جمعه ۲۸ دیساعت ۰۹:۱۵Jan 2019 18
 

جدیدترین‌های «تربت حیدریه»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
در بسته خبری امشب مشهد و شهرستان های خراسان رضوی خبرهایی از جمله ماندگاری اردوگاه تکریت در تاریخ، تولید ماهی در خراسان رضوی، پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی یه گلبهار، کسب رتبه اول تربت حیدریه در طرح کارورزی خراسان رضوی و دستگیری باند سارقان حرفه ای منزل توسط پلیس سبزوار منتشر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۷    
تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه از راه اندازی و فعالیت چهار دفتر تسهیل گری در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد و گفت: مشارکت جدی مردم در امور مختلف شهری از مهمترین اهداف تشکیل این دفاتر است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۱    
گروه فرهنگی - نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: پایین بودن سرانه مطالعه موجب می شود که مجدد تاریخ را تکرار کنیم و از تجربیات دنیا، ایران و دانشمندان استفاده نکنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۶    
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه زیرساخت های برای استانی شدن انتخابات مجلس فراهم نشده است، گفت: نهادهای مسئول باید پاسخگوی دغدغه های مردم باشند تا نمایندگان بتواند با فراغت از پیگیری اینگونه مسائل بحث قانون گذاری و مسائل ملی را به نحو بهتری دنبال کنند.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۷    
مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در بازدید از دانشگاه تربت حیدریه گفت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تکمیل طرح های عمرانی خیرساز در دانشگاهها کمک می کند و تا پایان سال جاری 100 طرح خیرساز با حمایت وزارت علوم به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۲    
تربت حیدریه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از اجرای طرح غربالگری سلامت در بیمارستانهای زیر پوشش این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۲    
تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: طرح توسعه شهرک صنعتی شماره دو و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در این شهرستان در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۴    
تربت حیدریه- ایرنا- امام جمعه تربت حیدریه گفت: بقاع متبرکه متعلق به اهل بیت(ع) است لذا نباید افراد سکولار و کسانی که به شکلی با نظام جمهوری اسلامی زاویه دارند در این اماکن مقدس حضور داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه به گفته سهامداران آن برای تکمیل نیازمند 70 میلیارد ریال می باشد که 50 میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات و بقیه سهم آورده شخصی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: با استانی شدن انتخابات مجلس، نقش مردمی بودن انتخابات مقداری کاهش پیدا خواهد کرد و بیشتر به سمت پررنگ تر شدن نقش احزاب و گروه های سیاسی می رود.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۱    
در شرایطی که میدان دام تربت حیدریه یکی از سه بارانداز اصلی کشور بشمار می رود اما پروژه کشتارگاه صنعتی آن با پیشرفت فیزیکی 50 درصدی همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۴    
فرماندار تربت حیدریه گفت: این شهرستان در مسیر تردد مسافران از سمت شمال به جنوب و شرق به غرب کشور قرار گرفته و سالانه بیش از 20 میلیون نفر گردشگر و زائر از این منطقه به نقاط مختلف کشور تردد می کنند.
ایثار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۸    
وزیر ورزش و جوانان از خانواده شهدای ورزشکار شهرستان تربت حیدریه با اهدای لوح یادبود، تجلیل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۹    
تربت حیدریه - ایرنا - با پیشرفت در صنایع حمل و نقل و فناوری اطلاعات، دورترین و بکرترین نقاط روی زمین نیز در دید و دسترس علاقه مندان به سفر قرار گرفته بطوریکه امروزه گردشگری بزرگترین صنعت در دنیا محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۶    
سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه تدوین می شود.
مثلث   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۰    
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در دامپزشکی خراسان رضوی گفت: این آبزیان حرام گوشت در تمامی شهرستان های این استان نظیر مشهد، بجستان، فریمان، تربت حیدریه و سبزوار و در ساعات غیراداری در مسیر های جاده ای با عنوان ماهی تازه جنوب به فروش می رسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۲    
در بسته خبری امروز شهرستان های خراسان رضوی اخباری از جمله روحیه پرستاران، سند چشم اندار پیشگیری از آسیب های اعتیاد در تربت حیدریه، 40 درصد از فضاهای آموزشی سبزوار نیازمند مرمت است و آماده باش در خواف منتشر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۱    
فرماندار تربت حیدریه گفت: از مجموع 3 هزار و 278 واحد مسکن در این شهرستان 1500 واحد آن فاقد متقاضی است.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تربت حیدریه گفت: در راستای بررسی چهار آسیب اولویت دار رتبه بندی شده توسط کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی در شهرستان بدنبال سند چشم انداز پیشگیری از آسیب اجتماعی در جامعه تربت حیدریه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۵    
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: چهار طرح اشتغال زا درشهرستان های کاشمر، رشتخوار، خوشاب و تربت حیدریه به تصویب رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۶    
در بسته خبری امشب خبرهایی از شهرستان های این استان از جمله ثبت نام بیش از 90 هزار نفر در مراکز فرهنگی و قرانی در خراسان رضوی پرداخت 20 میلیون تومان به مددجویان بهزیستی داورزن، اولین جلسه نقد و بررسی فیلم کوتاه جشنواره ملی فیلم کوتاه تسنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۰    
تربت حیدریه- ایرنا- رئیس انجمن هنرهای نمایشی تربت حیدریه با بیان اینکه آغاز فعالیت این انجمن به سال 67 باز می گردد گفت: با وجود سه گروه به ثبت رسیده تئاتر و حدود 270 عضو می توانیم ادعا کنیم که تئاتر این شهرستان به مرحله استقلال مالی رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۹    
تربت حیدریه- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از راه اندازی رشته زیست فناوری پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در این واحد دانشگاهی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۹    
ایرنا-تربت حیدریه- روستای بسک در شهرستان تربیت حیدریه استان خراسان رضوی با افزون بر 342نفرجمعیت (117 خانواری)، در کنار جاذبه های طبیعی و تاریخی خود، حرفه ابریشم کشی را به عنوان شغل آباء و اجداد ی مردم این خطه حفظ کرده و اهالی این روستادر کنار هم به هنر ابریشم بافی نیز مشغولند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۵    
تربت حیدریه- ایرنا- رئیس دادگستری تربت حیدریه گفت: بنیان خانواده تحت تاثیر برنامه های فرهنگی شبکه های اجتماعی قرار گرفته و زمینه فروپاشی آن را فراهم کرده است لذا می بایست برای نجات خانواده به دنبال تعالی و رشد فکری آن بشیم.
نشست تخصصی خبرنگاران آزاد صدا و سیمای خراسان رضوی با حضور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی، فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم تربت حیدریه و سایر مسئولین و مدیران تربت حیدریه برگزار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۱    
به همت خیر تربت حیدریه ای30 بخاری گازی تهیه و بین خانواده های نیازمند زیر پوشش بهزیستی در بخش های رخ، کدکن و بایگ توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۸    
رستمی گفت: با توجه به کمبود امکانات ظرفیت های ویژه ای در حوزه ورزش در شهرستان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۶    
1500 واحد مسکن مهر در تربت حیدریه بدون متقاضی است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۰    
مسعود سلطانی فر در سفر به مشهد استادیوم 5 هزار نفری آزادی شهر تربت حیدریه را افتتاح کرد. این پروژه سال 1388 کیلد خورد و با مبلغی در حدود 14 میلیاردتومان پس 9 سال به بهره برداری رسید. 22 دی 1397 / 17:27 منبع:ایسنا
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۴    
تربت حیدریه- ایرنا- نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی با گلایه از نبود خوابگاه ورزشی در تربت حیدریه، گفت: برای رفع این مشکل بخشی از مسکن مهر به عنوان خوابگاه ورزشی قابل استفاده است که تامین منابع مالی آن نیازمند توجه وزارت ورزش و جوانان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۲    
دانشجوی فعال دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه گفت: برخی مسئولان تربت حیدریه در حالی از جنبش دانشجویی انتقاد می کنند که خود به مطالبات دانشجویان پاسخگو نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۰    
وزیر ورزش و جوانان گفت: بهترین تیم فوتبال آسیا را داریم، بهترین کادر فنی، بهترین بازیکنان و بهترین تدارکات و حمایت را داریم و همه شرایط برای کسب چهارمین جام ملت های آسیا آماده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۸    
تربت حیدریه- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه ششمین ورزشگاهی است که در سالجاری افتتاح می شود گفت: تا پایان امسال چهار ورزشگاه دیگر در مناطق مختلف کشور به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۵    
سعید باستانی نماینده مردم زاوه ،تربت حیدریه و مه ولات در مراسم افتتاح استادیوم پنج هزارنفری ازادی تربت حیدریه گفت: ورزش کشور در دولت تدبیر و امید هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری پیشرفت بسیار بالایی داشته است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۰    
به گزارش خبرنگارمهر، مسعود سلطانی فرظهر شنبه در مراسم افتتاح استادیوم 5هزار نفری آزادی تربت حیدریه اظهار کرد:نقش ورزش در ایجاد نشاط و شادی و همچنین افزایش اتحادو غرور ملی بسیار حائز اهمیت است و هیچ عرصه ای مثل ورزش نمی تواند با یک پیروزی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۹    
آیین افتتاح استادیوم 5000 نفری تربت حیدریه با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صبح امروز برگزار شد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۰    
هدف از ایمن سازی محور تربت حیدریه شتخوار که دارای ترافیک های سنگین در طول سال می باشد، کاهش تصادفات منجر به فوت وجرح در راههای این شهرستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۶    
وزیر ورزش و جوانان گفت: بهترین تیم فوتبال آسیا را داریم، بهترین کادر فنی بهترین بازیکنان و بهترین تدارکات و حمایت را داشته و همه شرایط برای کسب چهارمین جام ملتهای آسیا آماده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۵    
تربت حیدریه- ورزشگاه 5 هزار نفری تربت حیدریه با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۸    
تربت حیدریه- ایرنا- در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روز شنبه طی مراسمی با حضور وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه در این شهر مورد بهره برداری قرار گرفت.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴    
وزیر ورزش و جوانان به منظور حضور در مراسم بهره برداری چند طرح ورزشی وارد مشهد شده و مورد استقبال رسمی استاندار خراسان رضوی قرار گرفت. به گزارش ایلنا از مشهد ، مسعود سلطانی فر پس از زیارت بارگاه منور رضوی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۲    
وزیر ورزش و جوانان با حضور در تربت حیدریه از مجموعه ورزشی تختی این شهرستان بازدید کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۶    
ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود. ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۷    
وزیر ورزش و جوانان که شب گذشته به منظور حضور در مراسم بهره برداری چند طرح ورزشی وارد مشهد شده بود، به تربت حیدریه سفر کرد و مورد استقبال ورزش دوستان این شهرستان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۶    
مسابقات فوتسال منطقه ای سازمانهای حمل و نقل و تاکسی رانی های کشور در گرگان با معرفی تیم های صعود کننده پایان یافت . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در پایان این رقابت ها تیم های مشهد مقدس و تربت حیدریه به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند . ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۸    
تربت حیدریه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: با احراز تخلف از سوی اداره نظارت بر درمان این واحد دانشگاهی، یک مرکز غیرمجاز خدمات پزشکی در تربت حیدریه تعطیل شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۲    
مسعود سلطانی فر پس از زیارت بارگاه منور رضوی، علاوه بر شرکت در چند نشست با مدیران استانی در سفر به تربت حیدریه ورزشگاه پنج هزار نفری این شهر افتتاح می کند. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه از برگزاری تورهای گردشگری معدن با مشارکت اداره صنعت معدن و تجارت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۸    
با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان شنبه 22 دی ماه استادیوم تربت حیدریه و سالن ژیمناستیک ثامن افتتاح می شود.