دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۱:۵۷Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «وزارت اطلاعات»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۳۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزارت اطلاعات لیستی درباره دوتابعیتی ها به کمیسیون امنیت مجلس نداده است و تنها نامه ای اعتراضی در واکنش به گزارش اولیه تفحص داده شد که نسبت به نام بردن برخی افراد اعتراض صورت گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع روز گذشته حوزه علمیه و سردادن برخی شعارها در این تجمع خواستار پیگیری این موضوع از سوی وزارت اطلاعات شد. به گزارش ایسنا، علی مطهری در یادداشتی نوشت: شعارهایی که در تجمع مدرسه فیضیه قم سر داده شد یا روی تابلوها حمل می شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۸:۰۰    
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرجع قانونی برای استعلام از مدیران دوتابعیتی وزارت اطلاعات است، گفت: اتباع ایرانی در خارج از کشور نباید احساس نگرانی و چنین تلقی کنند که دوتابعیتی بودن جرم است.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۶    
سه شنبه 20 مهر سال 1361 ساعت هشت به مجلس رفتم و کمی دیر رسیدم. آقای (مهدی) بازرگان نوبت نطق قبل از دستور داشت و در غیاب من نگران حوادث بودند. با رسیدن من راحت شدند. خوشبختانه ایشان دوراندیشی به خرج داد و از نطق منصرف شد ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری تسنیم: گزارش وزارت اطلاعات درباره دوتابعیتی ها به هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دوتابعیتی ها، منتشر شد. متن این گزارش که جواد کریمی قدوسی به شرح زیر است: سلام علیکم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۵    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت اطلاعات در نامه ای اسامی افراد دوتابعیتی را ارائه داد و اعلام کرد: در حکومت فردی دارای تابعیت مضاعف نداریم اما در بخش خصوصی این افراد وجود دارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۸    
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت اطلاعات در نامه ای اسامی افراد دوتابعیتی را ارائه داد و اعلام کرد: در حکومت فردی دارای تابعیت مضاعف نداریم اما در بخش خصوصی این افراد وجود دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۱    
رئیس مجلس در پاسخ به اخطار نماینده محلات، گفت: وزارت اطلاعات لیست افراد دوتابعیتی را نوشته و به بنده دادند.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۸    
مدیرکل وزارت اطلاعات استان گلستان گفت: ده نفر از اعضای گروهک منافقین که تصمیم داشتند همزمان در اکثر شهرهای استان گلستان، شعارنویسی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری داشته باشند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) استان گلستان شناسایی شدند.
598   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۸    
علی مطهری دیگر نماینده دولت مستقر در مجلس در مصاحبه ای با ایسنا با حاشیه سازی برای شعار دست نوشته یک نفر از شرکت کنندگان در تجمع چند هزار نفری طلاب حوزه علمیه و سردادن برخی شعارها در این تجمع خواستار پیگیری این موضوع از سوی وزارت اطلاعات شد!
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۷    
وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی می گوید دولت در رابطه با آزادی مشروط موکلش قصد همراهی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۶    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع روز گذشته حوزه علمیه و سردادن برخی شعارها در این تجمع خواستار پیگیری این موضوع از سوی وزارت اطلاعات شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۱    
پروژه ای که با عنوان شناسایی و کشف انبارهای احتکار کالا از فردای بحران ارز و سکه شروع شد همچنان ادامه دارد در مرحله جدید این پروژه علاوه بر نیروی انتظامی و سازمان تعزیرات وزارت اطلاعات و سپاه و بسیج نیز ورود کدره اند سردار حسین اشتری در مورد اشخاصی که اجناس خود را در انبارها احتکار می کنند ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۴    
از وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه خواستار اخذ مستندات ذوالنور درباره ادعای اعطای 2500 تابعیت امریکایی به مقامات ایرانی شدم
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۷:۳۷    
در حال حاضر، جاسوسهای امریکا و انگلیس و دیگر رژیمهای استکباری ، میان مردم و دستگاههای مختلف و حوزه های علمیه هستند و قصد ضربه زدن به نظام و انقلاب را دارند. این شما هستید که باید با همت بلند خود و با اتکاء به پروردگار دنبالشان باشید و نقشه های آنها را خنثی کنید
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۶:۰۱    
کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه 14 مردادماه امسال این کمیسیون که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، از حجت الاسلام سیدمحمود علوی درباره یکی از موضوعات مهم سیاست خارجی در حدود یک ماه اخیر سوال کرد و در نهایت نیز اعلام کرد که از این توضیحات قانع نشده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۲    
ایران آنلاین/بحث برخورد با محتکران در اقصا نقاط ایران داغ شده است و این روزها در همه رسانه سخن از کشف انبارهای مختلف احتکار کالا است مسئولیت اصلی این کار برعهده سازمان تعزیرات است اما به دلیل گسترده بودن و پیچیدگی آن و تشکیل شبکه های شبه مافیا برای قاچاق ...
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۵    
صبح زود به دندان پزشکی رفتم. ساعت هشت به مجلس رسیدم. آقای (محمد) یزدی جلسه را شروع کرده بود. طرح وزارت اطلاعات مطرح بود که تمام نشد. به دفتر رفتم، کارهای اداری را انجام دادم و گزارش ها را خواندم. جو تبلیغاتی دنیای عرب و غرب این است که ایران را جنگ طلب و افراطی معرفی کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۰    
سخنگوی وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان، ممنوعیت پوشیدن چادر در این کشور را تکذیب کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۵    
اقتصاد ایران: وزارت اطلاعات از ضربه به دو باند کلان مواد مخدر در هرمزگان و سیستان و بلوچستان خبر داد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۰    
دو باند کلان مواد مخدر در هرمزگان و سیستان و بلوچستان توسط وزارت اطلاعات شناسایی و تمام اعضای آن دستگیر شدند. به گزارش صدای ایران از تسنیم، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات هرمزگان و با هماهنگی مقام قضایی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۵    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- وزارت اطلاعات از کشف یک محموله بزرگ مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در کانتینر حاوی 24 تن برنج جاسازی شده بود، خبر داد و اعلام کرد: هزار و 660 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد و قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۵    
تهران- ایرنا- وزارت اطلاعات از کشف یک محموله بزرگ مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در کانتینر حاوی 24 تن برنج جاسازی شده بود، خبر داد و اعلام کرد: هزار و 660 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد و قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۵    
دو باند کلان مواد مخدر در هرمزگان و سیستان و بلوچستان توسط وزارت اطلاعات شناسایی و تمام اعضای آن دستگیر شدند.
اعتدال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۸    
کمیسیون فرهنگی مجلس، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری تهران، وزارت اطلاعات و ناجا هفته قبل دور هم جمع شده اند و یک تصمیم مهم برای موسیقی گرفته اند: ضرورت دریافت مجوز برای اجراهای خیابانی موسیقی.
تبریزمن   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از ورود برخی بنگاه های معاملاتی به حوزه خرید و فروش ملک در خارج از کشور، گفت: با توجه به شرایط فعلی اقتصاد این نوع معامله به خروج ارز از کشور می انجامد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۲:۵۱    
وزارت اطلاعات در بیانیه ای نسبت به اینکه نقش ویژه خود در روند رسیدگی سریع، عادلانه و متقن به مفاسد اقتصادی را ارتقاء بخشد، اعلام آمادگی کرد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۳    
وزارت اطلاعات در بیانیه ای نسبت به اینکه نقش ویژه خود در روند رسیدگی سریع، عادلانه و متقن به مفاسد اقتصادی را ارتقاء بخشد، اعلام آمادگی کرد. به گزارش اقتصادآنلاین ...
تدبیر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۲۸    
برقع زنان افغانستان خبرساز شد یک تارنمای خبری در فضای مجازی افغانستان به نقل از مقامات وزارت اطلاعات و فرهنگ این کشور نوشت که پوشیدن چادرهای محلی این کشور موسوم به برقع سرخود ، توهین به شخصیت زنان محسوب می شود و پس از این استفاده آن ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۱۷    
سخنگوی وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در گفت وگو با خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، ممنوعیت پوشیدن برقع توسط زنان در این کشور را رد کرد.