چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۰۴:۱۱Jun 2019 19

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش و تحقیقات»

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طی گزارشی در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه آزاد را مقصر دانست. تهران – اقتصادبرتر – 28 خرداد 98 ...
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزگذشته در گزارش خود در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس، دانشگاه آزاد را کمتر از یک سوم مقصر دانست. همچنین تأکید شده است با بررسی صورت گرفته استفاده از تله کابین برای جابه جایی حدود 45هزار نفر از دانشجوی این واحد اشتباه بوده و امکان منطقی ندارد ...
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که به حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، عنوان کرد: در این نشست اولویت های وزارت آموزش و پرورش و پرداخت مطالبات فرهنگیان تأکید شد. ...
اسدالله عباسی نماینده رودسر، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و سخنگوی هیات رئیسه مجلس در گفتگو با پارسینه: آموزش و پروش دستخوش یکسری سلیقه های سیاسی و رفتار های سیاسی شده است که این امر خوشایند نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه بهترین راه این است که دولت مابه التفاوت ارز ترجیحی با ارز نیمایی کالاهای اساسی را مستقیماً به خود مردم دهد، گفت: یارانه نقدی و کارت الکترونیکی خرید مدل هایی هستند که دولت می تواند از آن ها استفاده کند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس، نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با اعلام علی لاریجانی پایان یافت. بر اساس اعلام لاریجانی، نشست علنی بعدی خانه ملت یشکبنه هفته آینده (2 تیرماه 98) برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گزارش خود در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس، دانشگاه آزاد را مقصر دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، گزارش این کمیسیون درباره حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه واقعاً خنده دار است که بیان کردن مطالبات 10هزار میلیارد تومانی فرهنگیان از سوی ما با عنوان تلاش انتخاباتی پاسخ داده می شود، گفت: این بدهی در 42 سرفصل از سوی آموزش وپرورش به مجلس ارائه شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۷    
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، بابیان اینکه تعداد زیادی از املاک آموزش و پرورش بدون استفاده باقی مانده که می تواند برای بهبود اقتصاد این وزارتخانه به فروش برسد، به تشریح دلایل تعللی که تاکنون برای انجام این اقدام وجود داشته، پرداخت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است هرگونه تشکلی که بتواند معلمان را منسجم کرده و برای پیگیری مطالبات آنها اقدام کند، به نفع نظام جمهوری اسلامی و معلمان است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۴    
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: شهریه مدارس غیرانتفاعی بی حساب و کتاب افزایش پیدا کرده و همین افزایش بی ضابطه رقم ها به خانواده ها آسیب می زند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۲    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به تشریح آخرین جزئیات طرح جایگزینی کنکور پرداخت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تشویق خیرین و دیده شدن آنها، انگیزه ای برای دیگران ایجاد می کند اما این حرکت در کشور مغفول مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به عملکرد محمدرضا عارف در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ریاست عارف بر کمیسیون آموزش مجلس منفعلانه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیش فروش خودرو بدون اعلام تاریخ تحویل انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با رد خبر اخراج دانش آموزانی که در مدارس آهنگ خواندند، گفت: این موضوع نمی تواند صحت داشته باشد و در این ارتباط نیز هیچ گزارش و شکایتی از سوی اولیاء دانش آموزان به کمیسیون آموزش واصل نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۳    
تهران - ایرنا - سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در اولین نشست با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که با دعوت رسمی از سوی ریاست این کمیسیون انجام شده بود، برنامه های کاری خود و موضوع پیگیری پرداخت ها و معوقات فرهنگیان را تشریح کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه سیدجواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش وپرورش با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات با دعوت رسمی از سوی ریاست کمیسیون، روز گذشته برگزار شد. دستور جلسه برنامه های کاری سید جواد حسینی در ارتباط با آموزش وپرورش و موضوع پرداخت ها و معوقات معلمان و کارکنان وزارت آموزش وپرورش بود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت به عنوان بهترین مدرسه است و این مدرسه اگر دولتی باشد بهتر است چراکه از نظر هزینه، بار مالی زیادی را به خانواده تحمیل نمی کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: باید به نقش یکی از نزدیکان بطحایی و جلساتی که این فرد به عنوان روابط عمومی 2 در محل وزارت آموزش و پرورش تشکیل شده توجه کرد!
نماینده   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۳    
احمدی لاشکی و خانلری اعضای کمیسیون آموزش طی تماس هایی جداگانه با خبرنگار سایت و ماهنامه نماینده توضیحات روز گذشته سیدمحمدجواد ابطحی، درباره انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات را رد کرده و آن را اصلاح کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل کارگروه پنج نفره در این کمیسیون برای بررسی ایده راه اندازی سازمان نظام معلمی خبر داد.
پانا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش جزئیات مباحث مطرح شده در دیدار روز گذشته سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد. ...
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره نخستین حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در این کمیسیون و تشریح اولویت هایش توضیح داد. گسترش نیوز: حمایت میرزاده درباره نخستین حضور سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تلقی از هوشمندسازی مدارس به تبدیل گچ و کاغذ به کامپیوتر یا تخته سیاه به تخته هوشمند تنزل پیدا کرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس، نشست علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد. این جلسه در حالی آغاز شد که 201 نفر از نمایندگان در جلسه حضور داشتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۳    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت : در دوره های گذشته به موضوع پرورش که 50 درصد فعالیت وزارت آموزش و پرورش را شامل می شود، کم توجهی شده از این رو پرورش باید در نظام آموزشی از حاشیه به متن آورده شود.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: امیدی ها بالاخره بعد از چند شکست، یک روز موفقیت آمیز را در بهارستان تجربه کردند، روزی که برای آنها همراه بود با کسب کرسی ریاست کمیسیون های اقتصادی و بهداشت مجلس. هر چند در این میان کرسی ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات را به رقیب اصولگرای خود وا نهادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در آموزش و پرورش تغییر رویکرد مهم است نه جابه جایی مهره ها.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس ، با بیان اینکه انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون در دستورکار قرار داشت، گفت: محمدمهدی زاهدی از سوی اعضای کمیسیون به عنوان رئیس انتخاب شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۲    
نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی امروز 26 خرداد ماه 1398 برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی، علی نوبخت حقیقی رئیس کمیسیون بهداشت، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی و محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه دانشگاه های کشور مأموریت گرا نیست چرا که هیچ مشکلی از کشور و نیازهای آن را حل نمی کند و توجهی به نیازهای کشور و دستگاه های اجرایی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو سابق حزب اعتماد ملی به عدم نامزدی محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید برای ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس واکنش داد و گفت: ته مانده های اصلاحات هم دیگر لیدری عارف را در مجلس قبول ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از حضور سرپرست آموزش و پرورش در این جلسه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: زاهدی به عنوان رئیس، سلامی و احمدی به عنوان نواب و سلیمی و اولادقباد به عنوان دبیران کمیسیون آموزش مشخص شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: شاه کلید اقتصاد مقاومتی در توصیه های مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی، خودکفایی است.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتخاب شد همچنین عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رئیس فراکسیون امید مجلس به دلیل ترس از شکست مجدد، از نامزدی برای ریاست کمیسیون آموزش انصراف داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در سال پایانی مجلس دهم شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است معلمان هم باید مانند پزشکان، پرستاران و مهندسان دارای نظام صنفی حرفه ای مختص خود باشند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۸    
نمایندگان مردم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اکثریت آرا، محمدمهدی زاهدی را به ریاست این کمیسیون برگزیدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد مهدی زاهدی در اجلاسیه چهارم مجلس دهم رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شد و محمود نگهبان سلامی و قاسم احمدی لاشکی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در سال پایانی مجلس دهم شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در آخرین سال کاری مجلس دهم شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۸    
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس، مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی شد. او نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دهم است. پیش از او محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون امید بر صندلی ریاست کمیسیون آموزش بود. انتهای پیام/ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس، محمدمهدی زاهدی را با اکثریت آرا به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب کردند.
به اعتقاد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نمی توان پذیرفت که دولت بودجه کافی برای پرداخت معوقات فرهنگیان را ندارد. گسترش نیوز: با رفتن وزیر پیشین آموزش وپرورش این سوال مطرح می شود که نقاط ضعف و قوت دوران سیدمحمد بطحایی چیست؟ برای یافتن پاسخ سوال خود با سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به ...