دوشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۳:۴۰Oct 2019 21

جدیدترین‌های «الحشد الشعبی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - ستاد فرماندهی عملیات مشترک عراق، با کاملا بی اساس خواندن دروغ پراکنی و انتشار داستان های تحریف آمیز و غیر دقیق رویترز و رسان های غربی در خصوص عوامل پشت پرده تیراندازی مستقیم به تظاهرکنندگان اعتراضات اخیر و متهم کردن سازمان الحشد الشعبی، نسبت به این رویکرد برخی رسانه ها هشدار داد.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر رسانه ای سازمان الحشد الشعبی از خنثی سازی حمله به زائران اربعین در بابل عراق خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - نیروهای الحشد الشعبی این سازمان حمله تروریستی از طریق شلیک راکت های کاتیوشا به اجتماع زائران در شمال استان بابل در جنوب بغداد را کشف و خنثی کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد خودروهای ارتش سوریه در مسیر پیشروی به سمت شهر منبج با کاروان نظامی آمریکا که در حال عقب نشینی از این شهر هستند رو در رو شدند. همچنین منابع خبری سوریه از تداوم استقرار نیروهای ارتش این کشور در مناطق نزدیک به مرز ترکیه خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۵    
تهران- ایرنا- عراقی ها که در آخرین روزهای سال 2015 میلادی شهر الرمادی را آزاد کرده بودند، در تابستان 2016 به فلوجه هجوم بردند و در اوج گرمای عراق ، نیروهای الحشد الشعبی همراه نیروهای ارتش و پلیس فدرال باردیگر شیرینی پیروزی را در کام مردم این کشور نشاندند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ابو مهدی المهندس نایب رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق روز سه شنبه تحولات هفته اخیر در سوریه را خطرناک توصیف کرد. مقصود المهندس عملیات نظامی ترکیه در سوریه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس سازمان الحشد الشعبی در عراق تأکید کرد، آنچه در سوریه رخ می دهد امری خطرناک است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۸    
بغداد - ایرنا - معاون سازمان الحشد الشعبی با خطرناک خواندن تحولات جاری در شمال سوریه، نسبت به تبعات آن بر عراق هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سه هزار نیروی الحشد الشعبی درراستای اجرای طرح امنیتی به منظور استقبال از زوار امام حسین علیه السلام در مراسم اربعین مسئولیت مراکز ایست و بازرسی از مرزهای اداری استان کربلاء تا مرکز شهر را برعهده گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - فرمانده ستاد عملیات فرات میانه در سازمان الحشد الشعبی عراق از مشارکت بیش از 40 هزار نیروی این سازمان در دو بخش تامین امنیت و خدمات رسانی اربعین حسینی (ع) خبر داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: ستاد عملیات مشترک عراق، شایعات مربوط به حضور گروههایی از نظامیان ایرانی برای کمک به تامین امنیت مراسم میلیونی اربعین را نادرست خواند و آن تکذیب کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مشاور امنیت ملی و رییس الحشد الشعبی عراق تاکید کرد که پشت اقدامات تخریبی و رفتارهای خشونت بار در جریا ناعتراضات اخیر مردم، دست هایی پنهان وجود داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - فالح الفیاض مشاور امنیت ملی عراق و رئیس هیئت الحشد الشعبی عراق تاکید کرد: با توطئه گران علیه عراق به شدت برخورد می کنیم و به سادگی از آنها نمی گذریم .
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی و مشاور امنیت ملی عراق با اشاره به تظاهرات اخیر در شهر های جنوبی عراق تأکید کرد که تلاش دشمنان علیه عراق، شکست خواهد خورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی، ارتش، پلیس فدرال و نیروهای اطلاعاتی عراق ششمین مرحله از عملیات اراده پیروزی برای ریشه کنی تروریسم در عراق را آغاز کردند.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاهی که از طرف یک امیر نشین عربی در خلیج فارس حمایت مالی می شود، این روزها و درپی تظاهرات عراق، فعال شده است و اتهاماتی را به دولت و ارتش و دستگاه های امنیتی و الحشد الشعبی وارد کرده و عراقی ها را به بهانه های نژادی وطایفه ای علیه یکدیگر می شوراند و تلاش می کند تا به روابط تاریخی و خوب میان ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دور جدید نا آرامی در عراق در حالی شدت گرفته که بتازگی عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق، رسماً رژیم صهیونیستی را مسئول حمله به پایگاه های الحشد الشعبی معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان سازمان الحشد الشعبی می گوید نظامیان تروریست آمریکایی در غرب عراق، رزمایش هایی برگزار می کنند تا عناصر داعش که از سوریه فرار می کنند، بتوانند وارد عراق شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان الحشد الشعبی از پیشروی های گسترده این گروه در مرز های مشترک عراق و سوریه خبر داد.
یکی از فرماندهان سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که نیروهای این سازمان و نیروهای امنیتی عراق در حال ادامه عملیات اراده پیروزی هستند تا مرزهای این کشور را امن کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که نیروهای این سازمان و نیروهای امنیتی عراق در حال ادامه عملیات اراده پیروزی هستند تا مرزهای این کشور را امن کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کریم المحمداوی عضو این کمیسیون گفت که کمیسیون نظارت بر مصوبات دولت برای حفظ حاکمیت کشور، پاسخ نظامی به رژیم صهیونیستی و هر کسی را که به آن در حمله به مواضع الحشد الشعبی کمک کرده، بررسی خواهد کرد .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در دو ماه گذشته، چندین بار پهپاد های رژیم اسرائیل مواضع نیرو های الحشد الشعبی را در مناطق مختلف عراق بمباران کردند که مهم ترین این مواضع، اردوگاه الصقر در بغداد بود ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده عراقی اعلام کرد که پهپادهای متعلق به اسراییل که مواضع الحشد الشعبی را بمباران کردند، حملات خود را پایگاه های آمریکا در عراق آغاز می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه های مقاومت عراق وابسته به الحشد الشعبی اعلام کردند که بزودی انتقام تجاوزات رژیم صهیونیستی و حملات پهپادی آن به مواضع الحشد را خواهند گرفت.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تروریست های داعش به یک پایگاه نظامی در شمال شرق دیالی حمله کردند اما با مقاومت نیروهای الحشد الشعبی مواجه شدند.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق با اشاره به اینکه نقش صهیونیست ها در حمله به مواضع الحشد الشعبی، مشخص بود، گفت، بغداد در سازمان های بین المللی از رژیم صهیونیستی شکایت خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - "عادل عبدالمهدی" نخست وزیر عراق رسما تایید کرد که برخی تجاوزهای اخیر به پایگاه و زاغه های مهمات سازمان الحشد الشعبی این کشور، کار رژیم صهیونیستی بوده است.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق گفت منتظر پایان تحقیقات درباره عاملان حمله به پایگاه های الحشد الشعبی در عراق است و باید مشخص شود که چه جریانی در پس این "حملات خطرناک" قرار دارند. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق تأکید کرد که باید سایه جنگ را از منطقه دور کرد. عبدالمهدی در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره قطر تصریح کرد که همه از پذیرش مذاکرات برای حل بحران سخن می گویند و نشانه های بسیاری نشان می دهد که هیچ کس به جز رژیم صهیونیستی خواستار جنگ در منطقه نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
یکی از رهبران سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که گزارش مفصلی از حمله به این سازمان در دست نخست وزیر عراق است، ولی سفیر آمریکا مانع از انتشار آن می شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق در نشست اخیر خود با خبرنگاران که ساعاتی قبل از عزیمتش به چین انجام داد، درباره شکایت عراق به شورای امنیت سازمان ملل درباره حمله به پایگاه های الحشد الشعبی که گفته می شود اسرائیل پشت آن بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
فرماندهی الحشد الشعبی از آغاز عملیات پاکسازی و گشت زنی در مناطق شمال استان بابل برای تأمین امنیت مراسم اربعین خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ابتدای سپتامبر جاری بود که فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی و مشاور امنیت ملی عراق برای دیدار با مسئولان روس، عازم مسکو شد. در جریان این سفر، الفیاض با نیکولای پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی روسیه و شماری از مسئولان نظامی دیدار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
با وجود تأکید وزارت دفاع عراق بر لزوم وارد نشدن ائتلاف آمریکا به روند تحقیقات در منطقه سبز، این ائتلاف اصرار دارد که وارد تحقیقات شود و بتواند الحشد الشعبی را مسئول حملات راکتی اخیر به سفارت این کشور در بغداد معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین عراق با اشاره به نقش سازمان الحشد الشعبی در مبارزه با داعش، صراحتا اعلام کرد که هیچ مشکلی با این سازمان ندارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: قطری العبیدی از فرماندهان سازمان الحشد الشعبی عراق از ادامه عملیات نیروهای این سازمان در استان صلاح الدین (مرکز عراق) خبر داد. العبیدی به شبکه خبری السومریه گفت که نیروهای امنیتی فرماندهی عملیات الجزیره با حمایت یک گروه از الحشد العشائری و نیروی هوایی ارتش ...
ابنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
پدافند الحشد الشعبی(بسیج مردمی عراق) پهپاد جاسوسی آمریکا را مجبور به فرار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سازمان الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که یک فروند پهپاد جاسوس آمریکا را بر فرار مراکز این سازمان پرسه می زد را مجبور به فرار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان الحشد الشعبی عراق ضمن رد ادعای وزیری سعودی درباره حمایت قطر از الحشد، اعلام کرد که این سازمان عراقی نیازمند چنین کمکی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی به همراه نیروی هوایی ارتش عراق عملیاتی را علیه داعش بین استان های الانبار و صلاح الدین آغاز کردند و هشت عنصر این گروه را از پای درآوردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی عراق یورش تروریست های تکفیری داعش به منطقه خانقین در استان دیالی را خنثی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک نفر از نیرو های بسیج مردمی عراق در مقابله با حمله تروریست های داعش به روستا های منطقه باب محمود در غرب خانقین، به شهادت رسیده و 2 نفر دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
منابعی عراقی فاش کردند، همه حملات صهیونیست ها به مواضع الحشد الشعبی عراق، از خاک فلسطین اشغالی انجام نشده و کُردهای سوریه در آن نقش داشته اند.
هم اندیشی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از مسئولان الحشد الشعبی خبر منتشر شده درباره هدف قرار گرفتن پایگاه الحشد الشعبی در نزدیکی دریاچه الثرثار واقع در غرب سامراء را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سازمان الحشد الشعبی عراق برداشت برخی رسانه های عراقی و منطقه ای را از ساختار جدید این سازمان مبنی بر حذف ابومهدی المهندس نائب رییس الحشد را نادرست خواند و تکذیب کرد.
گام خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: یک مسئول الحشد الشعبی عراق اخبار منتشر شده از منابع محلی مبنی بر حملات پهپادی به مواضع این نیروها در الانبار را تکذیب کرد.
زریان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان - منبعی آگاه اعلام کرد پهپادهایی که به مواضع الحشد الشعبی در عراق حمله کردند، از اربیل و دیگر مناطق اقلیم کردستان به پرواز در آمده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جواد کاظم الربیعی" یکی از مسوولان حشدالشعبی وقوع دو حمله هوایی در استان الانبار را تکذیب کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بخش عملیات الحشد الشعبی گزارش ها مبنی بر حملات پهپادی به دو مقر الحشد در استان الانبار را تکذیب کرد.