چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۹:۰۸Jul 2020 15

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۹    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: چادر زینت و نشان دهنده هیمنه بانوان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مدیریت مناسب فضای مجازی در راستای ساماندهی وضعیت حجاب و عفاف موثر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: وحدت، تعامل، همکاری و هماهنگی هرچه بهتر و بیشتر درمیان سه قوه (مقننه، مجریه و قضائیه) بسیار مهم و اثرگذار در تعالی، پیشرفت، آبادانی و حل مشکلات کشور است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: بیان هرگونه انتقاد نسبت به عملکرد دولتمردان و سایر بخش های نظام باید با در نظر گرفتن مصالح کشور، بدون جوزدگی و احساس، و منطبق با عقل و شرع باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همزمان با سالروز 23 تیرماه 1378 با صدور بیانیه ای عنوان کرد: فتنه های سال های 1378 و 1388 که هر دو را یک جریان رهبری می کردند خسارات سنگینی را به کشور و ملت بزرگ ایران وارد کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۲    
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه حجاب هم برای زنان و هم برای مردان تاکید قرآن است، اظهارداشت: خداوند در قرآن کریم ابتدا در مورد حفظ نگاه توسط مردان سخن گفته و سپس مسئله رعایت حجاب را در مورد زنان مطرح می کند، چرا که حجاب امری دوطرفه است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری اجتماع مجازی با عنوان دختران حاج قاسم خبر داد. ،حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی همچنین اظهار کرد: ساعت 21 و30 دقیقه امشب با حضور 15 شخصیت از کشورهای مختلف، نشست حجاب و عفاف سمبل عزت و کرامت در فضای مجازی برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری اجتماع مجازی با عنوان دختران حاج قاسم خبر داد و گفت: نشست حجاب و عفاف سمبل عزت و کرامت در فضای مجازی برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۷    
حجت الاسلام غلامحسن شهسواری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گفت: اقدام گستاخانه و بی خردانه روزنامه عربستان سعودی به مرجعیت عالی شیعه نشان دهنده کینه عمیق دست اندرکاران این روزنامه با مردم عراق و شیعه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با اشاره به برنامه ریزی های دشمن برای ضربه زدن به نظام درایام پساکرونا گفت: نهادهای فرهنگ ساز جامعه برای دوران بعد از شیوع کرونا رسالت حساس و خطیری را برعهده دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ویروس بی عفتی و بی غیرتی به مراتب از ویروس کرونا خطرناک تر است و هیچ تصمیمی قاطعی در مورد توجه به حجاب و ضرورت های آن وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۵    
گروه استان ها-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه متاسفانه حجاب متولی خاصی ندارد, گفت: باید قرارگاه حجاب و عفاف در استان راه اندازی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان برگزاری برنامه ای شاخص به صورت سالانه و مستمر در خصوص شهید باهنر را لازم و ضروری خواند و گفت: امسال همایشی ویژه این شهید در کرمان برگزار می شود .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در یادداشتی به موضوع رد اعتبار نامه تاجگردون پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۶    
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با تاکید بر لزوم معرفی این شورا و آثار عملکرد آن به جامعه؛ یکی از این آثار را حضور مردم در صحنه دانست و گفت: مسئولین با کار انقلابی مردم را در صحنه نگه دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: اگر می خواهیم در جامعه رشد همه جانبه داشته باشیم، باید مناظرات و کرسی های علمی در دانشگاه ها و حوزه ها پر رنگ تر شود و جوانان درک علمی خوبی را به دست آورند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۰:۵۵    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور پیامی آسمانی شدن جوان انقلابی و جهادی مصطفی اخلاقی را به خانواده او تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: تاب آوری ملت مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران در برابر فشارها و تحریم های ظالمانه، ضربه سنگینی بر سیاست ها و راهبردهای خصمانه آمریکای جنایتکار است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی ، اولین دادگاه فرضی رسیدگی به جنایات دولت ایالات متحده آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار گردید .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: آمریکا حقوقی برای بشر قائل نیست، از گروه های ترویست حمایت مادی و معنوی می کند و مردم مظلوم رنگین پوست و سیاهپوست در امریکا از کمترین حقوق شهروندی، برخوردار نیستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: فرهنگ رضوی دژی مستحکم در برابر فرهنگ مهاجم غرب است زیرا امام رئوف (ع) چون قلب تپنده ای خون غیرت، ایمان و معنویت را به سراسر دنیا پمپاژ می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اعلام ویژه برنامه های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی -ششم تا دوازدهم تیر- گفت: افشای حقوق بشر آمریکایی وظیفه همه آزادگان است.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۲    
نشست تولید کنندگان وفعالان اقتصادی در یکی از کارخانه های تولیدی شهرستان ورامین برگزار شد/ به گزارش ندای پیشوا, سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در جمع فعالان اقتصادی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هرکس از تولیدکننده حمایت نکند، خیانت به کشور کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زبان گویای هنر بهترین ابزار برای مطالبه گری از اعمال ضدبشر آمریکایی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تبیین و نمایش سیاهه جنایات آمریکای و شناساندن چهره واقعی این کشور به عموم مردم هدف اصلی و محوری فعالیت ها در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۸    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: آمریکا پس از شکست عراق در برابر ایران، به طور مستقیم وارد عمل شد و در جنگ نفتکش ها به مرزهای آبی استان بوشهر تجاوز کرد، اما با مقاومت سربازان قهرمان بوشهری، زانوی ذلت بر زمین زد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۰    
شاخص : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم برای شرکت در مراسم "هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی" دعوت کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۱    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری یادواره مجازی شهدای ترور استان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۲۹    
به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود، مراسم بزرگداشت شهدای ترور و هفتم تیر و هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در گلزار شهدای شاهرود برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۲۴    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه ای، دهم تیر سالروز آزادسازی مهران در عملیات کربلای یک را تبریک گفت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از مردم خواست تا در برنامه های گرامیداشت این هفته شرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: چهره رنگین و بزک کرده آمریکا در واقع به شکلی است که همه مردم دنیا را به سطوح آورده و دیگر دوره آقایی که به نظر خودش می رسید، تمام شده باید فکری به حال خود آمریکا شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: نخستین یادواره مجازی 38 شهید ترور استان به صورت مجازی به تدریج در طول سال جاری برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان، گفت:لازمه فهم و درک صحیح از قرآن کریم تمسک به اهل بیت(ع) است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک- سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: امروز جوانان باید با رویکرد انقلابی بیش از گذشته به ماهیت آمریکایی ها و سیاست های خصمانه آن ها پی ببرند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۴۹    
محفل گرامیداشت هفتم تیر شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از همراهان ایشان و تنها شهید جمهوری اسلامی ایران از شهرستان شاهرود و میامی، حجت الاسلام سیدکاظم موسوی در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت:پویش شکایت مردمی علیه جنایت های آمریکا در حق مردم در زنجان راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: جوانان فریب چهره بزک کرده آمریکا را نخورند، آمریکا هر جا پا محکم بگیرد نابودی آن کشور را سرلوحه خود قرار می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
میزگرد افشای حقوق بشر امریکایی ظهر امروز به همت پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۹:۲۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی جنایات آمریکا علیه جمهوری اسلامی را بسیار وسیع و بی مانند در تاریخ خواند و افزود: طی 4 دهه پس از انقلاب اسلامی این جنایتکار با انواع توطئه ها و دسیسه های به طور مستقیم و غیرمستقیم علیه ملت ایران وارد کارزار شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان اهم برنامه های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در این استان را اعلام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۹    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان بر ضرورت تبیین ابعاد شخصیتی و فکری شهید بهشتی در جامعه امروز و برای نسل جوان تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت:امروز شاهد هستیم که در کشور آمریکا همه چیز به هم ریخته و چهره واقعی ضد بشری آمریکا برای همه جهانیان روشن شده است و ان شاالله به زودی شاهد اضمحلال آمریکای جنایتکار خواهیم بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۹    
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: اتفاقات امروز آمریکا باطن و حقیقت تمدن غربی است که امروز در حقوق بشر آمریکایی بروز و ظهور یافته است و بر منوال ارزش های لیبرال دموکراسی غرب در حال وقوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه آمریکا و جهان غرب در ادوار مختلف تاریخی جنایات بسیاری انجام داده است گفت: استان بوشهر زخم خورده جنایات آمریکا است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت:همایش مجازی جنایات آمریکا در بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و سخنرانی دکتر صافه فعال حقوق بشر و مسؤول تیم پزشکی شیخ زکزاکی ساعت 8:30 برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت:"نمی توانم نفس بکشم "سیاه پوست آمریکایی به هشتک عدالت خواهی و آزادی خواهی در فضای مجازی تبدیل شده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در این کشور مدعی حقوق بشر، رنگین پوستان، سرخ پوستان و سیاه پوستان زیرچکمه های ضد حقوق بشر خفه می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سمنان خبر داد.