شنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۵۱Dec 2019 7

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری»

آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی و پذیره نویسی فراصندوق ستارگان صبح امروز با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمد مخبر دزفولی رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی برنامه وسیعی برای ایجاد سراهای نوآوری دارد و وظیفه این سراها، تأمین نیروی انسانی برای اکوسیستم نوآوری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ثبت چند صندوق جسورانه در بورس گفت: روند این امر کند است و ما نیاز داریم که فرهنگ سرمایه گذاری جسورانه در کشور شکل گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تا دو سال دیگر یک میلیون متر مربع فضای نوآوری خواهیم داشت البته 500 هزار متر مربع آن، حال برقرار است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۵    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در آیین رونمایی و پذیره نویسی فراصندوق ستارگان گفت: در اکوسیستم علم و فناوری نقش آموزش برعهده شتاب دهنده ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از آماده سازی 4 مرکز و کارخانه نوآوری در استان ها برای افتتاح در آینده نزدیک خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت که شهرداری می تواند بخش عمده ای از منابع مورد نیاز برای بهبود زندگی شهری را از محل فعالیت شرکت های دانش بنیان قبیل تامین کند و این امر یک منبع درآمدی جدید برای شهرداری تهران باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۶    
ایرنا-تهران- آئین امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شهرداری تهران روز شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری و پیروز حناچی شهردار تهران در محل شورای شهر تهران برگزار شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۱    
کسب و کار نیوز - معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری با اشاره به تدوین آیین نامه های جدید در خصوص فن بازارها گفت: بر اساس این آیین نامه جدید، حمایت های در نظر گرفته شده برای فن بازارها و بروکرها افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تهران جزو 50 شهر هوشمند دنیا است، گفت: شهرداری تهران بازار بزرگی برای استارتاپ ها محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری با اشاره به تدوین آیین نامه های جدید در خصوص فن بازارها گفت: بر اساس این آیین نامه جدید، حمایت های در نظر گرفته شده برای فن بازارها و بروکرها افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هشت قرارداد سرمایه گذاری و انتقال فناوری از 32 قرارداد منعقد شده توسط فن بازارها و بروکرها امروز شنبه ( 9 آذرماه ) با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در سیزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی کشور به صورت نمادین رونمایی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: آئین نامه ای برای حمایت از شبکه فن بازار تدوین شده که تا طی چند هفته آینده تصویب خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر این که فن بازارها با سرمایه گذاری بخش خصوصی حتی توانستند اختراع را به صنعت متصل کنند، گفت: با توجه به عملکرد فن بازارها تا چند روز آینده تلاش می کنیم حمایت های این معاونت از فن بازار بیشتر شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۳    
تهران-ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بزرگترین پیروزی ما درک مشترک بین مسوولان و دانش بنیان ها است و خوشبختانه روز به روز دانش بنیان ها در بین ارکان نظام فراگیرتر می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر این که در حال حاضر ایران با 80 میلیون جمعیت تبدیل به کشوری بزرگ شده و دیگر نمی توان با پول نفت آن را اداره کرد، گفت: شرکت های دانش بنیان باید از بازار داخلی صیانت کنند و در این راستا باید اثبات کنند که در رفع نیازهای کشور توانمند هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بستر اصلی حمایت از استارتاپ ها، سرمایه گذاری بخش خصوصی به معنی توسعه سرمایه گذاری های خطر پذیر است و در این بین، دولت نقش مهمی در شکل گیری اکوسیستم استارتاپی کشور برعهده دارد.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شبکه نوآوری و فناوری مازندران، مینونت با شعار نوآوری بدون مرز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری، استاندار استان مازندران مجید حسین زادگان، رئیس پارک علم و فناوری مازندران دکتر علی معتمدزادگان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرای و دانشگاهی افتتاح شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پایه توسعه نیروی انسانی است. توسعه هر شهر و استان درون زاست و دانشجویان در این زمینه نقش مهمی دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان مراکز نوآوری تخصصی دانشگاه مازندران، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در شرق استان مازندران دانشگاه های فوق العاده ای همانند دانشگاه پیام نور وجود دارند که جهت گیری این دانشگاه ها در حال تغییر به سمت حل مشکلات مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مراکز نوآوری با سرمایه گذاری خصوصی و تسهیل گری دولت برای حضور تیم های استارتاپی و دانش بنیان راه اندازی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۲:۲۵    
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه برگزیدگان جایزه علامه طباطبایی، الگویی مناسب و ارزشمند برای جوانان کشور هستند، بر ضرورت حمایت های ویژه از نخبگان و سرآمدان کشور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تا چند سال گذشته کسی نمی دانست استارتاپ (کسب و کار نوپا) چیست، گفت: در حال حاضر استارتاپی در کشور وجود دارد که 7 هزار میلیارد تومان در بورس قیمت گذاری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مدیریت شهری باید به مثابه شتاب دهنده بزرگ استارتاپ ها (کسب و کارهای نوپا) باشد نه اینکه مانع آنها شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۵    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اگر شهرداری مقابل تاکسی های اینترنتی ایستادگی نمی کرد، به جای سهم 1.5 درصدی می توانست به سود 40 درصدی برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور ارائه گزارش در خصوص شهر هوشمند میهمان یکصدو هفتادو هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۶    
تهران - ایرنا- مرکز نوآوری کسب وکار امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در7 حوزه تخصصی راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۵    
تهران- ایرنا- معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری گفت: توسعه شتابدهنده های بخش خصوصی در محیط های دانشگاهی و نواحی نوآوری در سطح شهر تهران از سوی این معاونت در حال پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است یک میلیون متر مربع فضا به مرکز نوآوری کسب و کار و کارخانه نوآوری در دانشگاه ها اختصاص یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ایران هر چقدر بتواند تبادلات علم و فناوری را توسعه و گسترش دهد نه تنها ارتباط بین جوامع و ملت ها شکل می گیرد بلکه تا دو سال آینده اتفاقات خوبی را در حوزه تبادلات علم و فناوری شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛در راستای زمینه سازی برای اثرگذاری بیشتر جامعۀ علمی و نخبگانی در بخش های مورد نیاز کشور و همچنین افزایش توان و مهارت های دانشجویان و مستعدان برتر در حوزه های عملیاتی علم و تحقیق ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در این خصوص گفت: بسیار خرسندیم که شرکت فولاد مبارکه اخیرا به طور جدی درزمینۀ بومی سازی تجهیزات و کسب دانش فنی روز دنیا درزمینۀ صنعت فولاد با شرکت های سازنده و دانش بنیان داخلی همکاری های گسترده ای را آغاز کرده است. ...
دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری سه چالش مربوط به بیمه، مالیات و تامین مالی را از مهم ترین چالش های پیش روی استارت آپ های ایرانی عنوان کرد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست کارآفرینی در فضای مجازی؛ جهش ها و چالش ها در وزارت ارتباطات برگزار می شود. به گزارش بازارکار به نقل از مهر، سی و یکمین جلسه از سلسله نشست های نقد و اندیشه با موضوع کارآفرینی در فضای مجازی جهش ها و چالش ها در وزارت ارتباطات برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۱    
سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به چین
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۹    
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: از امروز تا دو سال دیگر که چهارمین دوره جایزه برگزار می شود، اتفاقات بسیاری در این حوزه می افتد و تبادلات علمی و فناوری میان کشورهای اسلامی محدود به زمان برگزاری جایزه مصطفی (ص) نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: جایزه مصطفی (ص) سعی دارد مشارکت زنان در این جایزه را بیشتر کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا-تهران- سومین جایزه علمی و فناوری مصطفی(ص) روز دوشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی به 5 نفر از دانشمندان جهان اسلام از کشور ایران و ترکیه اعطا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۱    
تهران -ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه فتنه های وارداتی دامن دنیای اسلام را گرفته، گفت: راهکار اصلی ارتقاء و خیزش دوباره جهان اسلام، بهره مندی از سرمایه های فکری و آموزش مناسب نیروی انسانی جوان است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۰    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: جایزه مصطفی یکی از نمادهای شایستگی علمی در جهان به شمار می رود و ضمن تقدیر از دانشمندان از ترویج ارزش های اسلامی حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نفرات برگزیده سومین دوره جایزه مصطفی(س) با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سومین جایزه علمی و فناوری مصطفی (ص) امروز دوشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی به 5 نفر از دانشمندان جهان اسلام از کشور ایران و ترکیه اعطا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۸    
تهران - ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طراحی و ساخت محصولی مانند جوش 10 کیلوات لیزر از جمله کارهای مرز دانش است که در صنایع بزرگ ما استفاده می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رشد و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برای فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و باغبانی از ایده های نو و فناورانه و تبدیل آن به عرصه کارآفرینی و توسعه شرکت های دانش بنیان عصر امروز با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکز رشد و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برای فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و باغبانی از ایده های نو و فناورانه و تبدیل آن به عرصه کارآفرینی و توسعه شرکت های دانش بنیان با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: دانشگاه ها باید بیشتر درآمدهای خود را از طریق شرکت های دانش بنیان و انعقاد قرارداد با بخش های صنعتی و ارتباط با صنعت تامین کنند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، درباره روند پیشبرد سند جامع روابط علمی بین المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: این سند در شورایعالی انقلاب فرهنگی تصویب شده و در حال اجراست. ...