پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۲:۴۱May 2019 23

جدیدترین‌های «ستاد دیه»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: در زمان حاضر یکهزار و 300 زندانی جرایم مالی غیر عمد با بدهی بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال در زندان های این استان بسر می برند که برای آزادی و بازگشت به خانواده نیازمند کمک مردم و خیران هستند.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
خوانسار- رییس اداره زندان خوانسار گفت: در طول یک سال گذشته از سوی ستاد دیه استان مبلغ یک میلیارد و 850 میلیون ریال در قالب تسهیلات و کمک بلاعوض 11 نفر زندانی از گروه جرائم غیر عمد از ازندان شهرستان خوانسار آزاد و با آغوش خانواده بازگشتند.
دادستان عمومی و انقلاب گچساران گفت: امسال در جشن گلریزان پنج میلیارد ریال با همت خیران گچساران و سازمان زندان ها برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در گچساران جمع آوری شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- قائم مقام ستاد دیه کشور گفت: ایران دارای 13 هزار و 460 زندانی جرائم غیرعمد (بدهکاران مالی) است.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام نظری گفت: سال گذشته جمعاً 63 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و محکومین مالی شهرستان اهر با مشارکت ستاد دیه آذربایجان شرقی، خیرین و مردم از زندان آزاد شدند.
قائم مقام ستاد دیه کشور با بیان اینکه 13 هزار 460 نفر در کشور به دلیل جرائم غیر عمد در زندان ها به سر می برند، گفت: خانواده این افراد منتظر سخاوت دست خیران هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
خیران تفتی درمراسم جشن گلریزان مبلغ دومیلیارد و100میلیون ریال برای آزادی زندانیان نیازمندجرائم غیر عمد این شهرستان کمک کردند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد ...
سبا724   ۹ ساعت پیش    
بانک ملت از جمله نهادهایی است که بیش از 12 سال است در کنار ستاد دیه و خیرین اقدام به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کرده و گام های قابل توجهی در این بخش از حوزه مسئولیت های اجتماعی خود برمی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
نماینده ستاد دیه کشور گفت: استان کرمان دومین استان در جذب کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد درکشوراست.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، مهران محمودی در این مراسم اظهار داشت: خداوند متعال بر کسی نظر نخواهد کرد مگر اینکه نظر کرده خودش باشد. وی بیان کرد: باید تصور کنیم خودمان به علت محکومیت غیرعمد در بند هستیم بنابراین برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باید از نوع تلاش و کوششی دریع نورزیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته با کمک خیرین، ستاد دیه و مدیریت خوب مدیرکل زندان ها، 320 زندانی جرائم غیرعمد استان از زندان آزاد شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۵    
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: در جشن های گلریزان که شهرستان های مختلف استان برگزار شد 200 میلیون تومان کمک نقدی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد هرمزگان، با حضور علی مهربان قائم مقام و معاون ادارای و مالی ستاد دیه کشور، مسئولان استان، معاونین و مدیران فولاد هرمزگان و با مشارکت خیرین در سالن اجتماعات شهرک فجر( شهرک گاز) بندرعباس برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از یک میلیارد و 403 میلیون تومان توسط خیران برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد کمک شده گفت: با وجود همه مشکلات اقتصادی کمک های خیرین نسبت به سال گذشته دو تا سه برابر رشد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد دیه کشور گفت: با کمک ستاد دیه سال گذشته 7 هزار زندانی جرائم غیرعمد آزاد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۵    
جشن گلریزان ستاد دیه استان کردستان با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در سنندج برگزارشد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۳    
مهربان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امسال مبلغ 400 میلیون تومان در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان کمک کردند، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور 270 میلیون تومان، رئیس قوه قضائیه 50 میلیون و رئیس مجلس شورای اسلامی هم 30 میلیون کمک کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز علی رشیدی شامگاه چهارشنبه در مراسم جشن گل ریزان که با حضور مسئولان و خیران نیک اندیش استان کردستان در سینما بهمن سنندج برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مزارعی با بیان اینکه حدود 560 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد چشم انتظار خیرین هستند، گفت: تلاش همه ما در ستاد دیه استان آزادی 400 نفر در سال جاری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات امنای ستاد دیه کردستان، گفت: در سال گذشته 16 میلیارد و 637 میلیون تومان کمک برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد جمع آوری شده است. به گزارش ایسنا منطقه کردستان، رشیدی شامگاه چهارشنبه (یک خرداد ماه) در جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد، که در سینما بهمن سنندج برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان کردستان گفت: آزادی 328 زندانی جرائم غیرعمد کردستان نیازمند 40 میلیارد و 500 میلیون ریال است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد سلیمی عصر روز چهارشنبه در ابرکوه به خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد زندانی با مشارکت مردم ، خیران و گذشت شکات نیک اندیش و تلاش بی شائبه کمیته صلح و سازش و ستاد دیه استان آزاد شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات امنای ستاد دیه استان کردستان گفت: امسال آزادسازی 328 زندانی جرائم غیرعمد نیازمند 40 میلیارد و 500 میلیون تومان کمک مالی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان ایلام گفت: آزادی 82 زندانی جرائم غیر عمد از سوی ستاد دیه استان ایلام انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره ستاد دیه کشور گفت: کمک مردم در جشن گلریزان سکوت، تاریکی و شور بختی را در خانواده زندانی از بین برده و طراوت، آبادانی، پویایی، امید و روشنایی به آنان هدیه می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
26 زندانی پیشوایی مستحق دریافت کمک ستاد دیه استان تهران هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان البرز از جمع آوری 20 میلیارد ریال کمک خیرین نیکوکار برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در پنج جشن گلریزان این استان خبرداد و گفت: زمینه آزادی 100 زندانی جرائم غیر عمد در البرز فراهم شد.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۳    
دادستان مرند از جمع آوری مبلغ 2 میلیارد ریال در جشن گلریزان این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار روزنامه آذربایجان، علیپور گفت : به همت خیران این شهرستان بخشی از بدهی زندانیان غیرعمد با تقسیط و بخشی نیز با ارائه تسهیلات بلا عوض از کمک های مردمی پرداخت و بعد از انجام تحقیقات و احراز استحقاق توسط ...
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شانزدهمین جشن گلریزان تبریز برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به همت ستاد دیه استان آذربایجان شرقی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی در این مراسم که از ساعت 21:30 یکشنبه 29 اردیبهشت با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در تالار معلم تبریز برگزار شد ...
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در شامگاه سه شنبه شب همزمان با پانزدهمین روز از ماه ضیافت الله ،چهارمین جشن گلریزان شهر کرمان در صدا و سیمای مرکز استان برگزار،در این گلریزان ستاد دیه میزبان خانواده و شبکه بانکی استان بود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسین اصانلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان کمک بیش از دو برابر کمک های سال قبل است اما برای آزادی 18 زندانی جرائم مالی غیر عمد در شهرستان به بیش از 14 میلیارد ریال نیاز داریم. ...
مرآت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سمنان گفت: در جشن گلریزان ماه مبارک رمضان امسال، خیرین استان سمنان 996 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان ایلام گفت: 82 زندانی جرایم غیرعمد شامل تصادفات، حوادث کاری، شبه عمد، بدهکاران مالی، مهریه و نفقه توسط خیرین، ستاد دیه کشور و استان آزاد شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روزبه پوراحمد وز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مبلغ جمع آوری شده توسط خیران به حساب ستاد دیه استان واریز شده است. وی گفت: جشن گلریزان 6سال متوالی است که در شهرستان خداآفرین برگزار می شود و سال گذشته نیز با کمک خیران تعداد 8نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و مالی شهرستان آزاد شدند . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران اعلام کرد: طی جشن گلریزان آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران که در سالن همایش های هتل قلب برگزار شد، نیکوکاران حاضر در مراسم، 380 میلیون تومان جهت آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد به حساب نمایندگی ستاد دیه واریز نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه آذربایجان غربی گفت: از اول ماه رمضان تا به امروز 800 میلیون تومان کمک مردمی در جشن های گلریزان استان جمع آوری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس ستاد دیه استان فارس گفت: در جشن گلریزان مرکز استان فارس که شامگاه 30 اردیبهشت در شیراز برگزار شد مبلغ 30 میلیارد ریال وجه نقد و تعهد مالی از سوی خیرین و نیک اندیشان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در ابرکوه با حضور علی محمد دشتکیان معاون دادستان عمومی و انقلاب و اسلام افشون مدیرعامل ستاد دیه استان یزد، برگزار شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: همزمان با پانزدهمین روز ماه مبارک رمضان 2 زندانی جرائم غیر عمد استان با کمک ستاد دیه آزاد شدند. یدا... روحانی منش در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: یکی از این افراد به خاطر ناتوانی در پرداخت مهریه 100 سکه ای از دوم بهمن سال گذشته راهی زندان شده بود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه سه شنبه در جشن گلریزان به مناسبت آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد تاکید کرد: این تعداد زندانی از محل کمک خیران و ستاد دیه در قالب تسهیلات، کمک های بلاعوض و رضایت شاکیان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به برگزاری جشن گلریزان در شهرکرد و فارسان میزان کمک های جمع آوری شده حدودا 200 میلیون تومان بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه یزد گفت: مردم نوعدوست و خیراندیش شهرستان ابرکوه در جشن گلریزان چهار میلیارد و 210 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد کمک کردند.
هرمیزان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه هرمزگان از جمع آوری 370 میلیون تومان کمک جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در بندرعباس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خیران اسفراینی هم زمان با برگزاری جشن گلریزان در این شهر مبلغی بالغ بر 145 میلیون تومان را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه اهدا کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه خراسان شمالی گفت: در جشن گلریزان امسال شهرستان فاروج، خیران برای آزادی 5 زندانی جرائم غیر عمد شهرستان 570 میلیون ریال کمک کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز سه شنبه در جمع مسئولان ستاد دیه استان بوشهر افزود: برگزاری جشن گلریزان برای همه مناسبت های تقویمی و فرهنگ سازی باید در دستور کار ستاد دیه در طول سال باشد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت - ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان از کمک 552 میلیون و 560 هزار تومانی خیران برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد رشت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر بانک   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، این بانک با هدف دستگیری از زندانیان جرائم غیرعمد و همزمان با ماه مبارک رمضان، با حضور در جشن گلریزان ستاد دیه کشور، 5 میلیارد ریال را به این امرخداپسندانه اختصاص داد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا یزدانی مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بدهی این محکومان را یک میلیارد و 500 میلیون تومان عنوان و بیان کرد: از این مبلغ بدهی محکومان ؛ 500 میلیون تومان مربوط به گذشت شاکیان و یک میلیارد تومان نیز از محل کمک های خیران تامین شده است. ...
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی ، شهبازی سرپرست اداره زندان شهرستان میاندوآب گفت:بنا به تدبیر بروجنی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان غربی مبنی بر تلاش و همکاری زندانهای استان در جمع آوری زکات فطریه که ستاد دیه استان تنها متولی آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد همانند ...