سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۲۲:۰۱Mar 2020 31

جدیدترین‌های «معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تهیه نقشه مربوط به تغییرات شرایط جوی در کشور و مناطق در معرض آسیب با توجه به تشدید فعالیت سامانه بارشی و تداوم ناپایداری جوی در برخی از استان های کشور در فروردین ماه جاری از سوی این سازمان خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا-معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری روزانه 1.5 میلیون نفر در پست های امدادی این جمعیت خبر داد. به گزارش شفقنا، حامد سجادی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 520 نفر و اسکان اضطراری 73 نفر در استان های درگیر سیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به گرفتار شدن 15 نفر در منطقه برکه چوپان در مسیر رودخانه گفت: ، صبح امروز تیم های نجات از سیلاب شهرستان کنگان و تیم واکنش سریع بوشهر با یک فروند بالگرد به منطقه اعزام شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به متاثر شدن 13 استان از حوادث جوی و بروز سیلاب در کشور گفت: امدادگران در 23 شهر و روستا در حال نجات و امدادرسانی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع چهار هزار و 918 دستگاه چادر، 484 تخته پتو، چهار هزار و 23 شعله والوور و چهار هزار و 398 بسته غذایی یک ماهه و 72 ساعته میان متاثران از زلزله آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 6 هزار و 506 نفر از مسافران زمستانی متاثر از حوادث اقلیمی و حوادث رانندگی و ترافیکی در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارایه خدمات اسکان و تغذیه اضطراری به 14 هزار و 428 نفر از زلزله زدگان قطور و خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی نقاط آسیب پذیر 5 استان چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، خوزستان و لرستان در برابر هر گونه سیل احتمالی خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، حامد سجادی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون چهار هزار و 230 تخته پتو و یک هزار و 50 بسته مواد غذایی 72 ساعته و سایر اقلام ضروری به این مناطق ارسال شده تا در اختیار زلزله زدگان قرار گیرد . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی نقاط آسیب پذیر در معرض سیل در 5 استان کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری یکهزار و 600 نفر از زلزله زده گان منطقه قطور خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام پنج گروه ارزیاب اعزام سریع هلال احمر به منطقه زلزله زده قطور شهرستان خوی در شمال آذربایجان غربی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت:ناوگان امدادی هلال احمر آذربایجان غربی تجهیز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام ارائه خدمات امداد هوایی به متاثرین از برف و کولاک در 4 استان گفت: 50 سورتی پرواز برای ارائه خدمت به هموطنان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی هفت فرود بالگرد هلال احمر در استان های متاثر از برف و کولاک برای توزیع بسته های غذایی، انتقال و نجات در راه ماندگان به اماکن امن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام سه گروه ارزیاب اعزام سریع هلال احمر به منطقه زلزله زده احمد سرگوراب واقع در شَفت استان گیلان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی در 71 محور کوهستانی در برف و کولاک 72 ساعت گذشته، گفت: یک هزار و 349 تن از متاثران از برف و کولاک از خدمات اسکان اضطراری استفاده کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام جزییات امدادرسانی در برف و کولاک 24 ساعت گذشته گفت: امدادگران به یکهزار و 574 متاثر از برف و کولاک در 9 استان خدمات امدادی لازم را ارائه کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۹    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام انتقال 145 تن به مراکز درمانی، گفت: در 72 ساعت گذشته به 410 تن از هموطنان در سراسر کشور امدادرسانی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۵    
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 145 مسافر زمستانی حوادث 72 ساعت گذشته به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 7 مصدوم حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی تیبا در کیلومتر 25 جاده خوی – ماکو در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات جان 205 مسافر زمستانی و مصدوم انواع حوادث در 72 ساعت گذشته توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در سراسر کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آخرین عملیات امداد و نجات طی 72 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمت امدادگران به یکهزار و 413 تن از هموطنان متاثر از سیل و آب گرفتگی در 48 ساعت گذشته خبر داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون عملیات سازمان امداد و نجات با بیان اینکه 23 استان متاثر از برف و کولاک بودند، گفت: در 102 محور کوهستانی به 10300 نفر امدادرسانی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارسال 18 هزار و 540 تخته پتوی مینک و 29 هزار قوطی کنسرو لوبیا و تن ماهی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری 12 هزار و 60 نفر از سیل زدگان 14 شهرستان متاثر از سیل و آبگرفتگی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ،گفت: در 72 ساعت گذشته یک هزار و 84 نفر از خدمات امدادی جمعیت هلال احمر برخوردار شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ،گفت: در 72 ساعت گذشته یک هزار و 84 نفر از خدمات امدادی جمعیت هلال احمر برخوردار شدند. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 480 نفر در 22 جاده کوهستانی خبر داد. حامد سجادی گفت: هموطنان 10 استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، کردستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تعیین پنج استان به عنوان استان های معین سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای تازه نفس در حال خدمت رسانی به هموطنان سیل زده هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: هم اینک عملیات امداد رسانی در مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان به خوبی انجام و تیم های امدادی پنج استان معین نیز به این مناطق وارد می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته به 513 نفر از هموطنان متاثر از برف و کولاک در 11 استان امدادرسانی شده است.
تلنگر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از برپایی سه اردوگاه اسکان اضطراری در کنارک، فنوج و قصرقند خبر داد و گفت: یک هزار و 144 نفر از سیل زدگان سیستان و بلوچستان در این اردوگاه ها اسکان یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از برپایی سه اردوگاه اسکان اضطراری در کنارک، فنوج و قصرقند خبر داد و گفت: یک هزار و 144 نفر از سیل زدگان سیستان و بلوچستان در این اردوگاه ها اسکان یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: مردم هنگام زلزله از طریق رسانه های رسمی و معتبر، اخبار و اطلاعات موثق و دستورالعمل های مربوط به اقدامات اضطراری را کسب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به یک هزار و 280 نفر از هموطنان سراسر کشور در 72 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام سه تیم ارزیاب اعزام سریع هلال احمر به منطقه زلزله زده سالند، چم گلک واقع در استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برپایی 421 دستگاه چادر امدادی برای اسکان اضطراری سیل زدگان در مناطق سیل زده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 480 پایگاه جاده ای برای اسکان موقت مسافرانی که به علت برف و باران و برودت هوا در راه ها گیر کنند تدارک دیده ایم.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 153 متاثر از سیل و آبگرفتگی در دو استان کرمان و هرمزگان خبر داد. بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به تشریح آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق زلزله زده پرداخت. تاریخ انتشار: 10:37 - 18 آبان 1398 - کد خبر: 566003
سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات: سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت 15 زائر ایرانی در پی واژگونی خودرو در خانقین عراق و انتقال آنها به ایران خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آسیب دیدن چهار هزار و 251 مسافر تابستانی در سواحل دریایی سه استان گلستان، گیلان و مازندران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: از یکم فروردین تا بیست و چهارم تیر ماه جاری 931 کوهنورد حادثه دیده در ارتفاعات کوهستانی سراسر کشور با کمک امدادگران و نجاتگران هلال احمر امدادرسانی شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آغاز طرح امداد و نجات ساحلی از نیمه خرداد ماه خبر داد. شاهین فتحی درباره اجرای طرح امداد و نجات ساحلی در کشور گفت: متولی امداد و نجات ساحلی وزارت کشور است و ما هم به عنوان یکی از دستگاه های مشارکت کننده در این طرح حضور داریم ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کاهش آمار ماموریت ها برای امدادرسانی ها به حوادث ترافیکی در طرح نوروزی امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: امدادرسانی به سیل زدگان شامل ارزیابی، جستجو، نجات، امداد، اسکان و تغذیه اضطراری در پنج استان لرستان، گلستان، مازندران، خوزستان و ایلام با استفاده از برنامه پاسخگویی به سوانح (EOP) همچنان ادامه دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از اقدامات صورت گرفته در استان لرستان از 4 تا 16 فروردین98خبر داد.