چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۰:۳۹Dec 2019 11

جدیدترین‌های «سرزمین های اشغالی»

اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی به انحلال کنست و برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی رای موافق دادند.
فاش نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
براساس گزارش رسانه های صهیونیستی چیزی حدود یک میلیون کودک فقیر در سرزمین های اشغالی زندگی می کنند و 12درصد ساکنان آن نیز در سطل های آشغال به دنبال غذا می گردند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در پی وعده نتانیاهو برای الحاق دو منطقه دیگر به سرزمین های اشغالی در صورت ابقای وی در نخست وزیری رژیم صهیونیستی، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تهدید کرد که در صورت عملی شدن این وعده تمامی معاهدات میان این تشکیلات با تل آویو را لغو خواهد کرد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
براساس گزارش رسانه های صهیونیستی چیزی حدود یک میلیون کودک فقیر در سرزمین های اشغالی زندگی می کنند و 12درصد ساکنان آن نیز در سطل های آشغال به دنبال غذا می گردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس نظرسنجی که انجام شده ساکنان سرزمین های اشغالی رهبر حزب آبی و سفید را برای نخست وزیری به رهبر حزب لیکود ترجیح می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به ناکامی احزاب اسرائیلی در تشکیل کابینه، به نظر می رسد رژیم صهیونیستی به سمت برگزاری انتخابات برای سومین بار طی یک سال پیش می رود.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۴    
ارتش صهیونیستی در روزهای اخیر سرگرم یک رزمایش نظامی در شمال سرزمین های اشغالی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۱    
امروز در سالروز انتفاضه سنگ اعتصاب سراسری بر الخلیل حاکم و در بسیاری از مناطق سرزمین های اشغالی درگیری بود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
احزاب رژیم صهیونیستی بر سر تاریخ برگزاری سومین انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی طی کمتر از یک سال به توافق رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یک دستگاه تانک نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز در جریان تمرینات نظامی در مناطق شمال سرزمین های اشغالی در نزدیکی مرز با لبنان واژگون شد
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۰:۰۸    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست گزارشی از حریدی ها یکی از تندروترین فرقه های مذهبی یهودی را منتشر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نتانیاهو به وزرای حزب خود دستور داده است تا روز چهارشنبه، که احتمالا کنست رأی به انحلال خود خواهد داد، در سرزمین های اشغالی بمانند.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
با ادامه ناتوانی احزاب سیاسی رژیم صهیونیستی برای تشکیل کابینه جدید، احتمال برگزاری انتخابات برای سومین بار بیش از هر زمان دیگری قوت گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۷    
صهیونیستها به دلایل نامعلومی در حال نصب حفاظ های فلزی در طول دیوار حائل در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی هستند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بحران عدم تشکیل دولت در سرزمین های اشغالی موجب شده تا بنیامین نتانیاهو که خود را در آستانه بازداشت توسط دادستانی اسرائیل می بیند، پیشنهاد بی سابقه ای را به بنی گانتز مطرح نماید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- آزمایش موشکی جدید کره شمالی، مقابله پدافند هوایی مقاومت فلسطین با حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی و به صدا در آمدن آژیر خطر در سرزمین های اشغالی از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند. تاریخ انتشار: 08:09 - 17 آذر 1398 - کد خبر: 574797
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۴    
تهران-ایرنا- یک نماینده کنست رژیم صهیونیستی شنبه شب در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آینده در آمریکا و انتخابات پارلمانی احتمالی در سرزمین های اشغالی گفت: جهان در سال 2020 بدون "دونالد ترامپ" و "بنیامین نتانیاهو" بسیار بهتر خواهد بود.
هرمزبان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان:گزارش ها از شنیده شدن آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین در جنوب سرزمین های اشغالی حکایت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ها از شنیده شدن آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین در جنوب سرزمین های اشغالی حکایت دارد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از شبکه تلویزیونی "فلسطین الیوم"، آژیر خطر شنبه شب در شهرک "سدیروت" در جنوب فلسطین اشغالی به صدا درآمده است. برخی از رسانه ها اعلام کردند که این آژیر بدنبال آن رخ داد که سه راکت از غزه به سوی سرزمین های اشغالی شلیک شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نیرو های مقاومت در پاسخ به جنایات ارتش رژیم صهیونیستی چند فروند موشک به شهرک سدیروت در نزدیکی نوار غزه شلیک کردند که سه صهیونیست زخمی شدند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج تازه ترین نظرسنجی در سرزمین های اشغالی نشان می دهد که بیش از نیمی از پرسش شوندگان بر این باورند، پس از افشای پرونده فساد "بنیامین نتانیاهو" وی نمی تواند در سمت نخست وزیر باقی بماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۹    
مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه یک قطعنامه نمادین را در حمایت از راهکار تشکیل 2 دولت در سرزمین های اشغالی فلسطین تصویب کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تارنمای روزنامه گاردین از تلاش یک گروه مرموز در سرزمین های اشغالی برای تشدید اسلام هراسی و دروغ پراکنی علیه سیاستمداران مسلمان در شبکه اجتماعی فیسبوک پرده برداشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صدها تن از شهروندان اردنی روز جمعه با برگزاری راهپیمایی، ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، سیاست های آمریکا بویژه طرح "معامله قرن" و اقدامات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۱    
به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ منابع سیاسی و امنیتی صهیونیستی می گویند اوضاع این رژیم شبیه به وضعیت آن در آستانه جنگ 1973 است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در مرز میان لبنان و سرزمین های اشغالی حصار آهنی نصب می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر اینکه انتقال تشویش و ناامنی از داخل سرزمین های اشغالی به منطقه راهکار همیشگی رژیم صهیونیستی است، خاطرنشان کرد: اساسا صهیونیست ها برای اینکه بحران را از خود دور کنند، تلاش می کنند تا با فرافکنی نگاه ها را به خارج از سرزمین های اشغالی سوق دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از فرط عصبانیت بابت سخنان ضد صهیونیستی نخست وزیر مالزی، اخیرا مانع ورود دیپلمات های این کشور به سرزمین های اشغالی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- همزمان با نزدیک شدن به زمان انتقال گاز از سرزمین های اشغالی به اردن در آغاز سال جدید میلادی، امان برای لغو قرارداد انتقال گاز از میدان "لویتان" رژیم صهیونیستی با شرکت سرمایه گذار این پروژه وارد مذاکره شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دو قهرمان اخیر جام جهانی شطرنج از حضور در رقابت های گرندپری که به میزبانی رژیم صهیونیستی برگزار خواهد شد، انصراف دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
یک افسر سابق نیروی هوایی رژیم صهیونیستی اذعان کرد درصورت نبرد با ایران و حزب الله، سرزمین های اشغالی با روزانه بیش از هزار راکت هدف قرار خواهد گرفت.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار شین بت، طی دو سال گذشته بیش از 2600 راکت و خمپاره از نوار غزه به سرزمین های اشغالی شلیک شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مردم کرمان بعد از اقامه نماز جمعه حمایت خود را از جمعه های بازگشت به فلسطین اعلام خواهند کرد؛ جمعه های بازگشت به فلسطین که دوسالی در سرزمین فلسطین انجام می شود، یک حرکت انقلابی حماسی مردم فلسطین برای بازگشت به سرزمین های اشغالی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق موساد درباره هرج و مرج حاکم بر سرزمین های اشغالی و احتمال ترورمقام های ارشد رژیم صهیونیستی با انگیزه های سیاسی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۰    
طی دو سال گذشته بیش از 2600 راکت و خمپاره از نوار غزه به سرزمین های اشغالی شلیک شده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نخستین سفر خود به خارج از سرزمین های اشغالی به مصر و روسیه می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سابق موساد درباره هرج و مرج در سرزمین های اشغالی و احتمال ترورمقام های ارشد رژیم صهیونیستی با انگیزه های سیاسی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۱    
هزاران نفر از اهالی سرزمین های اشغالی شنبه با تجمع در میدان حبیمه تل آویو خواهان استعفای نخست وزیر رژیم صهیونیستی شدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۱    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی این روزها با تزلزل دولتش چه در داخل و چه خارج از سرزمین های اشغالی روبروست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون نمایندگی دائم ایران در دفتر سازمان ملل در وین از وضعیت کنونی در سرزمین های اشغالی و کرانه باختری و بحران انسانی در نوار غزه ابراز نگرانی کرد و خواستار رفع فوری و بدون قید و شرط محاصره غیرقانونی نوار غزه شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۵    
وزیر گردشگری تونس مدعی شد که 90 درصد گردشگران یهودی که از سرزمین های اشغالی به این کشور می آیند، اصالتا تونسی هستند و آنها حق بازگشت به کشور و دریافت گذرنامه را دارند.
طرفداری   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رشنونژاد: به دنیا ثابت می کنم که سیاست از ورزش جداست رشنونژاد به مسابقات گرندپری خواهد رفت. طرفداری - محمد رشنونژاد که در گذشته عضوی از تیم ملی جودوی ایران بود، به سرزمین های اشغالی خواهد رفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف آبی-سفید در سرزمین های اشغالی تاکید کرد، اعضای حزب لیکود خواستار ائتلافی بدون حضور نتانیاهو هستند.
شفاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک موشک از غزه به سمت سرزمین های اشغالی شلیک شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- حمله تروریستی در لندن با 2 کشته، حمله با چاقو در هلند با چندین مجروح، به صدا در آمدن آژیر خطر در سرزمین های اشغالی و حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به بخش هایی از نوار غزه از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند. تاریخ انتشار: 08:14 - 09 آذر 1398 ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ "آنتونیو گوترش" دبیرکل سازمان ملل متحد جمعه شب بار دیگر با هشدار نسبت به وخامت اوضاع در سرزمین های اشغالی، گفت: درگیری اسرائیل و فلسطینی ها، یکی از چالش های جامعه جهانی است که حل آن بسیار دشوار است. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۶:۱۴    
شفقنا- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی بر لزوم اعمال فشار هر چه بیشتر بر ایران برای خروج نیروهای نظامی آن از سوریه و نزدیکی مرزهای سرزمین های اشغالی تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، اخراج یک دیده بان حقوق بشر از سرزمین های اشغالی توسط مقامات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی جمعه شب از به صدا درآمدن آژیر های خطر در شهرک های صهیونیستی در اطراف باریکه غزه خبر دادند. به گزارش تارنمای شبکه تلویزیونی "فلسطین الیوم"، رسانه های رژیم صهیونیستی مدعی شدند، دو راکت در منطقه باز شهرک "اشکول" در جنوب سرزمین های اشغالی فرود آمده است. ...