دوشنبه ۰۴ شهریورساعت ۰۲:۵۲Aug 2019 26

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حج و زیارت»

نمناک   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت به دلیل آنکه پرداخت هزینه سفر به عتبات عالیات برای برخی از زائران ممکن نیست شرایط سفر قسطی فراهم خواهد شد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : از 25 مرداد ماه تا کنون 42.5 درصد از کل حجاج و عوامل اجرایی حج 98 ازطریق پروازهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به کشور بازگشته اند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار با رئیس موسسه مطوفی زائران ایرانی خواستار تسهیل از سوی موسسه در بازگشت سریعتر حجاج کشورمان شد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۰:۵۵    
رئیس سازمان حج و زیارت از بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه بازدید و از بیماران عیادت کرد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۰:۵۵    
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : از ابتدای عملیات انتقال حجاج در 25 مردادماه تا کنون حدود یک هزار نفر از حجاج ایرانی بیمار و دارای مشکلات خانوادگی کاری ویژه با شناسایی بخش های مربوطه و دست اندرکار به صورت فوق العاده در قالب پروازهای درحال انجام به کشور بازگشتند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۰:۴۰    
رئیس سازمان حج و زیارت از ایستگاههای حمل و نقل درون شهری مکه مکرمه بازدید کرد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت : هم اکنون با وجود کاهش جمعیت حجاج در مکه ، هم چنان بالغ بر 41 هزار نفر از حجاج ما در این شهر اقامت دارند و ناوگان اتوبوسی تدارک شده متشکل از 14 دستگاه اتوبوس با جدیت در مسیر هتلها و مسجدالحرام خدمات می دهند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۰:۱۰    
رئیس سازمان حج و زیارت به همراه نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با حضور در دو هتل دیگر مکه از نزدیک در جریان نحوه خدمت دهی آنها به حجاج ایرانی قرار گرفتند
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، سید حمید مصطفایی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: کار ثبت نام متقاضیان شرکت در همایش بزرگ اربعین حسینی و زوار عتبات عالیات در سامانه سماح از روز اول شهریور آغاز شده است و افراد می توانند با مراجعه به این سامانه، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان حج و زیارت از بازگشت نزدیک به 30 هزار حاجی ایرانی تا پایان روز جمعه به کشور خبر داد که 33/8 درصد کل حجاج را تشکیل می دهند. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۵۲    
شفقنا- الشرق الاوسط نوشت: علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت ایران در جریان بازدید از بیمارستان تخصصی النور در مکه مکرمه، از خدمات عربستان سعودی برای زانران بیت الله الحرام تمجید کرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۶:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از بازگشت نزدیک به 30 هزار حاجی ایرانی تا پایان روز جمعه یکم شهریورماه به کشور خبر داد که 33.8 درصد کل حجاج ایرانی را تشکیل می دهند. ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۱:۵۶    
سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت از هتل های نسمات مکه و میزاب التبارک مکه مکرمه بازدید کردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۰:۴۱    
رئیس سازمان حج و زیارت همراه با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی به صورت سرزده از دو هتل محل اسکان حجاج ایرانی در مکه دیدن کردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت : تا امروز حدود 40 درصد از حجاج شهر مکه را ترک کرده اند که بخشی از آنان در قالب حجاج مدینه بعد عازم شهر پیامبر (ص) شده و بخشی هم از طریق فرودگاه جده و مدینه به ایران اسلامی بازگشته اند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت از هتل های الاصیل هوازن و منازالحیاه مکه مکرمه بازدیدبعمل آوردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۰    
رئیس سازمان حج و زیارت همراه با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی از سه هتل دیگر میزبان حجاج ایرانی بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمات دهی آنها به زائران قرار گرفتند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین نواب سرپرست حجاج ایرانی و علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت پیش از ظهر امروز از بیماران ایرانی بستری در بیمارستان نور مکه عیادت کردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۵    
رئیس سازمان حج و زیارت همراه با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با حضور در بیمارستان نور شهر مکه از بیماران ایرانی بستری در این بیمارستان سعودی عیادت کردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت : از 25 مردادماه تا کنون 29.1 درصد از حجاج و عوامل اجرایی حج امسال با جمعیت 25 هزار و 736 نفر در قالب 107 پرواز به کشور بازگشتند .
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حج وزیارت گفت : پیشکسوتان راههای ناهموار خدمت را هموار کردند و اکنون اگر شرایط بهتری را در عرصه خدمت و خدت رسانی شاهدیم این امر ناشی از تلاش های پیشکسوتان تک تک این افراد در این حوزه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۰:۱۶    
تهران- ایرنا- مراسم تجلیل از پیشکسوتان حج با حضور نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در نشست با اصحاب رسانه از تلاش گروه اعزامی رسانه ملی برای پوشش دقیق و مناسب اخبارکه موجب آرامش خاطر خانواده زائران شد قدردانی کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: در نشست شورای برنامه ریزی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج وزیارت اعلام شد تا پایان امروز(29 مرداد ماه) 18479 نفر از زائران، عوامل و کارگزاران حج 98 از عربستان به ایران انتقال یافتند. ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه بر اساس گزارش های دریافتی امسال وضعیت بارهمراه حجاح در بازگشت بسیار مناسب است ، گفت : بر خلاف سالهای گذشته که بارهای مسافران ایرانی در بازگشت بسیار زیاد بود امسال از کاهش محسوسی برخوردار است و میزان بارها حتی کمتر از میانگین معمول است.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۰    
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : تا کنون 18 هزار و 479 نفر معادل 21 درصد از حجاج و عوامل اجرایی حج امسال از جمعه 25 مردادماه تا کنون در قالب 76 پرواز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به ایران بازگشتند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۰    
رییس سازمان حج و زیارت به همراه نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و امروز دوشنبه از هتلهای اخیار راج ، الرکائز و الدانه در مکه مکرمه بازدید و با زائران مستقر گفت و گو کردند
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۳    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: 38 نفر از حجاج بیمار ایرانی بستری دارای شرایط خاص در بیمارستانهای مکه مکرمه پس از انجام اقدامات اولیه به ایران انتقال یافتنتد./ایرنا
به گزارش سلام نو، علیرضا رشیدیان با اشاره به اینکه این تعداد معادل 16.4 درصد کل زائران و عوامل اجرایی حج 98 است، افزود: 43 پرواز از فرودگاه مدینه نسبت به انتقال 10 هزار و 35 زائر و 17 پرواز هم کار انتقال مابقی زائران را در این ایام از طریق فرودگاه جده انجام داده اند. ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت : امسال با هوشمند سازی خدمات اجرایی و کنترل عملیات و شفاف سازی آنها به سطح قابل اعتنایی از خدمات رسانی و رضایت زائران دست یافته ایم.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت : 38 نفر از حجاج دارای شرایط خاص ، های ریسک و بیمار که در مکه در بیمارستان های سعودی و ایرانی بستری بودند ،با نظرهیات پزشکی طی کمتر از 18 ساعت گذشته به کشورمان بازگشتند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت : آزادگان به عنوان اسوه های ایستادگی و مقاومت باید در شرایط امروز جامعه، قبل و بیش از همه با توجه و رعایت شعار " پاک باش و خدمتگزار "،جامعه و همدیگر را تواصی به صبر و پاک بودن نموده و همه در کنار هم خدمتگزار بدون ادعا باشیم .
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز در مکه مکرمه با حضور سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت برگزار شد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۴۰    
رئیس سازمان حج و زیارت به همراه نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در ادامه ارزیابی نحوه خدمات دهی بخش های هتلی و دست اندکاران امر و میزان رضایتمندی زائران از دو هتل دیگرمحل اقامت حجاح در مکه بازدید کردند.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۱۰    
رئیس سازمان حج و زیارت به همراه نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در ادامه ارزیابی نحوه خدمات دهی بخش های هتلی و دست اندکاران امر و میزان رضایتمندی زائران از دو هتل دیگرمحل اقامت حجاح در مکه بازدید کردند.
به گزارش سلام نو، علیرضا رشیدیان در گردهمایی فرهیختگان و اساتید دانشگاه ها در شهر مکه مکرمه افزود: استفاده از نظرات نخبگان و اصحاب اندیشه و صاحب نظران، موجب دوام و بقای حکومت ها در طول تاریخ است ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در پیامی سالروز ورود آزادگان را به خاک مقدس میهن اسلامی مان تبریک گفت و برپاسداشت آزادگان این گنجینه های ارزشمند دوران دفاع مقدس این ملت، سرزمین و نظام و دلاوری ها و بزرگ مردی هایشان تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، در اردیبهشت امسال بود که نماینده ولی فقیه در امور حج از رایزنی با عربستان برای بازگرداندن گوشت های قربانی شده در حج به ایران خبر داد که در ابتدا با واکنش های مثبت و منفی همراه بود اما در انتها و بعد از ذبح قربانیان امسال ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس سازمان حج و زیارت از عدم موافقت مسئولان عربستان مبنی بر درخواست مسئولان کشورمان برای افزایش سه فروند هواپیمای اجاره ای برای افزایش ناوگان حمل و نقل هوایی ایران ایر برای انتقال هرچه سریعتر حجاج ایرانی به کشور خبر داد. ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۰    
صبح امروز جمعه حجت الاسلام نواب سرپرست حجاج ایرانی و رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت به همراه تنی از مسئولین حج و زیارت به زیارت قبور شهدای ایرانی منا و مسجد الحرام مدفون در مکه رفتند. شهید محمدحسین خجسته از شهدای تبریزی است که در مقبره الشهدای مکه مدفون است.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت و نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی امروز جمعه با حضور در مقره شهدا در معصم به زیارت قبول شهدای منا و مسجد الحرام رفتند. علی رضا رشیدیان به همراه حجت الاسلام عبدالفتاح نواب و جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری با حضور بر مزار شهدا برای شادی روح آنان فاتحه ای قرائت و ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز عملیات بازگشت حجاج کشورمان از روز جمعه 25 مردادماه خبر داد و گفت : در نخستین روز از این عملیات 2 هزار و 900 زائر با 16 پرواز از فرودگاه مدینه منوره به کشورمان منتقل می شوند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص عدم انتقال گوشت های قربانی به کشور گفت: انتقال قربانی ها با هواپیما مقرون به صرفه نبود؛ از طرفی کشتی سرد خانه دار هم فراهم نشد از این رو از طریق بانک توسعه اسلامی به کشورهای محروم اسلامی ارسال کردیم.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت به همراه نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با حضور در دو هتل الصفوه دانه و سماح پنجشنبه با حجاج بیت الله الحرام دیدار کردند. علی رضا رشیدیان و حجت الاسلام عبدالفتاح در این بازدید در جمع حجاج مستقر در این هتلها حضور یافتند و برای ساعتی با آنان به گفت و گو نشستند. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-در حج 98 انتقال بیش از88 هزار زائر ایرانی به مشاعر مقدسه و بازگشت آنها به محل اسکانشان در مکه مکرمه با استفاده از صدها دستگاه اتوبوس طبق برنامه زمانبندی انجام شد و موفقیت دیگری را برای واحد نقل ترددی رقم زد. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت درباره عدم بازگشت گوشت قربانی حجاج ایرانی به کشور، توضیح داد. به گزارش مهر، علیرضا رشیدیان اظهار کرد: امسال همزمان با روز دهم و یازدهم ذیحجه 86هزار رأس گوسفند از سوی حجاج ایرانی قربانی شد که کار ذبح همه آنها توسط ذابحین ایرانی ستاد حج و زیارت و با نظارت دقیق ناظران بعثه مقام ...
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۱    
علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت روز یکشنبه 21 مردادماه که همزمان با روز عید قربان در عربستان بود، از روند ذبح قربانی حاجیان ایرانی در کشتارگاه معیصم بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید با 'بندر بن محمد حجار' رئیس بانک توسعه اسلامی نیز دیدار و گفتگو داشت.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۶    
نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه 24 مرداد ماه 96 حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت برگزار شد.
پایگاه خبری حج و زیارت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : حجاج دارای شرایط خاص، بیماران ،افراد دارای وابستگی های دارویی و یا مشکلات جسمی در قالب پروازی فوق العاده روز جمعه به کشور باز می گردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در ایام تشریق روزانه بیش از 180 هزار وعده غذایی و 90 هزار وعده صبحانه در بین کاروان های حجاج ایرانی توزیع شد.