دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۲۸Jan 2020 20

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
بوشهر- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: کانون محوری مراسم ایام الله دهه فجر استان بوشهر مبارزه و نفی با نظام سلطه خواهد بود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
یزد-ایرنا- سید محمد رستگاری فرماندار یزد که مدیرکل روابط عمومی استانداری،رییس و دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از معاونین و مدیران فرمانداری نیز وی را همراهی می کردند ضمن حضور در جمع اصحاب رسانه ، پروژه های دهه فجر 1398 در شهرستان یزد را اعلام نمود. عکس:مسعود میرجلیلی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۱    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز گفت: امسال به4مسیر راهپیمایی 22بهمن یک مسیر جدید بنا به در خواست مردم منطقه ی عظیمیه و حسن آباد اضافه شده است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۷    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: با توجه به اینکه ایام الله دهه فجر نزدیک انتخابات است باید برنامه ها به صورتی برنامه ریزی شود که اصل انتخابات مدنظر قرار گیرد و محل تشویق مردم برای حضور در انتخابات باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: فعالیت 31 کارگروه ویژه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب با مشارکت دستگاه های اجرایی و تشکل های مردمی از امروز(یکشنبه) در این استان آغاز شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه های ایام الله دهه فجر با شعار انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت پرشکوه تر از سال های گذشته برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ورامین- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه چشم دشمنان به دهه فجر امسال است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را ناامید خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام شعار محوری و عناوین ایام الله بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را اعلام کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۶    
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: برای ایجاد، حفظ و استحکام این انقلاب خون های زیادی داده ایم، لذا نباید به عده ای وطن فروش و خودفروخته اجازه دهیم این نظام را تهدید کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲    
کرمان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه دشمن برای ضعیف کردن اعتقادات دینی مردم سرمایه گذاری کرده است گفت: دشمنان سعی بر تضعیف موضع رهبری و جداسازی مردم از انقلاب دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری 12 هزار ویژه برنامه دهه فجر در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از اجرای طرح 10 شب 41 مسجد در ایام دهه فجر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۷    
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام بابیان اینکه ستاد دهه فجر در مرکز استان با 21 کارگروه و در شهرستان های مختلف استان در 17 کارگروه تشکیل شده است، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی، تبلور اراده ملت ایران برای مقابله با نظام سلطه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۷    
سنندج - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: انقلاب ایران توانسته با تحولی که جهان ایجاد کند بواسطه اسلامی بودن در مقابل نظام سلطه ایستادگی کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به نزدیک بودن ایام الله دهه فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنامه های دهه فجر باید به گونه ای باشد که باعث ترغیب حضور حداکثری مردم در انتخابات شود اما در این برنامه ها به هیچ عنوان به نفع یا علیه هیچ کاندیدایی نباید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۳    
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از تشکیل 31 کارگروه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان، گفت: ایام الله دهه فجر به تمامی اقشار جامعه تعلق دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۴    
قم - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم نسبت به برخی انتقادات مطرح شده پیرامون عملکرد این نهاد در موضوع تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهر قم پاسخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۵    
ایسنا/گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان انقلاب اسلامی ایران را نقطه آغازین بیداری اسلامی و احیاگر جبهه مقاومت دانست و افزود: این انقلاب با اثرگذاری بر مبارزات انقلابیون منطقه و آزادی خواهان جهان، معادلات کشورهای استکباری و استعماری را برهم ریخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه خودکشی یکی از آسیب های اجتماعی جامعه است که دلایل مختلفی دارد، گفت: ضعف ایمان از دلایل عمده خودکشی است و باید با ترویج آموزه های دینی مانع از گسترش این پدیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
دهه فجر امسال با شعار انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت پرشکوه تر از سال های گذشته برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۶    
کاشان- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: جوان گرایی و ایجاد اتاق اندیشه ورز لازمه ادامه کار است و در این راستا تلاش داریم، شورا به صورت مردمی اداره شود و مراسم ها نیز به وسیله مردم انجام بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: دهه فجر امسال متفاوت از مناسبت های تقویمی است و باید آیین های آن در راستای تکریم شهدای مقاومت و سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه ریزی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان ضمن اشاره به مشارکت همکاری 24 دستگاه در برپایی ایام الله دهه فجر گفت: پویایی و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای عموم مردم تبیین شود
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۲    
ایسنا/اصفهان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: تمام تلاش همکاران ما در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مقابله با یأس و نا امیدی در جامعه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت : برنامه های دهه فجر باید محتوای امید بخشی و شادی آفرینی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اردستان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: دهه فجر دهه بصیرت افزایی مردم به انقلاب است که رسانه ها در این زمینه نقش مهمی دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۴    
ایسنا/لرستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از اجرای 2500 برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی ویژه دهه فجر در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت سپاه و تکریم شهدای سانحه هواپیمای مسافربری قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم بزرگداشت جانباختگان هواپیمای مسافربری اوکراین در ورامین برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کاشان از راهپیمایی بعد از اقامه نماز جمعه به منظور حمایت از سپاه، تکریم شهدای سانحه هوایی و انزجار از استکبار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری راهپیمایی در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در دفاع از آرمان های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و تکریم شهدای سانحه هوایی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل از برگزاری راهپیمایی دفاع از اقتدارآفرینان و همدردی با خانواده شهدای هواپیمای اوکراینی در استان اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان جزئیات برگزاری راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کاشان از راهپیمایی مردم کاشان در حمایت از مولفه های قدرت نظام و سپاه خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مردم آبادان و خرمشهر، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ضد آمریکایی برگزار خواهند کرد. به گزارش ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اعلام کرد: این راهپیمایی سراسری فردا جمعه 27 دی ماه پس از اقامۀ نماز دشمن شکن عبادی سیاسی در حمایت از صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تکریم خانواده های داغدار ...
راه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت راهپیمایی سراسری در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار اطلاعیه ای را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: راهپیمایی مردمی در حمایت از اقدام شجاعانه و با صلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی استکبار جهانی و تکریم و همدردی با خانواده های شهدای حادثه هواپیمایی در اردبیل برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: راهپیمایی ضد آمریکایی در حمایت از امنیت و اقتدار کشور بعد از اقامه نماز جمعه در استان اردبیل برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی درخواست های مکرر مردمی اعلام کرد پس از اقامۀ نماز عبادی سیاسی فردا (جمعه 27 دی) راهپیمایی سراسری (به استثنای شهر تهران) در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۷    
تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: راهپیمایی ابراز همدردی با بازماندگان حادثه هواپیمای اوکراین و میثاق با ولایت که قرار بود پس از نماز جمعه در سراسر کشور برگزار شود،در شهر تهران انجام نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با صدور بیانیه ای مردم را به حضور در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار فرا خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر آمریکای خودکامه و جنایتکار برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه دهه فجر امسال رنگ و بوی شهیدان مدافع حرم را دارد گفت: ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی جنایت جنگی علیه نهاد رسمی دفاعی کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، با انتشار بیانیه ای، مردم را به شرکت در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدردی با خانواده های شهدای سانحه سقوط پرواز شماره 752 به مقصد اوکراین، دعوت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: همزمان با سراسر کشور راهپیمایی مردم اصفهان در حمایت از انتقام سخت سپاه از آمریکا فردا برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری راه پیمایی در استان تهران همزمان با سراسرکشور در دفاع از آرمان های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و تکریم شهدای سانحه هوایی خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۷۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی درخواست های مکرر مردمی از سراسر کشور اعلام کرد که پس از اقامه نماز دشمن شکن عبادی سیاسی جمعه این هفته راهپیمایی سراسری (به استثنای شهر تهران)، در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: فردا در شهر تهران راهپیمایی نخواهیم داشت ولی در تمام استان های کشور و تمام شهرستان های استان تهران فردا بعد از نماز جمعه راهپیمایی باشکوه برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان خواست فردا، پس از نماز جمعه این هفته با اقتدار تمام در راهپیمایی حمایت از اقدام شجاعانه سپاه و اقتدار و صلابت نظام شرکت کنند.