شنبه ۲۹ دیساعت ۱۰:۰۰Jan 2019 19
 

جدیدترین‌های «چابهار»

ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
چابهار - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان با داشتن ظرفیت های کشاورزی، گردشگری، مرز آبی و خاکی، صنایع شیلاتی و معادن آماده جهش بزرگ اقتصادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۳۱ دقیقه پیش    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت طی مصوبه ای درخواست برداشت یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل راه آهن و بزرگ راه چابهار را کرده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری، آیین کلنگ زنی یک واحد فرآوری خرما عصر جمعه با حضور استاندار سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار شد. بنابر این گزارش این مجتمع تولیدی که ظرفیت تولید 15 هزار تن محصولات خرما را دارد مشتمل بر کارخانه های تولید خمیر خرما، شیره خرما، شکلات خرما، الکل خرما، خوراک دام ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
چابهار - ایرنا - معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: چابهار با توجه به همجواری با آبهای آزاد و دمای هوای مناسب در طول سال به عنوان یک گلخانه طبیعی بهترین شرایط و موقعیت را برای کشت انواع محصولات دارد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
چابهار - ایرنا - همزمان با برگزاری نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان، نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری این در قالب بیش از 50 غرفه در مرکز نمایشگاهی منطقه آزاد چابهار افتتاح شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
چابهار- ایرنا - نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: 200 میلیارد تومان اعتبار پس از پیگیری های فراوان و اخد موافقت کمیسیون ماده 23 برای تکمیل بزرگراه چابهار - زاهدان اختصاص یافت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
ایرنا - چابهار - همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری سیستان وبلوچستان با حضور احمد علی موهبتی استاندار سیستان وبلوچستان و جمعی از مسئولین و سرمایه گذاران بومی و خارجی در چابهارآغاز بکار کرد در حاشیه این همایش نیز 2 طرح اشتغالزایی کلنگ زنی شد.*15*
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۱    
چابهار - ایرنا - 2 طرح اشتغالزایی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و شماری از سرمایه گذاران در منطقه آزاد چابهار کلنگ زنی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۱    
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار نقطه تلاقی دو سند توسعه راهبردی ایران یعنی توسعه سواحل مکران و محور توسعه شرق است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۹    
چابهار - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری وصنعتی چابهار گفت: این شهرستان با توجه به متصل بودن به آبهای آزاد و اقیانوسی بهترین نقطه راهبردی کشور برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نیاز فوری توسعه زیرساخت های پسکرانه ای چابهار و به ویژه جاده، 200 میلیارد تومان برای محور چابهار-زاهدان اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۷    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: نوع تابش،درجه حرارت مناسب و دسترسی مناسب و سریع به بازارهای مصرف باعث شده، چابهار بهترین شرایط جهان برای احداث گلخانه را داشته باشد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۱    
این همایش و نمایشگاه با حضور معاونین وزرا، معاونین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و شخصیت های استانی و شهرستان های چابهار و کنارک و سرمایه گذاران به میزبانی منطقه آزاد چابهار و مشارکت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰    
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار گفت: نخستین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان با هدف توسعه این استان در سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد چابهار آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۵    
چابهار- ایرنا - همایش فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان با هدف شناسایی و شکوفایی ظرفیت های اقتصادی، تجاری، گردشگری، شیلاتی، کشاورزی و صنعت و معدن در سالن همایش های منطقه آزاد چابهار آغاز بکار کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۴    
معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به زودی و در اسرع وقت زیرساخت گردشگری ویژه بانوان در نوار ساحلی بندر کنارک ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۱    
چابهار - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بندر راهبردی چابهار با فاصله نزدیک به کشورهای حاشیه اقیانوس هند و متصل به آبهای آزاد برای ورود بخشی از کالاهای اساسی کشور مناسب و با صرفه اقتصادی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۸    
چابهار - ایرنا - مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: خروج پساب تصفیه خانه و جاری شدن پساب فاضلاب و بوی آزار دهنده آن برای ساکنان روستاهای کمب، هوت آباد و عثمان آباد حاشیه این شهر مشکل ساز شده و باید هر چه سریعتر رفع نقص شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۳    
زاهدان - ایرنا - امامان جمعه اهل سنت شهرستانهای خاش، ایرانشهر و چابهار با تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر حفظ و بیان دستاوردهای انقلاب تاکید کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۸    
آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی 8 پروژه سرمایه گذاری در بندر امام خمینی (ره) با سرمایه گذاری 700 میلیاردتومانی بخش خصوصی، احیای کشتیرانی اروند، مهار تورم و جلوگیری از تبعات محدودیت ها در حوزه های دریایی و بندری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل توافق نامه ها و توسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی گفت: آماده مذاکره و انعقاد قرارداد با صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی در بندر چابهار هستیم تا از طریق آن قراردادها، تخفیف های ترجیحی ویژه ای به آنها د ا ده شو د.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۶    
اولین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان از عصر امروز در منطقه آزاد چابهار آغاز بکار می کند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۰    
مشاور روحانی با بیان اینکه در حال رایزنی با دستگاه های مختلف برای تعیین تکلیف پروژه پل خلیج فارس در قشم هستیم، گفت: ساخت مجموعه خودروسازی در چابهار جزو پروژه های ما نبوده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۶:۴۵    
کارگاه آموزشی انگل شناسی مالاریا و استانداردهای کیفیت تشخیص مالاریا در شهرستان چابهار برگزار شد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۴    
همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان جمعه 28دی ماه با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و یژه اقتصادی کشور در چابهار افتتاح می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۱    
نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری فردا با حضور علی مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در چابهار افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۷    
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری42 خرده فروش و معتاد متجاهر در راستای طرح پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶    
اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار با رویکرد توسعه سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری یا چابهار اینوست در روزهای 28 و 29 دی ماه در بندر چابهار برگزار می شود.
پاون   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۶    
فعالیت اکیپ های غواصی وزارت نیرو با گرامی داشت یاد "محمد کمال اخوان" شهید غواص صنعت آب و برق به طور رسمی از امروز در چابهار آغاز شد.
سیری در ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱    
چابهار بندری که به دلیل آب و هوای بهاری اش به این نام خوانده می شود یکی از شگفت انگیزترین بنادر ایران است. این شهر که در جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان واقع شده لقب تنها بندر اقیانوسی ایران را نیز دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 1000 میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی در بندر چابهار جذب شده است .
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰    
چابهار - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 81 جهیزیه و هدیه ازدواج شامل (12 فقره هدیه ازدواج و 69 جهیزیه) از ابتدای سالجاری تاکنون به نوعروسان زیر پوشش این نهاد پرداخت شده است.
سیری در ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
تالاب لیپار که به تالاب صورتی نیز موسوم است، از مناطق زیبا و طبیعی منطقه است که با چشم اندازی فوق العاده در 15 کیلومتری شرق چابهار در نزدیکی روستای رمین و در مسیر جاده ساحلی چابهار- گواتر قرار گرفته است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۱    
چابهار- ایرنا- معاون فنی و مهندسی شرکت نفت پاسارگاد ایران گفت: بندر راهبردی و مهم چابهار مسیر جدید صادرات قیر ایران به کشورهای مختلف دنیا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۲    
چابهار - ایرنا - 93 دانشجوی ورودی 1394 برای نخستین بار از مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان دانش آموخته شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۰    
رصدخانه سازمان فضایی ایران موفق به ثبت فیلمی از لحظه جداشدن "ماهواره پیام" از "ماهواره بر سیمرغ" بر فراز آسمان چابهار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۳    
معاون فنی و مهندسی نفت پاسارگاد گفت: ایران به عنوان بزرگ ترین تولید کننده قیر خاورمیانه، سالانه 1٫5 میلیون تن قیر صادر می کند که 500 میلیون دلار ارزآوری برای کشور دارد . ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۵    
مدیر برنامه بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت : استان سیستان و بلوچستان از نظر سوء تغذیه دارای آمار بالایی است به همین جهت نیاز به توجه جدی تر در این زمینه دارد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۳    
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری چابهار که با دید توسعه سیستان و بلوچستان اواخر این هفته برگزار می شود قرار است به رویداد ثابت سالانه تبدیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۱    
چابهار - ایرنا - معاون جمعیت هلال احمر چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 150 نفر در قالب 'کاروان سلامت هلال احمر' در روستای جر بخش دشتیاری این شهرستان ویزیت رایگان شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۹    
چابهار - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: 'طرح سالم سازی محیط' در نوار ساحلی این شهرستان به منظور لذت بردن بیشتر مردم و گردشگران از زیبایی های دریا بزودی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۳۸    
چابهار- ایرنا - بیش از 100 بسته سرمایه گذاری با حضور بیش از 300 هیات، شرکت سرمایه گذاری و فعال اقتصادی همزمان با برگزاری همایش بین المللی 'فرصت های سرمایه گذاری' یا 'چابهار اینوست'(رویداد چابهار) 28 و 29 دیماه جاری رونمایی می شود.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۱:۲۱    
وزیران امور خارجه کشورهای آسیای میانه به همراه همتایان افغان و هندی خود نشستی را در شهر تاریخی سمرقند ازبکستان برگزار کردند که این بار موضوع اصلی نه صلح بلکه توجه به اقتصاد و زیربنا برای توسعه منطقه بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۸    
چابهار- ایرنا - مدیر برنامه های بهبود تغذیه در مراکز جمعیی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمار بالای سوء تغذیه در شهرستان ساحلی و بندری چابهار نگران کننده است و نیازمند توجه جدی قشرهای مختلف مردم، مسئولان، نهادهای حمایتی و خیران است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۳    
چابهار - ایرنا - کانون های تنیس روی میز و شطرنج همزمان با چهلمین روز شهادت شهدای ستاد نیروی انتظامی چابهار در مجتمع ورزشی آسیه این شهرستان افتتاح و به نام شهدای این حادثه تروریستی نامگذاری شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۹    
چابهار- ایرنا - سرپرست معاونت استانداری سیستان و بلوچستان و فرمانداری ویژه شهرستان چابهار گفت: 19 کمیته برنامه های 40 سالگی انقلاب اسلامی در سطح این شهرستان را اجرا می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بخشی از قیر صادراتی ایران با توسعه زیرساخت های مناسب از بندر چابهار صادر می شود.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: بیش از 100بسته سرمایه گذاری آخر این هفته در همایش بین المللی چابهار اینوست (رویداد چابهار) که فرصت های سرمایه گذاری چابهار و سیستان و بلوچستان است، رونمایی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۷    
عربستان سعودی و امارات درصدند امتیازات اقتصادی از دولت اسلام آباد بخصوص در بندر گوادر بگیرند.