چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۶:۴۱Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «حج»

پارسینه   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۵    
مرتضی آقایی - مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت - درباره ی افزایش قیمت های عتبات نوروزی، گفت: پیش تر اعلام شده بود 10 درصد افزایش برای سفر های زمینی و 15 تا 20 درصد سفر های هوایی برای نوروز افزایش قیمت خواهد داشت که با تلاش های صورت گرفته این افزایش به حداقل رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۰    
تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: مردم با حضور گسترده در صحنه های مختلف انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن موجب یاس و ناامیدی دشمنان شده اند و در هر مقطعی که پای نظام در میان باشد، با تمام وجود در صحنه حضور می یابند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۷    
هیات رییسه فراکسیون حج و زیارت قوه مقننه با رییس سازمان حج و زیارت دیدار و گفتگو کردند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با تلاش های انجام شده سفرهای زمینی به صورت میانگین در سراسر کشور حدود 7 درصد و قیمت های هوایی حدود 11 درصد افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل حج و زیارت لرستان از اعزام یک هزار و 700 نفر از استان به عتبات نوروزی 98 خبر داد و گفت: این افراد در قالب 45 کاروان از سراسر شهرهای استان اعزام می شوند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳    
گزارش آماری وزارت حج و عمره عربستان نشان می دهد پاکستان درصدر تعداد عمره گزاران و اندونزی و هند در رده های دوم و سوم بیشترین تعداد عمره گزار قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۴    
ارومیه - ایرنا - مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تبلیغ سفرهای زیارتی توسط آزادبران غیرقانونی است، گفت: کاروان های آزادبر زیارتی به مقصد عراق، تدابیر امنیتی را رعایت نمی کنند و جان زائران را به خطر می اندازند.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۴    
بسیار به حفظ و بازنشر آثار دکتر شریعتی اهمیت می داد. تا متوجه می شد کتابی در داخل یا خارج از کشور در جایی چاپ شده به دنبال حق التألیف می افتاد و می گفت من وظیفه دارم فرزندان دکتر را با این پول ها اداره کنم و حق آنهاست که با سختی مطالبه می کنم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۶    
کرمان - مدیرکل حج و زیارت استان کرمان از راه اندازی مجدد پرواز کرمان - نجف خبر داد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۴    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با تلاش های انجام شده سفرهای زمینی به صورت میانگین در سراسر کشور حدود 7 درصد و قیمت های هوایی حدود 11 درصد افزایش پیدا کرده است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با تلاش های انجام شده سفرهای زمینی به صورت میانگین در سراسر کشور حدود 7 درصد و قیمت های هوایی حدود 11 درصد افزایش پیدا کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۱    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت گیلان از اعلام نتایج قرعه کشی عتبات عالیات نوروزی خبر داد و گفت: بت نام در کاروان ها از ساعت 9 صبح تا 16 عصر فردا، 30 بهمن ماه آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰    
ایلام - ایرنا - مدیر حج و زیارت ایلام گفت: 10 کاروان زیارتی در ایام نوروز 98 از این استان به عتبات عالیات مشرف می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۴    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه گفت: 800 نفر از استان در قالب 20 کاروان امسال به عتبات عالیات اعزام شدند و برای نوروز 98 نیز موفق به اخذ سهمیه اعزام یک هزار و 100 نفر در قالب 28 کاروان برای سفر به عتبات عالیات شده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۲    
مدیر حج و زیارت استان زنجان زمان آغاز سفرهای نوروزی عتبات عالیات را 24 اسفندماه اعلام کرد و گفت: این سفرها تا روز 9 فروردین ماه برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: راهبرد سازمان حج و زیارت برای خصوصی سازی راهبردی سالم و تحول آفرین است و سیاست ما حذف رقبا و کاروان های آزاد بر با روش سلبی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۰    
سرپرست حج و زیارت استان مرکزی از آغاز ثبت نام عتبات نوروزی از 30 بهمن در استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۸    
نعمت پور با بیان اینکه نماز، روزه و حج از تکالیف عبادی ماست، گفت: اعتکاف آمیزه ای از مجموع عبادت ها است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی از نام نویسی بیش از 1500 پزشک متخصص برای اعزام به حج تمتع سال 1398 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
مدیر حج و زیارت استان همدان از اعزام زائران عتبات عالیات نوروزی از 24 اسفندماه 97 تا 8 اردیبهشت 98 خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
اداره کارگزاران سازمان حج و زیارت تا پایان هفته اسامی مدیران کاروان های حج تمتع را به مدیران حج و زیارت در استان های سراسر کشور اعلام می کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۱    
با جدی شدن احتمال سفر رسمی زائران ایرانی به سوریه، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آمادگی برای راه اندازی مراکز درمانی هلال احمر در سوریه در صورت آغاز سفر زائران ایرانی به این کشور خبر داد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۲:۵۸    
حجت الاسلام سید احمد الحسینی مدیر اداره ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، با اعلام این خبر گفت: این موسسه در راستای نشر فرهنگ غنی اسلام، تسهیل در دستیابی به منابع و متون اصیل دینی ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۵    
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از قم ، نشست تخصصی عکس اربعین با حضور امیلی کرث ویت از کشور انگلستان و به همت ستاد مرکزی اربعین حسینی، امروز در ساختمان حج و زیارت برگزار شد. ...
ابنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۴    
سازمان حج و زیارت از اعلام نتایج قرعه کشی عتبات نوروزی خبر داد و تاکید کرد که متقاضیان می توانند از صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه به ثبت نام قطعی اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۹    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل حج و زیارت هرمزگان گفت: پیش بینی می شود در ایام نوروز امسال 2 هزار و 500 نفر از این استان از طریق دفترهای مسافرتی زیارتی به سفر معنوی عتبات عالیات اعزام شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۶    
گروه اجتماعی مدیریت حج و زیارت استان اردبیل از مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات درخواست کرد از مراجعه به افراد غیرمجاز جهت زیارت عتبات عالیات در عراق خوداری کنند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۲    
گروه جامعه رئیس سازمان حج و زیارت که به عتبات عالیات سفر کرده است، در بازدید از آشپزخانه مرکزی نجف اشرف گفت: به دنبال تنوع بخشی به تغذیه و تدارکات و افزایش رضایت زائران عتبات عالیات هستیم.
کرمان فردا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۳    
دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور گفت: نرخ ارز تخصیص یافته برای کاغذ شبیه به نرخ سال 96 است که تغییر چندانی نداشته ولی حداقل افزایش قیمت نسبت به سال 96 حدود چهار برابر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۱    
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلی ترین پیام بیانیه گام دوم، تمدن سازی اسلامی توسط ظرفیت های جوانان یا همان رویش های انقلابی است. حمیدرضا ترقی، معاون امور بین الملل حزب موتلفه در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۲    
هنوز هیچ خبری از شهادت احمد منتشر نشده بود که سایت اسرائیلی خبر از شهادت دانشمند فضایی ایران داده بود. جی پلاس منصوره جاسبی: آن سال ها که احمد [1] و فرشته [2] انگلستان بودند هر سال برای رفتن حج بلیت ترانزیت رفت و برگشت می گرفتند و یک روزی را در مدینه و دو روز هم در مکه می ماندند و بر می گشتند و ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۶    
گروه فناوری اطلاعات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) نرم افزار میقات حج را تولید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۱    
رئیس سازمان حج و زیارت در پی شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان پیام تسلیتی صادر کرد.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۵    
دکتر محسن رضایی، در کارگاه مهارت افزایی بازرسان فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری گفت: در گام دوم انقلاب، محصولات ساخت ایران، می تواند جای محصولات غربی و ژاپنی را در بازارهای داخلی و منطقه بگیرد. سازمان حج و زیارت و نهادهای مشابه در پیاده سازی بیانیه اخیر مقام معظم رهبری نقش فعال داشته باشند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۲    
شفقنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نه حجاب و عفاف حضرت زهرا(س) مانع از دفاع از ولایت شد و نه دفاع از ولایت، مانع حجاب و عفاف ایشان گشت. به گزارش شفقنا، آیت الله سیدرحیم توکل در درس اخلاق ویژه استادان بخش زبان فارسی که در مجتمع آموزش عالی بنت الهدی برگزار شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۸    
مدیر حج و زیارت استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: سازمان حج و زیارت یک سازمان فرهنگی بوده و از سال 83 که این سازمان در استان خراسان شمالی راه اندازی شد، زائرین زیادی به عمره، عتبات و عالیات، سوریه و حج تمتع اعزام شده که از سال 83 تا کنون تعداد 12 هزار و 500 نفر به حج تمتع ...
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۸    
حوزه/ محقق، مفسر، مترجم و پژوهشگر علوم و معارف قرآنی، گفت: پاداشی که پیامبر(ص) برای 23 سال زحمت و رنج خود از امت طلب کرده، محبت به اهل بیت(ع) و اقتدای به آنهاست یعنی شما اهل بیت(ع) را دوست داشته باشید، به فقه اهل بیت(ع) عمل کنید و براساس رأی اهل بیت(ع) نماز بخوانید، روزه بگیرید ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۳    
خبرگزاری میزان: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: در این حادثه 9 نفر مجروح شدند که 8 نفر به کشور بازگشتند و یک نفر که در بیمارستان سامرا بستری بود روز گذشته جان باخت. ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در رابطه مجروحان و جانباختگان حادثه تروریستی در سامرا، گفت: در این حادثه 9 نفر مجروح شدند که 8 نفر به کشور بازگشتند و یک نفر که در بیمارستان سامرا بستری بود، روز گذشته جان باخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس تهران در حسرت نقدینگی، افزایش بهای نفت سنگین ایران، ترمز دلار کشیده شد، عربستان زیر 10 میلیون بشکه نفت تولید می کند، توافقنامه تجارت گندم ایران، روسیه و قزاقستان، سایت ثبت سفارش واردات خودرو باز شد، بانک مرکزی ژاپن برای رسیدن به تورم 2درصدی دست به کار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۳:۱۶    
مدیرکل حج و زیارت آذربایجان غربی گفت: تعداد زائران عتبات عالیات استان از 400 نفر در سال 78 به 18 هزار نفر در امسال رسیده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۶    
گروه اجتماعی مدیرکل سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی تصریح کرد: حج، امروز به عنوان دیپلماسی فرهنگی و دینی بوده و زائران نیز دیپلمات های فرهنگی و دینی هستند.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۲    
رایزن فرهنگی کشورمان در دیدار با مسئولین برگزاری حج اندونزی گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد؛ تجارب خود را در بخش های مختلف حج در اختیار برادران مسلمان خود به ویژه کشور اندونزی قرار دهد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۰    
مدیر حج و زیارت استان سمنان گفت: یک هزار و 800 نفر از استان سمنان در قالب 40 گروه زیارتی در نوروز 98 برای زیارت و بهره مندی معنوی به عتبات عالیات اعزام می شوند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۲    
شفقنا- اجتهاد نوشت: آیت الله سید حسن مرتضوی شاهرودی استاد باسابقه خارج فقه و اصول حوزه علمیه مشهد در روز پایانی بحث کتاب الحج بر اساس متن تحریر الوسیله پس از حدود 14 سال، گفت: بحث حج از روز چهارم ذی القعده 1427 شروع شده و اکنون به پایان رسیده است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۱    
اولین نفر از سمت راست آقای نوبخت است. وی در سال 64 به عنوان خدمه کاروان حج تمتع در یکی کاروان سراهای زائران ایرانی در مکه حضور داشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۷    
هیات وزیران نرخ ارزی و هزینه حج 98 را تصویب کرد. سازمان حج و زیارت هنوز نسبت به نامه ای که منتشر شده واکنشی نشان نداده است اما رییس این سازمان قبلا ابراز امیدواری کرده بود که حج 98 با قیمتی زیر 30 میلیون تومان انجام شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۱    
مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: 90 هزار نفر دراین دوره پیش ثبت نام را انجام داده اند و اعزام زائران از 24 اسفند ماه آغازمی شود.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۹    
در سفر حج اولین سال پس از پیروزی انقلاب، افتخار همراهی با آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را داشتم. در آغاز ورود به منی، آقای هاشمی را گم کردیم، و هیچ راه ارتباطی با ایشان نداشتیم.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۲    
روایت دختر دانشمند فضایی از مفقود شدن پدرش درجریان حادثه حج 94 را می بینید. روایت دختر دانشمند فضایی از مفقود شدن پدرش درجریان حادثه حج 94 را می بینید.