یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۶:۱۶Dec 2019 8

جدیدترین‌های «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۳    
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه باید دستاوردهای جنگ به درستی برای نسل جدید بازگو شود، گفت: جنگ بر ما تحمیل شد اما شهدا به امر امام و ولی امر خود ایستادند و نهایتا پیروز شدیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دومین سالگرد شهادت سردار علی ییلاقی جمعه شب با حضور مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، نماینده ولی فقیه در مازندران و جمعی از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در مصلای بهشهر برگزار شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تهران پرس، در جریان بازدید سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های سازمان صنایع دفاع(ساصد)، نسل جدیدی از گلوله های ساخته شده توسط این سازمان که در دنیا با نام گلوله های RIP با ویژگی های خاص شناخته می شوند به نمایش درآمده است ...
مازنی نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار مرتضی قربانی در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار علی ییلاقی در مصلای بهشهر افزود: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا وظیفه همیشگی ماست و ما در قبال شهدا وظیفه سنگینی برعهده داریم. به گزارش مازنی خبر ، مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما کشور 10هزارساله و با شرف هستیم اما در [...]
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز می توانیم اعلام کنیم که در دفاع از کشور به خودکفائی کامل رسیده ایم، گفت: استفاده مناسب از شرکت های دانش بنیان و ظرفیت دانشگاه های کشور موجب حذف هر گونه موازی کاری و کاهش وابستگی به خارج شده است.
هم اندیشی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز می توانیم اعلام کنیم که در دفاع از کشور به خودکفائی کامل رسیده ایم، گفت: استفاده مناسب از شرکت های دانش بنیان و ظرفیت دانشگاه های کشور موجب حذف هر گونه موازی کاری و کاهش وابستگی به خارج شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز در دفاع از کشور به خودکفائی کامل رسیده ایم و این دستاوردها ایجاد یک اقتدار و بازدارندگی کارآمد و امنیت و دفاع پایدار برای کشور و ملت سربلند ایران را رقم زده است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: مجموعه وزارت دفاع برای تامین خرد تا کلان محصولات دفاعی که نیاز صحنه رزم را تامین و برآورده می سازد، هیچ نگاهی به بیرون مرزها ندارد. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیروهای مسلح با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع رونمایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز می توانیم اعلام کنیم که در دفاع از کشور به خودکفائی کامل رسیده ایم، گفت: استفاده مناسب از شرکت های دانش بنیان و ظرفیت دانشگاه های کشور موجب حذف هر گونه موازی کاری و کاهش وابستگی به خارج شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۳    
معاون روابط بین الملل ارتش چین با حضور در محل ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران با سرلشکر باقری دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: سند راهبرد روابط 25 ساله ایران وچین مورد تایید رهبری جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون روابط بین الملل ارتش چین در راس هیئت عالی رتبه نظامی جمهوری خلق چین در ادامه سفر به تهران، با سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۶    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: مدیریت بستر فضای مجازی که به عنوان وسیله هدایت آشوبگران و گزارش گیری از صحنه آشوب ها عمل می کرد، به ما در برقراری امنیت کمک کرد. به گزارش ندای ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۳    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص اعتراضات اخیر در کشور گفت: اگر اقدام و بیان شجاعانه و ایثارگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در تأیید تصمیم سران قوا و همچنین سایر اقدامات صورت گرفته برای بازگرداندن آرامش به کشور نبود، ادامه چنین رویه ای می توانست برای کشور، مشکل ساز باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه باید با درک و تحقیق مناسب تحولات و آماده سازی مناسب نیرو های مسلح زمینه پایداری و ثبات امنیتی در کشور را فراهم کنیم، گفت: ملت ایران در روزهای اخیر گام بلندی در نمایش وحدت، بصیرت، هوشمندی، اقتدار و دفاع از انقلاب اسلامی و امنیت کشور برداشتند.
در پی آسمانی شدن فرمانده دلیر و از اسطوره های عملیات شکست حصر سوسنگرد؛ امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی درگذشت امیر سرتیپ محمدجعفر لهراسبی فرمانده دلیر دوران دفاع مقدس و از اسطوره های عملیات شکست حصر سوسنگرد را تسلیت گفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش، تأکید کرد: قدرت بازدارندگی و دفاع دریایی کشورمان به عنوان نقطه اعتماد و اطمینان ملت ایران، لنگرگاه ثبات و امنیت پایدار در منطقه راهبردی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان است.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از خبرگزاری نووستی ، "فرانتس کلینتسویچ" عضو ارشد کمیته دفاع و امنیت شورای فدراسیون (سنای) روسیه در تفسیر سخنان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اوکراین درباره پایگاه نظامی روسیه در شبه جزیره کریمه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح نقش آفرینی های بسیج را سرمایه گره گشای ملت توصیف کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی فانوس شامگاه شنبه 2 آذر ماه 1398، در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با معرفی برگزیدگان و قرائت پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به جشنواره ملی هنری فانوس آورده است: این جشنواره آغازی مبارک و رو به رشد برای تقویت ظرفیت های هنری و رسانه ای حوزه دفاع مقدس و بخشی از اقدامات مبتکرانه در مسیر رشد و تعالی هنر متعهد و مسئولانه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ابزاری برای کمک به بالندگی بیش از پیش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی فانوس شامگاه شنبه 2 آذر ماه 1398، در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با معرفی برگزیدگان و قرائت پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی فانوس با معرفی برگزیدگان این جشنواره در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با معرفی برگزیدگان و قرائت پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: پاسداشت و نشر ارزش های متعالی دفاع مقدس و حفظ و نشر گنجینه عظیم آن جهاد الهی، وظیفه ای دینی و ملی است که بهره گیری از آن مستلزم برنامه ریزی دقیق، عالمانه و هوشمندانه است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۷    
مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در روزهای سخت جنگ این بسیجیان بودند که توانستند حماسه های زیادی را خلق کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۹    
ژنرال قمر جاوید باجوا دیروز در رأس یک هیئت بلند پایه نظامی برای دیدار با حسن روحانی؛ رئیس جمهور، محمد جواد ظریف؛ وزیرخارجه، دریابان علی شمخانی؛ دبیر شورای عالی امنیت ملی، سرلشکر موسوی؛ فرمانده ارتش و سرلشکر باقری؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان به تهران آمد.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی گفت: تصمیم گیری درباره سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن؛ تصمیم نظام بود و همه مکلف هستیم برای تحقق این تصمیم پای کار باشیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - طی سال های اخیر رفت و آمد مقام های عالی رتبه نظامی-امنیتی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان افزایش چشمگیری داشته و در این برهه دومین سفر رسمی فرمانده ارتش پاکستان به تهران نشان دهنده عزم قومی دو کشور دوست و همسایه برای تحکم و پیشبرد بیش از پیش دیپلماسی نظامی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده ارتش پاکستان عصر امروز دوشنبه با حضور در محل ستاد کل نیروهای مسلح با سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفتگو کرد.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه یک سری مشوق های جدید به سربازان ماهر خبر داد.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مؤلفه های اقتدار ملی گفت: اگر روی نیروی جوان جامعه سرمایه گذاری شود، مؤلفه های قدرت ارتقا می یابد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور و مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مازندران قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ آشتیانی در اولین همایش ملی پنجه های کارآمد سربازان ماهر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد مهارت آموزی اظهار کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز از موفق ترین فرماندهان، مسئولان نیروها و یکان های نیروهای مسلح قدردانی کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۱    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت سنگینی دارند، برای اجرایی شدن این بیانیه نیاز به فرماندهان شجاع و انقلابی داریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یکی از مهمترین انتظارات فرماندهی کل قوا از نیروهای مسلح موضع جانشین پروری است که در این زمینه هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم و لازم است فرماندهان فعلی وظیفه انتقال تجربه به جوانترها را بر عهده گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه جوان گرایی و جانشین پروری از مطالبات اصلی فرمانده معظم کل قواست، گفت: وظیفه فرماندهان باز کردن فضای مدیریتی برای افراد جوان تر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز نیرو های مسلح ما در مبارزه با ظلم و ستم مسئولیت سنگینی بر عهده دارند و در راستای سرافرازی پرچم حق در جهان تلاش می کنند و در این راه، فشار های زیادی را متحمل می شوند.
پیک نکا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا ، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جریان بازدید از نمایشگاه دستاورهای بسیج در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه های ستاد کل نیروهای مسلح برای استفاده از استعدادهای بالقوه بسیج و دستاوردهای تولید شده در این ارگان مردمی ...
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید محمد زبیدی پس از چهل سال در زادگاهش آرام گرفت. بر اساس این گزارش، با تدبیر و دستور سرلشکر محمد باقری ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و پیگیری های سردار بهمن کارگر ، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس پیکر شهید بسیجی محمد زبیدی پس از چهل سال از منطقه اروند آبادان به زادگاهش ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی انتظامی میدان دار اصلی برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) بود، گفت: مراسم اربعین باعث افزایش اقتدار و جایگاه نظام و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دنیا شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از فرمانده انتظامی استان کرمانشاه قدردانی و تجلیل کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۶    
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که دلسوزان عراق و لبنان باید مشکلات را به گونه ای حل کنند تا مگس هایی که بر روی زخم های این دو کشور نشسته اند، جا خوش نکنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که تروریست ها تلاش زیادی برای ایجاد ناامنی و برهم زدن مراسم راهپیمایی اربعین داشتند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اربعین حسینی راه و مسیر شکل گیری تمدن اسلامی است و با قدرت نرم و معنوی، پیام معناداری را به جهانیان رساند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه آیین تجلیل از پیشکسوتان ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا و در جمع خبرنگاران، در خصوص اقدامات صورت گرفته برای انتقال تجارب هشت سال دفاع مقدس به جوانان ...