یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۸:۰۹Apr 2020 5

جدیدترین‌های «تربت حیدریه»

 
هم نوا   ۴ ساعت پیش    
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، علی لاریجانی پس از بازدید از نمایشگاه عکس زعفران تربت حیدریه در جمع خبرنگاران به تصویب بودجه 97 از سوی رئیس جمهور به مجلس اشاره و اظهار کرد: این بودجه در دستور کار کمیسیون ها قرار خواهد گرفت تا نمایندگان پیشنهادات خود را ارائه دهند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول حوزه مقاومت بسیج طلاب سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت:اقدام طلاب خواهر و برادر در مسئله خدمت رسانی به مدافعان سلامت حقیقتاً باعث افتخار حوزه های علمیه و مجموعه افرادی است که به صورت جهادی در این عرصه در حال خدمت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت:340 هزار و 408 نفر در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه غربالگری کرونا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با هدف کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بسته بهداشتی و غذایی در برخی از روستا های بخش رخ توزیع شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: شیوع ویروس کرونا و ماندن مردم در خانه، سبب کاهش 51 درصدی مصرف بنزین در شش روزه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مسوول بسیج رسانه سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: با عنایت به مصوبه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر منع چاپ نشریات مکتوب به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، حمایت عملی و ویژه از اصحاب رسانه امری لازم و ضروری به نظر می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۶    
منتخب مردم تربت حیدریه گفت: نگاه به تولید باید به سمت اقتصاد مقاومتی و مردمی برود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه از مهر و موم 34 واحد صنفی این شهرستان به علت رعایت نکردن توصیه های بهداشتی در راستای کنترل و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۶    
رئیس جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: برای پرداخت تسهیلات سرمایه ای و تسهیلات سرمایه در گردش بانک ها همکاری خوبی ندارند و این موضوع چالش مهم کشاورزان این شهرستان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته درمان بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه آمار مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی به یک هزار و 622 نفر رسید، گفت: این آمار به تفکیکی در مشهد 977، نیشابور 213، تربت حیدریه 116، تربت جام 136، سبزوار 122 و گناباد 58 نفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هدایای نقدی استاندارخراسان رضوی به مدافعان سلامت در تربت حیدریه تحویل شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه تربت حیدریه با بیان این که در این روزها بهترین شفیعان و وسیله ما برای عرض حاجات به پیشگاه خداوند، اهل البیت(ع) هستند، گفت: یقینا با توسل به آنان ملت از این بلیه درخواهند آمد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۲    
حوزه/ اکنون که اراده الهی درهای خدمت به مردم را در این عرصه گشوده است، اساتید و طلاب شهرستان تربت حیدریه فرصت را مغتنم دانسته و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تحت قرارگاه جهادی سردار حاج قاسم سلیمانی حضور فعالی در میدان دارند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن اوتیسم خراسان رضوی روز پنجشنبه به مناسبت روز جهانی آگاهی از اوتیسم به خبرنگار ایرنا گفت: این مدارس در شهرستان های مشهد، نیشابور، سبزوار، قوچان، تربت حیدریه و تربت جام این استان دایر است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۵۱    
معاون بهداشت و درمان سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه درباره این طرح گفت: در حال حاضر هر شب 25 تیم با 20 خودرو و 80 دستگاه سم پاش نسبت به ضدعفونی معابر اقدام می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آنچه پیش روی شماست جلوه ای از شکوفه های بهاری شهر کدکن در تربت حیدریه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: برای ورزشگاه 5 هزار نفری آزادی تربت حیدریه درخواست تامین اعتبار کرده ایم، چراکه تعمیر و بازسازی این ورزشگاه بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هزینه جشنهای شعبانیه در تربت حیدریه به معیشت محرومان ختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
123 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامت شهروندان در سطح خراسان رضوی پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا حدود 310 هزار نفر معادل 75 درصد از جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه غربالگری شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۱    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف سپاه ناحیه تربت حیدریه از تعطیلی همه صنوف تا 15 فروردین در این شهرستان خبر داد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با ارسال لوحی از تلاش های بی شائبه مدیر،کارکنان، رانندگان نفتکش، پیمانکاران حمل و نقل مواد نفتی، مالکان ودست اندرکاران جایگاه های مجاری عرضه سوخت منطقه تربت حیدریه تقدیرکرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه از اعمال محدویت های شدید در روز طبیعت خبر داد و گفت: مردم روز 13 فروردین باید در خانه بمانند.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با ارسال لوحی از تلاش های بی شائبه مدیر،کارکنان، رانندگان نفتکش، پیمانکاران حمل و نقل مواد نفتی، مالکان ودست اندرکاران جایگاه های مجاری عرضه سوخت منطقه تربت حیدریه تقدیرکرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۵۱    
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اگر مشکلات اقتصادی حل شود، بسیاری از مشکلات که ما امروز با آن دست به گریبان هستیم حل خواهد شد و جهش تولید در واقع کلیدی است برای باز کردن بسیاری از معضلاتی که در جامعه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رشتخوار با اشاره به جاری شدن آب روان کال سالار در این شهرستان، گفت: بارش باران جاده های جنگل رشتخوار، جنت آباد و تربت حیدریه را مسدود کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۱    
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: پاسداران به عنوان سربازان ولایت، پیرو خط شهدای عزیز، نهضت عاشورا و مکتب شهید سلیمانی، لباسشان در خدمت گزاری به مردم روزی آغشته به خون و خاک و امروز آغشته به مواد ضدعفونی کننده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در جمعیت زیرپوشش این واحد دانشگاهی را 103 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد هفت بیمار فوت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۰    
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: در 24ساعت قبل هفت هزار و 791 نفر در دو ایستگاه ورودی تربت حیدریه غربالگری شده اند.
گجت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس علوم پزشکی گناباد از شناسایی کم سن ترین مبتلا به کرونا در کشور خبر داد و گفت نتیجه تست کرونای یک نوزاد 35 روزه اهل تربت حیدریه مثبت اعلام شد. جواد باذلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۰    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تربت حیدریه گفت: در سال 98 نزدیک به 716 میلیون لیتر انواع فرآورده در این منطقهتوزیع شد که در مقایسه با پارسال 12درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۰    
فرماندار تربت حیدریه گفت: محدودیت های شدیدی برای روز سیزده بدر اعمال خواهد شد و خودرو هایی که به قصد تفریح بخواهند از شهر خارج شوند، توقیف، جریمه و به پارکینگ منتقل می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معابر عمومی روستای تیزاب در شهرستان تربت حیدریه برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا ضدعفونی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۴:۱۵    
رکوردار دوی 100 متر ایران گفت: در حوزه ورزش در تربت حیدریه برخی نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری داریم که اگر این نیازها برطرف شود، می توان گفت، این شهرستان ظرفیت تبدیل شدن به قطب ورزش کشور را در بیشتر رشته های ورزشی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۵    
رئیس اداره پیشگیری و مبارزه با بیماری های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: سالمندان جزء گروه های حساس و در معرض خطر در برابر بیماری کرونا هستند که نیاز به توجه ویژه دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، شمار مبتلایان به بیماری کرونا در مناطق زیرپوشش این واحد دانشگاهی را 98 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد هفت تن فوت کرده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ علی نیک یاد گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ماموریت گشت های امنیتی محله محور بسیج به گشت های سلامت محله تغییر یافته تا در کنار مدافعان سلامت و همکاری مردم زنجیره انتقال این ویروس منحوس قطع شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علی محمدی از دستگیری و ضبط ابزارآلات حفاران غیرمجاز در یکی از محوطه های تاریخی بخش کدکن شهرستان تربت حیدریه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: براثر واژگونی سواری سمند در محور مشهد به تربت حیدریه سه نفر کشته و مصدوم شدند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۷    
جواد باذلی، در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این نوزاد یک ماهه که تست کرونا او مثبت شده، از شهرستان تربت حیدریه است و در بیمارستان علامه بهلول گنابادی، بستری و تحت درمان قرار دارد. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از شناسایی کم سن ترین فرد مبتلا به کرونا در این شهرستان خبر داد. جواد باذلی اظهار داشت: با اعلام نتیجه مثبت تست کرونا یک نوزاد 35 روزه، کم سن ترین مبتلای کرونای کشور در گناباد شناسایی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه گفت: در اقدام غافلگیرانه نیرو های انتظامی کدکن باند غیرمجاز در حال حفاری شبانه دستگیر شدند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: آزمایش کرونای یک نوزاد یک ماهه در این شهرستان مثبت اعلام شد. دکتر جواد باذلی روز یکشنبه طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نوزاد از شهرستان تربت حیدریه در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری و تحت درمان قرار دارد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: سال گذشته توزیع سوخت مایع در سطح منطقه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن با 12درصد افزایش همراه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - فرماندار مه ولات گفت: مردم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، باید علاوه بر رعایت موازین بهداشتی، در خانه بمانند و تنها در مواقع بسیار ضروری از منازل خود خارج شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۱    
تربت حیدریه- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از تب سنجی 94 هزار نفر در پایگاه های زیرپوشش این شهرستان با هدف مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با هدف تقویت امکانات درمانی جامعه پزشکی و ارتقای سلامت عمومی شهروندان در مقابله با ویروس کرونا، اجرای پروژه گازرسانی به بیمارستان امام حسین (ع) تربت حیدریه به صورت ضربتی و به جای 45 روز پس از تعطیلات ...
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه بلندی مدیر منطقه گفت: درتعطیلات 6 روزه اول نوروز امسال شیوع ویروس کرونا و ماندن مردم در خانه برای شکست کرونا، سبب کاهش51درصدی مصرف بنزین در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه : در سال 1398نزدیک به 716میلیون لیتر انواع فرآورده در منطقه تربت حیدریه توزیع شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 12درصد افزایش داشته است .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۱    
مسئول بسیج رسانه سپاه تربت حیدریه با اشاره بر اینکه مردم باید آمار مبتلایان به ویروس کرونا را از منابع معتبر دنبال کنند گفت: نقش رسانه ها در ایجاد آرامش جامعه بی بدیل است