چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۰۳:۳۳Jun 2019 19

جدیدترین‌های «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»

ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اظهارات روز گذشته سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و دستور رئیس قوه قضائیه برای بررسی قصور احتمالی در زندان فشافویه از مهمترین عناوین روزنامه های امروز سه شنبه - 28خردادماه- است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : چهار روز پس از حمله به دو نفتکش در نزدیکی آب های ایران در دریای عمان، روزگذشته سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که ایران مسوولیت اتفاقات اخیر را در یکی، دو مورد اخیر نمی پذیرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکا توان جنگیدن با ایران مقتدر را ندارد و به همین دلیل تمامی توانش در جهت مذاکره است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سرلشگر محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی اگر نیت و اراده انسداد تنگه هرمز را داشته باشد آن را اعلام می کند و با صلابت این کار را به طور کامل انجام می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: تا زمانی که کسی برای تنگه هرمز مشکل ایجاد نکند ما امنیت آن را حفظ می کنیم و تا زمانی که نفت جمهوری اسلامی ایران صادر شود، نفت دیگران نیز با امنیت صادر خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به حوادث اخیر در خلیج فارس، گفت: جمهوری اسلامی ایران چنانچه اراده ای مبنی بر جلوگیری از صدور نفت از خلیج فارس را داشته باشد، به دلیل قدرتمندی کشور و نیروهای مسلح آن اراده را به طور کامل محقق و به طور علنی و آشکار اعلام خواهد کرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: ما توانایی این را داریم که اگر بخواهیم، می توانیم تنگه هرمز را مسدود کنیم و به نحوی اقدام خواهیم کرد که قطره ای نفت خارج نخواهد شد و یکی دو مورد اتفاقاتی که رخ داد و ما مسئولیت آن را نمی پذیریم به این معنی است که این جزو توطئه ها و اقدامات مشکوک دشمنان است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در واکنش به ادعاها درباره نقش ایران در حمله به نفتکش ها در دریای عمان،گفت: ایران شجاعت برعهده گرفتن اقدامات خود را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در صورت نیاز به صورت آشکار در منطقه با دشمنان از جمله آمریکا برخورد می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به حوادث اخیر در خلیج فارس، گفت: جمهوری اسلامی ایران چنانچه اراده ای مبنی بر جلوگیری از صدور نفت از خلیج فارس را داشته باشد، به دلیل قدرتمندی کشور و نیروهای مسلح آن اراده را به طور کامل محقق و به طور علنی و آشکار اعلام خواهد کرد.
خبرگزاری فارس: سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تجلیل از برترین های آموزش نیروهای مسلح در دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...
با حضور در ستاد ارتش؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، از پیشرفت ها و دستاوردهای نوین پدافندی ارتش بازدید کرد . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری در پیامی انتصاب امیر سرلشکر موسوی را به سمت فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار فرماندهان ارشد سپاه و ناجا آخرین اقدامات و تمهیدات امنیتی، انتظامی، امدادی و خدمت رسانی این نیروها را در برگزاری مراسم سی امین سالگرد امام راحل ارزیابی کرد
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستادکل نیروهای مسلح با قدردانی از زحمات و تلاش های سردار اشتری و سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت : تامین امنیت مراسم باشکوه سالگرد رحلت امام مساله و کار بزرگی است که شما به خوبی به انجام رسانده اید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سی و چهارمین جلسه کمیته دائمی شورای عالی پدافند غیرعامل کشور به ریاست رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اقتدار دفاعی و نفوذ منطقه ای ایران را محصول زنده بودن مکتب امام(ره) و گوهر ارزشمند ولایت فقیه و هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد: در صیانت از استقلال، تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور لحظه ای درنگ نخواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با دعوت از آحاد ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، بر پایداری و تدارم آرمان فلسطین و قدس تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با دعوت از آحاد ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید کرد: آرمان فلسطین و قدس نابودشدنی نیست و با تحقق وعده صادق خداوند بساط اشغالگران صهیونیست برچیده خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، سردار شهید جواد هرمزپور به درجه سرتیپ تمامی نائل آمد و ترفیع درجه این شهید والامقام به خانواده و همسر مکرم شهید اهدا شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار شهید جواد هرمزپور طی حکمی از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به درجه سرتیپ تمام نائل آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، سردار شهید جواد هرمزپور به درجه سرتیپ تمامی نائل آمد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد ماه روز ملی مقاومت ایثار و پیروزی و همچنین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تاکید بر اینکه برآیند قدرت سازی را مشق کرده و دست به ماشه با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری علیه ایران اسلامی ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح الگوی مقاومت و حماسه آزادسازی خرمشهر را تنها نسخه مقابله با نظام سلطه و استکبار در جنگ و نبرد اراده ها دانست و تأکید کرد :فرآیند قدرت سازی را مشق می کنیم و دست به ماشه با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ترویج فرهنگ انس با قرآن یک وظیفه الهی، اسلامی، انقلابی، ملی و سازمانی برای نیرو های مسلح است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستادکل نیروهای مسلح با صدور پیام هایی جداگانه انتصاب سردار دریادار پاسدار علی فدوی به عنوان جانشین فرمانده سپاه و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده این ارگان نظامی تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در پیام های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی حکمی سردار عامری را به ریاست سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
امامان جمعه، روحانیون و مدیران حوزه های علمیه اهل سنت مناطق سیل زده گلستان با ارسال لوح سپاس، از رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) قدردانی کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید حسن طهرانی مقدم دین بزرگی به گردن ملت ما دارد، گفت: این شهید در حوزه موشکی که امروز مایه اقتدار و بزرگی نظام ما شده، نقش اساسی داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید حسن طهرانی مقدم دین بزرگی به گردن ملت ما دارد، گفت: این شهید در حوزه موشکی که امروز مایه اقتدار و بزرگی نظام ما شده است، نقش اساسی داشت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
احمد صفری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مهمترین دلیلی که شهر کرمانشاه را به عنوان منطقه جنگی تایید کرد، عملیات مرصاد بود اما با وجود اینکه بخش ماهیدشت نزدیکترین نقطه به تنگه مرصاد است، از مزایای این قانون محروم شده است. ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲    
در پی حادثه سیل ویرانگر در استان های گلستان و مازندران و نیاز مبرم سیل زدگان به کمک های نیروهای مسلح، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستور دادند امکانات بیشتری برای امداد به این مناطق گسیل شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی در گذشت مادر شهیدان طهرانی مقدم را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی در گذشت مادر شهیدان طهرانی مقدم را تسلیت گفت.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام های جداگانه ای انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان خوزستان و همچنین رئیس حوزه علمیه اهواز را تبریک گفت. ...