دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۴:۱۳Jul 2019 22

جدیدترین‌های «سرزمین های اشغالی»

مشاور رئیس جمهور آمریکا در امور سازش قصد دارد هفته آینده با هدف پیشبرد طرح سازش خاورمیانه به چند کشور عربی و سرزمین های اشغالی سفر کند.
جبهه خلق برای آزادی فلسطین سفر هیئتی شش نفره متشکل از خبرنگاران عرب را به سرزمین های اشغالی محکوم کرد.
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک مرکز حقوق بشری در سرزمین های اشغالی نتایج تحقیقاتش درباره شلیک گلوله انفجاری به پیشانی کودک 9 ساله فلسطینی توسط تک تیرانداز صهیونیست را منتشر کرده است. این کودک مشغول بازی بود که هدف قرار گرفت.
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری آمریکایی از استقرار نیروهای جنبش حزب الله لبنان در مرزهای این کشور و فلسطین اشغالی و آمادگی این نیروها برای آغاز عملیات نظامی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
پایگاه های خبری صهیونیستی از سفر شماری از وبلاگ نویسان و اهالی رسانه های عربی به سرزمین های اشغالی خبر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۱    
گروه بین الملل سفیر اسرائیل در ایالات متحده آمریکا از اعطای ویزای اسرائیل به ایلهان عمر و رشیده طلیب، دو نماینده مسلمان کنگره آمریکا، برای سفر به سرزمین های اشغالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۲    
تهران- ایرنا- باستان شناسان بقایای یک کلیسای باستانی را در منطقه جلیله در سرزمین های اشغالی کشف کردند که گفته می شود محل زندگی پیتر (یا پطروس) و اندرو (یا اندریاس) دو تن از حواریون عیسی مسیح (ع) بوده است.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، باستان شناسان تخمین زده اند قدمت بقایای این مسجد که در جریان یک عملیات عمرانی در شهر راهات در صحرای نگب در جنوب سرزمین های اشغالی کشف شده است به قرن هفتم تا هشتم میلادی بازمی گردد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
باستان شناسان یک مسجد یک هزار و 200 ساله که یکی از اولین مساجد در جهاه بوده است را در صحرای نگف سرزمین های اشغالی کشف کردند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل بقایای یکی از قدیمی ترین مساجد جهان در شهر رهط واقع در سرزمین های اشغالی فلسطین کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۳:۳۲    
تهران - ایرنا - نماینده ویژه آمریکا در امور خاورمیانه، در اظهاراتی وقیحانه ادعا کرد: اسرائیل قربانی نزاع با فلسطینی هاست و در چند دهه درگیری، مرتکب اشتباه در حق آنان نشده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۸    
عکس هایی که نشان دهنده واقعیت زندگی در فلسطین و سرزمین های اشغالی هستند در نمایشگاهی واقع در میدان تاریخی سلطان احمد استانبول به نمایش در آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۹    
به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که حاکی از آن است برخی مناطق سرزمین های اشغالی دچار آتش سوزی شده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۵    
گروه بین الملل- نمایشگاه عکسی در میدان تاریخی سلطان احمد شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است که زیبایی ها و زندگی عادی مردم فلسطین در سرزمین های اشغالی را به تصویر می کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
منابع آگاه در سرزمین های اشغالی فلسطین مدعی شدند که رژیم صهیونیستی موافقت کرده برای جلوگیری از فروپاشی تشکیلات خودگردان، از این تشکیلات حمایت مالی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۹:۰۰    
دو فروند جنگنده اف-35 جدید در پایگاه نواتیم در صحرای نقب واقع در جنوب سرزمین های اشغالی مستقر شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۶    
سید مقاومت آن انگشت سبابه خود را که همواره به نشانه هشدار و منع دشمن از ارتکاب حماقت بالا می برد و کارشناسان زبان بدن را به خود مشغول می کند، این بار آن انگشت را پایین آورده و بر روی نقشه رژیم صهیونیستی و سرزمین های اشغالی چرخاند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بیروت - ایرنا - سخنان تهدیدآمیز "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر آماده شده این رژیم برای جنگ علیه لبنان، با انتقادهایی در داخل و خارج از سرزمین های اشغالی روبه رو شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع به الشرق الاوسط گفتند، هیئت مصری که اخیرا به غزه و سرزمین های اشغالی سفر کرده بود پیشنهاد تحویل نوار غزه را مطرح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز- یکشنبه- در گزافه گویی هایی دبیرکل حزب الله لبنان را به حمله سخت نظامی در صورت حمله به سرزمین های اشغالی تهدید کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنان سید حسن نصرالله نشان می دهد که وی و ساختار حزب الله اراده قوی برای ورود به عرصه میدانی در هر جنگ احتمالی آینده دارند و اظهاراتی که مطرح می شود، تنها در چارچوب جنگ روانی ضد دشمن صهیونیستی نیست.
در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Israel Inside) در شبکه هیسپان تی وی به موضوع تظاهرات در سرزمین های اشغالی و درگیری و تظاهرات یهودیان اتیوپی در این اراضی اختصاص دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور فلسطین با انتقاد از اقدامات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، آن را توهین به قوانین بین المللی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه ارمنستان و جمهوری آذربایجان ارتباطات دیپلماتیک خود را در مورد وضعیت آینده سرزمین های اشغالی قره باغ تشدید کرده اند، اما هر دو رقیب با توجه به اجتناب ناپذیر بودن تشدید تنش ها به طور همزمان به تقویت توانایی های نظامی خود ادامه می دهند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسرائیل و همسرش برای بزرگداشت روز ملی مصر مهمان سفیر این کشور در سرزمین های اشغالی بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نظام سلطه در طول تاریخ برای دوام و استمرار تسلط بر سرزمین های اشغالی و استعمارزده، همواره به دنبال نفوذ فرهنگی و اضمحلال هویت فرهنگی کشور اشغال شده و تغییر بنیادین سبک زندگی ملی و بومی و القای سبک زندگی خود بوده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس سیاسی اهل شیلی با تصریح بر اینکه معامله قرن فلسطینی ها را متحدتر کرده است، تصریح کرد که خاک سرزمین های اشغالی قابل معامله نیست.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، صفحه توئیتر اسرائیل به عربی روز گذشته خبر داد که سفر یسرائیل کاتس، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به امارات متحده عربی نتایجی داشته که رسانه ها در روزهای آینده بیشتر درباره آن خبر خواهند داد ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هیئت عالی راهپیمایی بازگشت بر ادامه این تظاهرات تا استیفای تمام حقوق فلسطینی ها ازجمله بازگشت سرزمین های اشغالی ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۱:۵۳    
تهران – ایرنا - یهودیان اتیوپیایی (فلاشا) ساکن سرزمین های اشغالی روز دوشنبه با برگزاری تظاهرات، نژادپرستی و خشونت پلیس صهیونیستی را محکوم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۰    
فیلمی از آتش زدن یونیفرم نظامی صهیونیستی توسط معترضان در سرزمین های اشغالی را مشاهده می کنید.
برترین ها / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: سالهاست که از جنبه های مختلف اذهان عمومی آذربایجان را به سمت و سویی هدایت می کنند که همواره و همیشه جامعه آذری خود را وامدار و مدیون صهیونیستها بداند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۱    
نظامیان رژیم صهیونیستی یک سری حملاتی را در سرزمین های اشغالی فلسطین انجام دادند و 25 تن را در کرانه باختری بازداشت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۰    
رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه مدعی شد یک هواپیمای بدون سرنشین را که از غزه به پرواز درآمده و به سرزمین های اشغالی نفوذ کرده بود، سرنگون کرده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۴    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک پهپاد را که از نوار غزه به سمت سرزمین های اشغالی به پرواز درآمد را ساقط کرده است. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک رسانه عربی در تحلیل شورش یهودیان اتیوپیایی تبار در سرزمین های اشغالی نوشته: کسانی که گمان می کنند شورش آفریقایی تبارها در داخل فلسطین اشغالی، حادثه ای گذراست اشتباه می کنند، عمق امنیت اسرائیل ضربه خورده است.
نسیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نسیم آنلاین ؛ محمد محسن فایضی : در هفته های گذشته تظاهرات اتیوپیایی تبارهای سرزمین های اشغالی با واکنش های زیادی همراه شده است. اعتراضات یهودیان فلاشا با کشته شدن یک جوان 18 ساله شروع شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یک نویسنده و پژوهشگر فلسطینی گفت: نافرمانی اتیوپیایی های مقیم سرزمین های اشغالی ادعای سردمداران صهیونیست که خود را تنها تجربه دموکراتیک در منطقه غرب آسیا معرفی می کردند رسوا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنایت اخیر صهیونیست ها علیه یک جوان اتیوپیایی، زخم های کهنه نژاد پرستی علیه سیاهپوستان مهاجر اتیوپی را تازه کرده، به طوری که اعتراضات گسترده ای را علیه رژیم آپارتاید اسرائیل به همراه داشته است.
جام جم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم اشغالگر قدس در تمام سال های اخیر یک سیاست بی رحمانه توام با جاه طلبی را دنبال کرده است؛ تلاش برای افزایش بافت یهودی نشین سرزمین های اشغالی از یک سو و روا داشتن تفکرات نژادپرستانه به همان اقلیت های یهودی در این اراضی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری روز جمعه گزارش دادند: یهودیان اتیوپیایی (فلاشا) ساکن سرزمین های اشغالی در ادامه تظاهرات خود علیه خشونت پلیس رژیم صهیونیستی، شعار فلسطین سردادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اعتراضات یهودیان اتیوپیایی در مناطق اشغالی 1948 علیه سیاست ها و اقدامات نژادپرستانه رژیم اشغالگر قدس همچنان ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تیراندازی پلیس رژیم صهیونیستی که منجر به کشته شدن یک جوان یهودی سیاه پوست شد، موجب اعتراضات گسترده اقلیت های آفریقایی در سرزمین های اشغالی شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس ،مجله آمریکایی نیوزویک در سال 2016 طی گزارشی به وضعیت اتیوپی تبارهای یهودی که به سرزمین های اشغالی مهاجرت کرده اند پرداخت و در این گزارش به تبعیض نژادی نسبت به این افراد اشاره کرد ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، متن این بیانیه بدین شرح است: امروز چهاردهم تیرماه، سی و هفت سال از واقعه ربوده شدن 4 دیپلمات کشورمان آقایان سید محسن موسوی، احمد متوسلیان، کاظم اخوان و تقی رستگار مقدم، توسط مزدوران رژیم صهیونیستی در نقطه ایست و بازرسی برباره در شمال لبنان در سال 1982 می گذرد ...
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
برترین ها: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفته است که چهار مرد و دو زن در ماجرای سرقت اسناد هسته ای ایران و انتقال آن از تهران به سرزمین های اشغالی نقش داشته اند. ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه جروزالم پست نوشت که رژیم صهیونیستی هرگز علاقه مند به موگرینی نبود و با توجه به مواضع ضد اسرائیلی "جوزپ بورل" جانشین وی شرایط بسیار سخت تر شده است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، پس لرزه های عملیات لبه شمشیر مقاومت فلسطین همچنان در سرزمین های اشغالی و در بین مقامات ارتش رژیم صهیونیستی ادامه دارد. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت، رژیم صهیونیستی از اجرای راهکار دو دولتی طفره می رود تا بیشتر اشغالگری کند. ریاض المالکی وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که رژیم صهیونیستی تلاش می کند با طفره رفتن از اجرای راهکار دو دولتی در سرزمین های اشغالی فلسطین ...