یکشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۹:۴۷Sep 2019 22

جدیدترین‌های «حجاج ایرانی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۲    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه روند ارائه خدمات به حجاج ایرانی در عربستان با قوت دنبال می شود، گفت: فضا در مکه و مدینه آرام و عادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: شمار کارگزاران و عوامل اعزامی به حج تمتع با حفظ کیفیت کار باید تا 10 درصد کاهش یابد
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با تبیین کیفیت برگزاری برخی برنامه های فرهنگی حج 98، اظهار کرد: امسال اولین سالی بود که به اذعان همه پیشکسوتان عرصه حج و زیارت، شاهد بیشترین میزان حضور زائران ایرانی در نماز های جماعت سرزمین وحی بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و درباره مسائل حج 98 گفتگو کرد
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۹    
خبر گزاری دانشجو: نماینده ولی فقیه در سازمان حج گفت: پیگیر وضعیت حجاج ایرانی در منا و مسجد الحرام هستیم. چهار سال است که اعلام می کنند در حال مطالعه هستیم مگر چه مطالعه ای است که تمام نمی شود؟ البته هنوز به هیچ کشوری هیچ چیزی داده نشده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت با اشاره به پیگیری های انجام شده در خصوص دیه شهدای منا و مسجدالحرام گفت: پیگیری ها در حال انجام است و مکاتبات لازم نیز انجام شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۷    
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: با توجه به رهنمودهای مقام رهبری در ارتباط با رونق اقتصادی و موضوعات مربوط، سعی شد تمام اقلامی مورد نیاز را از داخل کشور تهیه کنیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین عبدالفتاح نواب، نماینده، ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و علی رضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت برگزار شد. تاریخ انتشار: 10:01 - 24 شهریور 1398 - کد خبر: 549638
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین عبدالفتاح نواب، نماینده، ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و علی رضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت برگزار شد. تاریخ انتشار: 10:01 - 24 شهریور 1398 - کد خبر: 549638
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت با بیان اینکه حج 98 عزتمندانه برگزار شد، آسیب شناسی عملیات حج امسال را برای یافتن راههای ارائه خدمات سهل تر، روانتر و دلچسب تر به حجاج ضروری دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به رضایت حجاج ایرانی از حج امسال گفت: از ابتدای سفر خود تا بازگشت به خانه های خود، هیچ مشکلی نداشتیم.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۰    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از پایان عملیات بازگشت حجاج ایرانی همزمان با ورود آخرین کاروان به کشور در ساعت 1:31 بامداد امروز 18شهریور 98خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از پایان عملیات بازگشت حجاج ایرانی همزمان با ورود آخرین کاروان به کشور در ساعت 1:31 بامداد امروز 18شهریور 98خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص موضوع راه اندازی عمره مفرده اظهار کرد: در بحث عمره مذاکرات مفصلی با وزیر حج عربستان صورت گرفته و البته چند نکته در این رابطه وجود دارد. تاریخ انتشار: 17:13 - 17 شهریور 1398 - کد خبر: 548367
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۴    
علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت که از روزهای نخستین حضور حجاج ایرانی در سرزمین وحی در کنار آنها بود، با آخرین پروازهای بازگشت حجاج ایرانی به کشور بازگشت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه جامعه رئیس سازمان حج و زیارت اظهار کرد: انتظارات رهبر معظم انقلاب مبنی حفظ بر عزت و کرامت حجاج ایرانی در حج 98 تحقق پیدا کرد و حجاج ایرانی هم نظم و معنویت خوبی را از خود بروز دادند.
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان حج و زیارت از پایان پروازهای حج 98 طی امروز 17 شهریور ماه خبر داد. علی رضا رشیدیان شب گذشته در مراسم شکرگزاری و در جمع خادمان حجاج بیت الله الحرام گفت: در آخرین شب خدمت رسانی در موضوع حج 98 قرار داریم و خداوند را بابت توفیق خادمی ضیوف الرحمان شکرگزار هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عملیات بازگشت حجاج ایرانی بیت الله الحرام تا ساعاتی دیگر به پایان خواهد رسید
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: مقرر شد عربستان طی 15 روز آینده به پیشنهاد های ما پاسخ دهد و در صورت پاسخ مثبت آنها، عمره گزاران از ماه صفر به سرزمین وحی مشرف می شوند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۰۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جانشین مرکز پزشکی حج وزیارت در عربستان گفت : بالغ بر 360 هزار ویزیت عمومی و تخصصی از حجاج ایرانی طی عملیات حج تمتع امسال در مطب مجموعه ها و درمانگاهی انجام شد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : تا پایان وقت امشب 16 شهریورماه 98.2 درصد زائران و عوامل اجرایی حج 98 توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به کشور انتقال یافتند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت : از ابتدای عملیات بازگشت حجاج در 25 مردادماه تا کنون 83 هزار و 908 نفر از زائران و خادمان حجاج معادل 94.8 درصد کل حجاج ما به کشور بازگشتند.
پایگاه خبری گسترش / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات از برخورد جدی با کلاهبردارانی که از مدارک حجاج برای ثبت گوشی قاچاق سوء استفاده کرده اند، خبر داد. گسترش نیوز - محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جدیدترین پست توییری خود ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۰۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : از ابتدای عملیات بازگشت حجاج از 25 مردادماه تا کنون 90 درصد حجاج ایرانی به کشور بازگشتند.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجاج ایرانی در ایام حج امسال بیش از 3 میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه داشتند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مرکز پزشکی حج و زیارت گفت : از ابتدای ایام حج تا کنون 2هزار و 181 نفر از حجاج ایرانی در بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت و نیز بیمارستان های سعودی در مکه و مدینه بستری شدند.
برترین ها / ایستنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از شرکت زیرساخت، ترافیک مکالمات حج امسال از 17 تیرماه 98 با اعزام زائران ایرانی به کشور عربستان آغاز شد و تا پایان روز 12 شهریور بیش از سه میلیون و 352 هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی برقرار شد. ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۰:۱۴    
رئیس سازمان حج و زیارت امشب (دوشنبه ) به صورت سرزده از یکی از هتلهای محل اسکان حجاج ایرانی در مکه بازدید کرد .
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در ایام حج و اقامت در مکه مکرمه با حضور در مساجد اهل سنت در مناطق مختلف این شهر نماز را با زائران دیگر کشورهای اسلامی و ایرانی به جماعت اقامه می کند.
حجت الاسلام نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی پس از بازگشت از حج تمتع گفت: ترمینال سلام در عملیات حج 98 درخشید.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و هیئت همراه خود، ظهر امروز یکشنبه 10 شهریور به کشور بازگشت. و مورد استقبال حجت الاسلام محسن قمی معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبریقرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: انتقال گوشت های قربانی حجاج با وجود اینکه در حج امسال انجام نشد، فراموش نشده است و اگر شرایط مهیا باشد، در آینده انتقال گوشت ها به ایران انجام می شود.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت اعلام کرد : از ابتدای ایام حج تا کنون بالغ بر دو هزار و 158 نفر از حجاج ایرانی در مرکز پزشکی حج و نیز بیمارستان های سعودی در مکه و مدینه بستری و خدمات درمانی دریافت کردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت و سرپرست حجاج ایرانی با بیان اینکه در سرتاسر سفرحج شاهد امدادهای الهی بودیم گفت : این امر در کنار تلاش ها و برنامه ریزی های صورت گرفته حج امسال را برای زائران بسیار گوارا نمود حجی که با کمترین مشکل برگزار شد
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۵    
رئیس سازمان حج و زیارت با حضور در فرودگاه جده از روند خروج حجاج و نیز نحوه خدمات دهی به آنان دیدن کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: 16 نفر از زائران در طول سفر حج فوت کردند و پزشکان نباید اجازه می دادند که این افراد سفر کنند. به گزارش خبرگزاری موج، سید عبدالفتاح نواب ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: حج را به عنوان یک امداد الهی یاد می کنیم و در سرتاسر این سفر شاهد امدادهای الهی بودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی ظهر امروز به کشور بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئول حمل و نقل حج 98 ، گفت: از ابتدای ایام حج تا کنون بالغ بر هفت میلیون ظرفیت جابه جایی برای حجاج در مسیر هتل های مکه مکرمه به مسجد الحرام و بالعکس فراهم شده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۳    
شفقنا- ستاد عملیات حج 98 درمکه مکرمه اعلام کرد: بیش از 80 درصد حجاج ایرانی تا پایان امروز مکه مکرمه را ترک کرده و یا به مدینه منوره رفته و یا به کشور باز می گردند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
وی با بیان این که امیدواریم تا پایان این پروازها هیچ مشکلی برای حجاج ایرانی به وجود نیاید، افزود: حدود 14 هزار نفر از حجاج با 58 پرواز به فرودگاه امام خمینی آمدند و 41 هزار و 909 نفر از حاجیان ایرانی نیز با 171 پرواز به 15 فرودگاه دیگر کشور رسیدند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : تا کنون60 هزار و 287 نفر معادل 68.1 درصد از کل حجاج ایرانی ،در قالب 246 پرواز به کشور بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد عملیات حج 98 در مکه مکرمه اعلام کرد: بیش از 80 درصد حجاج ایرانی تا پایان امروز مکه مکرمه را ترک کرده یا به مدینه منوره رفته یا به کشور بازمی گردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت اعلام کرد : از ابتدای ایام حج امسال بالغ بر 350 هزار مورد ویزیت عمومی و تخصصی توسط پزشکان در مطب ها و مجموعه های درمانی هتل های محل استقرار حجاج ایرانی انجام شده است.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۰    
رئیس ستاد عملیات حج 98 اعلام کرد : بیش از 70 درصد حجاج ایرانی یعنی 61 هزار و 191 نفر مکه را ترک کرده اند که در این میان 63 درصد از کل حجاج ما به ایران بازگشته اند و هفت درصد دیگرکاروانهای مدینه بعد هستند که در مدینه منوره به سر می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۸:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از دیدارش با وزیر حج عربستان خبر داد و گفت: در این دیدار بر عزت، کرامت، امنیت و حمایت کنسولی از اتباع و زائران ایرانی تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی در دیدار جمعی از روحانیون استان های آذربایجان غربی و شرقی از راه اندازی عمره مفرده به صورت محدود خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده ولی فقیه در حج و سرپرست حجاج ایرانی از راه اندازی عمره مفرده به صورت محدود خبر داد. حضور ایرانی ها در عمره از سال 1394 پس از حادثه فرودگاه جده و قصد تعرض دو مامور سعودی به دو نوجوان ایرانی، متوقف شد. ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۰۱:۵۵    
رئیس سازمان حج و زیارت از بازگشت حدود 60 درصد حجاج ایرانی از 25 مردادماه تاپایان امشب (هفتم شهریور ماه) به کشور خبر داد.