پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۱۰:۰۲Nov 2018 15

جدیدترین خبرهای «فیبر نوری»

پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۰    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بزرگترین چالش حوزه زیرساخت را حفاری های سطح شهری و بین شهری بدون استعلام از شرکت ارتباطات زیرساخت استان و قطع فیبر نوری دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۰    
در نخستین روز بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان، مدیرعامل و معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات استان اصفهان در غرفه این شرکت از سهولت دسترسی مشتریان خود به خدمات مختلف خبر دادند.
وایمکس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۲    
با تصمیم هیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت، مهندس سبوحی به عنوان مدیرعامل اپراتور فیبرنوری ایران منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۶    
راه اندازی 4500 کیلومتر شبکه فیبر نوری در کردستان، نکوداشت استاد ابوبکر حسن زاده در کردستان برگزار می شود، 5 هزار پلیس به لباس دوربین دار مجهز می شوند و.... از اخبار پربازدید خبرگزاری فارس کردستان در 21 آبان ماه جاری است.
ایستنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۴۹    
مار های ارایه شده توسط کنفرانس جهانی اینترنت (Wuzhen ) نشان می دهد که در حال حاضر بیش از نصف جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند. براساس گزارشات اعلامی، بیشتر مردم سراسر جهان از اینترنت 4G و فیبر نوری برای آنلاین شدن استفاده می کنند و بیشتر کاربران از سرعت فعلی اینترنت ناراضی هستند. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۰    
مدیرمخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه توسعه و تقویت زیرساخت های مخابراتی استان در سرلوحه برنامه های مخابرات منطقه قرار دارد افزود : آساوله به عنوان اولین روستای استان از مزایای فیبرنوری بهره مند می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۷    
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: بیش از 4 هزار و 500 کیلومتر شبکه فیبرنوری در شهر و روستاهای استان راه اندازی شده که ظرفیت بالایی را به لحاظ ارتباطی برای سیستم های مخابراتی فراهم کرده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۲    
به گزارش ایرنا ، احمد انارکی محمدی شامگاه یکشنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه مشترک کتاب و مطبوعات استان کرمان افزود: عمده این طرح های تعریف شده در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان فروکروم، فیبرنوری و بزرگترین دیتاسنترخاورمیانه است که طی یکسال اخیر تعدادی اجرا شده است . ...
ایستنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۷    
محققان دانشگاه RMIT استرالیا یک دستگاه آشکارساز اطلاعات امواج نوری درهم تنیده ابداع کرده اند که سبب می شود ارتباطات اینترنتی 100 برابر بیشتر و سریعتر شود. ...
ایثار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۷:۵۰    
نشست مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با معاون فنی صداوسیما در خصوص فراهم سازی بستر فیبر نوری در گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر جهت ارتباط تصویری بهتر برای اجرای برنامه های تلویزیونی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۲    
زاهدان - پس از انتشار گزارش قطعی های مکرر تلفن در شهر آشار ادامه دارد در خبرگزاری مهر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران جوابیه به این خبرگزاری ارسال کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۳    
یکی از آخرین تغییرات در جهت بهبود سرعت انتقال اطلاعات در سرتاسر جهان از طریق اینترنت، اضافه شدن سیستم فیبر نوری است. یکی از آخرین تغییرات در جهت بهبود سرعت انتقال اطلاعات در سرتاسر جهان از طریق اینترنت، اضافه شدن سیستم فیبر نوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۶    
امکان اتصال 24 نقطه جدید در ساختمانهای تازه احداث شده دانشگاه بیرجند با توسعه شبکه فیبرنوری فراهم شد.
فرمانداری خور و بیابانک   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۷    
جلسه کمیسیون حفاری شهرستان خوروبیابانک به ریاست فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان و با حضور دستگاههای اجرایی و نماینده کنسرسیوم پیمانکار طرح فیبر نوری در محل فرمانداری شهرستان خوروبیابانک برگزار گردید ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۴    
شهردار ارومیه گفت: پروژه فیبر نوری شهرداری ارومیه در هفته دولت 98 به اتمام می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۴    
شهردار بندرعباس گفت: افزایش بهره وری در مجموعه اداری و کارگری شهرداری یکی دیگر از موضوعاتی است که مدیران باید مدنظر داشته و با تعریف وظایف جدید و رسیدگی نسبت به صحت و دقت در انجام وظایف موجب افزایش رضایتمندی شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۸    
احتمال معافیت ژاپن از تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران، جزئیات طرح هند برای پرداخت بهای نفت ایران به روپیه، استقبال امارات از بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران و استفاده ترکیه از حسگرهای فیبر نوری در مرز ایران، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۰    
گروه سیاست و اقتصاد - شهردار زنجان با اشاره به اجرای پروژه هایی مانند پارکینگ طبقاتی، مجتمع تجاری و پارک بانوان غرب گفت: 50 کیلوکتر از معابر زنجان به شبکه فیبر نوری مجهز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۹:۰۱    
احتمال معافیت ژاپن از تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران، جزئیات طرح هند برای پرداخت بهای نفت ایران به روپیه، استقبال امارات از بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران و استفاده ترکیه از حسگرهای فیبر نوری در مرز ایران، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۲:۰۹    
شهردار زنجان گفت: پروژه فیبر نوری با همکاری ایرانسل با بیش از 50 کیلومتر در زنجان اجرایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۵    
مقامات دفاعی و امنیتی ترکیه تصمیم گرفته اند به منظور مقابله با ایجاد کانال و حفر و گذرگاه های غیرقانونی برای گذر از مرز ایران و ترکیه، از حسگرها یا سنسور های مخصوص فیبر نوری استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۵    
ایران از نظر ساخت لیزر در منطقه، در لیزرهای نیم هادی، فیبر نوری و دیسک مقام اول و در آسیا مقام چهارم را داریم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۸    
زاهدان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: راه اندازی فیبر نوری و برق به عنوان مهمترین زیر ساخت بازارچه های مرزی این استان باید در کوتاه ترین زمان ممکن مورد توجه مسئولان دست اندر کار قرار گیرد.
آی سی تی پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۹    
ICTPRESS -معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه فضا جزو حوزه جغرافیایی ما محسوب می شود و بهره برداری از منافع ملی یک امر حیاتیست، گفت: با وجود ظرفیت بزرگی مبتنی بر فیبر نوری بر روی زمین اما افق ارتباطات جهان را ارتباطات وایرلس می بینم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۲    
عبدالحسین افتخاری مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید با بیان اینکه این پروژه کار بسیار بزرگی است، اظهار کرد: بعد از طی فرایند بر اساس ضوابط و قوانین شبکه فیبرنوری و خطوط اینترنت در این پروژه انجام می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۶:۲۱    
پایگاه خبری قدس آنلاین 9 آبان ماه در گزارشی با عنوان 'چنبره اینترنتی مخابرات بر فیبر نوری' نوشت: ارائه خدمات اینترنتی در مناطقی که کابل های فیبر نوری وجود دارد، فقط در انحصار شرکت مخابرات خراسان رضوی است و شرکت های خصوصی ارائه دهنده اینترنت توانایی فعالیت در این بخش را ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۱    
سفر ظریف به پاکستان برای پیگیری وضعیت مرزبانان ربوده شده، مذاکره دانمارک با اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم علیه ایران، دادگاه 5 مدیر صرافی، احتمال معافیت برخی کشورها از تحریم ها علیه ایران، نامه صادق خرازی به رئیس شورای شهر تهران، جایگزینی بسته های فیبر نوری بجای ماهواره ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۵:۰۴    
به گزارش ایرنا، حسن پارسا روز چهارشنبه در نشست قرارگاه پدافند سایبری استان در محل استانداری افزود: اقدامات بسیار مثبتی در حوزه سایبری پدافند غیرعامل انجام شده و لرستان نیز عملکرد مطلوبی در بخش آرامش و امنیت این حوزه دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۹    
معاون پدافند غیرعامل کشور از جایگزینی بسته های فیبر نوری بجای ماهواره خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۰:۲۲    
ارائه خدمات اینترنتی در مناطقی که کابل های فیبر نوری از مبداء تا مقصد وجود دارد، فقط در انحصار شرکت مخابرات خراسان رضوی است و شرکت های خصوصی ارائه دهنده اینترنت توانایی فعالیت در این خطوط را ندارند؛ اما آیا میدانید دلیل این انحصار چیست؟