جمعه ۰۹ خردادساعت ۰۶:۲۳May 2020 29

جدیدترین‌های «باخرز»

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۵:۰۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۲:۰۱    
عامری نژاد گفت: کانون اهل بیت(ع) باخرز در راستای انجام وظایف خود در خصوص اطعام نیازمندان به ویژه در دوران بحران کرونا با کمک خیرین اقدام به تهیه و توزیع نان رایگان کرده تا حداقل بتواند گامی کوچک در راستای یاری نیازمندان بردارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های تربت جام، باخرز و صالح آباد از رفع تصرف 3 هزار مترمربع از اراضی ملی باخرز خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۶    
عامری نژاد گفت: کانون فرهنگی هنری اهل بیت(ع) روستای ارزنه شهرستان باخرز با کمک خیرین، هیئت امناء، امام جماعت مسجد، دهیاری، شورای روستا و پایگاه بسیج، 370 بسته گوشت بین خانواده های نیازمند توزیع کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی ، با اشاره به خدمات 12 ساله دکتر لاریجانی به عنوان رئیس مجلس، گفت: ایشان در بعد قانونگذاری و نظارت بر اجرای قوانین و ارتباط با سایر قوا بسیار خوب ظاهر شد. ریاست دکتر لاریجانی در مجلس باعث بروز کمترین تنش ها در سطح حاکمیت شد ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۹    
دراجرای مرحله سوم رزمایش مواسات وهمدلی وکمک های مومنانه بسته های کمک معیشتی به یاد بود 17شهید روستای همت آباد از توابع شهرستان باخرز در بین نیازمندان توزیع شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۲    
طراح: علیرضا نامداری
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳    
عامری نژاد با اشاره به اینکه کانون های مساجد از رویش های انقلاب است، گفت: در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا کانون فرهنگی هنری اهل بیت(ع) روستای ارزنه شهرستان باخرز اقدام به تولید ماسک بهداشتی و توزیع دستکش به صورت رایگان کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- با توجه به کمبود منابع آب در باخرز و به منظور حفظ آب و خاک، سطح زیرکشت گیاهان دارویی در این شهرستان شرق خراسان رضوی، طی سال زراعی جاری نسبت به سال زراعی گذشته یک و نیم برابر افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: برداشت گل محمدی از 15 هکتار گلستان های شهرستان باخرز آغاز شده است و انتظار می رود برداشت گل محمدی تا نیمه خرداد ماه ادامه یابد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون میزان 50 تن کود شیمیایی با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۵    
دومین مرحله رزمایش مواسات وکمک های مومنانه در باخرز برگزار شد
ایثار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۵    
در راستای منویات مقام عظمای ولایت تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی و بهداشتی به یادبود شهدای شهرستان باخرز توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی باخرز در استان خراسان رضوی با بیان اینکه بیماری "زنگ زرد" یکی از مهمترین بیماری های گندم به شمار می رود گفت: 100 هکتار از کشتزارهای این محصول در شهرستان علیه این بیماری سمپاشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
واکسیناسیون رایگان آبله، تب مالت و هاری در شهرستان باخرز در حال انجام است.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سفری مجازی به سرزمین باد های سخت تایباد شهری در سر حد خاک ایران و افغانستان است. نام این شهر به معنای سرزمین وزش باد های سخت است. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،در منابع تاریخی تایباد را بخشی از سرزمین اصلی باخرز قدیم می دانند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 200 هکتار از باغهای شهرستان باخرز اصلاح و نوسازی شد که این میزان به سال زراعی گذشته 25 درصد افزایش یافته است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی باخرز روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این میزان کمک انجام شده، برای خرید انواع مواد ضدعفونی کننده، لباس حفاظت فردی و ماسک در سطح شهرستان و مراکز درمانی باخرز در نظر گرفته شده است. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۱    
مستند زندگینامه شهید علی امامدادی فرزند ابراهیم از شهرستان باخرز استان خراسان رضوی از شبکه دو سیما پخش شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نوسان شدید دمای هوا در آخرین روزهای نخستین ماه فصل بهار موجب خسارت به 700 کلنی زنبور عسل شهرستان باخرز در شرق خراسان رضوی شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۵    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران باخرز گفت: در سال 98، 290نفر از خانواده شهداو ایثارگران از کلا سهای آموزشی خانواده بهره مند شددند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- باران شدید و جاری شدن سیل در آخرین روزهای فصل بهار موجب خسارت 57 میلیارد ریالی به باغ ها و مزارع کشاورزی شهرستان باخرز در شرق خراسان رضوی شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ابراهیم نصری پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی بارش های اخیر و جاری شدن سیل، سه راه فرعی نقاب - سه راهی رامشین، نقاب - سه راهی انداده و دولت آباد به باخرز و هفت راه روستایی در شهرستان های جغتای، درگز، خوشاب، رشتخوار و مشهد همچنان مسدود است. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۵    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران باخرز گفت: اینش هرستان 36 گلزار دارد که 25 گلزار بهسازی و 10 گلزارنیاز به ترمیم دارند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۴    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان باخرز گفت: جهت ارتقای روحیه نشاط وشادابی 200نفر از خانواده های شهداوایثارگران از اردوهای زیارتی وسیاحتی در سال 98 بهره مند شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۱    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران باخرز گفت: در سال 98، 30 نفر در دستگاه های دولتی و خصوصی استخدام و 70 نفر از طریق طرح های خود اشتغالی در سال گذشته مشغول به کار شده اند که نسبت به سنوات گذشته با رشد چشمگیری روبروبوده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: جاده اصلی دولت آباد - باخرز حد فاصل روستای صفی آباد و قلعه نو در حوزه شهرستان زاوه به دلیل جاری شدن سیل مسدود شد و تردد خودروها در این جاده به باند جدید هدایت شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۵    
ستاد بحران تربت جام برای نجات جان سه تن از شهروندان باخرزی به کمک ستاد بحران باخرز شتافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جاده اصلی دولت آباد- باخرز ظهر امروز دوشنبه به دلیل سیلاب و آب گرفتگی جاده تا اطلاع بعدی مسدود اعلام شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۳    
شهدای عزیزوجانبازان وآزادگان سرافرازبا فداکاری، ایثاروازخودگذشتگی نظام وملت رابیمه کردندوحال این وظیفه ماست که ضمن تکریم این عزیزان ازدستاوردهای نظام وانقلاب حراست وپاسداری کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نیروهای تیپ 38 محمد رسول الله(ص) تربت جام سه نفر از سرنشینان خودروی سایپای گرفتار شده در سیلاب باخرز را نجات دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
3نفر از اهالی روستای کجاب شهرستان باخرز که با وانت سایپا در سیل رودخانه روس گرفتار شده بودند با تلاش تیم های امدادی و دلاورمردان ارتشی تیپ38 زرهی تربت جام نجات یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نوسان شدید دمای هوا در آخرین روزهای نخستین ماه فصل بهار موجب خسارت 106 میلیارد ریالی ناشی از سرمازدگی درختان در باغهای شهرستان باخرز واقع در شرق خراسان رضوی شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم نصری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جاده خواف - رشتخوار مسیر جاده باخرز - تایباد و بالعکس هم در محدوده آبنمای نصرت آباد به دلیل وقوع سیلاب و آبگرفتگی سطح جاده تا اطلاع بعدی مسدود می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
مشهد- ایرنا- بارش شدید باران و جاری شدن سیل موجب بسته شدن جاده تایباد - باخرز تا اطلاع ثانوی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بارندگی مناسب و پوشش گیاهی مطلوب در فصل زراعی گذشته باعث تولید 28 هزار و 400 کیلو گرم عسل در باخرز استان خراسان رضوی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۱    
رئیس اداره تعاون روستایی تایباد گفت: بخشی از مطالبات زعفران کاران تایباد و باخرز پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- در حال حاضر تعداد 115 استخر پرورش ماهی گرم آبی و سرد آبی در شهرستان باخرز فعال است که این تعداد نسبت به سال زراعی گذشته 100 درصد افزایش یافته است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۰    
همزمان با میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس علیه السلام فرماندار و رئیس وکارکنان بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان باخرز با کلیه جانبازان این شهرستان ارتباط تلفنی برقرار کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۷:۵۴    
تابلوی ورودی روستا ارخود از توابع شهرستان باخرز به نام شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری و مزین به تصویر سرداردلها و ده شهید دیگر این روستا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۱    
مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جاده تایباد – باخرز که دوشنبه شب در اثر بارش شدید باران و وقوع سیلاب مسدود شده بود امروز (سه شنبه) بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۰    
محور تایباد باخرز که به علت بارش باران و سیلاب شدید از دیروز مسدود شده بود ساعت 9ونیم صبح امروز بازگشائی شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی خراسان رضوی از تهیه طرح بافت تاریخی پنج روستا در شهرستان باخرز خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۸    
بارندگی در عمده نقاط خراسان رضوی از روز گذشته آغاز شده است و همچنان نیز در برخی از نقاط ادامه دارد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حجتعلی شایانفر صبح سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شدت بارش باران در اغلب شهرستانهای استان طی دیروز عصر و شب موجب به بارآوردن خساراتی در بخش های مختلف شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- بارش باران در خراسان رضوی که از روز دوشنبه شدت یافته است علاوه بر انسداد جاده تایباد- باخرز موجب دشواری تردد در برخی جاده های روستایی این استان شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محسن سیاح در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به نفوذ یک سامانه بارشی به استان، بارش باران به صورت مقطعی از روز گذشته آغاز و تا این لحظه بیش از 40 میلیمتر بارندگی داشتیم و این روال همچنان تا فردا بصورت کم و بیش ادامه خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: دوشنبه شب به دلیل بارش شدید باران و وقوع سیلاب راه ارتباطی تایباد –باخرز مسدود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های تایباد و باخرز گفت: یک وقف جدید با نیت برگزاری مراسم قرآنی و مذهبی در تایباد ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۰    
فرمانده سپاه باخرز از توزیع 25 هزار عدد ماسک رایگان با همت خیرین، گروه های مردمی و بسیجیان این شهرستان خبر داد.