یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۳۹Oct 2019 20

جدیدترین‌های «سازمان دیده بان شفافیت و عدالت»

خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۹    
رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: دو قشر تحصیل کرده و مهم جامعه که خدمات ارزشمندی را برای عموم مردم ارائه می دهند، پزشکان و وکلا هستند اما متاسفانه هر دو قشر در تعیین هزینه های کاری شان بی رحم هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خواستار ابطال تغییر رشته فرزندان برخی از اساتید دانشگاه آزاد شد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۰    
رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوّه قضائیه از تخلف در واگذاری اراضی کشاورزی منطقه نیاوران قزوین به دو مامور وزارت اطلاعات پرده برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوّه قضائیه از تخلف در واگذاری اراضی کشاورزی منطقه نیاوران قزوین به دو مامور وزارت اطلاعات پرده برداشت.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۶    
رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت معتقد است که در شرایط کنونی کشور، مصلحت این است که آرای نمایندگان مجلس آشکار باشد. رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت معتقد است که در شرایط کنونی کشور، مصلحت این است که آرای نمایندگان مجلس آشکار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از مسئولان دستگاه قضا خواست که به جای کارگران هفت تپه، اول سراغ خائنانی بروند که ارز و طلا و کارخانه های ملت را به تاراج داده اند.
الف   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دو روز بعد از نشست خبری مسئولین سازمان دیده بان شفافیت و عدالت که فساد گسترده در بحث واردات دارو و نقش مافیا در آنرا بر ملاء کردند، مافیا دست بکار شده و برخی مباحث انحرافی را در رسانه ها مطرح کردند. ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۷    
دانش آموختگان حقوق، در این جلسه، ظرفیت های غیرمنطقی برگزارکنندگان آزمون وکالت را مانعی برای اشتغال دانش آموختگان حقوق دانسته و علت آن را منفعت طلبی بعضی نمایندگان مجلس و تعیین کنندگان ظرفیت آزمون ها اعلام کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پیشین سازمان غذا و دارو، ضمن تکذیب ادعاهای سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: تمامی اسناد مربوط به دوره مدیریت من، حکایت از رشد تولید دارو در داخل کشور دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: از شخص رئیس سازمان خصوصی سازی به خاطر تخلفات متعدد شکایت کرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در قزوین گفت: موضوع زمین خواری در هفت سنگان و نیاوران قزوین با جدیت در دستور کار این سازمان بوده و گزارش های مربوط به آن نیز به دستگاه قضایی ارسال شده است.
نارین خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت یزد گفت: وضعیت اقتصادی در کشور زیبنده نظام اسلامی نیست که این معضل باید با فرهنگ سازی و مبارزه حاکمیت با مفسدان اقتصادی رفع شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه ای ضمن اصرار بر اجرای ماده7 قانون سیاست های اجرایی اصل44 قانون اساسی از مجلس خواست تا قانون مجوز کسب و کار را اصلاح و از قوه قضاییه درخواست کرد برای رفع انحصار در صدور مجوزهای کسب و کار خصوصا در حوزه وکالت اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوه قضاییه خواستار تسریع بررسی پرونده های مقامات و مسئولان مجرم کشور شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۸    
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به حسن روحانی در خصوص بازار کالاهای اساسی نسبت به رفتارهای سلیقه ای در ثبت سفارش و صدور بخشنامه های متناقض هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به حسن روحانی در خصوص بازار کالاهای اساسی نسبت به رفتارهای سلیقه ای در ثبت سفارش و صدور بخشنامه های متناقض هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از روسای شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد خواست حقوق اعضای هیأت علمی در دانشگاه های آزاد و دولتی را متناسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه علیه رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام جرم شده است، گفت: پوری حسینی صلاحیتی برای ماندن در سمت ریاست سازمان خصوصی سازی را ندارد و باید در برابر خیانت هایی که به منابع ملی شده پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه علیه رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام جرم شده است،گفت: پوری حسینی صلاحیتی برای ماندن در سمت ریاست سازمان خصوصی سازی را ندارد و باید در برابر خیانت هایی که به منابع ملی شده پاسخگو باشد.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱    
خبر: سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه ای از سران قوا خواست نسبت به سپردن اختیار در تنظیم بازار خودرو به وزارت صنعت تجدید نظر کنند و دست شورای رقابت را برای انجام وظیفه قانونی خود در بازارهای انحصاری، ازجمله خودرو باز بگذارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه ای از سران قوا خواست نسبت به سپردن اختیار در تنظیم بازار خودرو به وزارت صنعت تجدید نظر کنند و دست شورای رقابت را برای انجام وظیفه قانونی خود در بازارهای انحصاری، از جمله خودرو باز بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از دستور وزیر اقتصاد برای توقف واگذاری های غیر اصولی برخی شرکت ها و کارخانه های دولتی قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به وزیر اقتصاد خواستار شد، رئیس فعلی سازمان خصوصی سازی را عزل و از اعلام جرم دیده بان علیه ایشان حمایت کنید.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۲۱:۴۲    
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت اعلام کرد که در موضوع توهین نماینده سراوان از هموطن کاپشن مشکی پوش حمایت می کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، این سازمان مردم نهاد وابسته به احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هئیت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت گفت: مردم به سازمان دیده بان شفافیت و عدالت اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند و اطلاعات خوبی به ما ارائه می کنند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
احمد توکلی ظهر امروز در دیدار اعضای دفاتر استانی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با آیت الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد اظهار داشت: برطرف کردن ناعدالتی و شفاف سازی هدف نخست دیده بان شفافیت و عدالت است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۰    
قم - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در 22 استان کشور شعبه دارد، البته این سازمان هنوز در ابتدای کار است، ولی با توجه به ظرفت های خود اقدام های خوبی انجام داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: نوسانات اخیر نرخ ارز شکاف های طبقاتی موجود در کشور را تشدید کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت گفت: زن ان تن فروش، کودکان خیابانی، بیکاران و زندانیان، قربانیان یک امضای مسئولان یقه سفید هستند. وی افزود: اما آثار رشوه و فساد آشکار شد و به سرمایه گذاری آسیب زد و تولید را کاهش و هزینه آن را افزایش داد ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: بیشتر نقدینگی موجود در دست ثروتمندان جامعه است که مالیات هم نمی دهند. دکتر احمد توکلی، استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ...
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۴    
احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلح نظام و رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نشست 24 مهر ماه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت، ضمن تشریح بسته ارزی پیشنهادی خود از عملکرد پتروشیمی ها گلایه کرد که به گفته او آن ها 24 میلیارد دلار درآمد صادراتی داشته اند ولی تنها 4 ...
رئیس سازمان دیده بان شفافیت وعدالت:باید سیاست تثبیت نرخ ارز اعمال شود دولت نرخ ارز را ثابت کرد؛ اما کارآمد نبود، چون تخصیص ارز، بدون ملاحظه شرایط کشور بود.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت معتقد است: پذیرش لوایح چهارگانه مربوط به FATF با لحاظ تحفظ برای ادامه همکاری ایران و شرکا و متحدانش مصلحت است، البته ما باید شرایط تحفظ را ذکر کنیم. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، اسماعیل امامزاده، سخنگوی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت امروز(11مهر) در نشست مطبوعاتی همایش دیده بان شفافیت و عدالت مازندران در دفتر بلاغ به رشد بالای فساد آن هم از نوع اقتصادی در جامعه امروز اشاره کرد و گفت ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در مازندران گفت: فعالیت رسمی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت مازندران برای نخستین بار بعد از دو سال فعالیت غیرعلنی روز پنج شنبه 12 مهر ماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
توکلی از شکایت سازمان دیده بان شفافیت و عدالت پیرامون واگذاری مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال خبر داد و تصریح کرد: شکایت از سازمان خصوصی سازی و مالک مجتمع آلومینیوم المهدی در دادستان تهران در حال پیگیری است.
رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوه قضائیه، خواستار رسیدگی سریع و قاطع به پرونده تخلف موسسات مالی و اعتباری و برخی مسئولان سابق بانک مرکزی شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوه قضائیه، خواستار رسیدگی سریع و قاطع به پرونده تخلف موسسات مالی و اعتباری و برخی مسئولان سابق بانک مرکزی شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه دولت الکترونیک به راحتی می تواند اطلاعاتش را به صورت شفاف و برخط در اختیار مردم قرار دهد، گفت: متاسفانه به دلیل به خطر افتادن منافع گروهی خاص، این کار را انجام نمی دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: اعتماد مردم به شبکه بانکی به ویژه بانک مرکزی به شدت آسیب دیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در راستای مبارزه بافساد و رانت حرکت می کند.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت می گوید: حکومت هم از نظر عقلی هم از نظر شرعی موظف است که از آزادی و استقلال رسانه ها دفاع کند.
تاکنون هیچ یک از دستگاه های اجرایی خارج از قوه مجریه از جمله مجلس، قوه قضائیه و بازرسی کل کشور، حقوق و مزایای کارکنان خود را در سامانه ثبت حقوق مدیران وارد نکرده اند. ...
نماینده   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد توکلی نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و ضمن تشکر از ایشان برای دادن اختیارات ویژه به روسای قوای مجریه و قضائیه برای مرتفع نمودن هرچه سریعتر مشکلات اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی از آمادگی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در این راستا خبر داد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: احمد توکلی با ارسال نامه ای به جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور دستورالعمل سامانه ثبت حقوق و مزایا ی مسئولان موضوع ماده قانون برنامه ششم توسعه 29 را ناقص دانسته و تعیین سطح کردن برای دسترسی دستگاه های نظارتی و عموم به اطلاعات حقوق و مزایای مقامات ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رییس سازمان امور اداری و استخدامی، دستورالعمل سامانه ثبت حقوق مقامات را ناقص دانست و تاکید کرد: تعیین سطح کردن برای دسترسی دستگاه های نظارتی و عموم به اطلاعات حقوقی مسئولان خلاف حکم صریح قانون گذار است.
برنامه پایش امشب با موضوع تخصیص ارز دولتی به واردات دارو روی آنتن می رود. به گزارش ایسنا روابط عمومی شبکه یک، در برنامه امشب محسن جلواتی اقتصاددان و قائم مقام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از تخصیص ارز دولتی به واردات دارو می گوید. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۱    
ایران آنلاین / درباره نهادها، قوای سه گانه، وزارتخانه ها، مؤسسه ها و شرکت های عمومی و دولتی به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ می خواهید بدانید کدام مؤسسه های دولتی مجوز صادر می کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تسنیم : احمد توکلی رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در خصوص شفافیت و مبارزه با فساد گفت: بحث مبارزه با فساد جدید نیست و همه مردم این موضوع را می دانند و تاکید رهبری مبنی بر این مبارزه هم پیاپی می رسد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۳    
افکارنیوز: احمد توکلی رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در پاسخ به این سوال که چرا سازمان متبوعش از سیف رئیس بانک مرکزی اعلام جرم کرده است، گفت: فقط آقای سیف نیستند، درباره آقای بهمنی هم این کار انجام شد. درباره معاونت نظارتیشان هم این موضوع هست ...