چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۷:۵۵Dec 2018 12

جدیدترین‌های «تامین امنیت»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اصفهان- ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر فراهم شدن سند جامع راهبردی برای تامین امنیت غذایی گفت: در این سند میزان رضایتمندی اقتصادی، فرهنگ، محیط، امنیت غذایی، زیر ساخت های روش زندگی و سلامت زیر پوشش قرار گیرد.
بهداشت نیوز   ۳ ساعت پیش    
یک استاد حقوق خانواده با اشاره به لایحه تامین امنیت زنان بیان کرد: نیازمند زیرساخت ها و نیروهای متخصص برای اجرایی شدن لایحه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
توجه ویژه به مسائل فرهنگی، نگاه همه جانبه و توسعه گرا، تامین امنیت استان، رفع مشکلات معیشتی، تسهیل در حمل و نقل مسافران، همدلی، همراهی و مشاوره با نخبگان همه گروه های سیاسی، رفع مسئله آب ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- آسیب های اجتماعی به طور کلی تاثیر مخربی بر روی فرآیند ترقی کشور دارند. شناخت چنین عواملی می تواند مسیر حرکت جامعه را به طرف تعامل و توسعه هموار سازد، به طوری که افزون بر درک و جلوگیری از تداوم آنها و با ارایه راه حل های کارشناسانه و اصولی به سلامت و تامین امنیت اجتماع کمک کرد.
انتخاب   ۸ ساعت پیش    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مشاجره لفظی که مقابل دوربین های تلویزیونی با چاک شومر و نانسی پلوسی، رهبران دموکرات ها در کنگره درگرفت تهدید کرد اگر بودجه درخواستی او برای احداث دیوار مکزیک تصویب نشود او از تعطیل کردن دولت هراسی ندارد ...
شبستان   ۹ ساعت پیش    
روسای جمهور پنج کشور ساحلی دریای خزر مرداد ماه در پایان نشست مشترک خود در قزاقستان بر ضرورت انجام توافقات در حوزه های سیاسی، اقتصادی و امنیتی دریای خزر تاکید کرده بودند و در ادامه این مسیر پروتکل تامین ایمنی دریای خزر نهایی شده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۵۲    
مردم نیوز : به نقل از سایت راهور، سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در مراسم اختتامیه دوره استانداردسازی و تعالی رفتار سال 97 پلیس راهور ناجا با اشاره به این که ماموران پلیس راهور در تمام وضعیت های جوی به مردم خدمت می کنند افزود ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۴    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده معتقد است برخی جریانات داخلی فرآیند ابلاغ لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت را آهسته کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۱۸    
تهران- ایرنا- مشاور امور پارلمانی و حقوقی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: لایحه تامین امنیت زنان علیه خشونت که در کمیسیون دولت مورد بررسی قرار گرفته و در قوه قضاییه معطل مانده است، مخالفان زیادی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۰    
تهران- ایرنا- دبیر کل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان گفت: لایحه تامین امنیت زنان علیه خشونت 92 ماده داشت که اکنون به 52 ماده رسیده و اخیرا مدیرکل تدوین لوایح قوه قضاییه نیز مواد این لایحه را 50 ماده عنوان کرده است. نگران این موضوع هستیم که چه موادی از آن در قوه قضاییه حذف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۵۲    
مشاور امور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده با اشاره به لایحه تامین امنیت زنان گفت: یکی از اتهامات به این لایحه غرب گرایی بوده است اما باید در این زمینه توجه کنیم که اگر دانشی در غرب وجود دارد باید با استفاده از بومی سازی از آن استفاده کنیم اما لازم به ذکر است که این لایحه در ایران نوشته ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۹    
یک استاد حقوق خانواده با اشاره به لایحه تامین امنیت زنان بیان کرد: نیازمند زیرساخت ها و نیروهای متخصص برای اجرایی شدن لایحه هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۵    
تهران- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: منتظر تصویب لایحه تامین امنیت زنان علیه خشونت در قوه قضاییه هستیم؛ برخی جریانات این مسیرها را کند می کنند، اما ما موضوع را پیگیری می کنیم و امیدواریم این لایحه به زودی از سوی قوه قضاییه به دولت برگردانده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۸    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در سفر به اراک گفت: برای تامین امنیت غذایی باید ناوگان کشاورزی نوسازی شود.
شیرازه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: این استان با تولید بیش از 10 میلیون تن تولیدات کشاورزی و 9.9 درصد از تولیدات، رتبه دوم کشوری را دارد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۲    
به گزارش ایرنا، سال زراعی جاری با بارش های فراوان پاییزی آغاز شد حتی امکان کشت در زمین های شیب دار دیم برای کشاورزان فراهم شده است اما کشاورزان به دلیل بالا بودن هزینه های کاشت،داشت و برداشت رغبت چندانی به کشت زمین های زراعی ندارند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۴    
فرماندار مراوه تپه روز سه شنبه در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: این مانور با هدف آمادگی زمستانه راهداری و حمل نقل جاده ای در تامین امنیت عبور و مرور در محورهای برف گیر و گردنه های سخت گذر کوهستانی و ایجاد آرامش برای اهالی منطقه و مسافران اجرا شد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۲    
به گزارش ایرنا، کشاورزی مهمترین نقش را در زمینه تامین امنیت غذایی جامعه برعهده دارد و به همین دلیل، خودکفایی در تولید محصولات زراعی در هر کشوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به خصوص برای ایران که همواره با تحریم های شدید اقتصادی دشمنان مواجه هست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۳:۲۴    
نیروی انتظامی و هیات فوتبال شهرستان قشم به منظور تامین امنیت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های این شهرستان، قرارداد همکاری امضاء کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۵۳    
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: تامین امنیت و مقررات دریای خزر و همچنین حفظ محیط زیست این دریا از مهمترین اهداف پنج کشور حاشیه دریای خزر است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۶    
فیسبوک وعده داده که در انتخابات آتی هند از هیچ تلاشی برای تامین صحت انتخابات این کشور فروگذار نمی کند. این وعده شامل بسیاری از موارد است که در صورت تحقق می توانند وجهه آسیب دیده فیسبوک را ترمیم کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۱    
به گزارش ایکنا از همدان به نقل از روابط عمومی اداره محیط زیست سید عادل عربی در نشست با مسئولان سپاه استان گفت: با توجه به وجود پادگان امام علی (ع) در منطقه حفاظت شده لشگردر ملایر، مقرر شد گروه 43 امام علی (ع)، در تامین امنیت و منابع آب و غذای وحوش منطقه حفاظت شده لشگردر ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۱    
کارشناس آب و خاک اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: از جمله پیامدهای کمی بحران آب می توان به بروز تنش های ناشی از تشدید رقابت بین متقاضیان آب، بروز مشکلات در تامین امنیت غذایی، گسترش فقر و بیکاری و گسترش پیش داوری های قومی و تضادهای قومی نام برد که باید به آن توجه کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۲:۱۸    
سرتیپ مازن محمدحسن یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در آبادان اظهار داشت: همکاری مشترک در حد بالا بین دو طرف مرزبانی ایران و عراق برقرار است و مشکلات مرزی با همکاری هم برطرف می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۵    
امروزه با توجه به پیشرفت های بوجود آمده در حوزه تکنولوژی دیگر نیازی به انجام بسیاری از کارهای طاقت فرسا و پرهزینه جهت تامین امنیت محل زندگی یا کارمان نداریم، دیگر نیازی به خرید آی پی اختصاصی برای دیدن تصاویر دوربین مدار بسته از راه دور نیست.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۶    
سرهنگ محمود عزیزی یکشنبه در گفت وگو با ایرنا توسعه و رونق اقتصادی را بدون تامین امنیت میسر ندانست و افزود:مرزبانان ایران و عراق در بصره، آبادان و خرمشهر با توافق مشترک امنیت لازم را در حوزه مسافری ، تجاری و اقتصادی در گذرگاه مرزی شلمچه برقرار کرده اند. ...
روزنامه قانون   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۳    
در یک جا محوریت امنیت با سپاه است و در مرزهای دیگر این محوریت با ارتش است تا رصد اطلاعات در مرزها و تامین امنیت این مناطق به درستی انجام شود
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۳    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اهداف پشت پرده تصویب طرحی در مجلس نمایندگان آمریکا برای تحریم ایران را تشریح کرد.
فاخته نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۰    
به گزارش فاخته نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج ، قاسم رضاییان زاده ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دامپزشکی استان البرز که در موسسه اصلاح نهال و بذر کرج برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۹    
فرمانده ناجا با بیان اینکه بزرگترین سرمایه ناجا مردمی هستند که در همه صحنه همیار و پشتیبان پلیس بوده اند، گفت: مردم مهمترین مولفه تامین امنیت در جامعه هستند و همیشه در کنار پلیس خدمتگزار خود بوده اند.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل اطلاعات استان اصفهان گفت : نگاه و هدف مجموعه وزارت اطلاعات تامین امنیت همه جانبه و ایجاد آرامش برای مردم است. دکتر حق پرست در جلسه شورای اداری و تودیع و معارفه رئیس اداره اطلاعات اردستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۶    
در حالی که بسیاری برای تامین امنیت منزل خود هزینه های گزافی را متحمل می شوند، می توان با نصب یک دوربین 20 دلاری با کیفیت فوق دقیق نیز این کار را انجام داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۳    
جلسه مدیران و هماهنگی پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس برگزار شد و با اعتراض جدی نمایندگان باشگاه پرسپولیس نسبت به شرایط پیش آمده همراه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: امنیت بازیکنان پرسپولیس تا محل ورزشگاه با اسکورت پلیس تامین می شود و در این خصوص جای هیچ گونه نگرانی نیست .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۵    
تهران - ایرنا - بعد از حمله آمریکا به افغانستان در سال 2001 به بهانه تامین امنیت، این کشور به یکی از بزرگترین مرکز حضور شرکت های امنیت خصوصی در جهان برای تامین امنیت اشخاص و گروههای حقیقی و حقوقی تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۹    
گرگان- گلستان با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم در جامعه، شاهد رشد جرائم است و این امر بی شک بار مسئولیت متولیان اقتصادی استان را برای تامین امنیت اجتماعی سنگین تر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۵    
نتایج یک بررسی نشان می دهد که شمار صدور مجوزهای حمل سلاح در آلمان به شدت افزایش پیدا کرده و همواره شهروندان آلمانی بیشتری برای تامین امنیت خود به حمل سلاح روی می آورند.
پارس فوتبال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۳:۲۷    
پس از حمله هواداران سپاهان اصفهان به اتوبوس باشگاه پرسپولیس در اصفهان، پندار خمارلو گفت: باشگاه پرسپولیس از نیروی انتظامی می خواهد تامین امنیت پرسپولیس را تضمین کند
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۰۲    
ترامپ ضمن تاکید بر تلاشش برای حفظ امنیت اسرائیل، گفت شدیدترین تحریم ها را علیه ایران وضع کرده است؛ تحریم هایی که کمتر کشوری در جهان شاهد اعمال آنها بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۳    
رئیس جمهوری روسیه در گفت وگویی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، بر لزوم تامین ثبات مناطق مرزی لبنان بر اساس قطعنامه 1701 شورای امنیت و با توجه به نقش هماهنگ کننده نیروهای موقت سازمان ملل در لبنان، تاکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۳    
شفقنا- سرپرست استانداری قم با تاکید بر استفاده از مشارکت مردم برای تامین امنیت اظهار داشت: امنیت پایدار بدون همراهی مردم میسر نخواهد بود. به گزارش شفقنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۵    
یزد نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: مسئولیت تامین امنیت خط انتقال آب یزد بر عهده شخص وزیر کشور است و عملکرد وی در این زمینه قابل قبول نیست.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۲    
سلامت نیوز :مدیرکل تدوین لوایح و مقررات معاونت حقوقی قوه قضاییه خبر داده است که لایحه تامین امنیت زنان علیه خشونت با حدود 50 ماده در معاونت حقوقی قوه قضاییه نهایی و برای ریاست دستگاه قضا ارسال شده است و بعد از تایید، به دولت و سپس به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۲    
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، از آخرین تحولات میدانی عراق خبر می رسد پس از پاکسازی و تامین امنیت محله های المثنی، الصینیه القدیم و الهدش الجناین در شمال استان صلاح الدین، 50 خانواده از آوارگان به خانه های خود در این محور بازگشتند و زندگی عادی را از سر گرفتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل تدوین لوایح و مقررات معاونت حقوقی قوه قضاییه تاکید کرد در قالب لایحه تامین امنیت اجتماعی زنان در برابر خشونت بیشترین نگاه حمایتی به نیمی از پیکره جامعه درنظرگرفته شده است.
زومیت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۶    
اداره ی پلیس نیویورک قصد دارد برای تأمین امنیت شهر از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کند؛ این طرح با انتقاد فعالان مدنی همراه شده است.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۰:۵۵    
همه موجودات به حکم غریزه، فطرت و عقل به صورت ارادی و غیر ارادی در مقابل مهاجمین و برای تامین امنیت از خود دفاع می نمایند. به هنگام احساس خطر پلک به صورت غیر ارادی از چشم محافظت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۴    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: علت تأکید ما بر تقسیم شدن استان سیستان و بلوچستان به خاطر تامین امنیت است چرا که تأمین امنیت این استان به عنوان یکی از پهناورترین استان های کشور و همسایگی با دو کشور ناامن کار بسیار دشواری است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بهره مندی از ظرفیت های کلان ژئوپلیتیکی (سیاست جغرافیایی) ایران بستر برقراری امنیت، رفاه و توسعه همه جانبه کشور است.