردستان، دلایل و جزئیات پلمپ سایت موقت زباله شهر سنندج را تشریح کرد. اقبال حمیدی در گفت وگو با ایسنا، منطقه کردستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج از اختصاص 200 دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای سرویس دهی مدارس در سال جدید تحصیلی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: غفلت در رعایت ضوابط زیست محیطی منجر به تعطیلی جایگاه دفع پسماند شهرداری سنندج شد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای ساماندهی ورودی پارک امیریه علاوه بر احداث آبشار مصنوعی، چشمه طبیعی در محدوده بالادست پارک نیز احیا شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سنندج از اجرای عملیات اتصال بلوار کردستان به تقاطع غیرهمسطح توحید خبر داد و گفت: طول عملیات عمرانی این بلوار 300 متر و عرض آن 10.5 متر است.