سه شنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۹:۰۱Mar 2019 26
 

جدیدترین‌های «نماینده مجلس شورای اسلامی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید تلاش و رایزنی در جهت همکاری با کشورهای غربی را جایگزین تعامل با کشورهای همسایه کند، گفت: تجربه و عملکرد غربی ها به خوبی نشان داده که آن ها در راستای حفظ منافع ملی ما قدم بر نمی دارند؛ لذا تعامل با آن ها جر اتلاف زمان سودی برای ما ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۱    
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت دولت از تولیدات ملی نباید منجر به سوءاستفاده برخی تولیدکنندگان شود، گفت: تولیدکنندگان باید برای رونق در بازارهای داخلی با افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصولاتشان زمینه روی آوردن حداکثری مردم از خرید کالای ملی را فراهم سازند.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۱    
علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی جنجالی به حمایت از عادل فردوسی پور، مجری و تهیه کنندۀ برنامۀ 90 پرداخت و اعلام کرد که مجری محبوب صدا و سیما حذف شدنی نیست و باید همچنان به کارش ادامه دهد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۰۷:۲۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین راه تحقق شعار سال این است که رونق تولید را به واسطه ضریب اطمینان بازار مصرف تضمین کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۰۷:۰۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هرگونه تعامل با غربی ها خیانت به ارزش ها، اهداف و آرمان های شهدای دوران دفاع مقدس است.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۰۱:۵۱    
آی اسپورت - علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی هم به جمع معترضانی پیوست که به برکناری عادل فردوسی پور از برنامه 90 واکنش نشان دادند. او در پستی اینستاگرامی نوشت: برکناری فردوسی پور، چرا؟! کنار گذاشتن آقای عادل فردوسی پور از برنامه نود، آنهم دزدانه و در آستانه سال نو ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۰۱:۴۷    
گروه اقتصاد 10 نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایکنا به بیان دیدگاه های خود درباره تلخ و شیرین های سال 97 و همچنین پیش بینی خود از وضعیت کشور در سال جاری پرداختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۴    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ترویج فرهنگ دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم از موثرترین پادزهرهای مقابله با توطئه های غربی هاست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۰۷:۰۷    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فاصله گرفتن برخی مسوولان از مسیر انقلاب و آرمان های شهدا کشورمان را با مشکلاتی مواجه کرده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۰    
خرداد: یک نماینده مجلس شورای اسلامی نظرش درباره کاهش قیمت ارز در بازار طی ماه های آینده را اعلام کرد. سیدمهدی فرشادان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به وضعیت بازار ارز ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۹    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی درباره اولویت های پیش روی دولت در سال جدید، گفت: هیچ موضوعی مهم تر از معیشت مردم نیست و تمامی قوا در سال جدید باید به فکر باشند که از دوش مردم مشکلات را بردارند و مردم هم باید این را حس کنند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۳    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید یک عزم جدی در مبارزه با فساد داشته باشیم چند چند خاوری دیگر را باید تجربه کنیم، تا بفهیم فساد وجود دارد
فاخته نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۶    
صبح دیروز رئیس نظام دامپزشکی استان تهران به همراه معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و نیز مدیرمالی نظام دامپزشکی استان تهران با دکتر تابش نماینده مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۹    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز 16 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای سوال از وزیر کشور نسبت به تأسیس شورای مشورتی توسعه استان ها در استانداری ها به ریاست رؤسای ستادهای انتخاباتی روحانی، اعتراض کردند. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۱    
محمد دهقان، نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئول ستاد قالیباف در انتخابات سال 96 در توئیتی بحث برانگیز به ماجرای حمله به نمازگزاران دو مسجد در نیوزیلند واکنش نشان داد که از زمان انتشار دستمایه خنده و تمسخر او شده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۱    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عادت های زشت و ناپسندی سالیان سال شکل در کشور شکل گرفته و به شکل اژدهای خطرناکی حقانیت انقلاب و نیازهای واقعی مردم را می بلعد و همین باعث شده است که آنان ناراضی باشند.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۱    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است؛ با شرایط کنونی اقتصاد کشور، خودرو سال آینده باز هم افزایش قیمت خواهد داشت.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری فارس: 75 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای نامه ای خطاب به رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کردند، دولت طی سه سال گذشته تمامی الزامات مربوط به FATF را اجرایی کرده است و همین موضوع موجب قفل شدن اقتصاد کشور و گرانی های اخیر است. متن کامل این نامه به شرح زیر است؛ ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹    
تهران- ایرنا- 75 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار ارایه نتایج اجرای سایر الزامات 41 گانه FATF توسط دولت به این مجمع شدند تا مورد بررسی دقیق پژوهشی قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۲    
تهران- ایرنا - سوال منطقه ای چهار نماینده مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش با موضوع علت عدم تاسیس دانشگاه فرهنگیان در شهرستان چابهار اعلام وصول شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۰۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسوولان برای نجات کشور از وضعیت کنونی اقدام و عمل جدی انجام دهند، قطعا پیروزی در جنگ اقتصادی که غربی ها علیه ما به راه انداخته اند، سهل و ممکن خواهد بود.
سینما پرس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۹    
سینماپرس: چهار نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در معاونت برون مرزی صداوسیما، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، با پیمان جبلی معاون برون مرزی دیدار و گفت وگو کردند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۴    
چهار نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در معاونت برون مرزی صداوسیما، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، با پیمان جبلی معاون برون مرزی دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به ظرفیت و توانایی های جوانان برای خلاصی کشور از مشکلات جاری را محور اصلی و برجسته بیانیه اخیر مقام معظم رهبری عنوان کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۹    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سال آینده قطعا آمریکایی ها و غربی ها برای اقتصاد نقشه هایی دارند پس عاقلانه ترین و معقول ترین کار این است که سیستمی را تعریف کنیم در آن توزیع یارانه معقول و منطقی و دایره توزیع آن همه اقشار جامعه باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۳    
این نماینده مجلس شورای اسلامی ضعف نظارت را عامل اصلی بروز فسادهای اقتصادی عنوان و خاطر نشان کرد: در هر مجموعه ای ممکن است فسادی رخ دهد حتی مجموعه ای که دستگاه نظارتی قوی دارد ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۴    
چهار نماینده مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه با حضور در معاونت برون مرزی صداوسیما، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، با پیمان جبلی معاون برون مرزی دیدار و گفت وگو کردند.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹    
دکتر فرهاد تجری نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر روح الله ایزد خواه رئیس اندیشگاه توسعه منطقه ای مهمانان سه شنبه شب برنامه پیشران در خصوص نقش مناطق آزاد در اقتصاد ایران به گفتگو پرداختند.
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۵    
حدود سه ماه پیش بود که محمود صادقی، نماینده مجلس شورای اسلامی فهرست بدهکاران عمده بانک سرمایه را در توییتر خود منتشر کرد. بر اساس توضیحات صادقی، این فهرست جزییات بدهی ها و مشخصات 20 بدهکار عمده بانک سرمایه در فاصله زمانی سال های 1385 تا 1395 را دربرمی گیرد ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۰    
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حمایت رسانه ها از نظام و انقلاب اسلامی و همچنین انتشار درست اخبار تأکید کرد که غرض ورزی و بداخلاقی زیبنده کار رسانه ای نیست.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۷:۲۷    
حوزه/ نماینده مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه بیشتر رسانه ها به بصیرت افزایی در جامعه تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۳    
کارلوس آکالا کوردونس سفیر ونزوئلا با عبدالرضا مصری نماینده مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۶    
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا ، نبأ ؛ اجلاسیه مسئولان انجمن های هنری سازمان بسیج هنرمندان کشور طی مراسمی، 20 اسفندماه با حضور آیت الله محمدتقی مصباح یزدی از اساتید برجسته حوزه علمیه و حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمان فر، نماینده مجلس شورای اسلامی در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۹    
260 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای خطاب به مقام معظم رهبری از انتصاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به ریاست قوه قضائیه تشکر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۱    
تهران-ایرنا- 260 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی برای انتصاب آیت الله سید ابراهیم رییسی در ریاست قوه قضاییه قدردانی کردند.
تهران 24   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
260 نماینده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب از انتصاب آیت الله رئیسی برای ریاست قوه قضاییه تشکر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰    
260 نماینده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب از انتصاب آیت الله رئیسی برای ریاست قوه قضاییه تشکر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۳    
نیویورک- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در کمیسیون مقام زن به سازمان ملل آمده است در واکنش به اظهارات نماینده فرانسه درباره امور داخلی ایران، گفت: فراکسیون زنان پیگیر مسایل بانوان ایرانی است؛ فرانسه پاسخگوی خشونت پلیس خود باشد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۵    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مدت هاست بر شفاف سازی در خصوص شرکت های شستا اصرار داریم اما دولت تن به شفاف سازی نداده است به همین دلیل شاهد مشکلات بسیاری در شرکت های زیرمجموعه تامین اجتماعی هستیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۴    
نماینده مجلس شورای اسلامی از کادر درمانی بیمارستان تامین اجتماعی حکیم جرجانی گرگان به جهت ارائه خدمات بهینه و تلاش های بی دریغ به بیماران تقدیر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۰    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی درباره ممنوعیت بیش از سه دوره متوالی نمایندگی مجلس گفت: در برخی از شهرها افراد سیطره پیدا کرده اند به طوری که روسای ادارات و برخی از نهادها را منصوب می کنند .
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم حضور رئیس جمهور در جلسات مجمع تشخیص برای بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی (پالرمو) گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۱    
سعیدی نماینده مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات اخیر رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۱    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تاج برای حوزه کاری اش ارزش قائل نیست و فوتبال را پایین تر از موضوع گوشت می داند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۴    
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی گفت: این دوره آخر نمایندگی شماست و ان شاءالله دوره بعد استراحت می کنید.لاریجانی نیز خطاب به او گفت: شما هم نفس راحتی می کشید. نقوی حسینی مجددا اظهار کرد: اگر ملت ما را حذف نکردند همکاران ما را حذف کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۷    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: 13 فدراسیون ورزشی از قانون منع به کارگیری بازنشسته ها تبعیت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹    
احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت که وزارت ورزش و جوانان باید قانون منع به کارگیری بازنشستگان را در فدراسیون فوتبال نیز اجرا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۵    
نماینده مجلس شورای اسلامی از بازنشسته های فدراسیون فوتبال خواست بدون مقاومت مقابل قانون منع به کارگیری بازنشستگان و داوطلبانه از پست های خود کنار بروند.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۷    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:مردم باید مسجد را اداره و هزینه مسجد را تامین کنند حال چه ارگانی باید به این نقش مردم رسمیت دهد بنابراین قانون باید شفاف سازی شود .