شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۲:۴۳Mar 2020 28

جدیدترین‌های «سازمان حج و زیارت»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت با بیان اینکه آموزش کاروان های حج تمتع از 15 فروردین ماه آغاز می شود، گفت: با توجه به شیوع کرونا در کشور و لزوم عدم خروج از منازل، سعی داریم آموزش های حج را به صورت غیرحضوری برگزار کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۱    
رییس سازمان حج و زیارت در پیامی به مناسبت حلول سال نو نوشت: باید تلاش کنیم هر یک سهم خود را در هر جایگاه و مسئولیتی هستیم در روند رو به رشد و توسعه کشور به بهترین نحو ایفا نماییم و این تلاش در هر عرصه ای از تولید یک کالا تا ارائه یک خدمت می تواند ظهور و بروز داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از تلاش کارگزاران زیارتی و عوامل مدیریت حج و زیارت گلستان در راستای مقابله با شیوع کرونا و مشارکت در ضدعفونی معابر واماکن عمومی این استان قدردانی کرد.
راک نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در حکمی ازسوی معاونت توسعه منابع سازمان حج و زیارت کشور سیدمحسن قوامی نژاد بعنوان مدیرحج و زیارت استان کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد. به گزارش راک نیوز، حسین نیکروش مدیر سابق سازمان حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد بعنوان مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه منصوب شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به تکمیل ظرفیت 65 درصد کاروان های حج تمتع 99 گفت: تاکنون 50 هزار نفر در حج تمتع سال آینده نام نویسی کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت نقل و انتقال فیش های حج و عمره فاقد اولویت را تا پایان فروردین سال 99 متوقف کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا-در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد: 63 درصد از ظرفیت تخصیص یافته به کاروان های حج تمتع 99 پرشده است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت از امکان پرداخت غیرحضوری و الکترونیکی وجه حج تمتع 99 خبر داد و گفت: تمام فرآیند ثبت نام حج تمتع 99 اعم از انتخاب کاروان ها، ثبت نام و پرداخت مرحله اول تشرف به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام می گیرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت : تمامی فرآیند ثبت نام حج تمتع 99 اعم از انتخاب کاروان ها، ثبت نام و پرداخت مرحله اول تشرف به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می گیرد.
نواندیش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
هاشم افسریان از فعالان هویتی مشهد و نویسنده کتاب در پیچ وتاب عمر رفته قربانی کرونا شد. به گزارش ایلنا، هاشم افسریان متولد سال 1322 در محله سرشور مشهد و پدرش مالک قنادی لاله زار خیابان امام خمینی و از نخستین کاسب های ارگ بود. ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت از امکان پرداخت غیرحضوری و الکترونیکی وجه حج تمتع 99 خبر داد و گفت:: تمامی فرآیند ثبت نام حج تمتع 99 اعم از انتخاب کاروان ها، ثبت نام و پرداخت مرحله اول تشرف به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می گیرد. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۷    
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: اولویت های حج 99 تا امروزمهلت دارند در کاروان ثبت نام کنند و پس از آن اولویت های ذخیره فراخوانده می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد که نزدیک به 60 درصد زائران درکاروان های حج تمتع 99 ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به تکمیل ظرفیت 60 درصد کاروان های حج تمتع 99 گفت: نام نویسی زائران ذخیره از 21 اسفندماه آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: براساس تاکید سازمان حج و زیارت به منظور پیشگیری از شیوع بیماری همه گیر و کاهش مراجعه حضوری مردم به دفاتر این سازمان، خدمات مربوط به ثبت نام، اطلاع رسانی و آموزشی مرتبط با امور حج و زیارت به صورت اینترنتی صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز درختکاری، نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت دو اصله نهال در فضای سبز محوطه این سازمان کاشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت از نام نویسی حدود 50 درصد زائران در کاروان های حج تمتع 99 خبر داد.
سلام نو / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شیوع کرونا در منطقه و متوقف شدن سفر عمره مفرده از سوی عربستان منجر به شایعاتی مبنی بر برگزار نشدن حج تمتع سال آینده شده است. به گزارش سلام نو، اکبر رضایی سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت ...
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه 250 هزار نفر به عنوان زائر اصلی مشمول تشرف به حج تمتع 99 هستند، درباره شایعاتی به منظور توقف سفر ایرانیان به حج تمتع سال آینده، گفت: این اخبار شایعاتی بیش نیست.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: اکبر رضایی سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: تمام افراد پیش از ثبت نام باید اطلاعات خود را در سامانه رزرو به روزرسانی وتکمیل کنند، در غیراین صورت امکان ثبت نام حج تمتع را ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ثبت نام قطعی سفر نوروزی به عتبات که قرار بود امروز آغاز شود، با توجه به اطلاعیه سازمان حج و زیارت مبنی بر توقف سفر به عتبات تا اطلاع ثانوی، به زمان دیگری موکول شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سازمان حج و زیارت استان همدان گفت: نام نویسی اینترنتی حج تمتع 1399 از ساعت 10 امروز آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
ثبت نام در کاروان های حج 99 از صبح امروز آغاز شد؛ هزینه این سفر از 32.5 میلیون تا حدود 41 میلیون تومان متغیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت اعلام کرد که فرآیند ثبت نام در کاروان های حج تمتع سال 1399 از امروز جمعه نهم اسفند ماه در سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نام نویسی حج تمتع سال آینده از سوی سازمان حج و زیارت آغاز شد و هزینه این سفر معنوی از 33 تا حدود 41 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - روابط عمومی سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای اعلام کرد که با توجه به اهمیت سلامت زائران عزیز و گرانقدر برای خادمان آنها در سازمان حج و زیارت و شرایط فعلی و نیاز رعایت اصول بهداشتی در کل کشور از یک سو و همچنین بسته بودن مرزهای ایران و عراق از سوی دیگر ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سازمان حج و زیارت، دراطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اهمیت سلامت زائران، مقرر شد سفر به عتبات عالیات تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۳    
رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری گفت: ثبت نام حج تمتع ودیعه گذاران از 9 اسفندماه سال جاری آغاز می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمود عرب نژاد صبح چهارشنبه در نشست خبری مدیریت حج و زیارت در جمع اصحاب رسانه بیان داشت: مراحل ثبت نام دارندگان قبوض ودیعه گذاران حج برای تشرف در حج نبوی آغاز شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان کرمان با تشریح فرآیند حج 99 گفت: پس از حادثه منا، برنامه حج جدای از روابط سیاسی و با مذاکرات سازمان حج و زیارت و وزارت حج عربستان برگزار می شود و در روند برنامه های حج 99 مشکلی نیست و مذاکرات آن انجام شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۵    
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تاریخ ثبت نام زائران عتبات نوروزی از امروز به 11 اسفند ماه تغییر یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت اطلاعیه ثبت نام زائران در کاروانهای حج تمتع سال 1399 را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد: اجاره مسکن زائران حج 99 در شهرهای مدینه و مکه نهایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ثبت نام حج تمتع 99 از جمعه این هفته (9 اسفندماه) آغاز می شود و آن هایی که تا پایان فرودین سال 1386 برای این سفر ودیعه گذاری کرده اند می توانند در کاروان های حج غیرحضوری ثبت نام کنند. سازمان حج و زیارت پرداخت هزینه سفر حج را قسطی کرده که 25 میلیون تومان در نوبت اول باید پرداخت شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای به شرایط و نحوه ثبت نام در حج تمتع سال 99 اشاره کرد که در این اطلاعیه هزینه اولیه حج تمتع سال آینده نیز اعلام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای جدول زمان بندی متقاضیان اعزام به حج تمتع سال 99 را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از به تعویق افتادن ثبت نام قطعی در کاروان های نوروزی عتبات عالیات خبر داد و گفت: ثبت نام قطعی روز یکشنبه 11 اسفندماه، انجام می شود.
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۵    
سازمان حج و زیارت اطلاعیه ثبت نام زائران در کاروان های حج تمتع سال 1399 را منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سازمان حج و زیارت اطلاعیه ثبت نام زائران در کاروان های حج تمتع سال 1399 را منتشر کرد. در متن کامل این اطلاعیه آمده است: به لطف خداوند متعال بر اساس برنامه ریزی های [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تاریخ ثبت نام زائران عتبات عالیات نوروزی از امروز به یازدهم اسفند موکول شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از تغییر زمان ثبت نام قطعی متقاضیان سفر نوروزی به عتبات خبر داد و گفت: ثبت نام قطعی سفر به عتبات در ایام نوروز با 5 روز تأخیر، 11 اسفندماه صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست معاونت عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از به تاخیر افتادن زمان نام نویسی زائرانی که در ایام نوروز قصد سفر به عتبات عالیات دارند، خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تاریخ ثبت نام زائران عتبات عالیات نوروزی که مقرر بود از امروز سه شنبه 6 اسفند ماه آغاز شود به تعویق افتاد. تاریخ انتشار: 08:55 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600029
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت از غیرحضوری بودن فرآیند ثبت نام حج تمتع 99 خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از توقف موقت سفر زمینی به عتبات تا اطلاع ثانوی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به نشست دو روزه مشترک مسئولان ایران و عراق و موافقت طرفین، سفر زمینی زائران ایرانی به عتبات عالیات و زائران عراقی به شهرهای زیارتی ایران تا 20 اسفند ماه متوقف شد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از توقف دو هفته ای سفر به عتبات خبر داد. تاریخ انتشار: 14:01 - 05 اسفند 1398 - کد خبر: 599862
دیار جنوب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 05 اسفند 1398 سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس تصمیمات مسئولان دو کشور ایران و عراق، سفر زمینی زائران به عتبات عالیات تا دو هفته دیگر لغو شد. ...
اقتصاد آنلاین / رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت:هم اکنون با توجه به دیده شدن نمونه هایی از ویروس کرونا در کشور، مرزها بسته شده است و امکان اعزام زائران در قالب کاروان ها از مرزها وجود ندارد. البته عراقی ها می توانند از مرزهای زمینی به کشورشان بازگردند.