چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۲۳:۳۴Feb 2020 19

جدیدترین‌های «نماینده مجلس شورای اسلامی»

خبر فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در این اینفوگرافی با اختیارات نماینده مجلس شورای اسلامی آشنا شوید. در این اینفوگرافی با اختیارات نماینده مجلس شورای اسلامی آشنا شوید.
مرآت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۶    
با حضور استاندار ، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی از خودروی جدید شرکت خودرو سازی فردا در سمنان رونمایی شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رأی سفید در هیچ انتخاباتی در دنیا نمونه و مشابه ندارد، این طور نیست که در جایی وجود داشته باشد و ما دومین کشور باشیم، کشور ایران نخستین کشوری است که رأی سفید در صندوق های رأیش ریخته می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عمده رقابت در انتخابات پیش رو در میان طیف هایی از جریان اصولگرایی است و در روزهای آینده رقابت اصلی خورده گفتمان ها در میان خود اصولگرایان شکل خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درحال حاضر بسیاری از مباحث مانند اصل 59 قانون اساسی که یک اصل اساسی است به نوعی فراموش شده است که باید علیرغم این که برخی ها بر نمی تابند در موردش بحث شودو به رأی گذاشته شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هنگامی که انتخاب مردم از سر هوش و منطق باشند مجلس می تواند در رأس امور قرار گیرد اما مجلسی که نماینده اش با هزینه های عجیب و غریب رأی بیاورد، نمی تواند در رأس امور باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی کواکبیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به اتفاقات نحوه انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی دنبال مذاکره است تا اگر نتیجه نداد استعفا بدهد؛ قرار بود این مسائل بیرون نیاید، حتی همه کارمندان کمیسیون را بیرون کردند و فقط ما نمایندگان در جلسه حضور داشتیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یک مجلس مرده دردی از دردهای جامعه دوا نمی کند، در حالی که یک مجلس پویا و زنده می تواند جزء ارکان نظام و حکمرانی شود.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه مشهد گفت: مومن، انقلابی، شجاع، جهادی و کارآمد بودن از معیارهای یک نماینده مجلس شورای اسلامی از دیدگاه رهبری است که شهید حاج قاسم سلیمانی چنین بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی از آمریکایی ها که از دیر باز می کوشیدند این حق را از فلسطین بگیرند امروز دیگر مُرده اند و سایرین هم نخواهند توانست حقی را از فلسطینی ها سلب کنند.
خبربانو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۷    
معصومه علیپور آقاشاهی نماینده مجلس شورای اسلامی از زندانی بودن 17 زن ایرانی در زندان های آذربایجان خبرداد و گفت که این افراد به جرم حمل مواد مخدر در زندان به سر می برند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۵    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اما آنها آنها با تقویت همبستگی راه برون رفت از وضعی فعلی هم شنیدن صدای مردم و اهتمام بر تحقق مطالبات ملی است.
فرارو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدرضا عارف، آیت الله آملی لاریجانی و کواکبیان از دیگر چهره هایی بودند که راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند. محمدرضا عارف نماینده مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۳    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم انقلابی ایران امروز با حضور پرخروش خود مشت محکمی بر دهان دشمنان خارجی و داخلی خود زدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امید است که با تعیین حداقل دستمزد بهتری، وضعیت معیشتی آنان را ارتقا دهیم تا به این قشر زحمتکش کمک کنیم، در سالگرد انقلاب زندگی بهتری داشته باشند.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر، با حضور بدری مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری، یوسفی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی ، فرماندار شهرستان اسفراین، نماینده مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین شهرستانی مرحله اجرایی احداث سردخانه 3000 تنی و 2 مداره اسفراین آغاز شد.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: مهم نیست نماینده مجلس شورای اسلامی از چه قومی باشد بلکه باید به امورات مدیریتی آشنا بوده و تجربه کافی داشته و به معنای واقعی اصلح باشد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بیش از هر زمان نیاز به مجلسی داریم که باید برای رفاه و راحتی کارگران و برقراری عدالت تلاش کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم باید هم تراز انقلاب باشد و مجلسی مؤمن، معتقد، شجاع، کفر و ظلم ستیز و مردمی باشد و قانونی که تصویب می کند در راستای فقر و محرومیت باشد و در برابر ولایت تسلیم باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عدالتخواهی یکی ازصفاتی است که رهبرمعظم انقلاب برای نماینده مجلس شورای اسلامی نام بردند.امالازمه عدالتخواهی چیست وچگونه یک نماینده می تواند عدالتخواه باشد.برخی از شاخص های عدالتخواهی را مرور می کنیم تا مردم با این معیارهانماینده اصلح را انتخاب کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه می گویند معامله برای تعیین کشورهای فلسطین و اسرائیل صورت گرفته درست نیست بلکه باید گفت فضاحت قرن رقم خورده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل مجلس قوی در گروه انتخاب نمایندگانی انقلابی با روحیه جهادی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حداکثری و دشمن شکن مردم در پای صندوق های اخذ رای اراده ملت و دلسوزان نظام و انقلاب است، سیاسیون به واسطه منافع خود کشور را دو قطبی نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۱۶    
تهران - ایرنا - نماینده مجلس شورای اسلامی و فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن تاکید بر نقش انکار ناپذیر و پررنگ زنان در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دیدگاه هایی خلاف نظر امام (ره) و انقلاب، جامعه زنان را تهدید می کند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی در تاریخ پانزدهم بهمن ماه 98 و در ایام ا... دهه فجر دیداری با جناب آقای دکتر نظر افضلی نماینده محترم مردم شریف شهرستان های سربیشه و نهبندان و نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است اگر بخواهیم کارهایی که حدود 40 سال است انجام می دهیم دوباره ادامه دهیم چه نتیجه ای می گیریم؟ در ادوار مختلف انتخابات مجالس را بر اساس خواست خودمان تسویه کردیم که هر دفعه ضعیف تر از قبل شد و کیفیتش پائین آمد ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
این روزها برخی مقامات ارشد دولت، در بیان اظهارات خود دو مسئله را به عنوان سرفصل های اصلی انتخاب کرده اند؛ اول حمله به شورای نگهبان و دوم کارنامه سازی برای دولت . ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر، در مراسمی با حضور مهندس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، یک واحد گلخانه در شهرستان آبیک استان قزوین به بهره برداری رسید. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی جمالی پور استاندار ، نماینده مجلس شورای اسلامی ، معاونین استاندار قزوین و رییس سازمان جهادکشاورزی استان و مدیران کل حضور داشتند طرح صنایع غذایی و تبدیلی در شهرستان آبیک از توابع استان قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فرد اهل تبانی و سوء استفاده باشد در تراز مجلس شورای اسلامی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۴    
ایسنا/اصفهان رییس هیات نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: نماینده مجلس شورای اسلامی باید بداند که در چه جایگاهی قرار گرفته است و حرمت مجلس را باید نمایندگان آن نگه دارند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بنده اساسا معتقدم که ذات گفت و گو و روش های اصلاحی کند و زمان بر است. همین که ما در اوج اختلافات و تنازعات سیاسی توانستیم جمعی از چهره های شاخص جناح های مختلف را دور هم داشته باشیم و بر اصول مشترک تاکید کنیم و بتوانیم به یک میثاق نامه برسیم و آن را در دسترس مسئولان ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۳:۴۲    
گروه حوزه های علمیه نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات ما این است که گاهی قوانینی تک ساحته مصوب می شود که با اصول و اعتقادات سازگاری ندارد و همین می تواند منشأ مشکلات باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس درباره پس گرفتن امضاهای برخی نمایندگان قبل از استیضاح گفت: بخشی از ماجرا سیاسی است و درباره شخص آخوندی و شریعتمداری، پدر معنوی شان پیغام فرستاد استیضاح نشوند!
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :نشست فضای مجازی و تأثیرات آن روی کودکان با حضور حمیده زرآبادی نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد داوری کارشناس علوم تربیتی، فضای مجازی و آسیب های اجتماعی کودکان و مدرس آموزش خانواده و مهارت های زندگی در خبرگزاری مهر برگزار شد و در این نشست در خصوص چگونگی استفاده از فضای مجازی توسط ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: نقش رسانه های جمعی در روشنگری مردم و آگاهی بخشی به آنها نسبت به موضوع انتخابات و انتخاب یک فرد کارآمد و شایسته به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی غیرقابل انکار است.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ برخلاف ادعای برخی رسانه ها مبنی بر بازداشت پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، براساس پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مشخص شد که این خبر صحت ندارد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۰۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مهدی نصیری از فعالین رسانه ای و تحلیلگر مسایل سیاسی در صفحه شخصی خود در توییتر درباره رد شدن صلاحیت 90 نماینده مجلس شورای اسلامی به دلیل فساد مالی نوشت:
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مهدی نصیری از فعالین رسانه ای و تحلیلگر مسایل سیاسی در صفحه شخصی خود در توییتر درباره رد شدن صلاحیت 90 نماینده مجلس شورای اسلامی به دلیل فساد مالی نوشت:
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، وزارت کار بدترین روش ممکن را برای شناسایی مشمولان یارانه معیشتی اجرا کرد، گفت: از 250 هزار میلیارد تومان منابع هدفمندی یارانه ها در تبصره 14 فقط 70 هزار میلیارد بابت پرداخت یارانه در سال 99 درنظر گرفته شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می کنند، خود شیطان هستند. هرچقدر هم که ادعای مذهب داشته باشند، خدایی نمی شوند. لازمه شیعه علی بودن، توجه به عدالت است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تقدیر 200 نماینده مجلس شورای اسلامی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۷    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آخرین وصیت من به دولت و مجلس این است که از فعالان اقتصادی حمایت کند
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان شش نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور خواستار لغو مجوز و توقیف عملیات ساخت مرکز پرورش میگو در محدوده ژئوپارک قشم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهوری در پیامی درگذشت خواهر مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان به عنوان نهادی هوشیار، رفتار کاندیدها را مورد بررسی قرار داده و نظر می دهد. معتقدم باید نظارت شورای نگهبان را بر اساس قانون اساسی و مبانی قانونی خودمان بپذیریم.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نخستین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزار سوم در سالن کنفرانس اصلی اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران، با حضور نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، دکتر برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه عده ای به عنوان نسل برتر خودشان را انقلابی تر از سایرین بدانند به اعتقاد من زمانش گذشته است