سه شنبه ۲۱ آبانساعت ۱۴:۴۹Nov 2019 12

جدیدترین‌های «دانشگاه خوارزمی»

پرس شیعه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امور فطری زمانی در انسان و جامعه انسانی تحقق پیدا می کند و سرچشمه سعادت انسان می گردد که برخی از راه تعقل به آن دست یابند. به گزارش شیعه پرس، یکصد و بیست و پنجمین جلسه گروه علمی فلسفه اخلاق با موضوع مراتب ارزش های اخلاقی بر اساس انواع فطرت از دیدگاه علامه طباطبایی با ارائه حجت الاسلام والمسلمین ...
خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
معاون پژوهشی دانشگاه خوارزمی از تأمین فضای پژوهشی جدید در کرج و تهران برای 1000 پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه خوارزمی خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست ارادۀ آزاد؛ مسئولیت اخلاقی و مسئولیت کیفری با ارائه رحیم نوبهار، بهرام علیزاده و مجید قورچی بیگی برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، نشست ارادۀ آزاد؛ مسئولیت اخلاقی و مسئولیت کیفری با ارائه رحیم نوبهار، بهرام علیزاده و مجید قورچی بیگی برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو هیئت علمی زبان و ادبیات عرب دانشگاه خوارزمی بحث مطرح شده در آیه 34 سوره نساء درباره قوامیت مرد بر زن را در حوزه امور خانواده عنوان کرد و گفت: در این آیه بر خلاف برخی ترجمه ها، منظور قرآن برتری مرد نسبت به زن نیست.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی دانشجویان رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه خوارزمی گفت: انجمن های علمی دانشجویی زمینه ابتکار و خلاقیت را برای دانشجویان فراهم می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در نشست مدیران فرهنگی دانشگاه خوارزمی و شهرداری منطقه 7، تأسیس مرکز تخصصی آموزش شهروندی ویژه دانشجویان پیشنهاد شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۵    
گروه اقتصاد نشست نخست یازدهمین همایش دوسالانه اقتصاد اسلامی 21 آبان ماه در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۸    
مسعود جوکار مدیر تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی به عنوان رئیس هیأت ورزش های دانشگاهی البرز انتخاب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه خوارزمی گفت: بنا داریم 7000 مترمربع فضای کتابخانه در کرج را به صورت زیست بوم کتابخانه درآوریم تا علاوه بر دانشجویان و اعضای هیئت علمی، شهروندان کرجی نیز بتوانند از آن بهره مند شوند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه کنکاش شنبه 18 آبان با موضوع طرح ها و ناکامی های آمریکا در ایران، منطقه و ضرورت وحدت مسلمانان از شبکه جهانی جام جم پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه کنکاش 18 آبان، دکتر غلامرضا کریمی ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۹    
دبیر انجمن علمی دانشجویان رشته مطالعات زنان دانشگاه خوارزمی گفت: انجمن های علمی دانشجویی باید ظرفیتی برای گشودن باب گفتمان، نقد و ارائه راهکارهای عملی بر اندیشه ها و فرضیه پردازی های دانشگاهی باشد و می تواند به ارائه راه حل در خصوص مشکلات کشور بپردازد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه خوارزمی گفت: قوانین و دستورالعمل هایی در پژوهش و فناوری نیاز داریم تا اعضای هیات علمی و دانشجویان بتوانند آسان تر به پژوهش بپردازند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۵۷    
دانشجویان دانشگاه خوارزمی از موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی به همت انجمن دانشجویی بیوتکنولوژی این دانشگاه بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۳    
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه خوارزمی بصیرت، مقاومت، شجاعت، عدالت طلبی و استکبارستیزی را رمز بقای حرکت های انقلابی دانست و تاکید کرد: 13 آبان برگی ماندگار در تاریخ پُر حادثه ایران زمین است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۶    
دومین نشست تفسیر اجتماعی قرآن در دانشگاه خوارزمی با موضوع جایگاه زن در قرآن و اسلام در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی خواستار ارائه توضیحات دادستان البرز، استاندار و رئیس شورای شهر کرج درباره مصوبات شورای اسلامی کرج شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
با همت اداره فعالیت های دینی، ادبی و هنری جهاددانشگاهی البرز دومین نشست تفسیر اجتماعی قرآن در دانشگاه خوارزمی با محوریت بررسی جایگاه زن در قرآن و اسلام بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست رویکردهای نوین در مطالعات قرآنی در ایران: باستان شناسی با سخنرانی محمدعلی خوانین زاده در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – استاندار البرز دستورات لازم را برای رفع مشکلات و موانع توسعه پردیس کرج دانشگاه خوارزمی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: با توجه به مخالفت شورای شهر با تغییر نام دو ایستگاه مترو دروازه دولت و آیت الله طالقانی به نام خوارزمی، خواستار 2 اسمه شدن ایستگاه های مذکور شدیم.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۴    
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی گفت:دغدغه مردم بدون نظام شفافیت ممکن نیست .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی با تاکید بر اینکه معافیت مناطق آزاد از مالیات ارزش افزوده منطق علمی ندارد، گفت: این معافیت تبعیض ناروا و مغایر بند 9 اصل 3 قانون اساسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی در راستای گسترش فعالیت دانشگاه در زمینه اجرای پروژه های نفتی همکاری خود با موسسه مطالعات بین المللی انرژی (وابسته به وزارت نفت) را توسعه می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات عرب دانشگاه خوارزمی گفت: تفسیر موضوعی به دنبال آن است که قرآن را نه سوره به سوره بلکه به صورت کلی و در قالب موضوع بندی تفسیر کند، مثلاً در جامعه مسائل زنان یکی از موضوعات چالش برانگیز است، شیخ شلتوت با این رویکرد دو کتاب الامره و القرآن و الحرب و القرآن را نوشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۲    
کارگاه مقاله نویسی ISI به همت مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه خوارزمی، 23 آبان ماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز و با همکاری انجمن علمی بیوتکنولوژی، دانشجویان دانشگاه خوارزمی در قالب طرح ملی ایران مرز پرگهر از مجتمع تولیدی تحقیقاتی سیناژن بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی با شهرداری و یکی از بانک ها در راستای ساخت و تکمیل پروژه های دانشگاه همکاری می کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه خوارزمی درباره تقلب های علمی گفت: اگر فرایندهای داوری و ارزیابی کارهای علمی جنبه های اتقان بیشتری داشته باشد، این موارد به حداقل یا صفر خواهد رسید.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه رفراندوم ظرفیتی است که قانون اساسی در اختیار تصمیم گیران و مسئولان کشور قرار داده، گفت: البته با توجه به تقویت هم افزایی و هماهنگی سران قوا به پشتوانه دستور مقام معظم رهبری، در شرایط موجود برگزاری رفراندوم هزینه فراوانی به لحاظ مالی ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر گروه اقتصاد و بانکداری اسلامی دانشگاه خوارزمی گفت: بانک ها در طرح جدید بانکداری تلاش کرده اند با گذاشتن عنوان تعزیر مالی برای جرایم مربوط به دیرکرد بازپرداخت تسهیلات ، دریافت این وجوه را شرعی جلوه دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی خواستار تغییر نحوه پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد شد و گفت: اول این دانشجویان باید پایش شده و سپس پذیرش شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۶    
دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی، 29 آبان کارگاه آموزشی تولید محتوای الکترونیکی برگزار می کند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصاد استاد بازنشسته دانشگاه خوارزمی اظهار کرد: آن چیزی که امروز در کشور ما از اهمیت زیادی برخوردار است مسئله اقتصاد مقاومتی است و اگر کسی بتواند در این زمینه به خوبی نظریه پردازی کند شایسته جایزه نوبل اقتصاد اسلامی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۷    
کارگاه آموزشی مداخله و درمان سیستمی pmt و cbt در کودکان 22 آبان در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۱    
افزایش حدود 20 درصدی حقوق کارکنان در سال جاری، در حالی است که طبق آماری که توسط مرکز آمار ایران منتشر می شود، نرخ تورم در سال جاری صعودی بوده و در شهریور ماه به 42.7 درصد رسیده است؛ یعنی شکافی 22 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۱    
نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در دانشکده علوم انسانی دانشگاه خوارزمی برپا شده و تا 21 آبان ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصاد مدیرگروه بانکداری اسلامی دانشگاه خوارزمی اظهار کرد: اختلاف چندانی در میان متفکران مسلمان و حتی فرقه های مختلف اهل سنت درباره اصول اقتصاد اسلامی وجود ندارد. لذا اگر چنین جایزه ای با عنوان جایزه شهید صدر را طراحی کنیم، گامی مهم در راستای ایجاد وحدت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰    
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: در بخش های پژوهشی زیر ساخت ها، حمایت ها و پشتیبانی کافی نبوده است و با ارتقای برخی شاخص ها مطمئنا رتبه دانشگاه رشد پیدا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴    
رئیس دانشگاه خوارزمی از رونمایی کتاب شهدای این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه خوارزمی حدود 49 دانشجوی شهید دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مرحله منطقه ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه های تهران و البرز در دانشگاه خوارزمی سومین و آخرین روز خود را با مشخص شدن فینالیست ها پشت سر گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۸    
ایرنا-تهران- نکوداشت دکتر غلامحسین مصاحب پدر ریاضیات جدید در ایران عصر یک شنبه با حضور عزیز الله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی و ترانه مصاحب فرزند دکتر مصاحب و جمعی از اساتید دانشگاه خوارزمی در سالن ابوریحان دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: نکوداشت افرادی همچون دکتر غلامحسین مصاحب باید به گونه ای برگزار شود که راه را برای جوان ها نشان دهد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین کنگره ملی پژوهش های کاربردی در مطالعات زبان، در تاریخ 30 آبان 1398 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس در شهر تهران- دانشگاه خوارزمی برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا 10 آبان با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۲    
سومین رویداد کارآفرینی با عنوان سقوط به دره با حضور جمعی از کارآفرینان عرصه تولیدات روستایی در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو انجمن علمی کارآفرینی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه هزینه کود شیمیایی برای فضای سبز دانشگاه سالیانه 25 میلیون تومان است، گفت: زباله های دانشگاه می تواند جایگزینی برای کودهای شیمیایی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آزمون نظام مهندسی استان البرز در دانشگاه خوارزمی کرج برگزار شد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۴    
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی بر لزوم کاهش وابستگی بودجه به نفت از طریق اصلاح فهرست بلندبالای معافیت های مالیاتی تاکید کرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سید محمدهادی سبحانیان با اشاره به لایحه مالیات بر ارزش افزوده گفت: در دو سال اخیر در کمیسیون اقتصادی مجلس کارهای کارشناسی خوبی صورت گرفت و موجب اصلاحاتی در لایحه دولت شد که در این راستا تقریبا نظر تک تک اتاق های بازرگانی و اصناف نیز مدنظر قرار گرفت ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی گفت: در لیست معافیت های مالیات بر ارزش افزوده که مجلس در نظر گرفته است، مواردی وجود دارد که با هیچ منطقی سازگار نیست و باعث افزایش واردات و قاچاق از مناطق آزاد می شود.