جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۰Apr 2019 26

جدیدترین‌های «آق قلا»

پایگاه خبری استناد   ۱۰ دقیقه پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان با اعلام سرریز شدن سد کیسه ای شمال یلمه خندان در نزدیکی آق قلا از آماده باش این شهر خبر داد.
انتخاب   ۱۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار آق قلا با اعلام وضعیت اضطراری در این شهرستان گفت: سد کیسه ای (سیل بند) شمال یلمه خندان شکسته و آب در حال پیشروی به سمت شهر آق قلا است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، مجتبی جمالی مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: با اعلام آماده باش شهر آق قلا گفت: سد کیسه ای شمال یلمه خندان در شمال شرق آق قلا از دیروز لبریز شده و احتمال سرریز شدن آن وجود دارد. ...
سد کیسه ای شمال یلمه خندان شکسته و آب در حال پیشروی به سمت شهر آق قلاست.
دیار آفتاب   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بعد از وقوع سیل در استان گلستان مردم به خانه های خود بازگشتند ولی این منطقه دوباره دچار آبگرفتگی شده است.
گروه برنامه تلویزیونی کودک شو با حضور پژمان بازغی برای کودکان سیل زده آق قلایی در عصر چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه به اجرای برنامه پرداختند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بر اساس مشاهدات روز جمعه خبرنگار هم اکنون روستاهای شرقی آق قلا بویژه سقریلقر، یلمه خندان و میرزاعلی بر اثر طغیان گرگان رود و انشعابات آن در محاصره آب است. ...
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- تصاویری از وضعیت جاده آق قلا گنبدکاووس سه راهی سلاق یلقی، استان گلستان پس از سیل اخیر را مشاهده می کنید.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، امانگلدی ضمیر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براثر بارندگی های چند روز اخیر معابر آق قلا دچار آب گرفتگی شده که بارندگی ها در جنوب و جنوب شرق شهرستان قابل کنترل است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
نیروهای جهادی همچنان در حال تلاش برای تقویت سیل بندها و جلوگیری از نفوذ آب به روستای سقریلقی شهر آق قلا هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
با حرکت روان آبها از مناطق کوهستانی و افزایش حجم آب گرگانرود مردم و نیروهای امدادی در تلاش هستند تا از آبگرفتگی دوباره آق قلا جلوگیری کنند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - گرگان - محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه از برخی مناطق سیل زده گلستان از جمله شهرک صنعتی آق قلا دیدن کرد.*3*
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
فیلمی از حضور جوان ترین گروه جهادی در مناطق سیل زده شهرستان آق قلا را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - فرماندار شهرستان سیل زده آق قلا در شمال استان گلستان گفت که با وجود طغیان مجدد رودخانه های منطقه ، مشکل آب گرفتگی و یا نگرانی خاص ناشی از آن وجود ندارد و در مجموع اوضاع تحت کنترل است.
میزان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- فرماندار آق قلا گفت: در بارندگی اخیر، ورود آب به محلات شهری و روستا های پایین دست گرگانرود نداشتیم.
گلستان ما   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مردم و نیروهای جهادی بسیج در بامداد جمعه برای تلاش کردند تا با تقویت سیل بندها از نفوذ آب به مناطق مختلف آق قلا جلوگیری کنند.
شبکه خبر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آق قلا گفت: با اقدامات انجام شده در بالادست، هیچ ورودی آب ناشی از طغیان گرگان رود به محله های شهری و روستایی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برآورد خسارات ناشی از سیل دقیق نیست، گفت: عدم برآورد دقیق خسارات موجب ضرر به کشاورزی و واحدهای تولیدی و صنعتی می شود و مردم سیل زده را بی انگیزه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۰    
با سرریز شدن سد های بوستان و گلستان و افزایش حجم آب ورودی به رودخانه ها احتمال آبگرفتگی دوباره آق قلا وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یک نفر در درگیری دسته جمعی در یکی از روستا های آق قلا کشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آق قلا گفت : اقداماتی از قبیل ایجاد شکاف و سیل بند و خندق در بالا دست شهر برای جلوگیری از ورود آب به شهر آق قلا انجام شد.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۹    
بسیجیان گردان بیت المقدس شهرستان بنرگز مردم سیل زده آق قلا و گمیشان را رها نکردند و همچنان برای کمک به انان و خدمت رسانی در مناطق سیل زده حاضرند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری پیش از ظهر پنج شنبه در بازدید از شهرک صنعتی آق قلا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از روزهای اولیه به وجود آمدن خسارت ناشی از سیل سیاست های دولت مبنی بر برآورد خسارت ها در حوزه های مختلف به استانداران ابلاغ شد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از آق قلا ، محمد شریعتمداری ظهر امروز در بازدید از برخی واحدهای خسارت دیده شهرک صنعتی آق قلا اظهار داشت: از روزهای نخست وقوع سیل یکی از مهم ترین سیاست های دولت ، برآورد دقیق خسارت ها در حوزه های صنعتی، کشاورزی و خدماتی بود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام کارگران موقتا بیکارشده واحد های صنعتی خسارت دیده از سیل که حق بیمه آنها بیکاری پرداخت می شده و چه آنهایی که حق بیمه بیکاری آنها پرداخت نمی شده، از بیمه بیکاری برخوردار می شوند. ...
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مستند "پس از سیل"(2) پای درد دل مردم پس از 30 روز از وقوع سیل ویرانگر نوروزی نشسته و روایتی از مشکلات مردم مناطق سیل زده استان گلستان پس از خروج سیلاب را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با کارگران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی آق قلا گفت که کارگران فصلی خسارت دیده از سیل که بیمه نیستند و حتی کشاورزان از مزایای بیمه بیکاری بهره مند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
روایت شنیدنی امیرعباسی مداح اهل بیت(ع) از هم خوانی نوحه معروف با حاج سعید قاسمی در منطقه سیل زده آق قلا را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دقایقی پیش از شهرک صنعتی آق قلا بازدید کرد و با واحدهای تولیدی و صنعتی خسارت دیده از سیل دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که ساعتی قبل وارد گلستان شد از واحدهای خسارت دیده شهرک صنعتی آق قلا که در سیل اخیر دچار خسارت شده اند، بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۴    
دقایقی قبل وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شهرک صنعتی آق قلا بازدید کرد.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری صبح پنج شنبه به همراه معاونان و مشاوران خود در میان استقبال جمعی از مسئولان وارد فرودگاه گرگان شد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یکروزه به گلستان ابتدا از شهرک صنعتی آق قلا و واحدهای صنعتی و کشاورزی استان بازدید می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۸    
جنگل ها، پوشش گیاهی و نیز عملیات آبخیزداری می تواند در کاهش میزان روان آب ناشی از سیلاب بسیار نقش داشته باشد. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، استان گلستان در 27 اسفند سال گذشته طی دو سه روز با بارش و سیلی مهیب مواجه شد و شاهد آبگرفتگی بخش هایی از مناطق مسکونی شهرستان های گنبدکاووس و به ویژه آق قلا ...
عقیق   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۹    
روایت حاج امیر عباسی از هم خوانی نوحه معروف با حاج سعید قاسمی در منطقه سیل زده آق قلا
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۹    
پول نیوز - خسارت سیل ساختمان اداری بانک صادرات در شهرستان آق قلا استان گلستان، توسط بیمه سرمد پرداخت شد. به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز ، کامبیز قنبری مدیر استان گلستان این شرکت با حضور در دفتر جواد موحدی مدیر تدارکات و ساختمان بانک صادرات این استان، مبلغ خسارت را پرداخت کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیر منابع آب شهرستان گرگان و آق قلا از خسارت حدود 700 میلیارد ریالی سیلاب فروردین ماه 97 به رودخانه ها و مجاری آبی شهرستان گرگان خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: پنج گزینه مجمع نمایندگان گلستان برای انتخاب استاندار به وزارت کشور معرفی شدند و آگاهی به شرایط استان مهم ترین معیار ما بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آق قلا گفت: احتمال ورود آب به محله های شهری با اقداماتی مانند سیل بندها و خاکریزها اگر شرایط پیش بینی نشده دیگری رخ ندهد بسیارضعیف است.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شادی و ترانه خوانی جمعی از کودکان آق قلا با نوازندگی محمد بهراد را می بینید. شادی و ترانه خوانی جمعی از کودکان آق قلا با نوازندگی محمد بهراد را می بینید.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سفر محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به گلستان خبر داد.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار آق قلا از افزایش 25 سانتی متری آب در برخی از مناطق آق قلا خبر داد و گفت: آبی به حجم 210 مترمکعب بر ثانیه از فردا (پنجشنبه) به آق قلا می رسد که باید ازهم اکنون مدیریت شود.
عصر امروز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پنج شنبه شب و صبح جمعه سیلاب گرگان رود با دبی 210 مترمکعب بر ثانیه به شهر آق قلا می رسد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اسنادی وجود دارد که نشان می دهد اردکانیان وزیر نیرو ، سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و تربتی نژاد و هزارجریبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی گرگان و آق قلا از سال 96 در جریان مشکلات سد وشمگیر قرار داشتند.سد وشمگیر سالهاست لایروبی نشده است و این در حالی است که عمده سیلاب ها در شرق استان گلستان به وقوع می پیوندد،
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نوروز 98 یکی از پرچالش ترین تعطیلات ایرانیان بود، تنها 36 ساعت مانده به آغاز سال نو، شهر های آق قلا و گمیشان به زیر آب رفتند تا ایران با چهره ای سیلابی به استقبال نوروز برود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سردار غیب پرور گفت: طرح جهاد همبستگی ملی را در حدود 10 روز گذشته در استان گلستان در آق قلا طرح کردیم، آحاد مردم نجیب و خوب ما که در هر مشکلی به میدان می آیند و کمک می کنند آن همدلی خود را نشان می دهند این بار نیز همه می بایست به میدان بیایند.
کوگانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به قول خودشان بلایی نبوده که به زندگی شان نزند، سیل، زلزله، آتش سوزی و ... برای همین است که از سیل آق قلا و لرستان خودشان را به کمک خوزستانی ها رسانده اند: به شکرانه پاکی از اعتیاد در خدمت سیل زدگان هستیم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلی علوی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به فعالیت های پویش سازندگی حسین رهبر آزادگان اظهار کرد: اعضای کمپین حسین رهبر آزادگان در منطقه آق قلا استان گلستان به کمک رسانی به سیل زدگان پرداختند و فعالیت سازندگی خود را در این منطقه به انجام رساندند. ...