شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۱:۴۴Jun 2020 6

جدیدترین‌های «شمیرانات»

 
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات اعلام کرد: نمایشگاهی موقت به منظور عرضه و فروش محصولات تولیدی بانوان بخش های لواسانات و رودبار قصران از هفته جاری در روزهای پنجشنبه و جمعه در ورودی شهرهای لواسان و فشم ایجاد خواهد شد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که برای قطع وابستگی اقتصادی کشورمان به نفت باید همه ظرفیت ها موجود کشور را فعال کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار رودبار قصران خطاب به ستاد ملی کرونا، مسئولان استانی و فرماندار شمیرانات تاکید کرد: با توجه به افزایش مجدد آمار شیوع ویروس کرونا، انتظار داریم تمهیدات جدی برای ساماندهی یا ممانعت از ورود گردشگران به منطقه داشته باشیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس با بیان اینکه مذاکره ای درکار نیست، گفت: داغی که با شهادت حاج قاسم بر دل هر ایرانی نشست، با هیچ مذاکره ای سرد شدنی نیست. تاریخ انتشار: 08:57 - 17 خرداد 1399 - کد خبر: 626521
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس گفت: مادر شهید خرازی اولین مهمان قالیباف در مجلس یازدهم شد. تاریخ انتشار: 08:46 - 17 خرداد 1399 - کد خبر: 626518
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۲    
وجیهه سامانی، نویسنده کتاب آن مرد با باران می آید با صدور پیامی عموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی شهرستان شمیرانات را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات تاکید کرد: باتوجه به کوهستانی بودن منطقه شاهد حضور کوهنوردان و گردشگران بسیار و به تبع آن حوادث متعددی هستیم که مقابله به موقع و باکیفیت با این رخدادها مستلزم افزایش تعداد پایگاه های امداد و نجات در شهرستان است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس گفت: مجلس یازدهم با تمام قدرت به منظور شفاف سازی امور گام های بلند و اساسی برخواهد داشت. تاریخ انتشار: 15:27 - 16 خرداد 1399 - کد خبر: 626444
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس با اشاره به اظهارات ترامپ درباره مذاکره با ایران گفت: غلط می کند کسی با قاتل حاج قاسم، مذاکره کند. یادمان نمی رود ما با آمریکا، پدرکشتگی داریم. تاریخ انتشار: 15:16 - 16 خرداد 1399 - کد خبر: 626441
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تقی پور، نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات گفت: بدون شک برای مردمی شدن اقتصاد کشور باید دانشگاه و مراکز علمی روی مبحث اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری کنند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۸    
نماینده مردم تهران ری و شمیرانات درنشست مشترک با رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ری گفت:هر یک از مدیران نظام به تأسی از مقام معظم رهبری مدظله العالی بایدبرای تکریم ایثارگران اقدام نمایند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: صحبت های رئیس سازمان محیط زیست درباره طبیعی بودن آتش سوزی در منطقه زاگرس واکنش نمایندگان را در پی داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از حقوق دانان به محکومیت محمود صادقی، نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی اعتراض کردند و به رئیس قوه قضاییه نامه ای نوشتند و خواستار بررسی مجدد این موضوع شدند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مورد طرحی که برخی نمایندگان مجلس برای شفافیت آرای نمایندگان در دست دارند، اظهار داشت: طرحی تهیه شد که اصلاح موادی از آئین نامه داخلی مجلس است تا رای تک تک نمایندگان در مواردی که رای گیری مخفی نیست بصورت موافق ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: شعبه 10 مجلس تشخیص داد که اعتبارنامه نماینده فریدن به کمیسیون تحقیق ارجاع نشود و اعتبارنامه وی را تأیید کرد.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسن روشن فوروارد استثنایی تیم ملی و استقلال زاده 11 خرداد1334 در اختیاریه شمیرانات 65 ساله شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات تاکید کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و حساسیت شهرستان در بروز حوادث متعدد، نیازمند تقویت تجهیزات و امکانات دستگاه های خدماتی و امدادی برای مدیریت بحران های احتمالی هستیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات با تاکید بر دیده بانی مستمر و مبارزه دقیق با آفات گیاهی اظهار داشت: تاکنون بیش از4هزارهکتار از منطقه تحت دیده بانی و 77هکتار نیز علیه آفات عمومی مبارزه شیمیایی شده است.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
واقعیت آن است که گسل مشا در پیرامون خود - در باندی به پهنای حدود 10 کیلومتر از طرفین گسل مشا - جمعیتی بالغ بر 500 هزار نفر فقط در استان تهران در شهرستان های فیروزکوه، دماوند، پردیس و شمیرانات به عنوان ساکنان در معرض خطر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۸    
دو ویلای غیر مجاز در شهرستان شمیرانات که در زمینهای کشاورزی بنا شده بودبا حکم قضایی تخریب شد .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات از تخریب دو ویلای غیر مجاز در این منطقه در راستای حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس از تشکیل فراکسیون محرومیت زدایی و جهادی در مجلس یازدهم خبر داد. تاریخ انتشار: 11:20 - 12 خرداد 1399 - کد خبر: 625496
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- منتخب مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس که از جمله مخالفان تصویب اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون است، از دریافت پیامک های تهدیدآمیز خبر داد. تاریخ انتشار: 09:16 - 11 خرداد 1399 - کد خبر: 625106
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات با اشاره به لزوم اجتناب از تجمع و گردهمایی در راستای رعایت دستورات بهداشتی، از برگزاری محفل عصر شعر مجازی خورشید جماران به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام (ره) خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به استمرار تلاش برای حضور بانوان در پست های مدیریتی گفت: بانوان حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس بر 16 درصد از کرسی های مجلس یازدهم نشستند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات تاکید کرد: با توجه به تغییرات دستورالعمل های بهداشتی از جمله ساعت کاری ادارات، نظارت بر اجرای صحیح و دقیق این پروتکل ها در سطح شهرستان همواره ادامه خواهد داشت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شمیرانات تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به مطالبات مردم و تقویت اعتماد عمومی باید اولویت مدیریت شهری باشد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یک زن 34 ساله که از ارتفاعات دربند سقوط کرده بود به شدت زخمی شد و در یک عملیات سخت 7 ساعته به بیمارستان منتقل شد. به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: تیم امداد هوایی با پشتیبانی تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران موفق شدند پس از 7 ساعت عملیات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس یازدهم با بیان اینکه حادثه شهرک فدک کرمانشاه و فوت خانم آسیه پناهی را در مجلس حتما پیگیری می کنیم، تاکید کرد: خانم آسیه پناهی و ساکنین آن محل در واقع قربانی رویه های غلط اداری در منطقه و دعوای بین دستگاه های اجرایی شده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایزدخواه، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس یازدهم گفت: نماینده نباید از مسیر صحیح نمایندگی خارج شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- محمد باقر قالیباف، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس مجلس یازدهم انتخاب شد. تاریخ انتشار: 09:13 - 08 خرداد 1399 - کد خبر: 624344
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی وقوع زمین لرزه در شهرستان دماوند و پردیس وضعیت قرمز و در شهرستان های استان تهران نیز وضعیت زرد اعلام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: عصر روز گذشته (سه شنبه) در پی اعلام واژگونی خودروی پراید در محور جنوب به شمال استخر (روبروی مجتمع طلائیه) 4 مصدوم برجا ماند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران در ارتباط زنده اینستاگرامی اظهار داشت: زلزله اخیر بین استان تهران و مازندران به وقوع پیوسته است و شهرهای پردیس، دماوند و شمال شهرستان شمیرانات بیشترین تأثیر را داشتند. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
زمین لرزه نسبتا شدیدی در استان تهران، پایتخت، شهرستان های پردیس، رودهن، شمیرانات و دماوند را لرزاند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: زلزله به بزرگی4 ریشتر تهران را لرزاند. به گزارش خرداد به نقل از مهر، ساعت 13:41 ظهر چهارشنبه زلزله تهران را لرزاند. بر اساس گزارش های رسیده از خبرنگاران مهر، این زلزله در پردیس، دماوند، شمیرانات و قسمت های شمالی تهران حس شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - زمین لرزه نسبتا شدید ظهر امروز (چهارشنبه) در استان تهران، علاوه بر پایتخت در شهرستان های پردیس، رودهن، شمیرانات و دماوند نیز احساس شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات اعلام کرد: نبود انبار علوفه علیرغم ظرفیت و نیاز عشایر منطقه پذیرفتنی نیست و تامین آن به سرعت پیگیری خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ معاون قوانین مجلس شورای اسلامی اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس یازدهم را قرائت کرد. حسین میرمحمد صادقی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه ضمن خیر مقدم به مهمانان و نمایندگان، اسامی هیات رئیسه سنی را قرائت کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه تحول کشور باید از درون مجلس اتفاق بیافتد، گفت: فرایند های سیستمی و کارآمدی سازی و هوشمندی سازی باید در همه تصمیمات نمایان شود. تاریخ انتشار: 12:26 - 06 خرداد 1399 - کد خبر: 623836
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم ساعت 8 صبح فردا چهارشنبه 7خرداد 1399 با حضور رؤسای قوا برگزار می شود. مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه هفتم خرداد، ساعت 8 صبح پس از تشکیل ریاست سنی مجلس به ریاست سیدرضا تقوی (متولد 1325 در دامغان و منتخب مردم تهران، ری ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: روز گذشته (دوشنبه) عوامل هلال احمر شهرستان از پایگاه امداد و نجات قوچک به 4 جوان محبوس شده در ارتفاعات هملون امدادرسانی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۰    
حجت الاسلام زوبین، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات از توزیع 6000 بسته کمک معیشتی به همت این اداره و شورای مذهبی این شهرستان در راستای در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه خبر داد.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران، شمیرانات ،ری و اسلامشهر در یازدهمین مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از بانوان نماینده در مجلس دهم به جای اینکه درصدد رفع مشکلات در فضایی منطقی باشند، بیشتر به دنبال جاروجنجال سیاسی و رسانه ای و مطرح کردن موضوعات به صورت هیجانی بودند ...
نماینده   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۵    
سیدمحسن دهنوی، منتخب مردم تهران، ری، لواسان و شمیرانات در مجلس یازدهم در گفت وگو با نماینده درخصوص مصوبۀ کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس دهم که منجر به ایجاد امتیازات خاص برای نمایندگان پیشین مجلس و ایجاد محدودیت هایی برای منتخبان جدید خواهد شد ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: رییس مرکز اورژانس تهران از سقوط کودکی در رودخانه دربندسر شمیرانات خبر داد. پیمان صابریان عصر یکشنبه گفت: ساعت 14:42 امروز حادثه غرق شدگی در رودخانه به آدرس شمشک ...
نماینده   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اقبال شاکری، منتخب مردم تهران، پردیس ، شمیرانات ، ری و اسلامشهر در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در مورد وضعیت فراکسیون اکثریت در این دوره از مجلس و حواشی ایجادشده در مورد انتخاب رئیس این قوه گفت: اینکه رسانه ها چه می گویند و چه می نویسند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - "صفت اله عباسی فشمی" و "رضا کربلایی محمد میگونی" اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون روز شنبه در فرمانداری شمیرانات احکام خود را دریافت کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- منتخب مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس با اشاره به اصل 31 قانون اساسی که داشتن مسکن متناسب با نیاز را حق هر فرد و خانواده ایرانی می داند گفت: تلاش می کنم در قالب طرح ها یا لوایحی این اصل به سمت اجرایی شدن پیش برود. تاریخ انتشار: 10:31 - 03 خرداد 1399 ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: 70 هزار و 192مترمربع از اراضی ملی بخش لواسانات از ابتدای سال جاری تاکنون رفع تصرف شد.