دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۱۹Feb 2020 24

جدیدترین‌های «مرکز کنترل ترافیک»

سلام نو / ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در اولین روز از اسفندماه گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی در اکثر محورهای مواصلاتی استان های آذربایجان شرقی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را در آخرین روز از بهمن ماه تشریح کرد و گفت: بارش برف و باران و مه گرفتگی دربرخی از محورها ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۸    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را در بیست و نهمین روز از بهمن ماه تشریح کرد و گفت: بارش برف و کولاک دربرخی از محورها ادامه دارد.
سازه نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سامانه هواشناسی مرکز کنترل ترافیک دریایی(VTS) با بهره گیری از توان کارشناسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و اتکاء به ظرفیت های مؤسسات دانش بنیان داخلی، بومی سازی و راه اندازی مجدد گردید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران و کولاک در اکثر جاد ه ها ادامه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ دلیل خاموشی برخی از چراغ های راهنمایی و رانندگی را اعلام کرد. به گزارش مهر، سرهنگ محمد رازقی در واکنش به خاموشی برخی چراغ های راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به دنبال قطع شدن چراغ های راهنمایی و رانندگی دربرخی از مناطق تهران، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ توضیحاتی را در این خصوص ارائه و اعلام کردکه مأموران پلیس در تقاطع ها حضور دارند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به کنترل و نظارت تصویری بر عبور و مرور شهری در نقاط مجهز به دوربین، از برنامه ریزی برای افزایش دوربین های سطح شهر خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در اکثر محورهای استان های خراسان رضوی ، خراسان شمالی و مازندران ادامه دارد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز کنترل ترافیک شهر اهواز با حضور استاندار خوزستان و اعضای شورای شهر اهواز افتتاح شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان مرکز کنترل ترافیک غرب شهرداری اهواز با زیربنای 400 متر مربع شامل سالن مانیتورینگ، اتاق سرور و سایت اداری راه اندازی شد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۲    
مرکز مرکز کنترل ترافیک شهرداری اهواز با حضور استاندار خوزستان، مدیران شهرداری اهواز و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر اهواز افتتاح شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران و کولاک در اکثر جاد ه ها ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: تردد در محور های استان های گیلان، زنجان، آدربایجان شرقی و اردبیل تنها با زنجیر چرخ میسر است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، درخصوص افتتاح پروژه آزادراه تهران شمال گفت: همانطور که از پیش به اطلاع شهروندان رسانده بودیم قرار بود این محور از ساعت 12 لغایت 14 به صورت آزمایشی افتتاح شود. ...
تابش کوثر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از بهره برداری آزمایشی 2 ساعته از فاز نخست آزادراه تهران-شمال خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران و کولاک در اکثر جاد ه ها ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران و وزش باد درمحور های 7 استان ادامه دارد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سرهنگ نادر رحمانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را به این شرح اعلام کرد: بارش برف: محورهای اهر کلیبر، اهر تبریز، تبریز میانه و مراغه هشترود در آذربایجان شرقی. محور بانه سقز در استان کردستان. بارش باران: ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۲    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران، کولاک شدید و مه گرفتگی دربرخی از جاده های کشور ادامه دارد.
برترین ها: یک خبرگزاری اوکراینی در اقدامی غیر حرفه ای، فایل صوتی محرمانه مکالمه خلبان یک پرواز داخلی هواپیمایی آسمان که همزمان با پرواز اوکراینی در حال انجام بوده را منتشر کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل –ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر اردبیل از راه اندازی مرکز کنترل ترافیک هوشمند این شهر در سال آینده خبرداد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۶    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف، کولاک شدید و وزش باد در محورهای 9 استان کشور ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور پایتخت به تشریح وضعیت ترافیکی معابر پایتخت پرداخت.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سرهنگ نادر رحمانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور را به این شرح اعلام کرد: بارش برف: اغلب محورهای آذربایجان شرقی، غربی، کرمانشاه، کردستان، زنجان، لرستان، محور همدان سنندج و همدان کرمانشاه در استان همدان. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: به جهت تخلیه بار ترافیکی محورهای شمالی تردد در محور چالوس و هراز از سمت جنوب به شمال از ساعت 13 محدود شده و ساعتی بعد تردد از شمال به جنوب یک طرفه خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس شورای شهر اردبیل گفت: کنترل هوشمند ترافیک در اولویت شورا و شهرداری است که در این زمینه مرکز کنترل ترافیک سال آینده احداث و راه اندازی خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محدودیت های ترافیکی مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) از سوی پلیس راهور تهران اعلام شد. مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور پایتخت اعلام کرد با توجه به برگزاری مراسم های عزاداری ایام فاطمیه، اسامی خیابان های مسدود به شرح زیر است: بزرگراه شهید مدرس ورودی به میدان هفت تیر ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران درجاده های شمال استان فارس و شمال استان کرمان ادامه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: در مرکز کنترل ترافیک شهر اصفهان، هفت پروژه تامین زیرساخت ها مانند مواردی چون تجهیز اتاق سرور به سیستم پیشرفته خنک کننده و خرید سیستم های ذخیره ساز سرورها برای افزایش میزان ثبت تصاویر در دوربین های معابر سطح شهر اجرا شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در اکثر جاده های 9 استان ادامه دارد و رانندگانی که قصد تردد در جاده های برف گیر و کوهستانی را دارند باید به زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی و گرمایشی مجهز باشند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۶    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای 4 استان خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در جاده های کشور خبر داد و گفت: ضروری است که رانندگان تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در15 جاده کشور ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در8 محورکشور ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: طرح زوج و فرد از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج به صورت هوشمند از تاریخ 5 لغایت 29 اسفند ماه سال جاری اجرایی می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران دراکثر جاده های کشور ادامه دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران پستی به این شرح در فضای مجازی منتشر کرد: مسئولان شهرداری از ساعت 3 بامداد در مرکز کنترل ترافیک حضور داشتند و هماهنگی برای شن و نمک پاشی 294 نقطه از سطح معابر انجام گرفت. تاریخ انتشار: 13:29 - 29 دی 1398 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا : تمامی راه های اصلی کشور باز است، اما هموطنان برای اطلاع از وضع جاده ها با شماره 120 تماس بگیرند.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا: کلیه محورهای اصلی مواصلاتی کشور بجز محور بندر خمیر، بندر لنگه در هرمزگان باز است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت در آخرین یکشنبه دی ماه را تشریح کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران دراکثر جاده های کشور ادامه دارد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ محمد رازقی افزود: در ساعات اولیه صبح در شمال غرب و شمال شهر تهران به دلیل اینکه بارش برف شدید بود، در چندین نقطه انسداد داشتیم اما با امدادرسانی به موقع، مسیر باز شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در 12 محور کشور ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت درباره وضعیت ترافیک بزرگراه های شهر تهران در 28 دی ماه توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت درباره وضعیت ترافیک بزرگراه های شهر تهران در 26 دی ماه توضیحاتی داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۲    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در 12 محور کشور ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد برخی محورهای استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و کرمان به دلیل برف و کولاک و بارش باران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بارش برف و باران در اکثر جاده های کشور ادامه دارد.