سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۹:۰۱Aug 2018 21

جدیدترین خبرهای «دیار علویان»

شارا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۹    
مهندس اسلامی استاندار مازندران با صدور پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و جهادگران عرصه دانایی و آگاهی تبریک گفت و تاکید کرد : استان مازندران، دیار علویان برای رسیدن به رشد و توسعه پایدار به قلم خبرنگاران پویا و سرزنده و خداترس و آگاه نیازمند است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۳    
آخرین مهلت شرکت در پنجمین جشنواره فیلم کوتاه سکانس حماسه به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دیارعلویان پایان مهرماه سالجاری اطلاع رسانی شده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۶    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مازندران بر لزوم عقد تفاهم نامه همکاری بین این اداره کل و کانون های فرهنگی و هنری مساجد دیار علویان شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۲    
شیخ فضل الله نوری یکی از افتخارات دیار علویان است که به اعتقاد بسیاری از محققین مهمترین رهبر دوران مشروطیت شناخته می شود. در این فیلم در مورد این شخصیت مهم ایران با مردم مازندران گفت وگو انجام داده ایم.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۷    
با وجود اینکه گرمای بالای 35 درجه ماسه های سواحل شمالی کشور را تفتیده و داغ تر از هر زمانی کرده، اما این کم محلی آسمان برای باریدن و سیراب کردن اراضی کشاورزی تأثیر چندانی بر تعداد گردشگرانی که از دور و نزدیک راهی دیار علویان و دیلمان می شوند، نداشته است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱    
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از اجرای طرح کشوری کاهش آسیب های اجتماعی به صورت پایلوت در کانون های این استان و استان های گیلان، گلستان و سمنان خبر داد و گفت: این مسئولیت از سوی ستادعالی مساجد به دیارعلویان واگذارشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۶:۰۴    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: مادر مقاوم و صبور شهر فریدون کنار، و افتخار دیار علویان (استان مازندران) خانم شهربانو ثمنی که همسر شهید بزرگوار مشهدی نوروز علی یزدان خواه و مادر شهیدان طوبی و خدیجه و قربانعلی ورحیم بود، دعوت حضرت حق را لبیک گفت.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۱    
مادرمقاوم و صبور شهر فریدونکنار و افتخار دیار علویان (استان مازندران) خانم شهربانو ثمنی که همسرشهید بزرگوار مشهدی نوروزعلی یزدان خواه و مادرشهیدان طوبی و خدیجه و قربانعلی و رحیم بود ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۵    
مردم مازندران در ایام دهه کرامت میزبان کاروان زیرسایه خورشید بودند و این کاروان حال هوای امام رضایی به این استان بخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۶    
سوادکوه - شمیم و عطر رضوی با حضور کاروان خدام رضوی در مازندران پیچید و دیار علویان زیر سایه خورشید قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۵    
استاندار مازندران در آئین تکریم و معارفه مدیر حوزه های علمیه استان گفت: مازندران مفتخر به دیار علویان و شهیدان است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۵    
گروه اجتماعی- این روزها مناره های سوخته مسجد با کبوترانش به شدت خودنمایی می کند، کبوترانی که پس از خاموش شدن شعله آتش چه وفادارانه این بار به مناره های سوخته بازگشتند...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۰    
محمد اسلامی امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه های علمیه مازندران اظهار داشت: مازندران دیار علویان و سرزمین رویش علماست که برای دنیای اسلام افتخارآفرین است و همه ما باید قدردان انقلاب و بزرگان و علما باشیم.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۷:۵۰    
وکیل ملت: آتش سوزی گسترده در تاریخی ترین مسجد شهر ساری پس از سه ساعت عملیات نفسگیر امدادگران آتش نشانی مهار شد. شعله های آتش در این مسجد که از آن به عنوان قدیمی ترین مسجد دیار علویان نام برده می شود ساعت 45 : 19دقیقه، روز پنجشنبه ساعتی قبل از اذان مغرب وعشا زبانه کشید.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۸    
حوزه/ مسجد جامع ساری با قدمت و تاریخی بیش از هزار سال، عصر روز پنج شنبه به دلیل آتش گرفتن سیم برق که ناشی از گرمای زیاد بود، دچار حریق شد و آتش کهن ترین مسجد دیار علویان را به خاکستر تبدیل کرد.
الف   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۳    
مسجد جامع ساری با قدمتی تاریخی - مذهبی در مرکز این شهرستان به عنوان کهن ترین مسجد دیار علویان در سرزمین طبرستان معرفی شده است.مسجد جامع ساری شامگاه پنجشنبه 21 تیر ماه جاری به دلیل وقوع آتش سوزی ناشی از اتصالی سیم برق به صورت کامل دچار حریق شد و در این حادثه، شبستان های این بنای قدیمی در آتش سوخت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۰۰:۲۵    
آتشی که از ساعت 19:40 دقیقه به جان قدیمی ترین مسجد دیار علویان افتاده بود پس از سه ساعت مهار و خاموش شد.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۰    
آتش سوزی شدید مسجد جامع ساری مسجد جامع ساری که مربوط به سده های اولیه دوران تاریخی پس از اسلام - دوره قاجار به شمار می رود، امروز دچار حریق شد و آتش به مغازه های اطراف آن در بازار نرگسیه سرایت کرده است. مسجد جامع ساری کهن ترین مسجد دیار علویان در سرزمین طبرستان به شمار می رود ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۳    
حوزه/ حجت الاسلام حیدری از مازندران به عنوان دیار علویان یاد کرد و با بیان این که در حال حاضر بیش از هزار و 200 امامزاده در مناطق مختلف استان وجود دارد، گفت: این تعداد امامزاده در استان نشان دهنده جایگاه دینی و معنوی مردم این دیار است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۳    
در این بخش گوشه هایی از جشنواره فرهنگی، هنری بومی و محلی دیار علویان که در پارک ساحلی لاله فریدونکنار در حال برگزاری است را ببینید.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران، اهمیت به نخبگان را یک اصل مهم در کشورهای پیشرفته دانست و گفت: مجمع عالی نخبگان این استان در صدد تعامل و همفکری با مسئولان جهت بهره گیری مطلوب از نیروی انسانی دیار علویان است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان: نماز عید فطر مرکز استان مازندران در مصلی امام خمینی(ره) ساری به امامت آیت الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران، اقامه می گردد و سه تیم جهت رویت ماه شوال در سه نقطه دیار علویان، مستقر می شوند.
ستاد اقامه نماز استان مازندران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۲    
مدیر ستاد اقامه نماز مازندران به عنوان سخنران ویژه در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در ساری حجت الاسلام دکتر عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران ضمن اشاراتی به مسائل جغرافیایی و تاریخی سرزمین فلسطین و نحوه اشغال آن از طرف مستکبران اظهار داشت بر همگان واجب است که مقدساتی همچون روز قدس ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۶    
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار ضمن قدردانی از حضور پرشکوه ، حماسی و دشمن شکن مردم آگاه و روزه دار دیار علویان در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۰۷    
خبرگزاری شبستان: راهپمایی روز قدس در 57 نقطه مازندران برگزار می شود و مازنی ها همچون تمام مسلمانان برای بازگشت مردم فلسطین دست به دست یکدیگر می دهند و عدالت خواهی و کفر ستیزی را فریاد می زنند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۸    
راهپیمایی پرشکوه و گسترده روز جهانی قدس با حضور مردم روزه دار ایران اسلامی همزمان در 57 نقطه از مازندران آغاز شد.هزاران نفر از مردم روزه دار مازندران با در دست داشتن پرچم های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا با سیاست های رژیم اشغالگر قدس در منطقه مخالفت کردند و خواستار نابودی رژیم صهیونیستی ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۷    
فریاد ظلم ستیزی مردم مرکز مازندران همزمان با روزجهانی قدس، بازهم در رگ وشریان دیار علویان جریان یافت و مردم این خطه باصدایی رساتر ازهمیشه، از ستم و تعدی صهیونیزم اعلام بیزاری کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۰    
مردم ولایتمدار مازندران، در راهپیمایی روز جهانی قدس با مشت های گره کرده، انزجار خود را علیه استکبار جهانی اعلام کردند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۳    
راهپیمایی پرشکوه و گسترده روز جهانی قدس با حضور مردم روزه دار ایران اسلامی همزمان در 57 نقطه از مازندران آغاز شد.هزاران نفر از مردم روزه دار مازندران با در دست داشتن پرچم های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا با سیاست های رژیم اشغالگر قدس در منطقه مخالفت کردند و خواستار نابودی رژیم صهیونیستی ...
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۳    
راهپیمایی دشمن شکن روز قدس همگام با تمامی ملت های آزادی خواه جهان در 57 میعادگاه دیار علویان مازندران قهرمان نیز آغاز شده است.