دوشنبه ۱۲ خردادساعت ۱۶:۴۱Jun 2020 1

جدیدترین‌های «مدیریت جامعه»

 
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
آیت الله علم الهدی در تفسیر اجتماعی آیه 3 سوره مائده بیان می شود که در هر جامعه ای جریان مدیریت جامعه مبدأ تغذیه جامعه است.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۱:۴۲    
ستاره صبح - بنیان گذار جمهوری اسلامی گفته اعتراف به اشتباه کمال انسانیت است. این کلام ازنظر جامعه شناسی درست است، زیرا عمل به آن می تواند مدیریت جامعه را اصلاح کند و باعث شود تا اشتباهات سهوی یا عمدی برای مردم هزینه تراشی نکند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت:در زمینه مردم داری و مدیریت جامعه باید از فرهنگ و مکتب امام علی(ع)الگوبرداری شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۵    
علی اشرف فتحی اظهار کرد: امام علی(ع) در شرایطی قدرت را تحویل گرفت که روحیات زمان پیامبر(ص) در میان مردم تضعیف شده و پیدایش روحیه اشرافی گری و اختلاف طبقاتی، مدیریت جامعه را سخت کرده بود، اما تا آنجا که ممکن بود ایشان به احقاق حق و بسط عدالت پرداختند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲    
آیت الله علم الهدی با بیان این که کمال هم زیستی تعاون است، گفت: در مدیریت هم زیستی بشر و مدیریت جامعه انسانی تعاون اصل اسلامی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۵    
در این تحلیل بحث کارآمدی به هویت نظام ها مرتبط شده است، در حالی که به نظر می رسد باید بحث کارآمدی را پیش از هویت نظام ها به نوع مدیریت جامعه مرتبط بدانیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: ایران اسلامی الگویی عملی در مدیریت جامعه در ایام شیوع ویروس کرونا به جهانیان ارائه کرد و این امر در دوران پساکرونا بیشتر خود را به نمایش می گذارد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران: کرسی آزاداندیشی (میزگرد علمی) مجازی با موضوع جایگاه نظام های دموکراسی، اقتدارگرا و مردم سالاری دینی در مواجهه با بحران کرونا توسط گروه سیاست پژوهشکده نظام های اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به صورت مجازی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور معتقد است، مدیریت جامعه پساکرونا مستلزم آموزش های خودمراقبتی و خودمدیریتی در دوران شیوع ویروس کرونا است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: خودگردانی جامعه شیعی با محوریت خرد، سنت، تعلیم معصوم(ع) و هدایت نایبان است که می تواند انسان عصر انتظار را مدیریت کند و امروز مصداق این خودگردانی، نظریه ولایت فقیه با تقریر امام خمینی(ره) است.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام حزب همبستگی ایران اسلامی گفت: مقابله با کرونا نباید تصمیم سازان کشور را از آینده نگری و پیش بینی های مبنتی بر نظرات کارشناسان اقتصادی و جامعه شناسان برای مدیریت جامعه در دوران پساکرونا غافل کند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد زنجان تصریح کرد: اگر جنگ تحمیلی هم اتفاق نمی افتاد ما به ترویج فرهنگ ایثار احتیاج داشتیم؛ چراکه با این روحیه مدیریت جامعه بهتر پیش می رود و امروز فعالیت مدافعان سلامت مصداق بارز ایثار اجتماعی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگر مهدویت معتقد است کار اصلی امام، هدایت و مدیریت جامعه به سوی اهداف و برنامه های الهی است؛ این مدیریت نه صرفاً حاکمیت بر مردم است بلکه در تمام شئون موجودات را به سوی این اهداف سوق می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران توضیح داد: همیشه تلاش کردیم به نظر واحدی برسیم. مردم عزیز ما باید بدانند که همانطور که سلامت برای ما یک اصل است، تولید هم برای ما مهم است. ما نمی توانیم تولید را در کشور تعطیل کنیم. ما نمی توانیم تولید مواد غذایی و بهداشتی و یا توزیع آن ها را تعطیل کنیم ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران توضیح داد: همیشه تلاش کردیم به نظر واحدی برسیم. مردم عزیز ما باید بدانند که همانطور که سلامت برای ما یک اصل است، تولید هم برای ما مهم است. ما نمی توانیم تولید را در کشور تعطیل کنیم. ما نمی توانیم تولید مواد غذایی و بهداشتی و یا توزیع آن ها را تعطیل کنیم ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۴    
شما یک رسانه هستید و نقش رسانه مدیریت جامعه و هدف دادن جامعه به سمت و سوی مشخصی می باشد. پس همون نقش پدر رو واسه جامعه دارید و باید هرگونه تحرک در جامعه هدف خودتون رو کنترل کنید.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وضع ایران بگونه ای است که بنظر می رسد علاوه بر دولت در سطوح میانی و پائینی نیز مدیریت بکلی مفلوج است. این فاجعه پیامد نحوه مدیریت جامعه ایرانی است بنحوی که حتی در خُردترین سطوح مدیریت راه برای ارتقاء نیروهای ناتوان هموار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۹    
تهران- ایرنا- غلامرضا ظریفیان معاون وزیر علوم دولت اصلاحات معتقد است که غیر از بحث درمان مهم ترین کاری که اکنون جامعه می تواند انجام دهد همراهی مدیریت و نوعی عزم ملی برای مقابله با این پدیده است. البته در چگونگی نحوه برخورد مدیریت جامعه با این معضل نیز اختلاف نظرهای بسیاری وجود دارد ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :در واکنش به خشونت هایی که در هند علیه مسلمانان صورت می گیرد، اظهار داشت: با توجه به اینکه هند جامعه ای توأم با تعدد مذاهب و اقوام است، مدیریت این کشور از حساسیت خاصی برخوردار است. ...
فرارو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
عباس عبدی در کانال تلگرامی اش نوشت: خیلی روشن باید گفت: که وزارت بهداشت قادر به حل مناسب اپیدمی کرونا نیست. چرا؟ به این دلیل ساده که، این مساله در اصل یک پدیده سیاسی و اجتماعی است و وجه بهداشتی و درمانی آن گرچه مهم است، ولی فرع به وجوه دیگر است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، معاون فرماندار هشترود، امروز در جلسه ستاد پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران و پدافند غیرعامل با موضوع ویروس کرونا با تقدیر از تلاش عوامل و دستگاه های دولتی در برگزاری انتخابات ابراز داشت: مدیریت خود، بهتر از مدیریت جامعه است، اگر فرد در کمترین فرصت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۰    
مرتضی افقه در یادداشتی درباره انتخابات در کانال تلگرامی با اساتید اقتصاد نوشت:هدف انتخابات در جامعه اعمال حاکمیت مردم بر خودشان است. در واقع چون همه مردم نمی توانند در مدیریت جامعه حضور داشته باشند، از بین خود افرادی را انتخاب میکنند تا خواست ها و سلائق شان در اداره جامعه و کشور اعمال شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود نوشت: برای تحقق فرهنگ فاطمی خوب شروع کردیم و در سال های دهه 60 خوب عمل کردیم. زنان ایرانی سهم بزرگی را در صحنه های مختلف انقلاب از دفاع مقدس تا مقابله با تحریم ها و تا حضور در عرصه های علمی و فرهنگی و مدیریت جامعه برعهده گرفتند و انصافاً شایستگی خود را نیز به ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
هفته نامه سلامت: بزرگداشت مقام زن هرچند اتفاق مبارکی است، اما هر سال در غوغای خرید هدیه و دادن و انواع و اقسام یادگاری ها و پس از آن، در سیل شوخی ها و لطیفه ها در فضای مجازی که مضمون اغلب آن ها چگونه فرار کردن مرد خانواده از این بلای سالانه و این ادای دین تحقیرآمیز است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) گفت: پیام انقلاب اسلامی کفرستیزی، خداباوری، باور کردن شرافت انسان های امروزی و ظلم ستیزی است و اینکه جامعه را می توان با دین خدا مدیریت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲    
تهران- ایرنا-آرمان های انقلاب با حضور مردم در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی کشور تداوم می یابد و انتخابات تبلور مشارکت مردم در عرصه سیاست گذاری و چگونگی مدیریت جامعه است. بی شک و تردید یکی از دستاوردهای انتخابات حفظ و ماندگاری این سرمایه عظیم اجتماعی در مسیر پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۱    
نایب رئیس شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور گفت: در حال حاضر سالانه 350 هزار مهندس در کشور فارغ التحصیل می شوند و این مسئله باعث شده بالاترین نرخ بیکاری مربوط به رشته مهندسی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: امر به معروف و نهی از منکر در عرصه مدیریت جامعه حاکم شود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بستان آباد اساسی ترین رکن جامعه اسلامی را رهبری الهی عنوان کرد و افزود:رهبریت و مدیریت جامعه اولین بحث پیامبر در یک جامعه الهی بود.
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حضور فاطمه زهرا (س) در مسائل اجتماعی و سیاسی، حضوری مهم و پررنگ است. ایشان در عصر خودشان نسبت به مسائل پیرامونی در جامعه بی تفاوت نبودند بلکه در هر موقعیتی به وظایف خودشان عمل و نقش موثری را در خلافت، سیاست و مدیریت جامعه ایفا می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۷    
بیش از یک سال است که مردم فرانسه به شرایط فعلی و مدیریت جامعه خود اعتراض می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶    
دکتر مهدی گلشنی فیزیکدان و بنیان گذار گروه فلسفۀ علم دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان دیدگاه های خود را دربارۀ اولویت سرمایه گذاری دولت در حوزه های علوم انسانی بیان کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۰    
تهران - ایرنا - دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به تحولات اخیر سوریه و آزاد سازی حلب از جبهه مقاومت اسلامی خواست تا خود را برای مدیریت جامعه اسلامی آماده کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۰:۴۹    
جبرائیلی با اشاره به اینکه تفکر لیبرالی به دنبال کنار زدن دین از مدیریت جامعه است، خاطرنشان کرد: این روشنفکرهای غرب زده گاهی وقت ها در لباس روحانیت و گاهی لباس دانشگاهی در جامعه حضور دارند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۰:۲۱    
دکتر مهدی گلشنی فیزیکدان و بنیان گذار گروه فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان در بخش دوم این مصاحبه دیدگاه های خود را درباره تعاملات اقتصادی علوم انسانی در غرب بیان می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهدا جامعه را در مسیر سرور و سالار شهیدان مدیریت کردند.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۵:۳۴    
به گزارش اصلاحات نیوز؛ احمد زید آبادی نوشت: سیاست چه به عنوان مدیریت جامعه و چه به معنای حفظ و بسط قدرت، از تاریخ باستان تاکنون همواره به عنوان امری سیّال و منعطف تعریف شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصباح یزدی با بیان اینکه خداوند متعال محور جهان هستی و همه ارزش ها است، گفت: مدیر تراز انقلاب این وظیفه و مسئولیت را دارد که امانت انقلاب اسلامی را به دست نسل های آینده برساند و در تمام لحظات رضایت خداوند را مورد توجه قرار دهد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در این مراسم بخش هایی از دوره آموزش مجازی مسجد شناسی با موضوعات مسجد محور مدیریت جامعه اسلامی، مسجد کانون تربیت، مسئولیت ها در قبال مسجد،آداب مسجد، ویژگی های اهل مسجد، ویژگی های مسجد، رسانه مسجد، اتحاد بین مساجد، همسایه مسجد و حضور و اقتدا به مساجد رونمایی و معرفی شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۷    
حجت الاسلام حسینی وفا گفت: چندشغله بودن ائمه جماعات، مهم ترین دلیل کاهش جمعیت در برخی از مساجد است زیرا این دسته از ائمه جماعات فرصت برنامه ریزی دقیق برای این خانه های خدا را ندارند.
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ساعت24-موسوی لاری که حدود هفت سال در دولت اصلاحات وزیر کشور بوده خطاب به حضار با یادآوری اینکه بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب گذشته و مدیریت جامعه در دست مذهبی ها و متدینین بوده، تصریح کرد: گاهی یک جمله برای جامعه هزینه سنگین دارد ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۵    
دکتر مهدی گلشنی فیزیکدان و بنیان گذار گروه فلسفۀ علم دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان در این مصاحبه دیدگاه های خود را دربارۀ نسبت علوم انسانی و اقتصاد، اهمیت علوم انسانی در قدرت و تفاوت های تجاری سازی و بومی سازی و کاربردی سازی علوم انسانی بیان کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار داود عامری گفت: کشور باید یک ایران مجازی داشته باشد چرا که ما برای ساختار و مدیریت جامعه به فضای مجازی نیازمندیم.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده کل سپاه چشم انداز ترسیم شده از آینده انقلاب اسلامی را برای نظام سلطه و استکبار جهانی، بسیار نگران کننده توصیف کرد و گفت: بسیج قلب نبرد نرم با دشمن را شکل می دهد. ...
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سیدحسن رسولی در واکنش به اتفاقات اخیر در کشور به دلیل افزایش نرخ بنزین در کانال تلگرامی خود نوشت: آیا وظیفه وزیر کشور در ناآرامی و اعتراضات مردمی به دلیل افزایش نرخ بنزین، تنها صدور دستور قطع شبکه اینترنت بود؟ ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۷    
گروه اندیشه رئیس قوه قضائیه با اشاره به اهمیت مدیریت دانش و جهت گیری آن، اظهار کرد: نظام ما مبتنی بر فقه اکبر، فقه اوسط و فقه اصغر است و تفاوت ما با زمان صاحب جواهر در این است که در جامعه فعلی فقه حکومت می کند و بر این اساس باید تمامی زوایای جامعه مبتنی بر فقه باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در مازندران در جلسه شورای اداری: مدیریت جامعه براساس مردمداری دینی موجب پیشبرد اهداف نظام است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مجید متقی فر گفت: وحدت، ابزاری است برای تحقق و حاکمیت ارزش های انقلابی و الهی در عرصه اجتماعی است. یعنی هدف، حاکمیت ارزش ها و قدرت الهی در مدیریت جامعه اسلامی در شئون مختلف است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- برنامه تلویزیونی جهان آرا با موضوع سیره اهل بیت (ع) در مدیریت جامعه و اقناع افکار عمومی، دوشنبه 27 آبان روی آنتن شبکه افق می رود. تاریخ انتشار: 17:30 - 27 آبان 1398 - کد خبر: 569037
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی جهان آرا با موضوع سیره اهل بیت(ع) در مدیریت جامعه و اقناع افکار عمومی، دوشنبه 27 آبان روی آنتن شبکه افق می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی جهان آرا دوشنبه شب 27 آبان با حضور حجت الاسلام حامد کاشانی از شبکه افق پخش می شود ...